Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@hannnahs no ty saty to bude nejtezsi z cele svatby,to muj pritel uz ma oblek i koselu,ten to ma jednoduchea jakou budes met barvu svatby? ja volim zelenou,hodne do svetle a ruzova,ta bude jen decentne,takze bych chtela saty s necim zelenym,treba sem nenapadna masle nebo tak neco podobne,achjo sem narocna :-D
Odpovědět
@lucysek tak my plánujem svatbu do oranžovo - zeleno - červený barvy. Plus bílá (nebo nějaký odstín ivory, podle šatů) samozřejmě :-) tak přítel zatím na sebe taky nemá nic. Oba jsme dost "nekonfekční". On je menší postavy, takže je mu všecko dlouhý (včetně saka, což je největší průšvih), ale přitom je to pořádná vazba, takže široký záda.. a to je prostě úplně mimo konfekci... No a já mám větší boky, dost velký prsa, ale přitom konfekční velikost 36-38... :-| prostě se obávám, že v salonu se nevejdu do ničeho tak, aby mi to sedlo...
Odpovědět
baby srpen je august:::??? :) 8. mesiac??? .) ak hej tak pridavam sa do skupiny :)
Odpovědět
@wiwa2 jasan, vítej mezi námi! :-) a už máte konkrétní datum?
Odpovědět
@hannnahs ANo... budeme sa svadbit na moje meninky - na Zuzanu 11.8.2012... drahy rozhodol :) .. je pokladik... bud mi chce spravit radost alebo si to chce ulahcit :)))) a vy mate kedy termin???
Odpovědět
@wiwa2 tak to je úžasný spojení, pěkný datum + ještě na tvůj svátek :-) no my máme termín přesně týden po vás - 18. 8., ale neni to pro nás nijak ještě důležitý datum, jako že by to bylo na svátek, narozeniny, seznámení atd., jenom se nám prostě líbilo. I když vlastně svátek mám 3 dny předtím, tak jestli se to ještě počítá :-D
Odpovědět
@hannnahs jasne ze sa to pocita... mozete to tam pekne oslavit :) .... 18.8. je tiez krasny datum ,.. aj ja som ho dala drahemu do ponuky :) ale nakoniec rozhodl pre ten nas :) .... len mam trosku strach aby neboli moc velke horucavy.... ale tak berem to tak ze v kostole je chladno a miestnost tiez budeme mat s klimou.... vy ako uz mate miestnost zajednanu???
Odpovědět
@wiwa2 tak toho se taky bojim, co udělá počasí. Naštěstí obřad máme vevnitř, takže i kdyby pršelo nebo bylo vedro, tak to bude jedno. Horší by to pak možná bylo na večerní raut, ten bude možná tak napůl venku, i když to ještě nevíme jistě. Jinak celý svatební den by měl být na zámku.
Odpovědět
večerní raut???? čo to je???? musim verit ze augostove pocko bude akuratne a vsetko vide podla nasich predstav :))))) @hannnahs
Odpovědět
@wiwa2 večer chystáme pro přátele (a rodinu, která vydrží :-D ) takové menší pohoštění ve formě kýty z prasátka, nějakých zeleninových a těstovinových salátů, pečiva a tak :-) taková menší večeře alá "snězte si každý na co máte chuť". Chceme právě grilovat, proto doufám, že se to počasí vydaří :-)
Odpovědět
@hannnahs kdyby nahodou ti nesedly šaty tak se neboj,upraví je na tebe,z toho já strach nemám,já spíš mám strach jaké volit,já sem zase menší,ale mám větší prsa a větší zadek a široká ramena,takže korzetové asi vůbec,spíš asi pujdu do šatů na ramínka nebo za krk,holt nemám tělo modelky,takže já mám strach spíš jaký střih :-| a co určitě vím,tak budu mět bolerko,či jak se tomu říká :-D aspoň mně to zakryje ramena a předpokládám že v polovině srpna snad vedra nebudou,i když letos byly na konci srpna že :-D
Odpovědět
@lucysek tak to já se právě bojim i toho výběru.. páč kdybych to měla brát podle tabulek, tak přes prsa bych měla mít šaty velikosti 46, jenže zbytek těla 36/38, přes zadek teda 40/42.. tak jestli by zvládli zabrat i takovej velikostní rozdíl, tak ok.. ale moc tomu nevěřim. Jinak jen korzet taky rozhodně ne. Měla jsem ho na maturáku a byla to vysloveně tragédie. Takže jedině nějaký ramínka, teď je mi v podstatě jedno jaký, jen ne takový ty spadlý, ty by mi asi nešly a ani se mi to nelíbí.
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs sakra taky nemuzu met telo modelky? :-D no jo ty saty to proste bude nejhorsi,anebo se pleteme a nakonec to bude to nejmen nejhorsi :-)
Odpovědět
@lucysek jo to jsem si řikala taky :-D anebo alespoň konfekční, abych to, co navlíknu, mi sedělo.. ale néééé :-D no uvidíme.. přesně jak píšeš, třeba to fakt nebude takovej problém. Já jsem na maturák taky problém s velikostí neměla, jenže to tenkrát "letěly" jen korzety, nic jiného vlastně nebylo k dostání, takže to bylo trošku o něčem jinčím.. Ale i přes to, že nevím, co mi čeká, tak se na zkoušení moc těšim :-) snad mi to neodradí :-D
Odpovědět
@hannnahs i ja se tesim na ten pocit az ty saty obleknu a budu se citit jako dama,budu si to hodne uzivat,ja myslim ze i ty pani prodavacky uz to maji v oku a budou vedet jaky styl satu se na kterou postavu hodi,kdyz si sel pritel kupovat oblek,tak pan prodavac byl moc prijemny a jen se na mojeho podival uz hned ktera barva k nemu pujde a velikost od oka,no proste slo videt,ze uz to asi za ty roky ma v tom oku,takze doufam ze natrefim na prijemne prodavacky,ktere poradi a budou vedet,o to to ma pak clovek taky snazsi kdyz je tam nekdo kdo tomu rozumi,ale samozrejme je dulezite abych se v nich citila dobre,kdyz uz je budu met cely den na sobe za tu pujcovni cenu :-D
Odpovědět
@lucysek jj, taky doufám, že ty dámy v půjčovnách budou nápomocné a příjemné. To je pak hned o něčem jiném. A máš recht, za tu cenu bych chtěla mít svoje šaty na sobě co nejdýl, takže to, abych se v nich cítila, je to nejdůležitější.
Odpovědět
@hannnahs a kdy máš v plánu jít zkoušet šaty?já asi začnu tak od února,to bude 6měsíců do svatby,tak si říkám,že by to mohlo být tak akorát :-)
Odpovědět
@lucysek no já nevěděla vůbec jaký typ šatů a s mojí postavou jsem si říkala, že to bude dost složitý, takže s šatama jsem si pospíšila. Dneska jsem byla v salonu poprvé :-) ale jinak většinou říkají, že tak těch 6 měsíců cca je akorát.. to už jsou dovezené i nové kolekce.
Odpovědět
@hannnahs no a jak si dopadla poprvé v salonu? tak já ještě chvilku počkám,určitě to hned uteče,ale jako poradce si vezmu sestru,která bude i můj svědek,tak snad mně poradí :-)
Odpovědět
@lucysek no musim zaťukat, že výborně. Vysnila jsem si šaty, o kterých sem si myslela, že je nemůžu vůbec mít, páč prostě nemám postavu modelky - a přesně tenhle typ šatů sem si řikala, že je tak na modelku. Přišla sem do salonu, zkusila pár šatů a pak koukám, jedny jediné (prý jediné z nové kolekce) byly v tom mém stylu, tak jsem si říkala, že je zkusím, že za to nic nedám. Tak je na mě paní navlékla (sice je úplně nezapla, páč byly upravené pro nevěstu vel. 36 - takže zapla u mě jen v pase) a povídá mi: "tak se podívejte, vždyť vy jste se v těch šatech úplně rozzářila, jste jeden z mála případů, kdy si nevěsta vysní své šaty a oni jí padnou jako ulité" :-) no byla sem úplně hotová, ještě teď jsem z toho vysmátá :-D
Odpovědět
@hannnahs no ma to nekdo stesti :-) takze cekam fotky v albu,at se muzem ostatni pokochat,ja si jeste pockam do unora,snad pude i nejake to kilo dolu u me :-D
Odpovědět
https://www.facebook.com/groups/28021... přidejte se :-)
Odpovědět
@lucysek nj, ono je to jak na houpačce... zase máme problémy s restaurací.. tak ono je to něco za něco.. :-) fotečku bohužel nemám :-( zkoušela jsem fakt jenom 4 šaty pro představu, takže jsme ani nefotily.. fotit se bude až v lednu, až budou mít celou novou kolekci.
Odpovědět
@hannnahs aha takze teda vybrane jeste nemas,to znamena ze jen tak pro predstavu,ale plne zkouseni az po novem roce ju :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a tos se teda mrknu na to :-)
Odpovědět
@lucysek přesně tak. To bylo jenom abych viděla, který typ bych si popřípadě měla nechat ušít. Ale jestli takhle budou sednout i jinde, tak asi šití vynechám.. uvidíme :-) na plno se to rozjede asi po novém roce :-)
Odpovědět
@hannnahs jj mame to prece jen v sprnu a myslim ze po Novem roce to neni zas tak pozde :-) a jak si psala ze mate problem s tou restauraci,to myslis jak? ja zase nemuzu sehnat nejakeho muzikanta,sem cekala ze dostanu radu tady na foru,ale nic,nevim jak a ceho se chytit,abych nejakeho sehnala :-|
Odpovědět
@lucysek tak ono asi záleží kde.. mně se například strašně líbí šaty Maggie Sottero, a tím, že jsem od Prahy, tak si myslím, že je to tak akorát na hraně, než budou na léto totálně rozpučované.. No my máme svatbu na zámku, a tam je i restaurace, která je v nájmu. S koordinátorkou zámku jsme si domluvili cca meníčko a raut. Jenže teď, když jsme nechávali v té restauraci manažera dělat konkrétní kalkulaci našeho požadavku, tak on si to prostě jen tak navýšil o takové částky, že mě málem kleplo, přítel byl sprostej asi dva dny a nejhorší je, že nejsme jediní, koho se snaží takhle sprostě obrat a ještě s tak pitomejma výmluvama, že by ho člověk zabil. Mě to navíc štve o to víc, že já jsem od oboru, takže vím, jaký nesmysly mi to nakecává. Takže jestli ho nedonutíme udělat reálnou nabídku, tak ho prostě pošleme do určitých míst a budeme hledat na oběd a raut místo jiné..
Odpovědět
@hannnahs tak to je hrozne,se nedivim,ze pritel nadaval,holt nekteri lidi na tom chteji vydelat,no hlavne se nedejte :-)
Odpovědět
@lucysek bohužel je to tak no, že každý na tom chce trhnout.. jako by jim nestačilo, že tam budou mít tolik lidí a takovou spotřebu.. no to se určitě nedáme! hezky hrr na ně.. když už ne my, tak třeba příště si to rozmyslej..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?