Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kytky.. tak to mam vyzitku..a pak dortiky..ty teda vypadaly eepeesne..ale na ochutnavku to prodavaly, takze to jsem nejedla..
Odpovědět
Profilova fotka
takze nic extra,l tak ne druhou stranu jsem rada ze to mam tak daleko
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to bych tam taky asi nic nepořídila, maximálně prstýnky a bez přítele bych je stejně neobjednala. Tak jsem aspoň ušetřila za vstupný... Brácha tam byl právě s manželkou loni a taky z toho nebyli zrovna moc nadšený
Odpovědět
Profilova fotka
spis me nastvalo ze na tak malo stánku chtely takovy vstupný
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik to tu pul hodiny stahuju a nakonec se to neulozi.. huh. na znova na to nemam...
Odpovědět
Profilova fotka
no to se taky divim ze chteli vstupny, nejsem si jista, ale v diplomatu nechteli nic, nebo max 60, ale i tak je to docela dost. Mrzi me ze jsme nebyla nikde na veletrhu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Do stovky bych taky za to ještě dala, ale je vidět, že na svatbě se dá vydělat úplně na všem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, smejdici vedi jak dobre prijit k penezum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Alka, tak jsem si početla, co se ti zase přihodilo. Na jednu stranu tě chápu a asi máš v něčem pravdu, ale na druhou, neznám nikoho, kdo tu je, aby si neustále stěžovat na dotyčný, kde mají svatbu. Přeci když se tam chceš vdávat, tak bys s nima měla být za dobře, ne? nediv se jim, že jim to vadí. To je jako Janek, kdyby chtěla mít svatbu v hotelu sen a psala tu o nich jak jsou strašný a co po ní chtěj. dávám jen příklad...nevim je to můj názor... a toho veletrhu tedy také moc nelituji, po tom co jsi psala...my dneska pracovali na zahradě a ten vítr je fakt hnusnej :-( alka: za kolik tam cenově měli závoje?
Odpovědět
Profilova fotka
markeet: ono zase na druhou stranu by mel kazdy vyjadrit svuj nazor a me by se rozhodne taky nelibilo kdyby semnou takhle jednali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jasný, vždyt to Alce neberu, určitě na to má právo. jen je zvláštní, že se mnou takhle nikdo nejedná :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
market: vis jak, kazda nevesta chce neco jineho a kazda ma jine naroky, jina bere vse, jina to chce mit absolut bez chybicky. Vis co, ja mam taky urcite predstavy co bych chtela a nechtela a pokud by mi nevyhoveli a jeste byli neprijemni, tak bych taky radsi odstoupila. Strkas jim nehorazny prachy, tak urcite od nich za to neco ocekavas
Odpovědět
Profilova fotka
market, to ti neberu, ale jim krivdim, prave ze kdyz mi poradaji svatbu a davam jim za to nemaly penize, tak by me mely na rukou nosit.. a drzela bych zobak.. ale to se nestalo ani jednou.. takze ja na ne nazor nezmenim at si zuri jak chteji.. a prave ze diky nim tam ani svatbu mit nechci market a vis proc s tebou tka nejednaji, jelikoz si zamestnanec, a mozna si na tebe nevymysli takov ypoplatky.. dobre si pamatuju ze u pulky veci si rikala ze to po tobe nechtely.. druha vec je ze maji asi hodne nevest z prahy tak jim mozna nedochazi ze jsou priserne predrazeny.. bechyn neni s.e.n. a nema ani tolik hvezd tak at si na to nehrajou.. docela me dostalo ze i štekl takovy hogofogo je LEVNEJSI nez bechyn..ted uz to vim tak at si nacpou ty svoje priplatecky nekam a ja pujdu o dum dal, kde mi reknou na rovinu co a kolik a ne na kazdy schuzce nejaky novinky.. asi tak jinak zavoje netusim, ceny tam nikde nebyly(krome bizu) jen tam mely par kousku na ukazku a davaly vizitky..docela me mrzlo ze tma nebyly zadny slevy... jen kdyz si to koupis/objednas hned tam
Odpovědět
Profilova fotka
asi to bude tím, že každej je jinak náročnej, je to fakt. ono je zase něco jiného, když u nich máme jen oběd a vy jste plánovali i raut na večer...pro nevěsty z Prahy, to asi bude levnější, jelikoýž tam mají také jiné ceny.. A ty už tedy neplánuješ ani obřad? nebo jsi zrušila jen jídlo... slevy bych taky očekávala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka a od koho byli ty zavoje? mas vizitku?
Odpovědět
Profilova fotka
třeba když jsme hledali místo na hostinu, popř aby bylo vse v jednom tak jsem narazila na top hotel praha, ocekavala jsem jak to bude predrazeny ze jsou to luxus hotel a ono prd, za ubytovani pro hosty 2000/pokoj, hostina tak v prumeru 1000 na osobu ale mas tam uplne vse mimi drinku a obrad v japonske zahrade
Odpovědět
Profilova fotka
market, ja ani sama nevim.. nejak uz nemam ani silu ani chut s nima jednat.. kazdy mail od nich me hodi bud do deprese a nebo uplne nas**e .. a to nejak nemam zapotrebi.. no myslim ze uz nam obrad zrusily.. coz je teda mazec ( ve stredu mela byt schuzka, nestihly jsme ji, tak nam napsaly ze do konce brezna jinak jsme bez obradu-coz taky vypovida o necem) takze uz tam asi nemam nic.. nevim.. v patek jsem byla tak rozezlená ze jsem se sla koukat na jiny mista.. hrozne me to bude mrzet, jelikoz jsme to chtela tam, ale tohle nemam za potrebi.. jeste abych ve svatebni den vedela jak me tam nechteji a nebo jak jsme na noze.. fakt ne.. mysa thyjo kouknu se ti, mam plnou kabelku:-D mysa no vidis a me taky v tom mailu rikaly ze nase pozadavky splnily a proc se divim ze co se tu docetly tak to maj vsichni na 1000 za os.. to jsem se fakt "smala" 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: jj dík, me to akorat na prahu a na takovyhle hotel prislo dost levny, jenze mysak se zenit v Praze nechce, tak to jsme zavrhli, ale jinak super cena
Odpovědět
Profilova fotka
proste jsou mista kde by te nosili na rukou za to ze tam mas svatbu a jsou mista kde se tvari ze je otravujes a ze jejich sluzby musis jeste dvojnasob zaplatit
Odpovědět
ahoj holky alka: prosim, hod nam sem ten odkaz na ty zavoje, taky bych se po nejakym kouknula... jinak my jsme vcera konecne zamluvili pension a po tom i restauraci, byla tam moc mila pani, vsechno jsme domluvili, nic nebyl problem - a dzbany s vodou na stole budou, pani rikala, ze to je jasny, ze to vubec neni nestandardni pozadavek :-) tak mam moc radost, konecne muzeme zacit do detailu vsechno resit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no psala jsem na asi 10mist.. jasny ze mi jeste neodpovedely..mam tam 3horky kandidaty.. uvidime.. jedno je hrozne daleko.. ale covece ja uz jsem tak rezignovala ze klidne i na ty hluboky.. a vis co je hrozne vtipny?? ze je nejlevnejsi:-D:-D dokonce jsem chtela zámeckou zahradu v krumlove..ale obrad 25tis..tak to teda taky nemam:-D:-D krakatice tak to gratulace:-) holky manza vypad, jdu se hrabat v satech:-)
Odpovědět
alka: dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
závoje MM- výroba svatebních závojů Marcela Michálková www.svatebnizavoje.cz
Odpovědět
alka: dekujeme, zkusim jim napsat, jestli si je k nim muzu prijet vyzkouset, jsou z Prahy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice: gratuluji, tak to se máte, konečně jste něco pořádnýho našli a můžete zařizovat jiné věci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: díky za kontakt, kouknu se
Odpovědět
Profilova fotka
tak me tam zadny nezaujal, myslela jsem ze predci me favority :-)
Odpovědět
mysak: no my jsem se vratili k restauraci, ktera byla jako favorit uplne na zacatku, pak jsme ji zavrhli a ted ji opet "objevili". ale mam radost, protoze to my spadl hrozny kamen ze srdce a jaky je tvuj zavojovy favorit?
Odpovědět
Profilova fotka
a jaka to je restaurace? no jeden je http://www.svatebnisaty-romantica.cz/..., druhy je od Ewulie, ale tento mi prijde lepsi, jen ty perlicky :-S perly na svatbe = slzy v mazelstvi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?