Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrouu
Odpovědět
Profilova fotka
pelu: a z čeho chceš ty prstýnky?my máme 4mm a je to dost, vypadá to dobře na ruce
Odpovědět
Profilova fotka
míša: taky si myslím, že ty 4mm budou akorát. prstýnky chceme ze zlata, asi žluté nebo kombinaci
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukni www.snubniprsteny.cz my je máme oba za 6tis a rytina byla zadarmo
Odpovědět
Profilova fotka
já našla hezký prsteny za 7tis. tak to musíme doma prokonzultovat
Odpovědět
Profilova fotka
my už je máme doma, jsou nádherný, máme žluté zlato.
Odpovědět
Profilova fotka
dej prosím do alba reálnou fotku prstýnků. a jakou máte šířku? ty vaše se mi líbí!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak je musím dneska vyfotit a dát je tam
Odpovědět
Profilova fotka
máme ty 4mm a je to akorát, já ho mám velikost 53 a martin myslím 64, jsou pěkný mají ty rytinky a mezi ty kytičky, já je mám u sebe aby se tma vešel stejný počet a on je mám trošku od sebe
Odpovědět
Profilova fotka
a objednavali jsme je ve Veselí nad Lužnicí, tam je prodejna, měli sme je mít koncem února a byly za 14hotový
Odpovědět
Profilova fotka
míša: tak ve veselí přítel pracuje. Tady v Táboře je zlatnictví a taky sem koukala, že za tyhle rytinový prstýnky mají slušný ceny, kolem těch 3 tis. za jeden. Jenže teď nejsou peníze, takže objednávat prstýnky je blbost...
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo ja uz mam na pocitadle jen 169dní to uz mi prijde ccelkem málo:-)) jeste nedavno tam byla dvoustovka :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alkapinka já tam jen 44dní a už se mi o tý svatbě zas ezdálo, už aby to bylo za mnou
Odpovědět
Profilova fotka
pelu tak je nechte na červen, i červenec stíháte, mě se ty rytiny taky líbí, dostala jsem i takový zansubní tak se to k tomu hodí
Odpovědět
Profilova fotka
:_D a copak se ti zdalo? nejaka nocni mura? no tak ty to mas za par..az ja tam budu mit 44 tak uz budu pod sedativy:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou takový sny že si je pak moc nepamatuješ, ale normálně jsme stali u sebe na obřadě, byli jsme tam všichni a on si mě najednou přestal všímat, byli tam nějký pipiny, no mě už hrabe
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja jsem si zrovna rikala ze se mi dlouho nezdalo nic o svatebe.... ze zacatku porad neco az mi to vadilo a ted nic :-| :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak Alka, já už to mám taky jen 93 dní ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misa:-D:-Dtak to s emi jeste nezdalo:-D me se taky dlouho nic nezdalo.. az je to podezreli:-) jééé vy to máte za par.. ja si pripadam ze mam jeste rok pred sebou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si prave koupila rotoped:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D budeš šlapat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka ty budes hubenour na tý svatbě ...dieta a rotoped...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jj budu, tak jak jsem si nadiktovala ty aerobici atd, tak mi rekla pani od havlicka ze je lepsi ten rotoped a pás.... a ze nejucinejsi je to ráno, treba jen pul hodky.. no doma nic nemam, a rano do zadny posilky nejdu)a maj zavrano) tak jsem si kouila takovej ksunt domu.. staci kdyz to bude umet záteze a slapat.. zadny jiny naroky na to nemam..taky stál 600kč..tak to bude asi stát za to:-D:-D no coz..:-)aspon si budu moct slapat kdy budu chtit, treba pri ulici:-) no doufam ze to dolu pujde:-/ sázim na to ze ta holcina ze jste to co jite tak cvicila pouze 20minut rano na rotopedu, a zhubla uplne silene.. a to nedelala nic navic.. tak snad:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja bych se k tomu taky mohla donutit, ale jak se znam, tak bych nevstala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že to půjde dolů...neboj
Odpovědět
Profilova fotka
jj to mi zas nedela problem..to me dela zas problem se k tomu dokopat odpoledne popr vecer a kdyz uz tak jdu vecer- manza na treninku a nebo ma odpo/nocni v tv nic nedavaj tak jdu.. ale to mi taky rekla ze to je to neeejhorsi..takze proto tohle,uz s ei docela tesim,, doufam ze to nebude fakt nejakej ksunt a ja z toho nebudu treba padat:-D no dneska si chci zas uvarit bramboraky s kurecim.. jee kdybych uz mela po vyplate tak si udelam s krutim..mnáám to by byla mnamka:-)
Odpovědět
pelu: i me to mrzi, my mame prstynky za 7300, mam je v albu, jsou ale oba stejny, bez kaminku... jsou tloustka 4 mm a na ruce vypadaji taky krasne jinak i nam pani ve zlatnictvi rikala, ze mat se osoupe a musi se to delat porad znova, tak jsme vybrali lesle, jinak moje mamina ma leskly prstynek a nikdy ji nezmatnel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo holky manzel si prozradil darek k narozeninam... chjo.. no to jsem taky blba.. schovala jsem uctenku na veledulezity misto -kam davame najem.. no a on ho sel zapaltit:-/ chjoo:-// to je uplne o nicem ted:-/ :-(
Odpovědět
pelu: jeste me napadlo: kvetiny muzes taky trochu zkrouhnout tim, ze pokud treba chces ruze, tak se daji koupit takovy ty velky pugety vdiskontech a omotas to jen okrasnou masli a je to... ty pugety stoji kolem 50ti korun a je tam spousta kvetu
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jeeee ,ty jsi šikulka, tak to by mě mrzelo... a už ti to říkal? je to jasný že si ho všiml? Kdy má manža narozky? už jsem se asi ptala, ale..... mě už doma taky stojí kolo, se těšim až mu ho předám :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?