Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak vam ho neukazu ptz ma 1,13M a tady na pracovnim pc nemam program který by mi to zmensil:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak jedine takhle http://alkapinka.rajce.idnes.cz/prost...
Odpovědět
Profilova fotka
wau no tak to je něco!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
vid? zacinaji se mi libit vic nez ty moje:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
mě by jen mrzelo že bych neměla tu bílou nebo krémovou barvu. Jinak jsou fantastický!!!Mám taky ráda pořádný šatičky
Odpovědět
Profilova fotka
stejne taky nemam bilou:-D:-D me se tam libi ten saten... nejak se mi ted zacli libit tyhle lesklý saticky...
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, že nemáš bílou...já říkám, že to je jediný co by mě asi trochu mrzelo. jojo ten satén je krásnej
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle saty jsou celý dokonaly...:-) fakt skoda ze jsem je nepotkala driv...
Odpovědět
Profilova fotka
počkej až si oblíkneš ty svoje!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no to doufam.. chjo.. prijde mi to jako svatej grál.. neco co je jen mytus a vysnený a nikdy se toho nedockás... :-D :-D uz mi teda silne hrabe.. doufam ze jsou cinanci spokojeny ze mi to takhle zkazily.. jsme tak o 10let starsi.. no thyjo to jsem si vzpomnela, se mi vcera stala teda masakralni vec:-D Jsme byly na velkym nakupu a ja se vracim k autu manza sedi za volantem ze mi vyjede(abych se nemusela plazit mezi autama, a vedle nas najednou nekdo vyjizdel (tak jsem cekala) a hned tam zajela nejaka duchodkyne..) ona na me tak nejak divne cumela, tak si rikam "vo co go" a ona vylezla, koukla na manzela a prej: to je vase miminko??? (jako ten muj vyraz ten musel stát za to-mimochodem manzel zrovna vyjzdel stim autem) a pak na me: a nebo to je vas manzel? tak jsem jen vydala "manzel 8-( " a ona" hmmm vypada mladounce.... a rekla to tonem jak kdyby byl gtilovany kure a ona na nej mela chut.. no stoooory!! jsem se vzpamatovala az doma.. si rikam hm mimino ridi auto..no baba hustá
Odpovědět
Profilova fotka
alka: šaty jsou fakt moc krásny, mně se taky spíše líbí saténový, ale jako svatební bych si je nedokázala představit. možná u tebe ano, když máš celou svatbu laděnou do této barvy, i k tomu mažovi obleku by šly, ale u mně by to neprošlo :-D prosimtě co máte v budějkách za ujetý lidi? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét: proč by sis nedokázala saténové představit?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no manza by tim práve mohl mit bilý oblek:-D:-D no me prijdou dokonaly:-) i bych tu barvu snesla:-)) no to nevim me prijde ze je to tu jak v DOOM ... fakt mazec:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne pellu saténový bych si dokázala představit, i jsem si je původně přála, i když jsou moc těžký, ale měla jsem na mysli tyrkysovou barvu ;-) asi jsem to špatně napsala...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsme to pochopila.. a taky chápu vás.. tetka se vdavala(poprve) v temne rudých tak jsem si rikala NIKDY a ze jáá budu mit bilou a nebo krem.. preci je to svatba a ne maturak.. no vida jak se clovek meni i svý nazory:-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét: aha já to nepochopila.. alka. mě se ta barva líbí, jen by mi to asi bylo pak líto...a myslím, že i nastávající by byl v našem případě zklamaný
Odpovědět
Profilova fotka
no tak u nas by to bylo fajn, manza me od zacatku "nutí" do barvy jelikoz se mu bilá vubec nelibi a rika ze nevesty jsou vsechny stejny ale kdyz má barvu, hned je origo(no my jsme si fakt hodne podobný:-)) takze ten by byl jen rád:-) no uvidime, kdyz jsou moje saty nekde na ceste mezi cinou a cr:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no tak to je fajn! Kdyby ty od asapa náhodou nebyly to co si představuješ (ale věřím, že budou)!!! mě se úplně čistě bílý docela líbí, ale mě neslušely...tak doufám, že ty moje ušité budou vypadat k světu :-( ale mám strach
Odpovědět
Profilova fotka
Arrived at outward Office of Exchange holky a co je tohle?:-) petu a jakou mas barvu? stribrnou? krem? ja myslim ze budou dokonaly konkretne ty tvy by s emi libily ve zlatý :-) v takovy ty metalický:-) jj moje budou uuuurcite nejdokonalejsii:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: satky jsou fakt pěkný... máš pravdu že bys byla originální, ale mě by bylo taky líto, že jsem nebyla ta pravá nevěsta :-D kolik by tě stály? já jsem zvědavá až ti přijdou ty tvoje
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle 3500,-
Odpovědět
Profilova fotka
to je super.....no uvidíš, až ti přijdou tvoje vysnění tak se rozhodneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no chci ty moje zluty.. prece jen do tehle bych musela jeste trosicku zhubnout.. a nemam na to si takhle rozhazovat penizky.. holky ja uz je tak chci mit u sebe
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zena/styl/19476...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: že dorazili na nějakou centrálu
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to uz potom chapu -dekujii
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já mám barvu ivory... Myslím, že tvé šaty jsou někde na centrále tady v ČR. myslím, že zítra je dostane ta slečna...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak si to tam ctu.. a kdyz mate katolickou svatbu tak to s enemuzete rozvest?? vubec? nn to bylo napsany jeste pred tim ze saty odesly do cilove zeme... takze je dostaly na cetnralu v cine zrejme a odtud odlettely...
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle, tak to potom jo. Já myslela, že to tam přibylo nově
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo tak jsem to docetla..tak oni se fakt nemuzou rozvest...tak do toho bych nesla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?