Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mit staroceskou kachnu s knedliky a pak vecer asi grilovacku s rautem
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak já se na to ještě neptala, tak uvidíme :-D furt lepší příplateček než dávat 15Kč za 3dcl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ale oni ti ten priplatecek nauctujou tak aby to takhle vychazelo.. to mi rekly dokonce v jednom mailu!! napsaly doslova: kdyz budete mit svoje dáme vám takovy příplatek, že to budete mít cenově stejné jako kdyby jste to měly od nás... příklad: 50kč za láhev vína.. no a mohla bych pokracovat.. ale tohle jejich prirovnani jsem rozdychavala taky pekne dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem koukala na tu loveckou chatu a neni tak drahá čoveče... maji tam za jidlo stejne nebo levneji i S PRILOHOU co má bechyn za jen jidlo.. bez pronajmu..:-D takze to by také nebylo spatný:-) krakatice a vy máte kdy svatbu? plati se tam nejaky pronájem?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vlezu jsem a je tu ticho, ach jo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jj je tu nejak mrtvo..ja zas kopiruju kraviny tak to budu zas dneska porezana:-/// tak mi odepsal nejvic delux hotel..asi jsem si nejdriv mela zjistit ceny a pak teprve poptavat:-D myslim ze ted porusim dietu a budem porad papat v restauracich aby jsme nasly to pravy:.-D
Odpovědět
Ty jo, holky, to byla fuška to dočíst... Takže, abych se vyjádřila, tak ty flekaté šaty, v originálu krása, v zeleném bych je já nechtěla, ale proč ne... Jinak my budeme mít dvě jídla... pro děti a důchodky asi řízek nebo svíčkovou, a pro zbytek biftek s grilovanou zeleninou, a na stůl mísu se šťouchanýma bramborama a nějakým salátem jako volitelnou přílohu. Pití na večer ještě vůbec není dořešený, bude až v květnu, teče tam pivo ze skály, a bar tam není, takže nám ho tam můžou buď zřídit, nebo doufám, že si ho za poplateček budeme moct zřídit sami. V Barborce jsme jednou byli ještě s rodičema na dovče a bylo to super, škoda že mě to nenapadlo dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
no holky..tak jsem volala na postu.. zadny balik tam nemam.. me fakt jebne...
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: co saty? videlas vubec nejaky fotky jak vypadal prubeh siti? Ja dneska videla moje - prej hotovy a je mi z toho mirne na bli... takze kolik prej je tak levnejsi pujceni satu v CR? 8-) No, porad jeste doufam, ze se jim pokusi s tim neco spachat :) Dej mi vedet - fakt by me to vsechno zajimalo. Diky
Odpovědět
Profilova fotka
na saty se me radsi neptej.. :-( nn fotky nemam, asap je nikdy neposilal.. slecna ke ktery dorazily rekla ze se mi budou libit.. tak sama nevim.. jeste nedorazily:-// levnejsi pujceni? podle toho kde.. i v blbých budejkach mas "jen" rozsah od 5ti -14tis.... a myslim ze takhle se to pohybuje vsude.. a ty sis je nechavala sit? a a mas foto? jak je to mozny ze to byly hruzy?
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste holky?
Odpovědět
uz jsem tu ... ted mi tu hodinu a pul preinstalovavali pc... Lovecka chata - pronajem po nas nechteji, ani v zadnych podminkach to nemaji, takze to je prijemny, jen mi pani psala, ze nase spolecnost se vejde dolu, na hlavni mistnost a kdyby prisli nejaci lide z ulice, tak je po schodech v "predsali" pozenou nahoru, takze budeme mit soukromi, kdybychom ale chteli uzavrit i horejsek, tak by chteli nejaky poplatek - ja myslim, ze se tam vejdeme v pohode a kdyz bude soukromi, tak at si maji horejsek klidne otevreny
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky já mám info o šatech, napsal mi zimo, že vstoupili do závěrečné práce na šatech, které budou hotovy o víkendu. Takže potom pošle obrázek :-)
Odpovědět
alka: my mame svatbu 21. 8.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsou super podminky:-) a kolik vás bude na hostniu a na vecer?
Odpovědět
pellu: tak to je super, tak se tesim na obrazky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je 6dní před náma:-))
Odpovědět
tak pocitame priblizne 40, max na vecer prijde asi 10 lidi, takze 40 a 50, ale to je opravdu max. Uz i za takovouhle spolecnost jsem musela "bojovat" :-) Pritel chtel jen rodice a svedky, na urade a hotovo :-)
Odpovědět
alka: jj, ja vim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mate 40lidi na obed? wau
Odpovědět
Tak jsem vás za d¨nešek dočetla a mám dost...rozbolela mě hlava. Tohle nikdy nezvládnu. O víkendu jedeme do Krumlova a cestou se chceme zeptat na Štilci, jestli to vůbec udělaj, když to chceme na konci srpna...snad budou svolný, když už je to poslední týden prázdnin. To s tou vodou je fakt dobrej nápad, snad by na to přistoupili, ale to snad až v dalším jednání. Další šok je teda z těch cen v půjčovnách, z toho jsem padla na znak a ještě jsem se nezvedla, to jako vážně? No a náš plán B, ZOO Ohrada s nepříjemným majitelem, to je taky ťafka...
Odpovědět
alka: vis, co se mi na tom jejich jednani libi? ze jsou mili a hned reaguji, ze jim napises, oni obratem odpovi, ze si sjednas schuzku v sobotu, nevadi, ze posunes hodinu a oni se prizpusobi... to ten pan ze ZOO Ohrada byl fakt silenej...
Odpovědět
Profilova fotka
hany no a kolik si myslela ze stoji pujcovny? to je snad to nejdrazsi spolu s prstenama:-/
Odpovědět
Koukala jsem po internetu a myslela jsem tak 5000,- n + - ...kamarádka měla šaty z Olivy ani ne za 5000,- a opravdu pěkný. Tak jsem počítala fakt s těma 5 tisícema. Podle mě je nejdražší hostina. My jsme se schodli, že pstýnky nám stačí z oceli nebo z titanu, je to jen symbol a ve zlatě sakra drahej symbol.
Odpovědět
Muzika je taky pěkně drahá... Jinak mi psala jakási Ája z Ostravy ze salonu Emmi Mirage, že mi šaty nechá ušít podle mojich měr a zapůjčí mi je za 7500,- což je hodně dobrá nabídka, když si vezmu, že šaty budou defakto šitý na mě. Jela bych jen na jednu zkoušku a ostaní by se vyřídilo poštou... Nemáte na ni nějaké reference?
Odpovědět
Svítí mi tu do oken sluníčko a slzim jak slzavé údolí...
Odpovědět
všichni jdou asi někde venku či co, tak já asi taky půjdu
Odpovědět
docela blbý trpět samomluvou v takovém věku...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já tu sem... v Táboře sluníčko zalezlo
Odpovědět
v Praze máme polojasno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?