Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@zuznana jj, Leoš má krásný videa, ale na nás až moc finančně náročný.. tak jsme vzali jinýho kameramana, podle mně stejně dobrého, ale za lepší cenu :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) mohla bych se zeptat, Vy už máte zařízené na matrice datum na rok 2012 / srpen ? My se tam s přítelem chystáme až tak v říjnu , je to pozdě ??? Děkuji za odpověď :-)
Odpovědět
@pajina05 pro matriku je to brzy, pro nevěsty pozdě, asi tak bych to řekla :-D hodně nevěst jde zamlouvat klidně i rok a víc dopředu (jako já třeba :-D ) ale matrika stejně řekne, že termíny vypisují až na konci roku nebo lépe až na začátku dalšího.. takže si to můžeš tak nějak neoficiálně rezervovat, když budeš mít veeelkou kliku na paní matrikářku..
Odpovědět
Ahoj holky. Budeme mít svatbu 8.8. 2012 na Mauriciu, v hotelu Shandrani. Necestuje tam někdo kolem tohoto data?
Odpovědět
@hannnahs Ahoj :-) díky za odpověď, nevím proč, ale rovnou jsem chtěla psát Tobě, protože si mi přišla asi nejvíce znalá ze všech :-D ty a ještě se Tě zeptám na něco , můžu ? --- přemýšlíme, že uděláme svatbu jinde, než v místě kde bydlíme a ještě nevíme, jestli si vybrat místo a poté jet přímo na matriku do toho města , nebo to zařídí i matrika v našem městě ??? :-S aaaa , nemáš nějaký typ na krásné místo v okolí Olomouce ??? :-) Děkuji za odpověď a pěknej víkend !! :))
Odpovědět
Profilova fotka
@pajina05 Máme to stejně, takže pokud se váš den bude odehrávat jinde než v místě bydliště, musíte pak na matriku v tom městě, kde se budete brát. Matrika ve vašem bydlišti to určitě nezařídí :-|
Odpovědět
@pajina05 není zač, klidně se ptej, nevím, jestli jsem tak znalá, ale nějakou dobu už tu s holkama jsem, tak jsem leccos postřehla :-D Nejdřív si vyberte místo, zjistěte, jestli vám tam svatbu ve váš den udělají (jestli třeba nemají nějakou velkou jinou akci) a pak až na matriku, a to na tu, kam to místo spadá! Vaše vám to nezařídí.. vždy místně příslušnou ;-) Ale většinou už ty zámky apod. mají domluvu s matrikou, takže tak nějak tuší, které termíny se oddává (jestli třeba lichý x sudý týden atd.). Ale ten váš datum vám musí potvrdit jak místo, tak pak i matrika... Takže se vlastně na termínu musíte shodnout 3 strany :-) A bohužel v okolí Olomouce se nevyznám, jsem z druhé strany republiky.. ale zkus projet už existující diskuze (třeba tuhle http://www.beremese.cz/diskuse/tema/n... ; http://www.beremese.cz/diskuse/tema/n...), je jich tu dost, snad tam něco najdeš ;-) @beasty zdravím :-) zatím se tu myslím nikdo neobjevil, kdo by letěl na Mauricius...
Odpovědět
@hannnahs to je škoda... Hodilo by se mít někoho s kým by se daly vyměnit "nějaké služby" např. focení mimo obřad, svědkování a vlastně je to i dobrá cesta jak si vyměnit zkušenosti a možná se i spřátelit :-)
Odpovědět
@beasty tak určitě někoho najdeš, páč tyhle ostrovy momentálně dost "letěj". Když se řekne svatební cesta, tak se teď všem vybaví Mauricius, Maledivy apod.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já se k vám tedy taky přidám pokud můžu. Chystáme svatbu 24.8 2O12 na synovy narozeniny, přítelovy se zdají přípravy moc brzo co vy na to?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danyseq že chlapi si to myslí vcelku vždycky :-D Toho mýho to přešlo, když jsme šli do salonu a tam mu jasně řekli, že šaty objednáváme za pět minut dvanáct. A tři fotografové už na náš termín měli rezervace... Každopádně o některých věcech si taky myslí, že bychom je v klidu mohli objednat později, jenže co kdyby je už neměli? A já mám ráda už něoc hotového....plánuju a kupuju sama bez něj..jeho k tomu nepotřebuju, jen občas kreditku :-D
Odpovědět
@danyseq vítej mezi námi! Moje polovička to říká taky, ale nedělej si s tim hlavu. Lepší dřív, než později ;-) u nás už bychom taky naše dodavatele nesehnali... (teda ne, že by to přítele trápilo, páč jsem je vybírala já, takže bych podle něj určitě vybrala i další :-D ale to teda nééé :-D ). Klidně si plánuj svým tempem ;-) Myslím, že na zařizování srpnové svatby je to tak akorát čas :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@barbora_b JJ jdeme se podívat spolu do salonu na Kvadro pro nej tak mu to snad taky dojde. Jinak u nás kreditka nehrozi tu si peclive strezi :D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs JJ plánuju už ted jen cekame az po novem roce aby sme zadaly termin na zamku v Kosmonosech oni tam prej neberou terminy drive nez po novem roce tak uvidim. :)
Odpovědět
@danyseq nj, to je všade asi podobný. Nám matrika taky řekla, že termíny až na konci roku.. Ale jako zařizuju už teď, protože pak fakt nevim, co bych dělala.
Odpovědět
Profilova fotka
@danyseq jakto? Musí hezky na půl svatbu, ne?:-)) Jo tak kvádro se mu šije, doufám, že mi pak nevynadá, pokud zhubne\ztloustne :-) Ale vidíš, taky už tohle zařizujeme... Jinak s matrikou je to otrava...ale nás by stejně neoddali tak, jak chceme, tak jsme sehnali kněze
Odpovědět
Ahoj holky, taky se přidávám,svatbu plánujeme v srpnu konkrétně 4.8.2012 :-) Zařízené zatím nic nemáme,tak aspoň doufám,že to všechno včas zvládneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@karkulllka tak tě tu vítáme :-) Už jsi přemýšlela, jaké bys to chtěla - myslím zda venku nebo uvnitř, na zámku či v zahradě, v kostele atd...?:-) Jé zrovna jsem ti jukla do albíčka a ty máš moc krásný představy....už jsem tu někdy tvoje album obdivovala
Odpovědět
@barbora_b chtěli bychom to venku,u rodičů na chatě,obřad i hostinu na zahradě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak to u nas nehrozi :D Mame kazdy svoje korunky a kdyz je neco potreba tak se podporime ale kreditku mi zatim nepujcil :D
Odpovědět
Profilova fotka
@danyseq jo tak, to my máme společné finance :-) Jinak by byly doby, kdybych se na dovolenou nedostala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka teďko zrovna finišuje s přípravama,vdává se 24.9.2011 což je za měsíc..A vůbec neví jak má usadit hosty ke stolu.. Má bohužel hodně široké příbuzenstvo.. Dohromady i s kamarádama nás tam bude kolem 80 lidí..Chtěla usadit tak že ona bude sedět po pravé straně ženicha a vedle ní její otec s matkou..ale já jsem teď četla na pár stránkách že by to mělo být tak že vedle nevěsty by měl sedět otec ženicha s matkou a ne její otec.. Jsme z toho docela vykulení.. Co vy na to? Jak byste to vyřešili vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina20 já bych tohle neřešila...klidně bych si vedle sebe posadila taťku...ono u nás to bude taky dost zajímavý, protože naši jsou rozvedený a kromě pozdravu nekomunikují...takže budu mít taky problém, jak je posadit, protože vedle taťky by měla sedět mamka...což nepřipadá v úvahu (oba mají nové partnery)...a zase nechci, aby vedle taťky seděla přítelkyně a mamka někde dál...no, jenže momentálně nekomunikuje mamka ani se mnou, tak kdo ví, zda nakonec vůbec dorazí...ale myslím, že klidně může kamarádka posadit svoje rodiče vedle sebe...
Odpovědět
@katerina20 jak píše @janina_sun, je to úplně jedno. Někdy to nelze všechno dodržet, společenská pravidla mají i své mezery.. přítelovi rodiče jsou taky rozvedení a mají nové partnery a posadit je k sobě? To asi opravdu nee.. Takže tam asi taky bude docela zajímavý vyřešit zasedací pořádek.
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina20 jj, dle mého možná existuje nějaká "etika", jak posadit hosty...ale musí se to přizpůsobit dané situaci a vztahům v rodině...takže pravidla má nakonec stejně každý jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám taky 18.8.2012, tak se přidávám :-). když už, tak už :-). zatím plánuji pomalu, ale jistě, ono se to nezdá, ale mě příjde, že je toho hoooodně. Svatbu chci do fialovo-bílé a chci to mít "dokonalé" a vymakané do detailu, tak proto už sháním všechno tak brzo. Šaty musím obkout a nechávám si ušít dle svého přádní přímo na míru přes kamarádku. A máte pravdu, jakmile je něco označeno za "svatební"...tak chtěj neskutečné prachy, protože vím, že nevěsta by se i na hlavu psotavila, aby měla to co se jí zalíbí :D:D:D:D
Odpovědět
@apinka naprosto souhlasim s těma cenama.. která z nás by to nechtěla mít dokonalý, že? :-) jinak vítej mezi námi a krásný plánování! :-) jo a holky s termínem 18. 8. - byla založená DISKUZE NA TENHLE DATUM, tak se přidejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám, tady mi aspoň bude někdo rozumět... Moje drahá polovička říká, že máme ještě fůru času... Jste na tom podobně?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajina05 ahoj, taky hledám inspiraci pro místo na svatební hostinu u Olomouce. Obřad chceme v kostele na Svatém Kopečku :-)
Odpovědět
@miskadovci vítej mezi námi! :-) no drahé polovičky takový názor mají ve většině případů.. ale zkus příteli udělat seznam, co je potřeba vše zařídit a on určitě změní pohled na věc :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?