Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to si jen napovidaas.. ja na to mela taky rok a jeste jsem se relativne nedokopala:-)))takze uz s emi to krátí:-D no tak to je docela stezejni jeslti tenhle rok a nebo pristi:-) Ja jsem teda taky na luxus:-) a taky se neovladam pokud jde o drahy veci:-) (jsem tak vychovaná) nejdriv jsme se ve svatbe rozjela ze to jen litalo ty penize..ale ted uz jsem se nejak zasekla(asi jsme konecne dospela nebo neco:-D) no takze uz do toho "nevrazim ani korunu" myslim na vic nez je nutné, a dneska si oprasim prasatko a budu to rvat do nej... na baracek:))
Odpovědět
A hlavně projdi si všechny půjčovny ( teda jestli si budeš šaty půjčovat), jinak by tě to mrzelo.Sice mají dost podobný modely, ale na detajlech záleží.Musíš se cítit ty sama dobře, že ti ty šaty sedí, že ti nelezou dolů, nikde netlačí atd.
Odpovědět
Profilova fotka
jana pochlub se nam s foteckama:-) miluju zimni svatby
Odpovědět
Já už taky :-D fotky dodám.A kde máš půjčené šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
ja? nikde, ja je mam koupený:) jestli ovsem nekdy dorazi =-) :-D :-D
Odpovědět
Tak to se musíš těšit.Já,když jsem je dávala v neděli do obalu , tak kápla slza. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tomu verim... ale ja je asi prodám (jen nevim kdy) teda jeslti prijdou:-) ale je fakt ze je to takovy smutny je vracet:-)
Odpovědět
A co už máš všechno zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
ja? vsechno:-D ted uz se jen nudim:-) a strádám:-)(teda střádám):-)
Odpovědět
budou se hodot a moc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
co se budou?:-))) hodit? mi povidej:-)) holky prisla vyplata tak jedem na mega nakup..takze dneska uz tu nebudu...(mozna kolem 8) tak se mejte krásne a papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak na Hluboký veletrh oprvdu stojí 120 Kč ]-( http://www.nuance.cz/svatebni-sluzby.... Takže já se tam podívat nejdu. Nechce se mi dávat 120 Kč na jednoho za čumendo, i když jsou vstupenky slosovatelný.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hm tak na to jim asi taky prdim :-( stejně dneska všechno člověk sežene na netu a ke všemu si myslim, že o moc levnější to tam nebude...uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se na to vy***ru.. takze saty jsou uz v cr.. no jenze jsou opravdu v tom baliku u ty slecny co má 4saty a jsou na ceste k ní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tu teda silne zurim!! tohle uz je výsměch!!! ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Alka: to snad není možný!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak ať jí Arti hned napíše, že tam má cizí šaty!!! Jinak dnes sem byla ve zlatnictví prodat snubáky našich co sem dostala a dali mi 1300kč což sem ani nečekala. A taky sem zjistila, že v jednom zlatnictví u nás mají krásné prstýnky, jenže od 10.2. ceny zlata stouply a tak jsou prstýnky o 20% dražší..Ale chtěla bych je už mít z krku! A psala mi koordinátorka, že na náš datum je víc zájemců, takže asi bude matrika dělat víc časů, takže mi možná vyjde čas kolem té 15hodiny. dozvím se to do týdne.
Odpovědět
Profilova fotka
uz ji prej psala.. si ted musi mnout ruce... poridila si 4 a dojde ji 5...:-(((me fakt trefi se mi chce silene brecet...:-(( tak to je super to s tou matrikou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: opravdu myslím, že je to normální ženská a šaty pošle!!!!!! jojo bylo by fajn, kdyby se to dalo posunout. A mamka sehnala paní která nám udělá mini věnečky, mini kremrole, rolády a dělá i dorty!!Je to cukrářka co dělá doma, takže i ceny by mohli být příznivější
Odpovědět
Profilova fotka
manza mi to taky rika....tak snad :-( my jsme dneska byli nakopit a videla jsem tam klasicky dorty(hodne zdobný) takový malinky ale vysoký-docela zajimavý, sem si rikala ze se na nejakej dort vy* a koupime si tenhle za 190Kč:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo určitě to dobře dopadne!!! Já si chci nechat udělat jen normálně buď kulatej nebo hranatej, to je mi šumák. s bílým nebo krémovým marcipánem a sama si na něj nandám čerstvé jahody a bude. Jen chci aby uvnitř byl jahodový krém nějaký
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je taky super uspora:-) fakt nad tim zacinam uvazovat.. zaciname tu svatbu okuchavat az nehezky... dneska jsme nahlas premyslely jestli vecerni party a hostinu... uspora 50tis.. za to máme projekt... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No mi ušetříme takových 6tis určitě tím, že nebudeme mít ten oběd. ale společnou polívku a pak už si každý nandá co bude chtít...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Holky, alka: já bych to viděla jako pozitivní.... ber to tak že je super že už jsou v ČR a do pár dnů je budeš mít 100% doma. pellu: s tim dortem si říkám proč ne? taky bych se na dort nejraději vyprdla... jenže tchýně chce koupit v nějaký cukrárně roku, tak to bude asi pěkně předražený. Ptala jsem se ji, jestli to není zbytečný a komplikovaný...musím se jí jeste zeptat jestli nezměnila názor Jinak holky, nechci se chlubit,ale mám obrovskou radost. 15.4. letíme s přítelem do Barcelony :-D :-D :-D :-D už se moooooc těšim. Večer jsme byli na kalkulaci vestavěné skříně a spočítali nám to na 42000???? :-o :-o :-o :-o je to strašná palba ale taky je strašně obrovská, má 4 metry. Máme tam všechno nejlevnější a ještě jsme dostali 20% slevu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: co s dortem? mi dort mít budem, ale líbí se mi s jahodama, jsou takový svěží...ten co mám v albu se mi líbí, tak takhle jednoduše bych to chtěla a když to paní zvládne za dobře, tak tím líp. Tyo barcelona, super, to vám přeju!!!! My bychom se chtěli podívat do londýna, třeba jen na víkend, tak uvidíme jestli na svatbě neco dostaneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... já jsem uplne vyrizena... :-( celou noc noční mury.. jsem uplně bez nálady:-( až s emi z toho udělalo ječný zrno na oku:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dobrá zprava.. o nevim jestli dobrá, jak jsem psala ze jsem si na bazaru vybrala ty dvoje saty.. tak pani mi napsaly... wáu..teda holky.. ty jedny jsou tak totálne luxusní!!! uplne uzasne nadherný!!takze kdyby ty moje byly provar , tak je treba roztriham:-D a pujdu do tehle.. fakt jsem si rikala ze skoda ze se neobjevily driv..bylo by to o dost jednodussi...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jak se máte??
Odpovědět
Profilova fotka
priserne... a jak ty?:-) jsem zvedava kdy s enám vrátí janek:-) jak se tam asi má.. to musi byt báájo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo jde to, jen mě to štve v práci to už jiný nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: co ty tvoje šaty?to je už opravdu hrozný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?