Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
wááu no to je super:-) máte to doma krasny..:-) jee ja bych taky chtela mit takhle peknoucky.. me prijde ze to tam mame porad v bordelu a porad takovy nedodelany:-((( uz aby jsme byly ve svym.. jinak market uzasna sedacka!
Odpovědět
Markét pěkný, a jak máte uklizeno... ta tapeta je dost super.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji Alka, my jsme to všechno zařizovali přes léto, takže jsem ráda že už je to hotové. ale stejně se nejvíc těším na tu kuchyň až budu mít svoje a nebudu se muset dohadovat s mamkou...
Odpovědět
Profilova fotka
market: super tapeta a krasnej byt.... miluju pokrovni hnizdecka :-D
Odpovědět
Nová kuchyň, to je bomba, já z ní byla odvařená tak půl roku, no ještě teď jí zbožňuju... zrovna na ní koukám, a pořád je super... :-D To byl úplně slavnostní pocit, když nám jí dodělali.
Odpovědět
Profilova fotka
děěěkujiii, ještě hned vedle máme pracovnu a tam máme stejnou tapetu i zed a tyhle 2 zdi jsme dali skoro 3000,- :-S ale co by člověk neinvestoval do něčeho co se mu líbí. Uklizeno zatim je dokud nejsou děti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith: podkroví super, ale okna naprd :-| vždykcy jsem se těšila na závěsy atd a toho se ai nikdy nedočkám :-| a v zimě ten sníh na střešních oknech je naprd. adleen:já se tedy na kuchyň taky strašně moc těšim, baví mě vařit, takže to bude super. Mně se taky líbí kuchyně z ORESI nebo Koryny, ale ty mi přijdou strašně drahý :-(
Odpovědět
Zrovna koukám na naše fotky z rekonstukce bytu, a musím říct, ještě že už je to za náma. Fakt hrůza, samej prach a bordel. Bourali jsme příčku mezi kuchyní a obývákem, dělali novou elektriku, zvětšovali z komory šatnu, nové podlahy, štuky... jen jsme pomáhali a byla jsem servaná jak prase. Na podhledy se to nevešlo do výtahu, takže já 3 metrové kovové opěry a přítel s bráchou sádrokartonové desky, 14krát do 6. patra...fuj. Udělat ložnici už bude brnkačka. Ale výsledek za to stojí.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my mame z Oresi, ale celodrevenou a vubec se mi nelibi :-( nevim proc jsme ji kupovali...no,tak alespon se budu tesit az jednou pujdeme do baracku, ze si tam koupim krasnou kuchynku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: to teda... me by se do rekonsturkce vubec nechtelo, jsem rada ze pritel koupil novy byt.... jeste jsem se chtela zeptat odkud mate jidelni stul? hledam nejakej bilej a nejak nemuzu na nic narazit :-(
Odpovědět
edithn: my taky už nějkaou dobu scháníme bílej jídlení stůl, ve vysokým lesku a na nic nemůžeme narazit.... koukám, že taky rekonstruujete :-D , my taky, letos nás ještě čeká jádro a s kuchyní budeme muset nějalou dobu - tak dva roky vydržet :-)
Odpovědět
Edith: stůl je ze sconta, bílé lakované nohy a skleněná rozkládací deska... je fajnovej, i když teď je nepoužitelný, mám na něm sazenice paprik :-) jíme u retro stolků... Jinak kuchyně doporučuju značku decodom - slovenská, prodávají jí v brandýse ve skladydusek nebo myslím v asku. Jsou levnější než Koryna a pěkné. Teda mě se líbí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
beruskanula: ja ted objevila jeden stul, ale je jenom na internetu a bojim se jak by vypadal ve skutecnosti a aby nebyl hrachovej :-( :-| ale designově se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
holky me to tu(v praci) dneska tak silene nebavíííí:-( to je hrozný.. tu drepim snad uz 12hodin ..huh.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
markét + edithn: já nemyslím podprsenku pod šaty, to doufám, žádnou potřebovat nebudu :-) Markét: paní v česlavě nám taky nabízela obleky na koupení, ale ten co mi ukazovala mi přišel jako od větnamců. jdu vás dočíst
Odpovědět
Svištím k doktorce na kontrolu, doufám, že až přijdu, budu mít co dočítat...
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, teda máte to doma úžasný!!!!!!!!!!to my to máme doma co se designu týče hrozný. Máme tu většinu věcí původní a baráček je starej 25 let tak si to umíte představit. Ale co, bydlet se tu dá, Kubík má pokojík hezkej tak to časem předěláme
Odpovědět
alka: jo dají se sehnat v olivě, ale musela bych na ně čekat 3-4 měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je blby.. a nejak celorepublikove by nesly? a který to presne jsou?
Odpovědět
nn, nejdou, jsou to jediní dovozci, jsou v tom prvním albu, hned v první řadě, já je mám naskenovaný v pc, ale černobíle, tam je krásně vidět vršek
Odpovědět
Profilova fotka
wau tak ty jsou opravdu krasny.. no vrsek tam prave nevidim:-) slecna tam má vlásky:-) tak posunte svatbu?:-) nj hold si to mela asi obehnout driv:-(( a kdy jdes na saty? vzdyt to mas za mesic ne? to uz bych teda vazne nedávala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ta já nevím jestli vám ukazovala stejný, ale mně se ten jeho hrozně líbí. U vietnamců jsem na obleky nekoukala, tak nemohu posoudit :-D vzhledem k tomu, že je to svatební salon, tak to bude asi od nějakého dodavatele :-| Co se týče bydlení, tak alespoň něco je hotové, až bude mimi, tak se pak budou všechny penízky investovat do něj, tak pak už si taky hodně dlouho nic nového nepořídíme.
Odpovědět
alka: no včera jsem se jen tak zminila co jsem provedla, a to byla tak rychla odpoved " at zapomenu ze by se svatba prodlouzila " aniz bych neco rekla :-D dam je do novyho alba, jsou ale cernobily a trosku rozpixelovany, prec je to jen z cernobilyho obrazku naskenovaný
Odpovědět
Profilova fotka
to nevadi:-))) no tak hold budes mit jiny saty no
Odpovědět
Profilova fotka
markét: nevím myslím, že si do salonu může koupit co chce :-) Ale ukazovala nám černej s proužkem a byl hodně lehkej, což kvalitní obleky moc nebývají. Nebyl ošklivej to ne. Ale byla to stejná cena jako v obchodě tak se stavíme tam :-) Tak já zase mizím. papa
Odpovědět
alka: jsou tam
Odpovědět
Profilova fotka
wau.. krááásny:-) ale neni to moc usedly k tomu krku? soudim podle sebe, ja bych vypadala asi jako babicka.. :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: nevím no, nám se nikam už nechtělo chodit a tahat po obchodech, když vim jak to nemá rád. A výhoda byla, že mu objednala větší sako než kalhoty, ale třeba to už i dneska v obchodech jde, nevím. Ono kolikrát ho bude nosit...tak se měj..
Odpovědět
je to takovej mensi stojacek, polovicni rolak no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale zdobeny to je krasne:-) no ja jsem zvedava jak vymyslely ten muj korzet.. a vite na co se nejvic tesim? az prijdou saty me a misicka1985 - nechaly jsme si obe totiz naprosto stejny korzet(ona ma asi tak 40kg ale to neva) tak jestli to bude uplne stejny a nebo tam budou odchylky... jezis ja uz se na ne tak tesim.. podle vseho by je mely odesilat zitra... tak snad by tu ve stredu mohly být x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?