Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a to je bolerko?nebo to je vkuse s těma šatama...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a misicka uz ma saty doma?
Odpovědět
Profilova fotka
nn ale objednavala je asi mesic po me, a ceka stejne se mnou.. a jelikoz uz asi 3tí holcine rekly ze tento tyden budou odesilat( a to 5.3.) tak to asi poslou vsechno najednou.. takze si myslim ze v ty zitrejsi zásilce je budeme mit obe...
Odpovědět
market: to jsou celkove saty
Odpovědět
jinak na saty jsem objednana 15 brezna, tak uvidime jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
a kam?:-) vcera jak jsem jela k tomu havlickovi tak jsme to stihly docela brzo a mely jsme hodinu cas, tak rikam mamce zatim co jsme staly na krizovatce ze jestli uvidime nejaky salon ze se zastavime a pujdu si zkouset.. docela me ty saty v praze zajimaly.. no a jedem a jeden salon.. druhej salon.. treti salon... si rikam kuá na tyhle ulici jsou snad jen svatbeni salony... proc to nemuze byt v budejkach... no a samo ze mi nikde nezastavila- jen suse okonstatovala- je mas preci objednaný ne? 8-(
Odpovědět
do Kleinodu, v Praze 4, je to přímo naproti OC Chodov, jj vím, takhle salony jsou v ulici 5.května u Nuslí a pak ještě na Smíchově na Plzeňský
Odpovědět
Profilova fotka
alka: bud rada, mozna bys byla zklamana ze sis nepujcila.... ja se nikde nedivam a jsem spokojena.... nejakou sobotu mam jeste v planu zajit na ten kloboucek,tak si k tomu zkusim i satky, uz se nemuzu dockat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tohle byla plzenska:-D edith no prave ze bych to brala jako variantu B) kdyby nahodou:-D ale stejne sjem si chtela vyzkouset i nejaky jiny styl.. rpeci jen vdavam se jen jednou tak jsem si to chtela uzit..tady jsem emal na sobe jen snad 5-6 satu:-(( a samy prisery no ten kloboucek bude luxusni, uvidis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teprv budes originalni nevesta:-) trumfnes i me s tou sitkou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen tak malo? ja myslele za vic.... si rikala jak si byla v kazdym salonu a jak te uz vsude znaji,tak sem myslela zes jich vyzkousela bandu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no byla jsem v kazdym salonu ale nikde na me nic nemely..prave ze me znaly ze jsem odmitla ty jejich pytle a chtela neco normalniho 8-( v kazdym salonu tak jedny saty na me byly kdyz to zprumeruju... v nejakym salonu nic.. v nejakym 3je saty.. ale fakt 6... na prd:-( takze ze zkouseni satu mam akorat depky a spatny zkusenosti:-( a to jsem se na to tak 5let tesila..:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: to se teprve uvidi.... pry to nechavaji delat pro kazdou nevestu specialne... kvuli velikosti, materialu k jakym satum a kaminkam... tak nevim jestli budou chctit abych si ho pak koupila, nebo ho tam nechaji pro jinou nevestu, to se jeste budu muset domluvit
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jo to mi povidej, ja se na zkouseni satu tesila z cely svatby nejvic :-D :-D :-D a probehlo to tak rychle, ani nevim ze sem byla....
Odpovědět
Profilova fotka
edith ze by to delaly pro kazdou zvlast? to s emi nezda.. jen na tech modelkach jich mely tak 7...tak kde jsou?.. staci aby mely od kazdy velikosti jeden a je to:-) no presne
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si zkoušela max. desatery a žádný se mi nelíbily :-| tedy krom té Olivy, ale to se mi nechtělo dávat tolik peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
jj oliva se co se tyce satu na me libila nejvic.. 3je saty.. a krasny.. diky nim mam moje saty:-) nechala jsemsi je usit prakticky stejně:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam jsem nedošla :-D :-D :-D :-D ale urco bych za saty dala vic nez 5.990,-
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nevim jak je to tam cenove prumerne, ale ty co jsem mela na sobe ja staly 8900,- 10 500,- a 11500,- no a ty nejdrazsi samozdrejme byly ty moje "zlutý" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si je taky podle Olivy koupila. ale štvalo mě, jak s tím dělají caviky, nemají je ani na internetových stránkách, ani se nesmělo fotit, aby je náááhodou někdo nemohl kopírovat, děs.
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja se tam snima"zhadala"(to je hodne silny slovo) proste jsem jim rekla svuj nazor ze co si mysli, ze nejsem zadna konkurence a ze se potrebuju videt na fotce (zvlast kdyz jsem tam byla sama a nikdo mi nerekl jo dobry a nebo jo spatny) a oni ze konec sveta hned.. rikamkravina, tak mi aspon dejte jmena.. a ona na me: mame je pod nasim webem tak si je najdete.. no velky kulovy.. tam byly tak troje saty... a ani jedny jediny ty cojsem zkousela.. treba ty zlutý jsem do tedka nenasla na netu...
Odpovědět
alka: v Olivě měli hodně šatů na tebe? mě řekli, že ve velikosti 44 až 46 nemají žádné :-S , oni právě jsou výhradními dovozci francouzské kolekce a ti mají šaty nádherné
Odpovědět
Profilova fotka
slečna sympatická, ale jak píšeš, přístup mě spíše odrazoval. člověk se pak ani nemůže na fotce kouknout,jak v těch šatech vypadal. Kor když si jich zkouší víc, tak nemá pak přehled, v jakých vypadal líp. Takže jsem řekla, že už tam nejdu. Kamarádku jsem tam ještě poslala na to bolerko a oni že ho půjčujou jen k těm jejich šatům. To víš, byli nasraný, že nemám šaty od nich....
Odpovědět
Profilova fotka
no me tam sedeli 42ky.. a je zajimavy ze tam na me rvaly nejaky 46(ale ty byly des) a pak dokonce 52!!! no konecne jsem si pripadala jako tyčka-jelikoz jsem je mohla obmotat dvakrat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ted me neco napadlo:-) jdu neco najit:-) no ja kdyz jsem tam byla tak tam bylo vzdy tak 3-4 "prodavacek" + majitelka a ta bylo vzdy uplne mimo.. proste si zacpat usi at si mele co chce.. dokonce mi rekla kdyz jsem tam byla s manzou ze pro nej chci kremovy oblek ze kdyz mam zluty(champange) saty ze jsem se zblááááznila, ze muze mit jenom cerny aby on byl v kontrastu.. ale ze manza v cernym vypada jak kdyby sel rovnou do futralu to uz neni dulezity.. a taky to ze bychom vypadaly jako vcela.. zlutá a cerna.. no desnýý ona proste nema vubec vkus.. co tam kazdymu radila to byly primo prirodni katastrofy!:-/
Odpovědět
hm, a hlavne ze me nakecali ze vetsi velikosti skladem nemaji 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak na tech strankach maj jen modely 2010 tak tam se smýma nechytam kdyz jsou dokonce 2roky starý:-D hlavne ze s enesmi fotit...
Odpovědět
Profilova fotka
a kurna... ty souuuu http://www.salonsofia.cz/jasmine-cout...
Odpovědět
na jejich strankach je prave odkaz kterej te presmeruje na lasposagroup ( francie ) a tam mají kolekce od roku 2007 až po teď, ale letosni kolekce mi prijde nic moc oproti lonsky.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tam nasla jen jasminebridal.com ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?