Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt hrozný...kdyby ti vrátili peníze tak si je mužeš nechat ušít jinde,to je spolehlivost na ně vid
Odpovědět
Profilova fotka
nj... uz od rijna.. to je fakt sileny.. a je pulka brezna.. to je fakt akorat se nasr...t
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mám teď neskutečnej problém. Nemáme peníze, já z rodičáku neušetřím ani korunu a přítel má zrovna teď neskutečné výdaje, 15tis daně, oprava brzd na autě, 15tis kola na auto...a na svatbu zbyde tak 25tis. a já fakt netuším jak to mám udělat abychom se do toho vešli!!!!už sem to i obrečela, protože já nepotřebuju velkou svatbu, ale už sem měla všechno vymyšlený a teď už prostě nevím kde ušetřit ;-( poraďte mi!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jak je možný že vždycky když přijdu já tak tu nikdo není!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
petu nu tak to sama moc neporadim.. my budeme kuli svatbe prodavat jedno auto:-(( tak to budete hold muset nekde okuchat... a vejdete se krasne.. co je resenim je zrusit hostinu.. mit hostinu jen s nejblizsi rodinou.. kdyz to bude jen ta hostina do 10tis by ses mela vejit... neco matrika.. neco prsteny, vyfotit vas muze nekdo z rodiny, a vic nepotebujete..a mely by jste se tam vejit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo pak treba udelat obrad k veceru a udelat jen nejaky mini raut, nebo jen grilovacku na zahrade...
Odpovědět
Profilova fotka
ja tu jsem... petu to je mi fakt lito... :-(( uplne jsme si to predstavila:-( to je fakt blba situace... blbý auta...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu: my mame taky ted nejaky veliky vydaje, přítel se chce zbavit do června všech dluhů co má.... my kdybychom neměli rodiče,tak svatbu v žádném připadě nezaplatíme a asi bychom se do ní z tohoto důvodu moc nehrnuli, což by mě osobně moc mrzelo... já nedokážu poradit, jedině jak říká Alka, hodně to okrouhat ...
Odpovědět
Profilova fotka
pelu: tak jsi na to stejně, my taky nemáme ani korunu al enaštěstí Martinovi rodiče řekli,ž enám hostinu zaplatí tak jsme byli velice rádi, jinak by jsme si asi brali půjčku na svatbu, nešlo by to jinak. je to všechno hrozně drahý, to není možný. vše kolem jsme si zaplatili my, ale na hostinu už nemáme, i segra mi hodně pomohla, jsem ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no jenže my nemáme na jaký zahradě udělat grilovačku :-( na hostině nás má být 20 a když sem počítala nejbližší rodinu + svědky tak to vychází asi 15, takže to není skoro žádná změna. fotografa budeme mít tak za 4tis. max. nafotí nás jen při obřadu a po něm a o to se připravit nenechám. Já vážně nevím. prostě budeme muset sehnat nějaký levnější prstýnky a při večerním rautu říct obsluze, že až se dostaneme na nějakou částku tak že si prostě budou muset lidi platit samy, nic mě vážně nenapadá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a napad na prsteny, tak si ted kupte jen nejaky stribrny a nebo ocelovy a treba k prvnimu vyroci si kupte poradny(nebo ty co byste normalne chtely) hm?
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: a nebo to zkus udělat tak, že budete platit večer raut + nealko, víno, kafe a zbytek poprosit svatebčany ať si platí samy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a na matrice neplatite nic? a saticky uz mas zaplaceny ne? tak aspon neco:-)
Odpovědět
Profilova fotka
25je fakt málo.. to jsem na tyhle castce byla nekdy v prosinci:-(
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: no my budeme platit jen víno, pivo, nealko....to je jasné už od začátku, jenže já vůbec nedokážu odhadnout kolik tak může propít dejme tomu těch 25-30lidí
Odpovědět
Pelu: to je mi líto... ale 25 tisíc není tak málo... vy už přece něco zaplacené máte ne? Minimálně 2/3 za šaty a oblek myslím taky? Tak kde bych omezovala já... Oběd - pokud vám ho neplatí rodiče, tak bych zrušila oběd a udělala jen rautík poté, nebo grilovačku Dort - vybrat nějaký obyč, který se nejmenuje svatební - třeba medovník nebo tak něco Prstýnky - nepamatuju, jestli máte, myslím, že si taky řešila tu ocel... tak na tom se taky ušetří... Květiny - nedělat zbytečně kytky pro všechny, ale jen svou, maminky to jistě pochopí a svědkyně taky... No a pak nepřehánět výzdobu oběda, je to sice pěkné, ale vdát se dá i bez toho a den to nezkazí... Je to sice korunka sem, korunka tam, ale ono se to nasčítá. Rozhodně bych nešetřila na fotkách.
Odpovědět
Profilova fotka
pelu: tak to máme my taky, platíme nealko ale panáky a cigarety at si zaplatí samy
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: já ale do rozpočtu nepočítám ani dekorace ani oblek ani šaty! prstýnky z oceli určitě nee! kytičku plánuju jen malou pro sebe, maminky a svědkyni. dort bude nějakej v normální cenové relaci. Bez oběda si to nedovedu představit, chci jíst společně polévku ;-( mě rozpočet vychází, jenže my v něm chybí právě zmiňovaný oběd a pití na rautu. nedokážu odhadnout kolik lidé při obědě a během večera propijí
Odpovědět
Hehe, než jsem to dopsala, tak už se tu v podstatě všechno objevilo :-) S tím pitím, my taky budeme platit jen pivo víno a nealko, a počítali jsme, že to bude jak když jdeš do hospody... takže pokud jsou to spíš vinaři, tak do 400 se vejdeš, pokud pivaři, tak tak 200, pokud nealko, tak taky tak 200, takže počítáme v průměru s pitím 300 na člověka a snad to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli mas jak si psala ze mas 25-30lidi tak to bude docela ranec... me pro 25lidi spocitaly jen jidlo na 7tis... raut mi spocitaly na 9tis... a piti? to mame vlastni.. ale tim ze si v srpnu..tak to bude teda mazec..takze hodne:-/ na 25lidi obed i s pitim a veceer tak typuju na 30tis:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jenže my máme trochu jiné ceny. jídlo pro 21lidí nás vyjde na 4200,- a raut (obložené mísy 8kg 200kg + miniřízečky tak cca 1000kč) takže mi jde o to pití.
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: no právě tak když budu počítat 300kč na člověka tak sem na nějakých 9tis a to je to co nemáme
Odpovědět
Profilova fotka
pelu: my talky oběd nemáme, proto jsme dali obřad takhle dlouho aby se nemuseli platit dvě jídla, budeme mít normálně pak večer kolem 18hod předkrm, polívku, plátek a pak nám tam dá obložený mísy, taky by jsme se nedoplatitli
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to je v pohode tyjo:-) a kde ze mas hostinu? no tak piti si myslim ze kdyz budes pocitat za ten celej den 10tis,tak se urco vejdes:-)) a nebo dat obsluze pokyn ze do 5tis je to placeny a jak se prekroci hrana, tak si to kazdej bude platit sám.. to uz jsem taky videla...
Odpovědět
Pelu, tak oběd bych zkrouhla o předkrm, pokud plánuješ, dala bych jen polévku a hlavní jídlo. A na večer bych pití omezila přesně jak psala alka, říct obsluze do 5.000 platíme my, pak hosti si sami. A domluv si s obsluhou, co přesně platíte vy - např pivo jen točené, ne drahé plechovky plzně..., víno jen rozlévané a z nealka třeba jen obyč džusy, ne cappy za víc peněz.... A šetrně to naznačit hostům. To nějak vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo celý menu včetně přípitku nás vyjde na 200kč na osobu. máme to v dražicích u tábora míša: a v kolik máte obřad? a potom už pozvete všechny rovnou na ten raut? i nějaké kamarády? nějak si to neumím představit, když budete mít předkrm, polívku a jídlo tak je to stejné jako oběd ne?
Odpovědět
Profilova fotka
my taky predkrm neplanujeme:-) ani zakusek:-) to bude dortik:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo my taky budem mít zákusek dort
Odpovědět
Aha, tak menu za 200 je luxuska... Ale ty 300 na hlavu za pití to podle mě budou... teda taky záleží, od kolika ten raut máte, a jestli třeba nemáte hlavně pivaře, pak by to podle mě bylo mnohem míň. My máme hlavně vinaře, což je ta horší kombinace, protože k vínu pijou i nealko na žízeň :-) No ale na druhou stranu... nejsem příznivcem žádných půjček, ale vám nejde o žádnou převratnou částku, tak pokud by ti nějaké omezování mělo zkazit den, tak bych si třeba pár tisíc půjčila... je to jednou za život a jsou i holky, co si kvůli svatbě půjčí deseti tisíce...
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: možná to uděláme opravdu bez předkrmu, já ho stejně nejím :-) a jelikož je to vesnická hospoda, tak džusy mají myslím jen rozlévané naštěstí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?