Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@jajapek ahojky,no jak kdo a co má zařízeno,já mám zatím zajednaný termín a fotografku,teď sháním muziku a po Novém roce jdu objednat restauraci,mně tam ujišťovali že na srpen nemusím spěchat :-) jinak na šaty jdu asi až od února :-)
Odpovědět
Ahoj, tak to jsi me trosku uklidnila :) kamarakdy kolegyne se vdava v zari a krome mista uz zarizuji ostatni veci..saty uz ma taky..tak fajn..absolutne nemam tuseni co udelat nejdriv a co pak :) doufam, ze z toho nebude svatebni horecka :)) misto vyresime snad pristi vikend..fotografku..jiz taky hledam..
Odpovědět
Profilova fotka
my se chceme taky brát v srpnu,už víme kde,jen to zarezervovat, taky máme uplný seznam hostů a zařízený auta:D:D nic těžkýho:D jen nevím,jak to bude finančně,chceme příští rok v létě začít stavět,tak bude sranda:D Budeme se snažit co nejvíc ušetřit,takže jsme se rozhodli (nebo spíš já :-) ) , že si sama vyrobím část dekorace,i na auta,samozřejmě jen částečně:)) a jmenovky na stůl se zasedacím pořádkem taky udělám sama:)) dort nám slíbila známá,dělá nádherný:) a ještě asi popřemýšlím,na čem se dá aspon trošku ušetřit:)) tak snad to vyjde všechno jak má:)) i Vám všem nevěstám a hlavně at nám vyjde srpnový počasí:))
Odpovědět
@lucysek My pojedeme autem, ségřin přítel bude řidič(v celé naší rodině jedinej abstinent) a ségra bude muset bejt podržtaška :-D Do auta dáme košík, tam dáme třeba ty umělý knírky, větrníčky, boty na přezutí, nějaký ty srdíčka a plakát děkujeme, závoj, něco na přepudrování, prostě něco na pozování:-)
Odpovědět
@jajapek tak ja zatim ted hledam muzikanta,na saty je myslim jeste trosku cas,prece to je az v srpnu,jo dybych to mela duben tak uz to hrotim vic,ja zatim delam vse v klidu,ale premyslim ze na vanoce si s pritelem dame prstynky pod stromek,prece jen to neni levna zalezitost,domacnost zatim svoji nemame,byvame u jeho rodicu a co porad vymyslet pod stromek,kdyz zatim vse co potrebujem mame,tak to asi vidim na ty prstynky,misto darku z vanoc investujem do nich a je to :-) samozrejmne neco maleho mu pod stromek dam,at neni smutny ze tam nic nema :-D
Odpovědět
@verunkak jo neni to vsechno jednoduche,clovek si rekne jen svatba,ale kdyz se tak divam okolo toho vseho,taky se to pekne prodrazi,sem koukala jen na saty ktere pujceni vychazi az 10tis.taky vsechno co pude,budu vyrabet sama,ono se pak kazda usetrena korunka vzdy hodi,mam napsany seznam a kde bude vyroba mam poznaceno a kamaradka mne udela dort,druha zase vaze kytky ,tak snad to vsechno dobra klapne :-)
Odpovědět
@sarriku aby se to tam vse veslo,s taku co si pak clovek vymysla a nad cim duma jako ja,tak bych potrebovala aj tranzita,ja uz sem aj rikala sestre ze jeji kamar ma chov koni,ze bych se i blyskla s konim jako takove ty nejake pozy jak ho objimam a tak :-D no mam bohatou fantazii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co mají rádi Maggie Sotero - nová kolekce 2012 http://www.youtube.com/watch?v=JkQuQW...
Odpovědět
@lucysek :) tak to je fajn..tak to my prave jeste planujeme rekonstrukci bytu, takze to budou mega vydaje :( na vanoce si davame asi TV :)) muzikanta ? tak toho asi resit nebudu..asi bude DJ :) a karaoke..to snad zaridi kamaradi, az jim to rekneme :) jeste jsme to skoro nikomu nerekli jen nejblizsim a svedkum.. :) co se tyka satu nasla jsem na doporuceni nadherne salony :) kde se budes vdavat ? ja v Praze..
Odpovědět
@jajapek jo ja chci muzikanta,po zkusenostech z ruznych oslav a pro starsi generaci se hodi muzikant :-) no ja sem kousek od Hodonina,ja sem z jedne vesnice a muj je hned z vedlejsi,ale svatba bude na neutralni pude v Hodonine na radnici,chtela sem obrad na zamku v Miloticich,jenze tam sou jen vybrane data a to nase tam ani neni a obrad stoji 5tis,takze na radnici apon usetrime a kde bude obrad zas na tom az tak moc netrvam,pro mne je dulezite ze celkove cely den bude hezky,muj mne jen rekl,ze obrad nebude v zadnem pripade v kostele,ze tam bych ho nedostala :-D jinak je mu to prej jedno kam pujde rict ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
budeme mít datum 25.8. 2012, tedy pokud to vyjde - což tedy doufám :-)
Odpovědět
@verunkak Ahoj, tak to jsme na tom docela podobně akorát, že nás čeká rekonstrukce ještě před svatbou.. :) takže taky planuju šetřit, kde to půjde..ozdoby, pozvánky a tyto drobnosti. Kde to plánujete ?
Odpovědět
Článek se načítá
Máte některá tip na dobrého/dobrou fotografa/fku ?
Odpovědět
@lucysek :) Tak to je hezky :) to sis vybrala správného chlapa :)) to my jsme se shodli, že to chceme mít všechno pohromadě..našli jsme pár míst, tak uvidíme jestli tam bude ještě nějaké místečko :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jajapek : ahojky,chceme na Myslivně. Mamka tam měla taky svatbu,neplatí se za salonek a je tam i obřad možný;) navíc si tam můžete vzít svoje obložený talíře,cukroví a nealko a víno atd. Akorát tvrdej se tam platí,tak si myslím,že by to vyšlo levněji než jinde:)) protože jídlo se dá koupit v Makru a obložený si uděláme sami :)
Odpovědět
@jajapek on mne nechava celkove volnou ruku na svatbe,vzdy jen ukazu co se mne libi nebo tak a on prikyvne,ze sem sikovna,ze on by to tak nevymyslel,jenze my zeny si tim plnime nase tajne sny,kdy se aspon jeden den citime jako princezny,tak ten den prece musi stat za to ne :-) a ja sem clovek,ktery si zase necha zalezet na detailech,takze opravdu vse promyslim barvy a tak do posledniho detailu aby to ladilo,ale sem rada ze mne za to chvali,ze treba neni ten druh chlapa co by rekl,to je zbytecne atd.sak vim proc si ho beru,takoveho bych snad ani nenasla :-D a ninak sme oba znameni panna takze naramne k sobe ladime,sem za nej vdecna a moc,i po nasem 6letem vztahu kdy spolu travime 24hodin denne a to rikam pravdu,pac sme spolem i v praci,ale to se nevidime,jen spolem komunikujeme pres pracovni pocitac,vim ze je to ten pravy a nemenila bych,myslim ze nas vztah je i rok od roku lepsi a lepsi,nenudime se spolem,porad mame o cem diskutovat,no tak doufam,ze nam to dlouho vydrzi :-) a co ty a tvuj snoubenec,jak dlouho jste spolem?podili se na svatbe nebo nechava volnou ruku jako to mam ja? ;-)
Odpovědět
:] tak to je hezke..to gratuluji..my jsme spolu 5 let a znameni jsme panna a strelec :) a abych rekla pravdu, taky se nenudime :) co se tyka svatby, tak jsem na tom podobne proste to nechava na mne :) s tema barvama to se tesim taky, az budu resit :) zatim jen zkoumam barvy, ktere by k sobe sly..jinak jsme v patek byli na obede kde bychom chteli svatbu..jeste dneska jsem nasla par mist, ale neni to ono..vsechny jsou takovy jiny :) akorat moc nemam tuseni kam volat ohledne oddavajiciho..neporadis mi ?
Odpovědět
@verunkak Myslivna ? kde to je ?..jo to je pravda, ze i na tomhle se da usetrit..
Odpovědět
@jajapek jak to myslis volat ohledne dodavajiciho,kde chcete obrad?
Odpovědět
Profilova fotka
@jajapek : v kopci,v Kohoutovicích.:) je to tam fajn:)) dá se tam udělat i obřad,je tam venkovní posezení,i salonek a venku je dětské hřiště,tak to je uplně super,aspon se tam děcka nebudou nudit:)
Odpovědět
@lucysek nechceme mit v klasicke obradni sini..nkde venku nebo tak.. :]
Odpovědět
@verunkak jo tak to je pekny..tak to se urco nebudou nudit :)
Odpovědět
@jajapek aha tak to ti moc neporadim :-|
Odpovědět
Děvčata mám dotaz, co je pravdy na tom, že oddávající musí být ze stejného místa, kde se chceme brát ? nevíte, kde to mohu zjistit ?
Odpovědět
@fredericka Ahoj, těší mne. My taky plánujeme 11. srpna 2012, máme to v rodině jako stupínky, moje sestra 11.6, rodiče 11.7 a já 11.8.
Odpovědět
Profilova fotka
@ lenda 26 tak to mate hezky :-D moje segra se vdavala 24. sprna, my jsme asi zamerene na ten srpen :-D a mas konkretni duvod pro tohle datum?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak my máme zamluvený termín 11. srpna 2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, my máme termín 11. srpna 2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám k partě srpnových nevěst :) naše datum je 18.8.2012, zatím máme zamluvené místo, zaplacenou zálohu a domluvenou fotografku... ostatní věci zatím jen tak zjišťuju a sonduju...času dost...zatím :-D
Odpovědět
Vítám nově příchozí! :-) koukám, že 18.8. opravdu jede :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?