Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@hannnahs přesně tak,to je moje řeč :-) máš moc pěkné album a hezké nápady ;-) a tu svatbu jak máte fotky v albu kde chcete obřad vypadá pohádkově,kde to vůbec je přesně? :-)
Odpovědět
@lucysek moc děkuju :-) je to zámek Berchtold, Praha-východ, obec Kunice-Vidovice, nedaleko Říčan u Prahy. Nevim, jak dalece tuhle oblast znáš :-)
Odpovědět
ahojky holky:-) u nás to zřejmě bude 31. srpen, ale protože se chceme fotit v nepožatým poli, bude to dřív:-) jenom jsme se ještě nedohodli na datu. jak jste daleko s přípravama???:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak u nás to bude nejspíš 18.8. 2012, na termínu už jsme se dohodli, ale zatím nemáme ještě nic zamluveného, tak bysme měli asi co nejdřív něco vymyslet :-N Je tady někdo z okolí Zlína? Zatím pokukuju po nějakých pěkných svatebních šatech, nejvíce se mi líbí ve Svatebním salonu Princess v Uherském Hradišti, máte některá zkušenosti ? :-) Jinak obřad by měl být na radnici v Napajedlích a kde bude hostina zatím nevíme :-|
Odpovědět
@hannnahs neznám,já sem s jižní moravy,Prahu znám jen dvakrát z výletu :-D
Odpovědět
@sarriku to já mám 18.srpna,sem zvědavá jaké bude počasí a kde se budem fotit,sem ještě nepřemýšlela,ale určitě volím přírodu,třeba louku.....i v lese u nějakého rybníčku sem viděla pěkné fotky :-)
Odpovědět
@lucysek :-D aha, tak to ti nic moc neřeklo :-D každopádně je to prostě kousek od Prahy :-D
Odpovědět
@hannnahs ale je to moc krasne,clovek ani nevi kolik toho mame karsneho tady u nas v CR,co jezdit nekam k mori,ja mam rada letni tury po kpcach,letos sme si s pritelem splnili Adrspachy,vzdy sem tam touzila jet a byla to krasa,hned bych se vratila,treba pristi rok :-)
Odpovědět
mam porad nove a nove napady......no to sem zvedava,jestli budu porad neco vymyslet,co mne z te svatby nakonec vyleze,myslim ze pritel uz me snad ani nevnima,nebot chudak vi,ze si neco vymyslim a za chvilku zase dojdu s necim novym,holt my zeny se do svatebnich priprav vrhame asi na plno :-D
Odpovědět
@lucysek naprostý souhlas! Miluju ČR, je tady takových nádherných míst.. jezdíme na výlety nebo dovči tady po ČR skoro každý rok a pořád je tu co objevovat :-) Jinak s těma nápadama - já už radši skončila, už nic neobjevuju, nepátrám, už jsem tolik věcí od začátku plánování změnila, až to hezký neni. Tak už sem si řekla "stop" a takhle to bude.. ale stejně to asi nesplnim :-D
Odpovědět
@lucysek my to vidíme taky na pole, hned vedle restaurace je malý rybníček, tak to vidím i na plovoucí lampiony, každopádně fotky budou moc pěkné:-) do města je to 5 minut autem, díky Bohu, že ségra chodí s abstinentem:-)
Odpovědět
@sarriku my sice mame kouksek hezky zamek kam se jezdi vsichni ze svatby fotit,ale ja sem proste na tu prirodu,vypada to hned lepsi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs to ja si ted usmyslela ze bude svatba zeleno-ruzovo-fialova,vse ve svetlych barvach + motylkova,budu met motylky na dorte,na oznameni a jako jmenovky,to si vyrobime a +nejaka vyzdoba,uz dal nesmim vymyslet,jen doplnky :-D
Odpovědět
@lucysek :-D mi povídej. Já už si koupila botky, tak to jediný mi drží, abych neměnila barvy :-D je to fakt hrůza... Ale už se snažim, abych už měnila max. styl dekorací.
Odpovědět
@lucysek žejo:-) plus nemá cenu tam vůbec jezdit, když chceš stejně mít víc fotek z přírody:-) jejda, fotky ve vlčích mácích, to musí vypadat nádherně :)
Odpovědět
@hannnahs ja uz mam koupenou krasne zelenou kosili pro zenicha,takze zelena se menit uz nesmi :-D ale clovek porad ma dalsi a dalsi napady ;-)
Odpovědět
@sarriku anebo fotky z vinohradu sou popularni a jelikoz sem z jizni moravy tak tu tech sklepu a vinohradu mame plno a taky nam tu rostou hlavacky,louka je jimi krasne poseta zlutou barvou,vypada to nadherne,bohuzel rostou na jare a ja mam svatbu v srpnu,no sak sa uvidi,pak se udela nejaky kompromis co zrovna kde pokvete a jak to bude vypadat,aj kdybych sla do obili tak to vypada hezky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Vitaj v klube ja takisto 18.8.2012 :-D
Odpovědět
Ahojky, my 11.8. 2012 na Orlíku :)
Odpovědět
@lucysek jj, přesně, furt něco nového :-D ale ty barvičky vzhledem k tomu, co už je zařízeno, tak se už asi vážně nehnou, doufám teda.. už by mi to bylo líto, když jsem něco koupila, tak to nepoužít... @sofija18 nj, já jsem tu byla mezi prvníma s tímhle datem, spolu s Janinkou (janina_sun), tak už jenom sledujem, jak to tu postupně narůstá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já se přidávám na termín 18.8.2012 :-) - koukám, že dost oblíbený :-).............., místečko už máme, ale jinak zatím na nic nespěchám - rok snad bude stačit :-).
Odpovědět
Ahojky, tak my 4. srpen :-)
Odpovědět
@denep @vecernicevesper vítejte mezi námi holky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vítám nové nevěsty :-) 18.8. frčí !!!! :-D :-D Začnu dělat čárečky x-)
Odpovědět
@lucysek v srpnu zase kvetou jiřinky, chrizantémy, sedmikrásky, zkus vyčíhnout nějaký to místo:-)
Odpovědět
@sarriku no to budu muset,snad bude srpen a hezký a teplý,ale ne vedra :-D
Odpovědět
@lucysek ale nesmí být ani sychravo:-) ne nemělo by být, jestli bude, tak aspoň budou zase fotky s deštníčkem a budou pěkný oblaka. Co ty, co všechno už máš naplánované??:-)
Odpovědět
Ahoj, termín svatby máme take srpen.. :) mame vybrana 3 mista v Praze, kde bychom chteli mit i obrad i hostinu i party. Pristi vikend to jedeme okouknout..snad nevypadam, jak blazen, kdyz teprve zaciname s pripravou a vy ostatni uz urco mate vse zarizeny :) je na tom nektera podobne ? :)
Odpovědět
@hannnahs no právě už mám taky něco málo koupeno,takže už nepolevím :-)
Odpovědět
@sarriku co tím myslíš naplánovaného konkrétního?tak pořád se mi něco nového rodí v hlavně,třeba focení vím přesně,že bude někde na louce nebo poli,no uvidíme,ale chci takové ty momentky a fotky hlavně kde nebudou vyloženě takové ty nucené pozy,třeba sem viděla pár fotek,kde třeba nevěsta hraje na klavír a ženich stojí a oba se dívají směrem k fotografovi,no někomu se to líbí,ale mně to přijde hrozně nucené a nepřirozené :-| prostě chci aby naše fotografka zachytila momenty našeho hezkého dne a naší zamilovanosti :-) a určitě chci využít foukání bublifuku,viděla sem fotky kde létaly kolem nevěsty bubliny,no bylo to moc krásně zachycené,pořád hledám nějakou inspiraci,třeba kdyby byla svatba na podzim,kdy padá barevné listí,hned bych to využila na fotky,byly by hezky barevné,no vypadalo by to moc krásně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?