Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice no to jsme se schodly ze to je blby a ze se nam to takhle nelibi:-D kdyby tam aspon byly ploty:-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já sem tu narazila na jednu krásnou svatbu a rozvedli se, byly mladí a co sem tak pochopila tak ten dotyčný ženich vyloženě čekal až bude mít manželku jistou a pak jí asi bil či co
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: to je dost možný že je to to stejný, taky to tak na mě působilo .... brrrrrrrrrrr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jojo je to hnus
Odpovědět
Profilova fotka
holky vydelily jste to novy pripravny album s tema cernobilyma satama? to jsem sem jeste nechodila, ale to byly moje TOP a mela jsem na ne najatou navrharku aby mi je usila.. no a zrusila jsme to asi az po 2mesicich.. no a ta holcina si je nechala usit.. nic proti, ale vypada to strasne ku originalu... sice je to velmi podobné, ale je videt ten rozdil.. jeste ze jsme to zrusila.. myslim ze kdyby se hodne podarily tak budou vypadat presne takhle.. jsou to slozity saty...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: koukala jsem na to... mě se origoš líbí,ale ušitý vůbec... doufám že se nikoho nedotknu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že má málo bohatou sukni, bude to chtít spodničku určitě... Jinak mě se takový styl nelíbí, takže já bych do toho nešla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vypadají spíš jako nějaký kostým :-D já miluju tyl a souhlasim že je to málo bohatý, navíc ta zelená... no prostě bych hodně plakala kdyby tohle měly být moje svatební....
Odpovědět
Profilova fotka
spis to nema kaskadovite:-) ma to jak válec..ten tyl musi byt od pasu malu a cim je bliz k zemy tak cim dal tim delsi.. to si myslim ze je kamen urazu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já bych se v nich nevdávala, nenávidím lahvově zelenou a radši bych šla v letních šatech
Odpovědět
Profilova fotka
to je zas o stylu:-)to bych ji klidne nechala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se asi posunem, ať nejsme za drbny,co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nahodou, drbání je nejlepsi:-D se clovek dozvi veci:-) jj posunem:-) hledam hostinu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo určitě je to o stylu :-) editn: v neděli jedete tedy pro prstýnky? to ti závidím. Já budu celý víkend ve škole. Ale už sem udělala k obědu slíbené palačinky tak sem si pochutnala
Odpovědět
Profilova fotka
teda ja mam dneska nejaky sileny hlad..:-( a zrovna dneska sebou skoro nic nemam... zadnou zeleninu.. zadny uzdibování.. teda.. dneska tady asi zdechnu..:-( a venku je tak kraasne
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jak to že nemáš dostatek jídla když držíš dietu? to bys měla mít sváču na dopo, oběd, sváču na odpo a tak ne?
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ty jsi šikulka ;-) jedeme v neděli do Prahy na muzikál Děti ráje a při té příležitosti zajedeme asi 20 km od Prahy do Kralup nad Vltavou, máme na Goldexu vybrané prstýnky, jsou levné a hezké, ale určitě je chci vidět naživo,takže to takhle hezky spojíme, už se nemůžu dočkat ;-) holky, zrovna mi přisla napídka od Avalonu že budou mít akci na líčení a česání zdarma od 12.-16.4 u nich na salonu. Strašně ráda bych šla, ale žel nemám šanci se tam do 18:00 dostat :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: tyo to je dobrá akce a to je v budějicích? JInak muzikál ti závidím!!!
Odpovědět
edith: u koho tedy nakonec bude objednavat prstynky? pellu: vubec nesmutni, ze budes ve skole, o vikendu ma byt stejne osklive :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: no slyšela sem to a doufám, že to je pravda!!!to jediné mě uklidňuje
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to v salonu kde mám zamluvený svatební šaty.... By bylo super, že by je viděli a přímo k nim by mě mohli nalíčit a učesat a ve sv. den bych šla přímo k nim. Zatím nemám nic napevno domluvený,ale to bych si musela vzít dovču :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: jestli se nám budou líbit, tak je to internetové zlatnictví Goldex: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj to mam sebou, ale dopoledni svacu jsem snedla driv(jablko) no a jelikoz jsem dneska vstavala o hodinu driv tak mam ted vetsi hlad.. a mela bych uz mit obed.. jenze ten mit nemuzu ptz odpoledni svacinu si sebou neberu(fakt kazdej den tahat skoro 2kg v tazce to je zahul) no a jeste k tomu nam doma dosla zelenina, takze vzdy jsem mela k obedu zeleninu co me jakoby zaplácne.. no a dneska ji taky nemam.. takze uz trpim hlady.. jdu si dát zvejku..
Odpovědět
edith: ty jsou moc hezky:-) holky, kdy si myslite, ze se "uzavira" seznam matriky na urcity den - abych to vysvetlila: chceme byt posledni svatbou, pani matrikarka si nas napsala na 14:00 a rikala, ze pokud bude pretlak, tak jeste oddavaji ve 14:30, tak by nas kdyztak jeste posunula... a ja ted nevim, do kdy cekat s tiskem oznameni... mame 5 mesicu do svatby, casu dost, ale nejak je "hlucho", tak bych chtela kompletovat treba oznameni :-) ale zase nechci riskovat :-)
Odpovědět
jo a jeste jedna vec - v sobotu jedeme na Hlubokou zamluvit restauraci (pro hany: nebudeme mit ZOO Ohrada, pan majitel byl pres e-mail komunikaci tak neprijemnej, ze i kdyz se nam to moc libilo, tak jsem se rozhodli, ze radeji ne...), budeme muset pomalu vybrat svatebni menu apod. holky, co budete mit za hlavni chod? svickovou? mne se moc nechce ji mit (shodly jsem s mamkou, ze v lete svickova je strasne tezka), ale polovina rodiny (tatka, pritel apod.) by ji chtelo. Ja jsem proti dvojimu menu, tak ted resime, kdo ustoupi :-) co budete mit vy?
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice tak na hluboky je hafo restauraci, sama jsme tam poptala 4:-) a jedna mela super ceny:-) tak uvidime:-) asi bychom tam mely jet to osefikovat:-) jinak menu je jasny: nejaky maso s hranolkama- tecka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: ja bych si udělala menu podle sebe, přece se nebudeš přizpůsobovat druhým, stejnak nenajdeš nikdy nic co by vyhovovalo každému. Já chci maso a opečeným bramborem... ještě taky nevíme co přesně
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: my oběd zrušili, ale kdyby byl tak by byla táborská bašta
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne jak rika edith treba ja bych se z toho zblaznila.. ja mam bezlepka, manza chce nejaky hranolky, deda neji hranolky, segra neji vsechno-jen salaty, dalsi 50% neji omacky.. no na posr...í takze bude to co bude a proste maj smolika
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych chtěla příští týden zajít do restaurace a dát dohromady menu... potom to dám majitelce na přepočítání a jsem zvědavá co mi řekne za částku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?