Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak kdyz jste nechteli delat nic, tak myslim ze tohle bude super ;-) ja mam ted nejaky obdobi, ze sem na tu svatbu uplne nadrzena.... asi tim jak jsem delala ty vyvazky a vcera se byla podivat na saty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith- taky? ja si pripadam ze mi to neutika a ze uz chci aby to bylo zitra(nejlepe):-) a porad si rikam uz abych byla vdana(nevim proc tak chvatam, zadny jiny duvod to nema:-D) nevim proste mi hrabe:-)) ja chtela o vikendu udelat ty serpy na auta..ale nejak jsem se k tomu nedostala..zastavila jsem se az vcera v 8 a to uz se mi vazne nechtelo..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
a pritom vim, ze az bude 12.6.2010 tak budu smutna ze uz mam to cekani za sebou a ze to ted strasne utece.... navic se toho sv. dnu trosku bojim.... to bude emoci :-D :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ze jsme prisla o cekani mi vadit nebude:-D ale spis ze ten den je za tebou..:-)) jj presne to bude emoci.. ja kdyz videla jak tchyne vcera brecela u toho oznameni, tak mam z toho hruzu.. ja se mooozna udrzim, ale kdyz nekoho uvidim brecet tak spustim taky a to bych vááázne nechtela:-) myslim ze to tam bude hodne urvany.. no taky jsem zjistila ze mi na obrad skoro nikdo nepujde...:-D:-D:-D jelikoz jak jsou vsichyni zvany od 5ti(i ta moje velka rodina) tak ty mi na obrad zjevne nepujdou..(aby jely tam a pak zas zpet atd..) tak to vypada na obrad ve 20lidech, coz me dost mrzi.. ten jsem chtela velkej...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ja prave budu mit na obradu strasne moc lidi a bojim se toho az pujdu s tatkou ze budu brecet jako zelva,takze budu mit krasny rozmazany oci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to taky..nejradeji bych se sla fotit hned jak vylezu od kadernice a vizazistky,,,:-D abych byla rpesne tak jak mam být:-D:-D no me ten obrad hrozne mrzi... jeslti tam bude fakt to- co je zvany na obed.. to je o nicem..to jsem ten pytel mohla klidne mit:-d
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme si jeste vzpomnela ze tchyne se vcera netvarila moc na to ze budu utajena nevesta.. a na kulaty stoly.. no proste ne vsechno.. pak dodala.. no marto ja vim ze to chces mit vsechno hezky ze se vdavas poprve, ale nestacilo by to : tak a tak .. no maaazec.. jsem si rikala tak ted jsme se dostaly na to tzv. "se svedkama na radnici" sem myslela ze me klepne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka : já byla na obědě, proto jsem tak dlouho nepsala, budu v 21.týdnu ten týden svatby.jdu týden před tím na zkoušku, aby mi upravili šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj, u manzovo rodiny by to taky nejradeji zkrouhli na rodice, sourozenci a mozna nejaky tety :-D :-D jinak co sitka? mas nejaky info? si vem, ze budes mit na obradu jeste hafo znamych lidi - kamaradu, pratel..... Misa: to bude krasny.... citis uz nejaky zmeny na tele?
Odpovědět
Profilova fotka
misa: ted jsem to pocitala a mela bys byt ve tretim? to uz je dost :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takze 5tý mesic? ( ja totiz ty týdny nejak nepobiram):-)) tak to je jeste v poho.. i kdyz si myslim ze brisko uz videt bude.. preci jen 5tý mesic uz je "dost" na brisko:-) ju to bude hezky:-) no to prave nevim .. jak je to daleko.. jestli s enekdo bude obtezovat,..jak to mam tak daleko..:-(( jinak sitka je dokoncena, ted ta holcina ceka na sousedku aby ji stála modelem, vyfoti mi to a pak to zaplatim:-) a posle mi to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: vzdyt to neni tak daleko... ja jela na svatbu znamy, kterou moc nemusim na Červenou Lhotu.... když je svatba tak sou lidi ochotny... horsi je, kdyz je v patek, že spostu lidí si nechce kvuli tomu brat dovolenou, proto jsem zvolila sobotu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith to je taky fakt.. no tak ty co jsou na obede tak ty maji uvolneni, je to v zakone.. ale to by mohly jet kdyz je to v 1 odpo...:-)no nevim, kdyz nejsou zvany na obed... jeslti pojedou uz od rána.. jeslti jim to nebude stacit az ten vecer...no to asi nevyresim.. to se asi nechame prekvapit...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha-manza mi poslal do prace t moje noviny tak na nich muzu delat i v praci:-) to je fajn:-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: ted jsem začátek 4.měsíce a o svatbě budu opravdu v 5.měsici jak psala alkapinka.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a změny zatim ne, jen začíná růst břško, jinak ne, akorát v sobotu jsem ležela na zádech tak jsem si ho tak hladila a na jedný straně taková boule, a na druhy měkko, tak si hověl na jedný straně mrňousek.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jen pracuj,jen pracuj......kolik planujes stranek? misa: jeee, to musi byt krasny pocit, muzu se zeptat kolik ti je? shanim informace v kolika letech dneska do toho mlady prasti s mimcem :-D :-D :-D jestli nebudeme jediny exoti ve 24 nebo 25 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn to nebudešná bude mi 25 v prosinci, tak opravdu jsme taky nechvátali
Odpovědět
Profilova fotka
no prave jsem chtela tak 20.. no a ted jsem na 18ti..takze bych to radsi orezala, jelikoz tam neni nic"zajimavyho" a o nás..takze to potrebuju zkratit aby se tam tyhle veci vesly:-)) jééé tak ted jsem v depresy já...me je taky 24... juj ja budu stará mama:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
misa: tak to ja si prave rikam ze jsem mlada :-D :-D :-D me bude v cervnu 24, tak to budeme mit tak akorat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me je tenhle rok 25.. a nic...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
paneboze ja uz jsem stara:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: neboj.... taky nas to ceka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: nejsi stará, až se rozhodnete tak se rozhodnete...je to jen na vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale ja chci bejt mlada mamca.. kdyby to bylo na me, tak posvatbe jdu na to... jenze neni:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak si s budoucím manželem promluv...řekni že to taky chvíli trvá než se to povede a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
jenze budouci manzel je hrozne mlady... takze tam je ten problem..
Odpovědět
Profilova fotka
kolik mu je smím li se zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
ted 22 v dubnu 23... a na chlapa je to fakt malo aby mel mimi..jenze ja nechci mit dite ve 30..prvni..:-/// uz jsme se o tom bavily..tak snad rok po svatbe zacnem makat...:-( doufam ze se to podari driv..ale mam fakt neprustrelnou anti..
Odpovědět
Profilova fotka
co máš za antik?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?