Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a pak jeste resim saty, premyslim jestli se mam kouknout po jinych nebo objednat rovnou tyhle a neresit to, nevim jestli k nahrdelniku mit nezdobeny vrsek nebo zdobeny
Odpovědět
Profilova fotka
a druhy zavoj je tento http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak na to koukam a predstavte si ze misto jedny slehacky je tam pichlej spendlik jeste:-D:-D:-D noo pekny
Odpovědět
Profilova fotka
takze jak mas zahyby na tu slehacku, tak je to jen zaspendlikovany jo
Odpovědět
Profilova fotka
jen jedna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon ze tak, to vis, jak maji sikmy oci tak spatne vidi do zahybu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-Dcovece mam je na dverich a koukam na ne..a vypadaji cim dal lip:-):-) uz mi prijou uplne luxusni.. a jsou docela zmackaný, tak to bude asi i tim.. :-)asi metamorfoju
Odpovědět
Profilova fotka
me uz pekne hrabe, jak jsem si hrala s obrazkama, tak jsem vymyslela absolutne originalni oznamko :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem ho na chvili do alba
Odpovědět
Profilova fotka
to je krásný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani bych nerekla, jen mi krasne hrabe, je takovy jednoduchy a s tema satama, ja ti to rikala ze cim vic se na ne budes koukat, tim vic se ti budou libit
Odpovědět
Profilova fotka
vysivku ty saty maji nadhernou jeziiiiis, ja mam dilema az me z toho boli hlava
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa fakt..rano jsem byla zase zoufala, na ty prehlidce.. ze mam hroznej hadr..ale teda.. ted jak tu vysely.. vypadaly fakt suuper:-) i jsem vymyslela z ceho ty raminka!:-) ta snur ana tu stuzku ma totiz asi 4metry.. tak z toho:-) tadáá:-)) jaky dilema?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zis ja fakt neumim cesky:-( chjo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no fakt maji peknou vysivku, proc zase neumis cesky, ja taky kdyz pisu rychle, tak pisu blbosti ....ale, uz jsem to psala, resim saty a mam z toho fakt brouka v hlave
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak máme objednané prstýnky, jsou naprosto skvostný a za 4 týdny budou doma.Zítra dám foto do alba. Hranata: jakej penzion jste nakonec vybrali? Štilec?
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky.. to byla noc :-( celou noc nocni mury jak nemame obrad.. vcera mi napsaly 4restaurace a 2 mista ze na nas datum maji uz obsazeno.. tak si to dokazete predstavit.. jsem uplne na nerv.. nejradsi bych si dneska sedla(doma) a obvolala to vsechno.. nenapada vas nejaky misto kde by to slo?(venkovni) a nevite jestli kdyz najdu starostu obce, tak jestli by nas oddal treba nekde na louce?(i nad tim uz jsem zacla uvazovat...) edith fakt? tak to gratulace:-) to uz se na foto moc tesim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka: ja si myslim ze te muzou oddat i na louce... ja to vlastne taky tak budu mit, jelikoz ten pozemek co patri ke Stilci je na nas moc malej, takze to musime udelat na pozemku obce. Pani ourednice rikala ze to jeste nedelali,ale ze to pujde. hranata: promin, jsem si to spletla s Hany :-D jinak holky moc doporucuju internetový zlatnictví Goldex. Je to česká výroba, mají krásný prstýnky (i když v malém množství) ale já jsem se rozhodovala asi mezi 4 a to je na mě co říct a za pěkný ceny... no a paní na prodejně v Kralupech je skvělá, milá, hodná, poradí a navíc nechtějí ani korunu zálohu až když Vám prstýnky pošlou poštou ;-) ;-) ;-) takže fakt moc doporučuju, i když je to trošku z ruky se na ně jet podívát do Kralup....
Odpovědět
Profilova fotka
edith: takze by "stacilo" sehnat nejakyho oddavajiciho a povoleni kde bych to chtela mit? no to by bylo uzasny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
podle mě musíš mít souhlas majitele a pak sehnat jen toho oddávajícího... přesně jak říkáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super:-) a ted sehnat nejakou super louku kde jsou vysoky stromy.. no uprimne, porad se mi jako misto nejvic libi park kolem swarcnbersky hrobky.. ale tu mi teda zamitly.. nevim proc kdyz se tam poradaji koncerty a jiné kulturni akce..:-( ta by s emi teda hodne libila:-)) mama vcera zase prskala ze proc si porad vymyslim a proc porad tak dalko a proc ne urad v budejcich a proc ne hlubokou.. chjo..ona tohle nikdy nepochopi a me tim dela smutnou.. az mi rupnou nervy tak ji taky neco reknu, jak si ona doted stezuje jak mela hnusnou svatbu... to je fakt hrozny.. proc to semnou neproziva? misto toho aby byla rada ze se vdavam v cr:-/
Odpovědět
Profilova fotka
neni na jihu nejakej vyznamnej dub?:-) nebo park.. ci botanicka zahrada?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus Terčino údolí u Nových Hradů.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a proc ne u ty schwarcnbersky hrobky? ja jsem videla na internetu ze se oddava i v tom parciku, maji tam primo drevenej altanek, mrkni na to... je to Třeboň, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenca no vidis to.. to je nápad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, celý víkend sem dřepěla ve škole, hrůza. Omlouvám se, ale nedočetla jsem všechno. Dneska nebudu skoro celý den doma...a ani netuším jestli přijde fotka šatů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja snad zkolabuju..:-( to co jsme si vyhlidla tak tam chteji za obrad 10tku.. boze kde to jsme.. tak to teda nevim
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a kde to je? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, já bych zůstala u Bechyně, tam máš dubů spousta a je to hezky v přírodě. nikdo vís tam nebude rušit...máš to už zarezervovaný a nemusíš mít žádné jiné starosti... Edith: vybrali jste nakonec ty co máš v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste 8km za bechyní, takovy uplne zapadlý mini zámeček uprostred anglického parku.. no nádhera...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?