Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
no právě, problém je, že budoucí manžel by rád svíčkovou :-) tak uvidíme... alka: a o jaké restauraci uvažuješ? jak jsem psala, nám se nejvíc líbila ZOO Ohrada, ale pan majitel... tak to budeme mít v Lovecké chatě... strašně se mi líbí, jak ochotně s námi jednají a nic není problém - i když, jen abych to nezakřikla, uvidíme po sobotní schůzce :-)
Odpovědět
edith: to já jsem taky zvědavá, i když nám dali hrubý nástřel... nejhorší je, že vůbec netuším, kolik počítat na to pití... to se bojím, že bude opravdu moc... že to strašně naskáče
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice, no napsala jsem jim, ale odepsal zatim jen Záviš jestli znáš-ten me docela oslovil, no a pak ten sportcentrum barborka, to je skoda ze to zrovna nevyslo.. ale poprosila jsem toho pána co semnou komunikuje jestli nezná teda neco co by nam vyhovovalo kdyz jsou oni zabrany, tak uvidime:.-) krakatice tak jestli budeme v restauraci a jestli nebude moznost vlastni si donest, tak jim dame hranici... proste treba vypit za 10tis a pak si pije kazdy za svy... jinou volbu mit asi nebudem..
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: lovecká je náááádherná, já mít trošku víc pěnez, tak jdu do ní :-D :-D :-D kolik ti řekli? ikdyž ono nás ten Štilec taky nevyjde nejelvněji.... kolik tam stojí cola? důležité je vyhledávat restaurace s levným pitím, jídlo se dá spočítat,ale pití v žádným případě. U nás stojí Cola 30,- což je dost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky vzhledem k tomu že v číně je už půl sedmé večer nepočítám že by dneska fotka šatů dorazila... tak uvidíme zítra no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak co jsem koukala na ty restauracky tak tohle te vyjde asi vsude stejne.. taky to tam mame za 30(nealko) 22pivo a 30 plzen12ka
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi psaly z toho záviše.. no pani je teda zlatá:-) tak se vejdem do tý krčmy to by bylo suuuuuuper:-) asi jedem v patek na véču:-) petu ale ja mam takovy pocit ze zimo je sice cinan ale sijici a zijici v americe.. myslim ze sme se o tom bavily na asapovi.. takze by tam mel teprve ráno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj, je pravda že je málo restaurací kde se dá sehnat levněji, ale dá... zase je fakt na jakej úkor :-|
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: my máme kolu za 25, výhodou je točená kofola 0,4 za 20, pivo 20 a 12ka za 25
Odpovědět
Profilova fotka
jj to mas pravdu..ja puvodne schanela nejakou restauracku s rozlivaným nealkem..hrozne moc usetris.. nj ale to je v dnesni dobe skoro nerealny..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to vypadá taky super... jsem zvědavá jak se Vám bude líbit ;-)
Odpovědět
edith: poslali nám nabídku menu na oběd a pak rautu, abychom si vybrali. raut mají od 350Kč na osobu, my budeme brát si nějaký 400-450 na osobu, vůbe nevím, kolik se toho sní večer, takže to se s nimi potom ještě domluvíme. a oběd je asi podobně (ale je v tom i nějaký zákusek, který já nechci, protože budeme mít dort), takže ještě uvidíme. jinak cola je tam za 25...
Odpovědět
Článek se načítá
alka: zavise znam, ale me se nelibila ta krcma v podzemi, chtela bych mit okna... jinak ja porad doufam, ze se s provoznim domluvime na tom, ze treba voda bude ve dzbanech s ledem na stolech, aby si kazdy mohl nalivat apod. abychom neplatili 300 neperlivych matonek :))))))
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: s tou vodou to chci stejně, taky hezky džbány na stoly!
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: fakt cola za 25,-? tak to je neuvěřitelný... jinak ceny bych řekla docela slušný...jsem zvědavá co mi řeknou na tom Štilci.
Odpovědět
Profilova fotka
holky: mě by se to taky líbílo,ale obávám se, že to majitelka nedovolí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: ale to se dělá i v nobl restauracích, byli jsme na svatbě v restauraci přímo u Karlova mostu a nalévali nám vodu a víno ze džbánů. U nás to naštěstí bude bez problémů tohle, už sem se ptala kolik mají džbánů a asi jich pár ještě budu muset koupit v ikee
Odpovědět
edith a pellu: no ja se taky desim, ze to nepujde, aby bylo by to super. jako at si uctuji pivo, vino, kavu, drzusy... ale at mi daji vodu na stul, to by je prece zabit nemelo, ne? :-D
Odpovědět
pellu: to já je klidně taky koupím, ale hlavně, ať je tam můžeme mít :))) jinak jak to vlastně budete mít s výzdobou stolu? oni mi napsali, ze vetsinou si to nevesta zaridi sama (kvetiny apod) a oni to pak max. jen rozmisti - coz ono by mi to i vyhovovalo, ale nedokazu si dost dobre predstavit, ze bych tam rano nabehla a pripravovala... pokud to udelaji oni, tak to stejne bude muset nekdo asi zkontrolovat, ze? treba jmenovky apod.. nebo myslite, ze to bude ok?
Odpovědět
Profilova fotka
no to by opravdu nemělo...ale dneska jsou lidi hrozný a chtějí vydělat na všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás vyhrála svíčková. Přijde mi, že kdyby bylo něco smaženého, tak to všichni nedostanou najednou a pokud ano, tak to bude studený :-S svíčkovou jedí všichni, takže je rozhodnuto...jinak na Panské mají myslím také 25,- ale maji i RC colu za 20,- tak bych jim omezila výběr :-D a třeba i bych jim navrhla točenou kofolu. S vodou je to super nápad... že by se třeba domluvilo, aby se koupila voda v pet láhvi a dolévala do džbánů, ale kdo ví, jestli to půjde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zkusím to, uvidíme co nám řeknou. Problém je, že já jsem málo bojovnej typ :-D
Odpovědět
no prave, to je fakt des, strasne me stve, ze cokoli, co ma nalepku svatebni je predrazeny... treba boty, ja normalne nosim do prace lodicky, boty na podpadku apod. takze jsem chtela jako svatebni nejaky krasny strevicky, strasne se mi libi z novyho e-shopu Zuzanashoes nebo tak nejak se to jmenuje, ale ty ceny???? moc bych je chtela, ale pak si rikam, 2000 za boty? za boty, ktery budu mit jeden den na noze? tak to fakt ne!!! horsi je, ze nikde jinde (v obchodech) zadny hezky nevidim...
Odpovědět
edith: ja jsem uplne stejna, proto budu mit s sebou posilu - pritele a rodice :)
Odpovědět
Profilova fotka
hranatice-platí z apronájem restaurace? Na panské se platí nájem a v tom je výzdoba stolů.
Odpovědět
Profilova fotka
market v bechyni??? si upadla? si pis ze to nepujde:-D:-D uz jsem na ne neco obdobnyho "zkousela"
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo pujde ale za priplatecek:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: to je běžné a je to lepší než když to zdobí oni, alespoň si to uděláš podle svého. Dodáš jim co chceš na stoly a oni ti to ve svatební den nazdobí. Jmenovky jim uděláš návrh a oni to podle toho postaví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je des, chvilku tu nejsem a mam co delat abych vas docetla
Odpovědět
Profilova fotka
holky loučím se. Musím skočit s pejskem na očkování, nakrmit Kubíčka a pak půjdem na procházku a já pak na trénink. Tak zatím, večer nakouknu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?