Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to ti neporadím bohužel...
Odpovědět
Alka, kolik budeš mít přesně lidí co ho budou jíst? :-))
Odpovědět
jinak ahojky holky pellu: my jich budem taky tisknout asi tak 40 až 50
Odpovědět
mmaarrkkeettkkaaaa: Nevím odkud jsi, ale taky půjčujou potahy na židle v salonu Olena v Č. Bu. na Lannovce. Za půjčení chtějí 40,- za bavlněný a 80,- za saténový.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhé době jsem sem nakoukla, já mám potahy za 20kč za kus, půjčení, pokud byste některá chtěla, tak písněte do IP a já vám pošlu kontakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty. Marně sháním opravdu dobré reference na kosmetiku a kadeřnictví v Jindřichově Hradci nebo okolí. Neporadíte mi?
Odpovědět
Profilova fotka
lencza: poradím, napiš mi do IP a já ti dám kontakty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim nevesty, tenhle vikend jsem se pustila do vyroby vyvazku, za chvilku dam foto do alba. Alka: dneska jsem šla kolem Avalon, tak jsem musela nahlidnout na šaty a měli tam ten klobouček a vypadal k nim fakt luxusně, asi si ho zamluvim :-D :-D :-D :-D sem si ho musela alespoň přes sklo vyfotit.... foto dám taky do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
edith:-) ja to porad rikam ze bych mohla delat stylistu..:-)) ostatni ohaknu a sama chodim jako vandrák:-D:-D jj ja bych si ho zamluvila..je originalni a naaaprosto luxusni:-))
Odpovědět
Profilova fotka
edith wáááááu:-)krasny vyvazky! a ten kloboucek je fakt luxusni!:) ja jsem dneska jezdila po maminach.. tchyne to oznameni obrecela.. mamce se "libilo" a prekvapila m ze se o nic nezajima ptz vi ze si to chci vsechno zaridit sama.. asi me fakt zná:-D:-D jinak vysluzky se delat budou..ale malinkatý:-)
Odpovědět
Ahoj Alky, co saticky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nad:-) ty uz se tu taky moc neobjevujes:-) no konecne mam super zpravu..po masakralnich peripetiích jsem dostlaa v patek prislib ze je do konce týdne posilaji(tak snad)... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
super! no moc nee, mam toho tedko hodne v praci a navic se stehujem do noveho, tak je furt neco.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo:-) a kam se stehujete? do baracku?:-)
Odpovědět
nee do velkeho bytu.. musim bezet, zatim papa a at se dari
Odpovědět
Profilova fotka
papa tobe taky:-)
Odpovědět
Ahoj Alka, ptala jsem se minule na ten dort, kolik budes mit na nej lidi
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem psalA ale sleduju ze s emi to neodeslalo(zase to vypadlo:-/) no na dort mam cca 28lidi
Odpovědět
Jo alky, v patek jse se ptala, 3patrovy je zhruba 9 kg, 2patrovy 6
Odpovědět
tak co jsem koukala, tak na 60 lidí je potřeba 7 kg, takže když vemeš 4 kilča, tak pohoda, bacha hlavně z čeho bude, záleží zda máslovej nebo šlehačkovej
Odpovědět
Profilova fotka
jakto? ja jak dorty nesmim tak nevim jaky je rozdil... hm? no ja bych chtela tak 5kg..:-)
Odpovědět
no maslovej je o hodne tezsi jak slehackovej, slehackovej je napr harlekyn, maslovy sou takovy tuzsi, ale dyl vydrzi. jinak kdyz vemes 5 kilo, tak tim nic nezkazis
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tohle ja vubec netusim, my budeme mit tripatrovy dort Alka: děkuji, to je super že byly mamky rady a ze se libilo... tento tyden se ti jeste ozvou s tema satama?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, jak jste se měli o víkendu? alkapinka: super s těma šatama, ale taky ti to mohli napsat vid, aby tě trošku uklidnili.
Odpovědět
Profilova fotka
janek a medovnik a sachr jsou jaký dorty? maslový?:-) edith -wáu krasna fotecka:-)) no mely by, a doufam ze jen to ze prave odeslaly:-)) misa no to mi povidej.. by me zajimalo jak dlouho bychom se dohadovaly.. kdyz oni si nerekly o miry a me nic nenapsaly a psaly furt strpeni.. a to ze tam saty 2 mesice lezi.. huh.. z toho uz jsem dávno šedá:-)) jinak holky ja fakt nevim co se sebou.. uz týden jedu uuuplne presne podle toho jidelnicku a mam 2kg nahore.. dziny mi jsou tesny jak prase.. nevim co semnou.. ve stredu jedu za havlickem tak se ho zeptam:.-( ale trosku mi to to ráno pokazilo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka to bude dobrý uvidíš...
Odpovědět
Profilova fotka
jj doufam.. ze tomu prijde na kloub.. jelikoz to je hodne divny...
Odpovědět
Profilova fotka
holky pořád nevim jak stim jménem.. já mám vybráno.. mamka z toho byla vcera taky nadsená.. tchyni se to vubec nelibilo(coz je mi jaksi jedno) ale jediny co me trapí je, že se to vůbec nelibí manzovi.. a toho proste neukecám:-( tak nevim jestli mu udelat radost a jmenovat se s ová a nebo si to udelat po svem s vedenim ze jemu se to nelibi:-/ :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já tohle nikdy nedržela, tak nevim jak ti poradit...ale koukala jsem na ten pořad jste to co jíte
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je presne on:-) no ja uz jich drzela..:-)) no uvidime co mi ve stredu rekne.. docela se k nemu tesim:-) to me tam asi ukrizuje:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?