Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu, to fakt netusim, ale typla bych si tak 120 cm... taky mě to čeká zjišťovat.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já právě počítám tak ty 2metry no
Odpovědět
Profilova fotka
protože budu převazovat přes opěrátko
Odpovědět
Profilova fotka
no na masly jsem potrebovala cca 1,7m ... ono se to nezda ale jen metr je na takovy to obtoceni..+ uzel + aby ti tam neco "vyselo"
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no přesně, ale já nechci jen uzel ale opravdu mašly, takže 2 metry by měly být ok ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ja si to myslela,ale v hloubi duše jsem dofala, že bude stačit míň ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj taky si myslim ze ty 2metry:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik tak organzy na auta???to absolutně netuším na moje a ženichovo bych chtěla ty srdce + organza a na svatebčany asi klasický véčko nebo šikmo přes kapotu???kolik tak na jedno auto?
Odpovědět
Profilova fotka
podle toho kolik mas aut.. ja jak to mam uhlopricne tak jsem to nechala po 3metrech.. takze jsem koupila 4role.. abych mela do zasoby:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ja planuju ze si zmerum tu kapotu pro jistotu.... jinak bych uz taky tvorila 8-) budu mít nejspíš půjčený auto z práce a je mi blbí to tam jít už měřit teď,takže ještě počkám
Odpovědět
Profilova fotka
jedna role ma 9metru takze z jedny role jsme mela 3 serpy:-) ale jeste jsem to nezkouslea. to musim az prijede tata(tak v garazi)u nas na sidlisti by to bylao asi trapny to tam zkouset:-d:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže když bude dejme tomu 5 aut + nevěsta a ženich, tak by 3 role měly stačit ne? 27m
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj to by mely.. ja pocitala tka se 7(radeji vzdy pocitam vic nez aby pak chybelo)... a ja to mam uhlopricne a sebe mam do "V" a manza bude asi taky do "V".. holky tak ted mi manza posilal fotku... tka je to asi jasny...:-D bude v uniforme:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo já bych to taky chtěla diagonálně jako to máš na té fotce v albu, ale nevím co tam dám místo těch kytek nebo co to na té fotce je a taky jak se to přidělává?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: dej ji do alba prosim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu ja tam mam jakoby stuhy:-) a bude to za rohy kapoty + na prisavkách:-) edith mam ji jen pres mms vyfocenou, takze zadny zazrak..
Odpovědět
Profilova fotka
no ale co já ted budu delat s tema jeho botama???? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a co jste to dostali vubec za nabidku? nejaky penize když si jí vezme? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith:-) nn, je to z druhy ruky takze nic potvrzenýho, ale kdyz si ji veme a bude reprezentovat policii mohly bychom dostat pár policejnich vozů do kordonu a i by nám houkaly:-) a takovy ty saskarny jako ze by byly nastoupený atd..proste prava policejni svatba:-)) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to já to taky jen převážu stužkou a musí tam být ty přísavky?
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee alka, tak to by mohlo být moc pěkný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a uniforma je fakt pěkná ;-) navíc nemusíte kupovat oblek. Koupíte třebas jen košily, nebo tu má k tomu taky?
Odpovědět
Profilova fotka
petu jo tak to netusim..preci jen ja to mam 45km..tak aby to cestou neulitlo nekde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj kosily i boty... to je teda pekne na prd.. kdyby mu dovolily aspon ty bilý..to by bylo pak parádní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
botky už máte viď? myslíš že mu to nedovolí? záleží taky jak by to k tomu vypadalo?
Odpovědět
Profilova fotka
no oni maji na vsechno predpisy.. i jak mas byt spraven ustrojen.. pochybuju ze mu k tomu dovoli tyhle boty..:-( ale bylo by to super kdyby jo:-)ted jsem mu psala at to vyzjisti:-) jestli ne..tak nevim co snima:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jaky je to číslo?
Odpovědět
Profilova fotka
44 ale manza ma 43 a rikal ze mu jsou.. prej malinko vetsi ale ze to je tak na ponozku, ze v tom neplandá..jeste nenapsal.. jee to kdyby mu dovolily bilou kravatu a ty boty tka by to byla nejluxusnejsi kombinace:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim Alka ze bys je pri nejhorsim prodala... ale samo kdyby je mohl mit,tak je to idelaní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj to asi jop..nebo bych je dala tatkovi..(i kdyz ten uz bily botky ma).. no doufam ze na boty se to o svatebnim dnu nijak nevztahuje :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?