Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
alka: no prave, ze musis mit oboje - obcanku a rodny list. Nechapu, proc treba nestaci jen obcanka, nebo kdyz ji nemas, tak pas... jako treba dneska na urade, jdu si nechat udelat novou, mam potvrzeni od policajta mam potvrzeni, ze mi to ukradli, ze jsem to ja, mam s sebou pas a oni chteji jeste rodny list. malem me kleplo, tak jsem se otocila na podpatku a sla pro nej domu... fakt nechapu...
Odpovědět
Profilova fotka
no a ted si vem kdyby si ten pas nemela... to bych je tam asi servala do koule:-d
Odpovědět
Profilova fotka
já ho holky taky nemohla najít
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D tak to je fakt sranda:-) ani nevite jak se mi ulevilo ze jsme ho fakt nasly..
Odpovědět
Profilova fotka
holkjy, ja uz chci domůůůů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak zase hodina strávená dočítáním ;-) u mně je novinka, že jsem si zarezervovala kameramana. Nakonec jsme se dohodli, že nějaké profi video mít chceme, takže tak. Pellu: my si také museli půjčit, jelikož v našem věku toho člověk opravdu moc nenašetří. A to i přesto ž nám hostinu platí rodiče. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Market: to dočítání je strašný co? vždycky bych chtěla k něčemu reagovat,ale vy už jste dávno zase někde jinde :-D :-D za kolik máte kameramana?
Odpovědět
Profilova fotka
edith: přesně taky jsem to pročítala a chtěla na něco odpověď, ale když jsem to dočetla dokonce, tak už tam problěhlo dalších 5 témat :-D kameraman je za 3000,- jen příjezd svatebčanů, obřad a kousek po obřadě. Myslím že to bohatě stačí. Domácí připravy natočí někdo z rodiny a večer taky. a hlavně stejně když někomu pouštíš video tak to trvá sestříhané max. 45min, takže to bude akorát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, souhlasim... ja osobně nemusim mit ani to... bratranek ma docela slusnou kameru, tak mi to asi natoci cely on...taťka sestříhá a dá na DVD, takže to mám super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš dobrý...my jsem si ho objednali z toho důvodu, že u nás opravdu nikdo není tak schopný. Každý má kameru ale vim jak ty videa dopadají :-) a hlavně si myslim že pak neni nikdo schopný jej sestříhat, takže musíme volit tuto cestu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýýýýý!!!! mam zááávoj!!!! je teda fakt dobrej!:-) a dalsi super zprava! zitra mi posilaji satyyy!!!!jupajdáááááá!! a prsten je taky na cesteee- jupííí...sakrys..to je nejak moc dobrých zpráv:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, prosím o tip na kosmetiku a kadeřnici v Budějicích. O Domě Harmonie jsem neslyšela nic pochvalného. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, jste tu někdo? hranata: moc děkuju za politování ;-) prstýnky jsou super, taky chceme stejný, já bez kamínku :-) a kytičku my bude vázat svědkyně maminky a plánujeme koupit nízko nákladovky :-) holky jste hodný, že se to semnou snažíte nějak vyřešit! Asi jsme to dneska vymysleli, sedli jsme si k tomu a když sem viděla ten rozpočet na papíře tak byla jasná jedna úspora a to obřad, takže pokud budou mít u nás na matrice volno v náš termín tak se přesouvá obřad, máme docela hezkou matriku a krásný náměstí, já to tam docela chtěla ale přítel byl hrozně proti a když teď viděl ten cenový rozdíl tak pochopil, takže se musíme vzdát bechyně. A pak jak mi radila adleen asi udělám svatbu bez oběda ale rovnou pozveme i kamarády na raut, kde si my dáme tradiční polévku :-) holky co myslíte, je to hodně blbý? Hned se ale ušetří nějakých 11tis.
Odpovědět
Profilova fotka
zase sem tu sama, tak jdu spinkat. dobrou a rovnou pro vás hezké ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pelu: ahojky, no vdiíš že se to dá vyřešit, chtšji za všechno hrozný pálky co?my to taky pak máme v hospodě na venkově než ve městě, tam by nás to vyšlo o hodně dráž. přeju krásné zasněžené ráno jestli to tak bude pokračovat tak bude sníh ještě v dubnu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde jste??
Odpovědět
Profilova fotka
pelu ja myslim ze to je vynikající řešení:-) a vubec to neni blbý:-) jinak taky preju vsem krasne rano:-) ja uz jsem teda solidne naprdnuta kuli tem závejim snehu.. mam zas mokry ponozky... a ted tu v ty zime v tom sedet 8hodin..to je teda super:-/ jinak ja jsem dneska slamená vdova... tak to uz aby byl zitrek odpoledne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jaktože jsi vdova???odjel?jo je to na prd tohle počasí, děsím se úplnš toho že v dubnu bude mokro to ty šaty budou vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
ma skoleni od prace a dneska tam budou spát...takze prijede az zitra odpo:-(( se mi stýýská:-( ty to mas jeste docela dobrý, mas to ke konci, to uz si myslim ze bude okej:-) ale ty co to maj na zacatku, tomu moc neverim ze bude "hezky":-/
Odpovědět
Profilova fotka
chudinko...nebo uteče to jako voda a budš ho mít zpátky...jo doufám že to tak bude s tím počasím, a doufám že nebude pršet, to nevim...je to už dlouhý ta zima, a napadlo docela dost sněhu dneska.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem vzdycky chtela zimni svatbu:-) jenze to bych muslea mit stoprdo jistotu ze bude snih,, jinak s emi do toho nechtelo:-D tak proto ta "jistota"leta:-) ja myslim ze konec dubna uz budou teploty vysoko:-) kolem 20tky:-) urcite!:-) to pak uz je kveten a posledni dobou v kvetnu bylo porad sileny vedro(dokonce jsem vzdy tak kolem 15.5 zahajovala koupací sezonu) takze vim ze teplo fakt bylo:-D no aco vy? uz mate vsechno? uz jen leharujete a cekate?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad máme všechno, ted jsem si doobjednávala spirálky do vlasů a takový kytičky na stůl, ž eto tam položíme cik cak jak se to bude hodit, poslední týden v březnu se začíná péct tak snad už to je všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
jak dlouho se tak peče? a kolik toho budete delat?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono se napeče rychle ale než se to potom nazdobí, to trvá, no máme 50krabiček co se bude dávat lidem a pak něco málo na stoly na hostinu a já si vemu něco na bránu a než odejdeme z domu tak netušim kolik toho bude, ale dost.
Odpovědět
Profilova fotka
wáu to toho máte dost!:-) ja objednala (tusim) 20krabicek... ke stolu jde 25lidi..ale kdyz se to dá do rodiny tka toho jeste hodne zbyde...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme hroznou rodinu velkou, to jde opravdu jen do příbuzenstva...a to Martin má těch krabiček jen 18 a já ten zbytek, ale dáváme muzikantum a tak...to jde.
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky pravda.. ja mam taky velkou rodinu ale nedoslo mi z eje zvu az od 5ti..tem bych taky neco mela dát... juj.. tak to musim spocitat.. no jinak vcera jsem si sedla k mymu rozpoctu a jsem docela potesená:-) uz nam chybi zaplatit "jen" 50tis (je v tom hostina) tak me to potesilo ze uz to nejsou takovy silenosti...
Odpovědět
Profilova fotka
máte nekterá seznam darů? okolo jaký penezní hodnoty tam dáváte veci?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky! pořád přemýšlím nad tím obřadem, moc se mi ten zámeček líbí, jenže netuším jak to udělat :-( jinak na myšlenku bez oběda sem si zvykla, všichni si dáme polévku a pak si každý nandá co chce. Možná bych zvládla dát těch 5tis. dohromady já na ten obřad, nevím.... Jinak tohle by měl být poslední sníh, od příštího týdne hlásí oteplení!!! míša: moje sestřenice má svatbu 24.4. a taky se bojí počasí ale já myslím, že budete mít štěstí a bude pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky: alka tak to je super že už ti přijdou šaty, ale jásat se bude, až budou opravdu doma, vid? seznam darů nemáme. Kdo se zeptá, tomu řeknem peníze a kdo se nezeptá, tak budem rádi za jakoukoliv maličkost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?