Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jako vůbec?
Odpovědět
Profilova fotka
to je nějaký divný, možná jako v církvi je nerozvedou, ale právně určitě jo ne? to by bylo asi proti zákonům
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja si myslim ze se muzou rozvest, ale cirkev je vyloučí ...
Odpovědět
Profilova fotka
ej upouští o princeznovských střihů a volí jednoduché, my všechyn toho moc důkazem nejsem :-D zase mi někdo do IP píše, jestli nechci skleničky ]-( co furt otravujou ? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
market: taky jsem to četla... tyhle jednoduché šaty jsou nádherné, ale tak pro vysoké štíhle holky a myslim že jich je málo takových :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze to tam rozlisovaly.. jeslti je to obrad v kostele jako civilni tak v poho.. jeslti je jeden nekrestan tak taky v poho, ale jesltize zvoli formu obradu Svátostní (boze nejak tak tomu rikaly) tka to se pry rozvest nedá, ani papez prý.. takze mazec... presne kdybych mela50kg tam mam taky jen nejakou zaclonu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét: mě taky pořád chodila tahle nevyžádaná reklama a pěkně mě to štvalo, tak sem napsala některé admince a také sem odpověděla, že je to sprostý takhle otravovat a spamovat!
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo to ja musim zaklepat ze uz mam ddelsi dobu pokoj.. to bylo za den i 5zprav.. sileny.. a ted-nic:-) pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
já mám od té doby taky klid.. jinak alka: já mám míň než 50kg a taky takové šaty nemám!
Odpovědět
Profilova fotka
chjo.. tak dalsi firma odpadla.. ty mi rovnou napsaly ze se do limitu nevejdou a nazdar... petu:-D:-D presne,, ja si myslim ze to neni o trendy ale o tom co clovek chce:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam holky stestím, me za ty 3 měsíce co jsem tady přišly asi 3 nabídky do IP
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo určitě. mě se ty splívavé šaty moc líbí, ale upřímně, ty si můžu oblíknout na ples, ale takovýhle šaty si už na sebe nikam neobleču, takže si to musím o svatbě užít :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pellu: presne... mela jsem na sobe jedny splyvave a pak ty co jsem si rezervovala a to byl duvod proc ty tylovy- ze bych si ty splyvavi klidne vzala na ples ale ty druhy jsou takovy klasicky pro nevestu a v zivote uz si na sebe nic takoveho nevezmu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak a uplne jsme jim rozkopaly tu jejich teorii:-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: mě se ty tvoje druhý strašně líbí!!!!Jsou strašně pěkný, ale přesně ten důvod chápu Ty druhý jsou taky krásný!!!!nádherně ti sedí
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju Pellu... představa byla jasná- široká sukně... ani nechápu že mi ty s tou mašlí tak hezky seděli, jsem nečekala že bych mohla mít úzký a docela jo, ale když se dívam na fotky tak je to takový chudý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mně chodí furt něco, tak to jen mažu... pellu: mám úplně stejný názor. Chci bílý(champagne), protože ty si nikam vzít nemůžu, bohatší s vlačkou, taktéž a závoj, ten si taky už nikdy nebudu moct vzít...
Odpovědět
Profilova fotka
markét: já se o závoji teprve rozhodnu, podle toho co vybereme za účes, ale chtěla bych kytku. Ale koukala sem že nevěsty mají kytku a závoj mají jen na obřad a fotky a pak ho sundají, takže by teoreticky šlo obojí
Odpovědět
Profilova fotka
já plánuji obojí, když už tak už :-D závoj chco určitě a spíš přemýšlím o kytce. ale když ho budu mít jen vzadu, ne přec celou hlavu, tak ta kytka tomu nemůže uškodit. nemyslím si že to bude přeplácané...když už jsem upustila od bolerka, tak si tohle dopřeji...
Odpovědět
Profilova fotka
markét: no já zase chci spíš kytku a případně závoj taky vzadu. Ale ten bych pak sundala a zbyla by mi kytička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já také plánuji ho pak sundat...ale když bude vzadu tak by neměl nijak překážet...necháme se překvapit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já taky plánuju kytku a závoj... nemám ráda přeplácaný věci,ale když to vidim na nevěstě, tak mi to přijde moc pěkný... nehledě na to, že ten závoj se pak sundá a budeme mít krásnou ozdobu ve vlasech
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze zavoj a kytka nejsou preplacany.. jo kdyby jste do toho mely jeste korunku uz by to asi bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
no to si vůbec nedokáži představit korunku a kytku :-D ale korunku nechci, nejsem žádná princezna ;-) ale co jsem koukala na fotky, tak ji má hodně holek...
Odpovědět
Profilova fotka
markét: mě se korunka líbí, ale ne taková ta stojatá, spíš taková ta jakoby čelenka, ale záleží na účesu. Ale jsou i nevěsty které mají tu čelenku a kytku
Odpovědět
Profilova fotka
jj ted je to moda:-) ja ji taky mam(koupenou) a uprimne se i to hrozne libi-ale takovy ty originalni, ne ty co je tu ma kazda... docela me mrzi ze ji mit nebudu-to je to jak uz to nikdy v zivote mit nebudes...:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně se to taky docela líbí, ale jak píšeš Pellu ta čelenková. viděla sjem tu na nějaké nevěstě stojací a tu bych si upřímně na sebe nikdy nevzala... Alka, ty budeš originální i bez čelenky :-D závojíček je fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D market dekuju:-D
Odpovědět
Hooolky... fakt divnej dotaz... ale nakonec mám změnu šatů, koupila jsem z výprodeje v adině, jsou bílé, takový ten baletka styl - přesně to, co jsem fakt nechtěla :-) Nemají vlečku, korzetovky, sukně jen tylová... Mám fialové boty, ženich bude nakonec mít asi šedý oblek a fialovou kravatu... A teď to přijde... Napadl mě fialový tylový závoj... co? Moc blbé?
Odpovědět
Profilova fotka
adleen já si tedy vůbec nedokáži představit k bílým šatům fialové boty, ale když bys měla na sobě více doplňků v této barvě, tak by to asi vypadalo hezky. Tím pádem si myslí, že závoj by byl super. Když už budete mít tuto barvu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?