Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no snad... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, máte některá za sebou hostinu v hotelu Akademia v Hrubé Vodě? Zajímalo by mě, jak se to pohybuje cenově. Budeme mít tak 50 hostů. Bez obědu. Jde o to, že přítel je francouz, takže přijede rodina a kamarádi z FR. A když už přijedou kamarádi z takové dálky, je nám hloupé je nepozvat na oběd, aby někde čekali.. Pro mě ale oběd s rodinou znamená opravdu oběd jen v úzkém kruhu rodiny, kde bych žádné kamarády nechtěla... Tak jsem vymysleli, že by obřad byl až odpoledne a potom všichni na večeři a následnou party s menším rautem. Co si o tom myslíte? Díky za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskadovci V tomto případě nejlepší řešení :))
Odpovědět
@miskadovci myslím, že je to perfektní řešení pro takovou situaci, jako je u vás ;-) mně osobně se tohle taky strašně líbí, a to mám přítele Čecha :-D klidně bych to takhle udělala, dokonce i jen s rautem - ale to by právě zas neschválil přítel, který na obědě trvá. A navíc matrika by nás asi neoddala až někdy pozdě odpoledne..
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun, @hannnahs tak to jste mě potěšili, už si s tím teda nebudeme lámat hlavu a uděláme to takhle :-) díky
Odpovědět
@miskadovci jj, zvlášť, když jedou takhle daleko. To by bylo, jak píšeš, blbý. Kdyby museli někde čekat.. takhle se to vyřeší a i finančně si myslím, že to vyjde lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vás o5 zdravím, dneska máme za sebou oslavu Jiříkových narozenin. Byl to docela nářez ale Jiřík byl ve svém živlu :) samozdřejmě rodiče řešily spíš svatbu protože se sejdou jen výjímečně všichni pohromadě, mamka už objednala pár drobností jako jsou vývazky apod. takže svatební šílenství už rok před svatbou. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskadovci přesně jak říká hannahs..... stačí si udělat sezanm a ukázat to :-). ten můj mě zná....jsem proslulá jako plánovač a organizátor :D:D:D...takže se vůbec nediví, že už vybírám design prstýnků, mám nakoupené slunečníky a pod. :D:D:D.
Odpovědět
Profilova fotka
@danyseq vývazky už? :D... no vidíš....taky je to brzo a už to člověk má...prostě to natěšení nepomine až do daného svatebního termínu! Vývazky bych si chtěla udělat sama...myslím, že by to nemuselo být moc složité, zakomponuju barvičky jaké chci já a dozdobím taky. Budou to originály :D...teda, snad to bude nositelné :-). To je holky ta výhoda,. že vše řešíme už teď, můžeme si vymyslet spousty věcí které chceme, protože na to máme dost času si to zařídit, popřípadě udělat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka no on už to konečně vzal nějak na vědomí a začíná to základní plánovat se mnou :-)
Odpovědět
@apinka no já to občas beru i jako nevýhodu, páč už pak vymýšlim i věci, které by mě jinak nenapadly :-D třeba teď s tou březovou svatbou, až sem nakonec zjistila, že v podmínkách ČR to asi nepůjde :-D a je vyřešeno.
Odpovědět
koukám že se to tu hezky rozrůstá :-D Všechny tu vítám ;-) Poslední dobou mám pocit že mi věci kolem svatby moc nevychází... Měla jsem vyhlídlé šaty který bych si chtěla příští rok ze salonu odkoupit, koukala jsem na ně už vloni tak jsem doufala že min. po 2 letech v salonu by je mohla paní prodávat. Dneska jsem se odhodlala a zdusila paní do salonu zavolat, a ta mi řekla že jsou šaty prý úplně NOVÉ a že pokud by se rozhodla je prodat tak za cenu kolem 20tisíc.... Osobně si myslím že po 2letech v salonu už šaty úplně nové nejsou, ale co se dá dělat, musím se poohlídnout jinde :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@apinka jj máma šílí já jsem aranžerka taky bych si to nejradsi udelala sama ale zas to budeme mit doma a nebude to delat najednou... ted mame o5 jine vydaje vcera se nam rozbil kocarek tak shanim novy :( achjo zrovna ted myslela sem ze v tomhle uz to dojezdime kdyz prcek uz chodi a nic:(
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím ten můj chlap to pořád něak neřeší, Občas mi s tim už leze na nervy :-S Řekne mi že je to zbytečný plánovat rok do předu. Ale o víkendu jsme byly kamaradovy na svatbe a ty to planovaly jen tak tak, dokonce mi nevesta rekla ze sem si zkousela saty driv nez ona :D byla v salonu tyden pred svatbou a na me hazela usklebky ze my to budeme mit az pristi rok a ja uz si zkousim saty, tak sem ji rekla ze s tim budu aspon spokojena, protoze oni si stezovaly ze to neni tak jak by chtely a at si to nechame od nekoho zaridit. Myslim ze je lepsi si svatbu planovat sama nez kdyby to delal nekdo za me co vy na to?? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danyseq já to plánuju s kamarádkou, která dělá svatbení koordinátorku, takže má spousty dobrých rad a jsem za to moc moc vděčná, že jí mám!!!! Taky si ráda dělám věci sama, na druhou stranu, ale koordinátoři taky nejsou špatní, zase mají na to čas, zkušenosti..ale zase to něco stojí....je to dobré tak i tak....záleží na každé z nás :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@apinka jj ale ja si to asi vazne radsi udelam sama :)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo, každý má rád něco jiného a tak to má být. Já už se taky moc těším, až si budu dělat ozdoby a tak vlastnoručně, at pak mám super pocit, co jsem všechno dokázala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, take bych se rada pridala mezi vas. Zasnoubeni sice probehlo teprve pred 3 dny, ale termin uz jsme predbezne vybrali - tady popularni 18.8. - a pomalu zacinam koukat po dalsich vecech. Pritel mi na planovani rekl, ze si to mam zaridit a on se dostavi :-P ale chape, ze to nejde ze dne na den, takze ani moc neremca, kdyz ho zacinam otravovat s nekterymi vecmi uz ted :-) Jinak jsme spolu něco přes 7 let (s drobnymi prestavkami v radu dvou az tri mesicu) a zatim zadne deti nemame a neplanujeme driv nez za 2-3 roky.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím moc se sem bohuzel nedostanu ale obcas preci :) Tak sme byly o vikednu na svatebním veletrhu byla to nadhera spousty krasny satu a ukazky vyzdoby byla proste parada Konecne sem mela pocit ze i pritel se na to tesi :) A dokonce sme necekane vyhraly masaz ktera urcite bodne :)
Odpovědět
ahoj! tak my máme termín 4.8. 2012 :-) trošku sem se vyděsila, když sem zjistila jak ostatní velkolepě plánují a my nic, zatím máme jenom fotografku, víc zaobývat tím naším dnem D sme se chtěli až po Novém roce 8-)
Odpovědět
Ahoj holky,take se pridam...Mame termin 11.8.2012 a uz mame neco naplanovano.Ja uz mam koupene saty a ruzne drobnosti.V rijnu chce pritel objednavat prsteny tak ted se momentalne zajimame jake presne :-) Utece to jako voda a pomalu se z nas vsech stanou mlade,krasne pani,juchuuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, je blbe, ze sme si este neurcili datum? myslite ze to do augusta 2012 stihneme i tak???alebo to odlozit az na 2013...?
Odpovědět
bbkej ja si nemyslim,ze to je blbe.Jde spis o tom jak si svatbu predstavujes,jak by mela byt velka, a zda chces treba foto,kameru,Dj,misto ktere je hooodne zadane..pak by jsi mohla mit problem tyto veci sehnat.Ja jsem zamlouvala fotografku a mela nastesti ten nas termin volny,ale jinak cervenec i srpen 2012 uplne plny o sobotach.I kdyz je pravda,ze je dost zadana.U nejakych standartnich veci by to nemel byt problem zaridit par mesicu/tydnu predem,ale pak nepocitej,ze co si vysnis budes mit a bude to nejaka extra kvalita...Aspon to je muj nazor a zkusenosti z okoli ;-) Kazdopadne ted jeste urco neni pozde :-)
Odpovědět
ahoj děvčata také se přidávám,my budem mět svatbu 18.8.2012 a zatím mám jen místo zajednané,fotografka a v restauraci mně řekli,že je ještě brzo,že se mám dostavit po Novém roce,ale jinak už plánuji a vybírám,mám přesnou představu jak a co bude vypadat,no už teď to začíná nějak utěkat :-)
Odpovědět
@lucysek tak to je fajn, že už máš představu ;-) já jsem jí taky měla, ale tady hodně představ vzalo za své.. :-D člověk vždycky něco objeví a už to jede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky po dlouhé době sem kuknu a už se to tu rozjíždí :o) zjistila jsem, že musím si dát na chvilku oddych, protože už jsem změnila barvu svatby :o) :o) takže je nyní tyrkysová :o) nechci vidět, co bude po vánocách :o) jinak fotografy máme, místo hostiny a obřadu vše zamluveno - jinak už chtějí zálohu :o) a ted jen střádat korunky , aby se to pak rozfofrovalo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysek ahojky luci, si taky z hodonína to je paráda a dokonce ve stejném věku :o) neznáme se ? :o) :o) :o)
Odpovědět
@hannnahs presne tak,ja uz jen tak domyslam detaily,no myslim ze nejhorsi budou saty ten vyber :-D
Odpovědět
@kytiseeek ahojky no sem od hodonina ale svatba bude v hodonine na radnici,uz to mam zajednane,ale myslim ze se nezname :-)
Odpovědět
@lucysek to souhlasím :-D já jsem zvědavá, kde a jaké seženu.. představu mám, ale pochybuju, že mi budou sedět :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?