Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
market ja si taky rikam ze oblek by byl lepsi.. no asi to rozhodneme az prijde domu a pritahne ji.. mel ji na dedovo pohrbu- uz to mi prijde takovy "odpudivy" ze to je spis takove pohrebni obleceni... no kdyz to bude stat za to tka do toho pujdem..ale aby jsme nevypadaly jak kaspari.. ja v satech delux..a on jakoby v podedeny uniforme usmudlany... no jsem na ni zvedava, co jsme ji videla naposled tak s emi fakt nelibila:-D uvidime... treba me prekvapi:-D:-D to by bylo fajn:-) ale taky vic verim tomu stribrnymu obleku:-)
Odpovědět
tak holky, konecne jsem si zalozila "album" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
budete to holky dodržovat? viz. co psala maret? ja asi ne,nevim co bych si mela vzit starého...
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: třeba kalhotky
Odpovědět
Profilova fotka
misa: ja mam nový a šetřim si je na svatbu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eidthn: tak boty cokoli, podprsenku, silonky
Odpovědět
Profilova fotka
edith: já to dodržovat budu. a staré mám boty, jelikož už je měla jedna slečna přede mnou :-D ale vím, že by se to mělo brát asi jinak. kamarádka měla závoj po mamince...
Odpovědět
edith: já budu mít půjčené a zároveň staré rodinné náušnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
podle toho jak se specifikuje slovo "starý" treba ze boty jsem si kouila ted-tak muzou byt starý:-D jinak to nejsem schopna dodrzet:-) pujcenýho nebudu mit nic... novyho-vsechno:-D a modry mam na sobe taky dost:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja to asi taky nedodrzim, rvat na sebe veci ktery nechci mit, do toho se mi nechce....
Odpovědět
edith: moje kamaradka si na svatbu prisila na podvazek stary knoflik a bylo hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je docela chytrý:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak já to dodržovat budu. modrej bude podvazek, starý budou nejspíš botky, půjčený budu mít náramek a darované asi náušnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je chytry, ale ja jsem si dokonce porucila podvazek ve fialovy barve aby se mi hodil ke svatbě :-D :-D :-D takže já nemám ani to modrý
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já taky nechci celý modrý, třeba jen s modrou mašličkou nebo tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: také budu mít s modrou kraječkou a bude zároveň darovaný ;-) nejdříve jsem chtěla v barvě svatby, ale nakonec bude modrý aby se dodržela tradice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét: jojo přesně tak :-) taky ho možná dostanu místo náušnic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si ho koupilla jako prvni vec..a nakonec ho asi ani mit nebudu.. uvidime:-) holky..tak..jsem si prave vybrala barak.. ted nekde vykrast banku... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a od Barx nebude?
Odpovědět
ja taky budu mit podvazek, dostanu ho - takze vec "darovana" je vyrizena... mam rada tradice, takze urcite tyhle veci dodrzim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith, no jen ze zvedavosti jsem se koukla na jiny domky.. (jak se to ted cenove pohybuje) no samozdrejme jsme byla vsude za draz...ale ... na klic za 2,3mil. ale je to dispozicne tak, jak bych chtela.. vcera jsem s manzou probirala ze by me asi dozivotne mrzelo kdybych neco 30let splacela a mela koupelnu jak prd a nemela satnu-to je muj sen proste... a to samy manza.. za garaz je tam priplatek.. kdyz si to tam nactu, tak jsem na stejných cenách... takze ted uvazuju a koukám po domkách na klic..jsou to docela pálky, ale daji se najit i levný:-) dokonce jeste levnejsi nez od barxu a vypadaji taky obstojne:-) jeste cekam az prijede konecne tatulda abych to snim probrala.. premyslela jsem ze bychom si od firmy nechaly postavit jen hrubou stavbu a zbytek si dodelali sami... myslim ze stim uz by nebyl zadny problem.. podlahy pokladat umim dokonce i já.. tatka je perfektni pres dlazdicky.. a omitky zvladnem taky levou zadni...a to zarizeni si tam dám podle sebe-jelikoz jsme stejne chtela vsechno menit u barxu..tak si rikam jestli to neni nejlepsi varianta:-) sice to nebude za 2mesice....ale bude to mozna levnejsi a podle nasich:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no tak uvidíš.... nejhorší je, že člověk se stejnak vyškrábě na nehorázny sumy i když si to dělá sám. Známý teď staví a stavba samotná je vyjde na 2.000.000,- a to si to celý dělají sami. My jsme se pustili do zařizování bytečku a vykašlali se teď na barák, ještě chvilku počkáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz mate bytecek tak je to jasny:-) my nemame vubec nic a ten najem me fakt rujnuje..No co jsem tak koukala tak u tech mych favoritů je hruba stavba od 1,2mil do 1,8mil (ten je fakt drahej ten posledni) no a krome venkovni fasady tam neni zádna silená cástka, pocitam ze to vyjde tak na 600tis to nase tvoření...tak kdyby to byla ta nejlevnejsi varianta, tak bychom vysly super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak držim palce ať to zvládnete.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime..treba prijede tata a zas mi to celý pohaní...:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: at ti to vyjdekož my jsme taky chtěli stavět, ale ty hypotéky jsou hrozně drahý, tak ted se narychlo zařídí byteček, a budeme bydlet, bydlíme na druhý straně od Martinových rodičů, tak je to pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
sakra jak já sem teď naštvaná!!! chodí nám sem nějaká nová pošťačka, je divná. A jednou se mě ptala jestli vezmu sousedovi rekomando, tak sem řekla, že klidně, jenže to sem netušila, že nám sem bude nosit dopisy pomalu všem z ulice když nebudou doma. Dneska už je to třetí a jak zvonila tak mi vzbudila Kubu krá.. jedna! a to nám žádnej dopis nenesla jen přišla s tím, jestli sousedům nevezmu rekomando, jestli přijde ještě jednou tak už jí něco řeknu!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
misa- je tak to je taky super..no ja si na hypo setrim uz 5let..sice tam nic nemam, ale aspon jsem tim ziskala "vyhodnejsi" podminky na uver(mame to od lisky tam je to hypo ale rika se tomu uver) no takze co jsme tak pocitaly tak mesicni splatka je tak 10tis... no a ted platime najem 8tis...takze do toho fakt chceme jit.. a dekuuuuju ze mi drzite palce:-) snad se to podari:-) petu -tak to si ji mela rict rovnou! a nebo ji rekni ze si to vezmes ale at ti da pulku platu kdyz te takhle bere jako postacku...
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: tak to by me taky nastavalo, ja bych ji rekla pro priste at laskave uz nechodi, ze ti budi malyho....
Odpovědět
Profilova fotka
No taky jí řeknu, že pokud pro nás nemá žádnou poštu ať mi cizí dopisy nenosí, že mi jen budí dítě!!!!baba jedna holky kolik je tak potřeba organzy na výrobu jedný mašle na židli?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?