Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
market: jj, ty co jsou v albu... na fotce mě vůbec nezaujaly, měli jsme vyhlídlí úplně jiný dva,ale ve skutečnosti byl z těch všech nejhezčí :-D Myslím si, že 8.600,- je taky moc pěkná cena,takže já jsem naprosto spokojená. Nejvtipnější fakt je, že jsem chtěla hranatý a nakonec mám kulatý... ono to tak většinou bývá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: na co ty nenaražíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prstýnky jsou moc hezký, ale jak píšeš jsou tedy úplně jiný, než jsi měla vyhlídlé :-D cena je určitě super, ale já raději zůstanu u titanu. taky budem muset vyrazit, abych na to nemusela furt myslet. ted jim zakázky přibydou, tak aby to stihli... Alka: já si myslím, že by to bylo nejjednodušší. Když se s nima budeš snažit vyházet, vyhoví ti...
Odpovědět
Profilova fotka
market kdo? oni? lizt jim do zadku? doprosovat se o schuzku, nekam jezdit na honem honem? a pak nejaky kecy? v kazdym mailu si neco vyslechnout? to to radsi budu mit na urade ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja nevim jak to ve skutecnosti je a bylo ,ale rozhodne bych si tam uz svatbu po tyhle aferce neudelala. Aby tam na me koukali jako na nejvetsi ani nechci říct co.... zkrátka chápu, že si deš hledat něco jinýho. Proste tohle nejde slepit tak že byste se pak na sebe meli ve svatebni den usmivat a byt v kreci,to ti za to nestoji.
Odpovědět
Profilova fotka
tak.. mam 4varianty.. 1) hluboká kterou moc nemusim.. 2) ten uzasny zamecek-ale za 10tku.. 3)zpet rondel..4ka zlata koruna.. kam s emi nechce.. no a pak naprosto delux za 25 krumlov:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: delux Krumlov za 25.000,- bych vyškrtla, ale to záleží na tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith ten je vyskrtlej.. ale je to skoda.. t azahrada je uzasna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zamecek za 10.000,- bych rekla ze se ještě dá kousnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky myslim ze dá.. a jestli do toho pujdem tak jen proto ze to je naprosto luxusni misto a budou z toho luxusni fotky.. ale jen venku..vevnitr je osklivy.. tak snad nebude prset kdyby jsme ho vzaly.. to by me kleplo.. no asi budeme dneska muset zasednout s manzou a chte nechte rozhodnout
Odpovědět
Profilova fotka
taky budu doufat ze nebude prset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me by to nevadilo kdyby me to stalo obvykly poplatek-4-5tis.. ale 10.. to by me mrzela celá svatba:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky edtih a mysak: tak objednali jsme pension BC na Hluboky, je to takovy rodinny dum, tak to bude aspon takovy prijemny a ne, ze se budu chystat v hotelu. navic to je jen pres silnici k Lovecke chate. Takze tam bude hostina a vlastne cela oslava. edith: prstynky jsou krasny, ja jsem taky puvodne chtela s ostrou hranou nakonec mame kulaty :)))) ono je to hezci na ruce, tedy aspon na ty my. ty hranaty vypadaly jak okrouzkovany holub :))))
Odpovědět
alka: a co je to za zamecek? nejaky ten Cerveny hradek?
Odpovědět
alka: vlastne ted me napada, krasnou zahradu maji na Kratochvili, to byl jeden z mych favoritu, ale pak jsem si uvedomila, ze se nechci vdavat venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn to v albu vůbec nemam:-) ale můžu to najit, je to 7km jeste za bechyni, takze docela štreka..
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam krakatice no ta se mi zrovna nelibi:-D miluju stromy a tam je to jedna placka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jupajda:-) a ted mi napsaly z budejk ze je mozny to udelat nekde venku prmo od uradu:.-) at se dostavim na matriku..super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tam to vypadá moc pěkně... já kdybych nenarazila na štilec, tak vůbec netušim kde bychom měli obřad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith-tam je to uuuzasny:-) ti rikam ze jak jsem na to narazila tak jsem se do toho zamilovala.. je to soukromi resort.. ale nadhera... fakt.. nu ale draha no:-.(
Odpovědět
Souhlasím s veletrhem na Hluboké, byla to nuda. Ještě jako to, že ty všechny ceny za 60000 vyhrála jedna osoba, která už měla komplet zařízenou svatbu, to mi přijde jako trapný. Je to jako vždy, že to vyhraje ten, co to vůbec nepotřebuju. Macht nichts. edi: Samozřejmě, že jsme tam nejeli, na ten Štilec, takže až tento víkend. Teď nevím nic. přes víkend se ve mě něco tak jako hlo a říkala jsem si, že se mi od těch svatebčanů peněz moc nevrátí, že nikdo peníze nemá, rodiče a prarodiče maj co dělat aby sami vyšli...no tak ve mě uzrál nápad, nebo jen myšlenka, že by nebylo špatný se brát na tom Mauriciu... ...peníze co jsou vyčleněný na tu svatbu na to vyjdou, ještě dost zbyde a je to rovnou i se svatební cestou. A´t mi všichni vlezou na hrb. jediný, kvůli komu by mě to mrzelo, by byl děda. Ráda bych aby byl na mé svatbě, dokone jsem uvažovala, že by mě vedl k oltáři, ale jeho zdravotní stav už k tomu není. Bojím se, aby ho to nezklamalo.
Odpovědět
Profilova fotka
hany to vsechno vyhral 1 clovek?? to preci nejde ne? vzdyt tam bylo asi 8 cen???
Odpovědět
Profilova fotka
hany taky jsme na to koukala ze to vyjde stejne jako normalni svatba.. ale ja bych nemohla byt bez pratel..nehlede na to ze segra se vdavala na seychelach a nasi to tezce nesli a nesou..me uz by to asi neodpustly.. nastesti me to tam laka max na dovcu:))
Odpovědět
Opravdu to vyhrála jedna holka, prostě to byla cena za 60,000 složená z 8 různých cen, to bylo fakt nefér, koukala jsem na to jak srnka, že vytáhli jednoho výherce a všichni začali znechuceně odcházet, já jako čekala, že budou tahat dál a oni nám poděkovali za účast a nashledanou...hahaha nechala jsem si poslat katalogy na ten Mauricius a uvidí se...kolik to sestru vyšlo?
Odpovědět
Profilova fotka
hany: ja bych se taky nejradeji vdala takhle... ale nemůžu to udělat kvůli rodině, navíc je fakt že chci částečně zažít i tu klasickou svatbu, ale pokud by to vaši a přítelovo rodiče pochopili a nebyli zklamaný nebo děda, tak bych to tak udělala ;-)
Odpovědět
ja bych se taky nevdavala v cizine, pritel klidne, ale ja si chci uzit svatbu klasickou, me se ty vsechny tradice libi a chci jednou byt ta "nejkrasnejsi" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hany no nekecej.. vzdyt to tam bylo rozepsany na " 1.cena.. 2.cena.. tak to je hodne komedie.. do dza tak to me fakt sere tohle.. hany-nooo moje sestra je trosku jinde.. takze to se nedá brat ta cena :-N a i to bylo pred 4rokama..to nebylo vubec tak klasicky jako je to ted.. takze ta cena byla opravdu v 6 cifrách.. ale na ten mauritsius by jste si museli pohnout.. tak v kvetnu tam konci sezona..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už tomu asi teda vůbec Alko nerozumím, chceš to vevnitř nebo v parku? Hezké svatby bývají na Žumberku. Buď na hrázi rybníka pod hradem nebo na nádvoří.
Odpovědět
Profilova fotka
no venku, vzdyt to tu porad rikam:-) tak to asi neklapne.to mam 182km..:-D a u rybnika ja nemuzu..mam moc dobrou krev a to by me tam sezraly komari a nebo hovada:-D
Odpovědět
lencza: to je fakt, Zumberk je prekrasny... koukala jsem na fotky tady jedny slecny yancza, myslim, ze se jmenuje, fotil to Tvaroh a je to kouzelny, kdybych se chtela vdavat venku, tak jedine tam... alka: to neni primo u rybnika, ale na ochozu te tvrze, rybnik je jako pod tebou a vypada to krasne :)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?