Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je taky dobrej napad, treba u nas v tescu maji ty kytky naaadherny:-) pak pry prodavaji ruze v liedlu-tam maji malinky i veliky:-) akorat maji docela ostny:-) jééé tak ted mi napsal:-D to je nejakej polák nebo co? no tak to bude asi stat za to:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis dneska to neutika:-(( no samozdrejme ze mi to rikal:-( hned- já vim co dostanu, ja dostanu brusle,, urcite si mi koupila brusle atd atd:-/ on totiz neudrzi zadny tajemstvi tak i tohle tajemstvi mi vytento:-//narozky ma az koncem dubna- ale mely je zrovna v akci a posledni kusy, tak jsem je hned koupila, pak uz by tam nebyly...
Odpovědět
ostny se daji otrhat, v tom bych problem nevidela :-) alka: tak to je teda pech, ale myslim, ze i tak z toho ma radost, zvlast, kdyz ti ho dnes posilaji, tak mu ho das predcasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo on radost má i ji mit bude..ale co já? me uz to netesi kdyz je to takhle provarený... nemam rada kdyz se davaj darky co sis vybrala nebo vyslovne nadiktoval.. miluju prekvapeni.. a tohle melo byt super prekvapeni kdyz jsem mu rekla ze mu nic nedam ptz nemam penize a hle najednou takovej mega dar jako brusle:-) který jeste chtel.. no uz to vi.. tka ma smolika:-/ co mi dneska posilaji? ted nejak nevim o cem se bavis?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: dneska ji posilaji rotoped, brusle pro manzu uz ma doma.... Můj ma 7.4. a taky už mi stojí dárek doma. Se těšim jak mala... strašně ráda obdarovávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a co jsi to mluvila o tom polakovi? to jsem zas nepochytila ja? :-D
Odpovědět
aha, ja myslela, ze alka dava manzovi jako darek prstynek, po kterem hrozne touzil - to jsem asi zamrzla nekde o 20 stranek nazpet :-) pardoon!!!
Odpovědět
Profilova fotka
alka jo co to bylo s tím polákem?
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá to nic je to těžký to dočíst a vyznat se v tom
Odpovědět
misa: no prave:-) alka: a jak to je teda s tim prstynkem pro pritele? ten uz mate?
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste vsechny zmatený:-D:-D dneska mi posilaji prstýnek -manzovo rotoped poslou az ho zaplatim, brusle lezi cca mesic doma(dar pro manzu k narozkam):-)) jinak ten rotoped je od nejakyho poláka:-)) ma jmeno co vypada jak nadávka:-D krakatice:-D jj to jsi presne tam zamrzla..to uz se vyresilo:-) ten nedostane vybral si jiný:-) od hejrala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
chybi mi tam carka mezi manzovo, rotoped(ten je muj)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: jo, pekně jsem to všechny popletly :-D :-D :-D jo, tys ho koupila na aukru? ale ten rotoped nebude pro manzu, nepopletla jsi to taky? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uz jsem v obraze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo...už chápu :-)
Odpovědět
i ja chapu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D kráásně zamotaný jsme:-))) uz je to okej:-) to jsme ráda:-)
Odpovědět
my jsme dneska vyplnili papiry a protoze zitra jedeme do CB, tak jsme je chteli podat, ale vcera jsem zjistila, ze mi nekdo ukradl doklady, to tam asi s pasem jit nemuzu, co? To asi musime pockat, az mi vytvori novou obcanku... stejne je to k vzteku, za 4 mesice si budu menit obcanku znovu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: to fakt naštve... ja pujdu na urad někdy v květnu.
Odpovědět
no to ja jsem si taky rikala, ze pujdeme az nekdy v cervnu, pani matrikarka rikala, ze staci mesic predem, ale protoze tam casto nejezdime, tak jsem myslela, ze to budeme mit z krku... tak nic no :)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice tak to vim o cem mluvis... me sice neukradly vsechny doklady, ale na 70%dokladu mi konci platnost:-( si rikam jestli to ma cenu to na 5mesicu delat..no prej má:-/ takze taky na palici:-/ my jedem na urad toho 24.3. pekne tam vysolime dalsi 5ti litřík a muzem zas jet domu..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme platit 1.000,- takže nás to tolik nezabolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak je to strašná pakárna s těma dokladama
Odpovědět
to teda jo, navic pritel nemuze najit rodny list, jeho mamina ho pry doma nema a ja vim na sto procent, ze v nasem spolecnem domove rozhodne neni, takze u nej je jasny, ze musi na magistrat pro duplikat :-) proc nestaci obcanka nebo pas :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to je super:-) mi mame 1000 matrice a 4ku za to ze to je venku(ty jejich pronajmy:-D)ale venku jsme to vzdy chtely...spis by me asi kleplo kdyby nam prselo..to by jim asi ty 4tis propadly nebo ja nevim .. dobrej napad...jdu se na to hned zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja taky doufam ze nebude prset a to jsem za to nedala 4.000,- :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
obcanku a rodný list musis mit ne? taky jsme mela hrachy jestli p onasem 5ti nasobnem stehovani jeste rodny list existuje...diky bohu jo- uz ho mam doma ve svatebni krabici s velice dulezityma dokumentama:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak můj rodný list jsem ještě snad v životě neviděla... možná bych se taky měla podívat jestli ho vůbec mám co?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D to se podivej..ja sjem se docela nasmala co to je za kus hadru:-D sem netusila ze se tam pisou i babicky a dedové:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to taky vubec netusim.... moje predstava je ze je to takova ta oteviraci karticka a papir je uz hnedej starim :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?