Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty? co mas novýho? co zarizujes a tak?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky: Alka, já bych si dala s ová. Jestliže s tim přítel nesouhlasí, tak bych ho zbytečně nedraždila. Přeci jen by pak při obřadu mohl být zklamaný, když vysloví u tebe Mádle a proto bych ho poslechla. neni to zase tak hrozný. Počkej si na matriku, co ti tam řekne. pak se rozhodneš, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no na matrice mi nic nereknou, to uz mi rekly dávno, ze si mam vybrat.. ze to je zcela na me.. ze mam vsechny 3 moznosti.. jedeme tam 24.3. uz to i zaplatit:-) tak se tesim:-) uz to bude takový ofiko.. vcera jsem vykopala svuj rodný list.. zajimavy papír:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, nakoukla jsem k vám, abych se zeptala, jestli nevíte o nějakém DJ z jihu? Budeme mít svatbu na strakonicku v červnu a nějak nám vypadl DJ, tak hledáme jiného. Jak jste hudbu vyřešily vy? a za kolik, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky leeno ja mam treba DJ borry, je to vyhlaseny DJ, tak zkus treba jeho:-) o jinych nevím, ale vím že se dá najmout treeba nejaky moderátor z radií a ten taky zvladne DJ:-) kdyztak si to zadej do vyhledavace a ona ti vyjede jeho stranka, ma hodne balicku takze cenově je myslím od 4900 do 8900,-
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: no snad už máme všechno, ted čekám aby se mi ozvali na ty marc.růže to je něco je sehnat v tmavší červené no a pak objednám dort, to bude péct moji sestry známá, v březnu dojdeme do tý hoospody co to máme a musíme upřesnit co chceme k jídlu, kolik nás bude a co všechno budeme platit, no a koncem března se začíná péct...
Odpovědět
Profilova fotka
aspon doufám že máme zařízený všechno
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je krásny, takováhle pohodicka:-) taky jsme si vcera rikaly ze uz aby bylo leto.. ze uz s ebudem kopat do zadku a tesit se..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: díky moc za tip, o tom vím, ale jelikož už živá hudba k obřadu nás bude stát 5 tisíc, tak se mi nechce dávat dalších 8 za DJ, ale možná to tak dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
holky..uz je brezen... to to letí.. to je silený...
Odpovědět
Profilova fotka
no zatim pohodička...ale pak...nemyslela jsem si že ty růže budou takový problém k sehnání
Odpovědět
Profilova fotka
tak si tam dej neco jinyho nez ruze:-)a cukrari ti to neudelaji na miru? a ty si delas dortik sama?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dělá mi ho jednaznáma od ségry víš...nebude tak drahej a má je výborný dorty, peče nám vždycy k narozeninám nebo tak, no a nahoře budu mít ten terč a pak chci ty růžičky, ještě 14dní vydržím a pak nevim jedině tam napichat živé růže
Odpovědět
Profilova fotka
ty ale to neni blbej napad:-) to by bylo taky krasny:-) a takovy ty levnejsi malinkatý, to by bylo mozna hezci.-) akorat bacha aby je pak nekdo nesnedl:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to si musíme dát pozor, možná by to opravdu vypadalo lépe napíchali by se tam v ten den
Odpovědět
Profilova fotka
jj to urcite:-) zivy jsou lepsi nez marcipanovy.-)a udelat jen nejaky treba bilý-kdyz má nekdo rád marcipán..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no to by šlo tak si s tím lámat hlavu nebudu když se neseženou
Odpovědět
Profilova fotka
jj myslim ze to je takovy malinkatý problemeček:-) .. jéé vy uz to máte taky za pár.. fakt, si rikam ze ten rok je silene dlouhá doba.. taky jsem to mela udelat narychlo a bylo by to nejlepsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hrozně to utíká, a jsem ráda že se to zařizovalo postupně a ne ted hned všechno najednou
Odpovědět
Profilova fotka
to mas asi pravdu.. no me prijde ze od půlky unora me jako osobe to neutika vubec.. casomira se sice zblaznila a odpočítává až neuvěřitelne.. ale me to prijde snad jak za rok...:-)) asi se musim upnout k necemu jinymu aby mi to zaclo taky letet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak nějak nepřipouštím, občas kouknu do kalendáře a spočítám to, ale snažím se na to zatim nemyslet. to teprve přijde ta nervozita.
Odpovědět
Profilova fotka
to já bych tedy v dubnu moc nechtěla, sice je pravda, že je to rychle za náma, ale mně přijde, že ještě nebdue moc hezky ;-) když jsem četla že v polovině března má ještě sněžit.---ale možný je všechno, třeba bude už teplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kdybych mela 50dní tak uz bych pekne klepala:-D to ja chtela vzdy zimni svatbu.. se snehem.. jenze tobych se musela brát v alpách abych mela jistotu snehu.. tenhle rok to bylo super.. ale saty to nestihly..takze to necháme tak jak to bylo puvodne plánovaný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zapomnela jsem.. vcera se maminy shodly ze vysluzky budou.. sice mikro ale budou.. a to je dalsi problem.. tchyne si razi teorii jak to vzdy bývalo -ze kazdej si dela vysluzky pro svoji pozvanou cast rodiny(to je zajimavy ze tenhle zvyk se dodrzovat bude ale ostatni ne -jako ze svatbu plati nevesty rodice a hostinu zenichovo rodice -no vite jak to myslim z etema tradicema) takze to bude hodne funny.. myslela jsem ze napece pro vsechny.. ale vypada to ze jejich klan dostane napečíno a muj klan dostane kupovaný:-D mamka odmitla pect..a ani se ji nedivim kdyz to nenavidi.. :-N tak tohle bude mozna taky jeste zajimavy:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
my pečeme pro všechny, my těch krabiček máme víc než durhá strana. já bych to taky brala jindy, ale když na nás to tak přišlo, abych mohla mít šaty jaký chci, a to tak v dubnu to bříško snad tolik vidět nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
a to budes v jakym mesici? kamaradka mi taky otehotnela a taky jsme byly na satech a uplne v klidu:-) mely to mit taky v dubnu..zrejme to nebudou mit vubec.. ale to je jejich vec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to mas zajimavy s tim pecenim.... u nas je to tak, že od manži je min lidi a pect budou obe strany,ale myslim ze my napeceme urco vic, protoze mame vic pomocniku nez tchyne a pak to dame dohromady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith no tak aspon ze to, ze na maji vic lidi.. ale jestli to bude takhle tak to tem "nasim" fakt nakoupim.. preci jen u nas v rodine asi nikdo neumi kremrole, a takovy to sladky..:-) aspon vim kdo co má rád, tak bych to objednala treba i spesl na míru.. jo, to je taky reseni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to my nic takovyho delat nebudeme, jen drobne cukrovi + mame rodinou specialitku mini dorticky a takovy lodicky (to je vetsi) ale jinak fakt jen drobny, alespon trosku nazdobeny,hlavne aby to bylo dobry.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja mam taky v planu jen takovy mini krabicky... myslim ze by stacilo pár kremrol, vetrnik, dort, pak nejaky ty kolácky, a to je tak vse..:-) uplne bohate 5ks.. a je to:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?