Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata. Prosím, mohla by mi některá z vás dát seznam svatebních salonů v Budějicích. Vím o Nuanci, Natali, Olivě, Orchidee, Avalonu a Oleně. Vím, že je nějaký ještě na Lannovce a v domě služeb, ale nevím jména. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
alka no také bych se přikláněla k tomu stříbrnému, ale nejlépe to půjde kombinovat až budou šatičky. Hmmmm zlatá kravata, to bude fešák :-) lencza: vím jen o těch co jsi vyjmenovala....Budějky až tak moc neznám, zkus na netu najít
Odpovědět
Profilova fotka
Hledala, ale asi nemám nervy dost silné, abych se prokousala kvantem reklam a odkazů na úplně jiné firmy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta kravata je fakt nadherna.. ale na manzovi chci asi uz definitivne bilou... je sranda jak se tedciti ukrivdenej ze ji dostal on a nejspis ji mit nebude :-N ja myslim ze bude fesak i kdyz bude v pytli x-) ale uz jsem mu to "vymyslela" ted ho tam jen nenapadne vmanevrovat =-) :-N taky samo chci aby se citil on.. lenza ahojky, no tak to jsou presne vsechny.. vic uz jich tu neni:-) pak jen jeste Amelie u Stechrova mlýna, v tom domu sluzeb mam takovy pocit ze to je Eden, na lanovce to ma nejaka ruska ted to udelala celý nový takze kráása, ale myslim ze jmeno nema, ze to je jen svatebni salon.. a na lanovce jsou dva.. jeden naproti policejnimu reditelství a jeden hned u nádražní - v prvním patře(nad reznictvím) ale tam jsou saty pro hubenoury a na tlustý nic nemá... takze tam jsem byla jen jednou, i mi byla pani neprijemna tak se mi tam nechtelo that ani kamaradky...
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju. Tak mi schází jen ten naproti policajtům. Scháním otvírací doby, abych si naplánovala itinerář a nedošla někam pozdě.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to si se mohla zeptat rovnou:-D:-D cca maji vsechny pouze do 17:00 .. :-| jen vyjimky maji do 18:00.. a to jen nekdy- treba stredy... ale to je jen co si pamatuju..
Odpovědět
Profilova fotka
tak pořád hledám a razítko nenacházím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky teda market, ty toho mas, koukam ze jste navstivili ikeu ;-) moc pekny vec alka: boty jsou mega luxusni, kde ze jste je koupili? stribrnej oblek, bily boty a kravata by mohlo vypadat super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market: promin,ale s tim ti neporadim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith z toho aukra:-) a prisly nam i v originalni krabici a tam bylo napsano 1000kč:-) tak super:-) ja za ne dala 500 + postu:-) vid? taky si myslim ze to bude super kombinace:-) a jeste mu takova kombinace i slusi:-) tak to bude super:-) ja ted hledam ani nevim co.. carodejnice neni v praci tak se tu "flakam" a koukam, a zase se bojim na co narazim:-D holky kdyz nebudete mit helium do balonku a budete mit balonky- jak je nafoukate? nejakou pumpickou? mam jich doma asi 100:-D a to by asi nikdo neufoukal.. nehlede na to jak to udelat kdyz je budu dávat vecer pred.. aby kdyz tam prijdem to nebylo vsechno k.o.:-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith: jj do ikei jezdíme rádi. Máme v Praze hodně přátel tak to vždycky spojíme v jedno. Určitě tam před svatbou ještě pojedem. Chtěla bych na prstýnky mističku s pískem, tak snad pořídíme. Polštářek nehci :-| alka: taky furt hledám a štve mě vždycky to drahý poštovný k tomu :-( když by se mi něco líbilo, tak si řeknu že si to raději koupím v obchodě až budu mít cestu...
Odpovědět
Profilova fotka
market: ja chci taky misticku s Piskem. Planujeme tady vylet do Ikei, takze mam v planu ze tam nakoupim par dekoraci vcetne ty misky a pisku :-D alka: no s balonkama nevim.... ja jich asi nebudu mit tolik,tak se to nafoukne pusou, jinak vubec nevim jak se to dela... mozna by mohla byt pumpicka na kolo???? nebo je to nesmysl?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
market, jj to postovny je taky na prd.. jeste kdyz si ho nauctujou a nakonec ti to prijde "obycejne" to se mi taky stalo, jsem myslela ze me klepne.. postovny 210kč a prislo to obycejne a byla to takovy lehka plna obalka A4... no des... myslim ze uz ani nemam co kupovat.. jen sehnat ty potento stoly... mozna tu kravatu koupim.. na netu.. ale snad uz nic vic:-))
Odpovědět
Profilova fotka
nejhorsi je ze jak se nudim, tak bych strasne na netu nakupovala, ale presne to postovny je hrozny.... vcera uz jsem mela zpracovanou objednavku a pak jsem se na to vyprdla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith no me to postovny zase donucuje "vic" nakupovat.. vcera jsem chtela koupit ty prisavky.. cena 290kč postovny 160... tak si rikam no na neco zapomenu to s emi nevyplati, tak se jdu kouknout co jeste potrebuju at to pak neplatim znova... no a zkoncila jsem u 3ch veci:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je pravda... vcera uz jsem objednavala i bublifuky, ktery jsem v zadnym pripade nemela v planu kupovat :-D ale pak jsem si rikala kdyz uz objednavam, tak me 22 korun nevytrhne a na fotky se to mozna hodi
Odpovědět
Profilova fotka
edith: jsou na to určitě speciální pumpičky na ty balonky, jsem je někde viděla. a nebo kompresor, ale ten asi člověk nikam neodtáhne :-) taky už jsem kolikrát měla objednávku jen odeslat a na poslední chvíli jsem to zrušila :-) někde jsou ty poštovný rozumný, ale nechápu třeba proč je tam jen ppl, když to můžou poslat poštou levněji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D no ja bublifuky chci..ale ani nevim v jaky casti dne by se pouzily.. uz mam doma 3bedny na svatbu..mazec..mam snad vsechno.. a misto bublifuku mam konfety:-) no mam tam samy sracicky, uz fakt dekoraci nebudu nakupovat,, upatlam to co mam, a to je vse:-( uz jen velky veci.. ted bude zas drahej brezen.. to bude matrika a manzovo oblek.. to bude zas ranec...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebniatelier.cz/ostatni... holky našla jsem to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
market,ale to vypada super ;-) ;-) ;-) to by se mi taky libilo na obalky
Odpovědět
Profilova fotka
sikovna -v tomhle obchode jsem ani v zivote nebyla... juj:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase jen tim že se jedná o svatební je to dražší. asi když si zajdu někam do tiskárny tak tam si myslim, že to bude levnější...uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
jj, 150,- by slo, ale je to jen 12mm coz je strasne malinkaty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
razitka diky bohu taky nebudu kupovat:-) uz si musim vsechno zakazovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě pak tam jsou větší a ty josu zase dražší...a zase to poštovný :-( raději se podívam v obchodě.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, prave....ja ted schazim pritelovi darek k narozkam... chci mu koupit kolo. Jeho sen jsou letenky do New Yorku, strašně ráda bych mu to splnila,ale žel nemám na to dát 24.000,- za letenky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
juj tak ten sen mu spln treba po svatbe ne? a nebo treba za dva roky:-) manza ma tolik snu, ze bych musela byt milionar.. a kolik stoji kolo? manza ma taky narozky ale budou proste omezeny dary... zvlast ted v tomhle obdobi
Odpovědět
Profilova fotka
tak to u nás má narozeniny 2dny po svatně, takže to bude asi jen taková maličkost, oslaví se to najednou, tim líp ;-) po svatbě si chceme kupovat kuchyň, takže to bude velkej výdej...
Odpovědět
Profilova fotka
po svatbe uz vubec nebudou penize :-D :-D zrovna vcera se me ptal jestli muze litat tehotna zenska :-D :-D :-D ale tak snad se mu to nekdy splni. kolo mam vybrany tak za 5.000,- je slevněný... žádná extra kvalita, ale zase nic špatnýho... střed ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market a od koho budete mit kuchyn? ja vccera slintala v kika.. myslim ze celej barak bude odsud:-D i s kuchyni:_D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?