Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam 1.září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juchuuu dnes mi dovolili začít chodit. Je to nezvyk po 2 měsících stát na dvou nohách...a taky to bolí, ale teď bude rehabilitace můj hlavní cíl, abych do svatby bělahala jak laňka
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 31. 8. - poslední prázdninový a v jistém slova smyslu i letní den:) Téma jsou slunečnice, mamka dokonce hned po oznámení zásbun nějaké zasela na záhoně, ale vypadá to, že na konci srpna už bude po nich :-D Všem super organizování a hlavně nezapomenutelnou svatbu!! :-)
Odpovědět
tak to vypadá, že i my budeme mít svatbu místo 24.8., poslední prázdninový den, bude modrý úplněk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsichni :-) zatim jsem poslednich par dni (spise tydnu) brouzdala po techto strankach a konecne jsem se rozhoupala vstoupit mezi vas :-) Svatbu mame naplanovanu na 11.8.2012 na zamku v Bartosovicich :-) Sice jeste nemame uplne vsechno zarizene a naplanovane, ale snad to vsechno za tech zbyvajich par tydnu zvladneme! I Vam preji, abyste vse v klidu a s usmevem zvladli a Vas den se co nejvice podaril ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni já má 18.8 j :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinak028 Ahojky já má taky tento den:-)
Odpovědět
Vítám všechny nově příchozí! :-) koukám, že se nám zase rozmnožilo i 18.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky my mame 3.8. A nápad se zrodil v cervnu :-)
Odpovědět
Teda, tady se to rozrostlo :-) už se nám to krátí, holky.. :-) má ještě někdo termín 8.8. ?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme rozdaný koláčky....musím říct, že ty celofánové pytlíky byl super nápad. Vypadalo to suprově a hlavně to bylo praktické na nošení a i v tom ty koláčky vydržely dlouho čerstvé.
Odpovědět
@mtc to jste rozdávali už docela brzy.. my se chystáme tak týden / dva před :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky,asi mezi vámi není nějaká opozdilka,která teprve shání svatební šaty na 18.8. co? Já mám totiž jedny v Adině zamluvené, zaplacenou zálohu,ale teď jsem objevila jiné ke koupi, které mně nadchly a tak si říkám co s těma zamluvenýma..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jo brzo jo, protože jsme chtěli využít ještě moje dny neschopnosti, protože jakmile začnu chodit do práce, tak nebude na nic čas. A hlavně my jsme týden před svatbou pryč, tak pak bychom to nestihli rozvést. Jinak dnes si jde Tom zkusit vestičku s kravatou co bude mít půjčenou, tak jsem zvědavá jak bude vypadat. Konečně jsme totiž v pátek koupili oblek.
Odpovědět
Profilova fotka
ano pridavam se 16.8.2012 :))
Odpovědět
Profilova fotka
@karolina_ ahoj to sice nevim ale snad nebude problem to proste zrusit? jinak za sebe doporucuji si je nechat usit na miru podle vlastnich predstav, mam skvelou svadlenu s dobrymi kontakty na latky atd... takze pokud ma nekdo zajem dejte vedet, nevim jak by stihala na srpen ale jine terminy asi ano ale je z Prahy no...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky davate si limit na bar? - vino /pivo. Bude 15 000 stacit pro cca 50 hostu? dekuji za reakce
Odpovědět
@mtc jo jo, tak to chápu. Já jsem taky ráda, že mám ještě "prázdniny", protože jinak nevím, jak bych všechno to lítání spolu s prací zvládla. Je toho neuvěřitelný množství. @llin tak vítej mezi námi! :-) limit na bar dávat budeme, ale kolik, to netuším, ještě se poradíme s majitelem restaurace, jak to vidí. Osobně bych to viděla na informování po každých 5 tisících, raději.. jinak hostů budeme mít na raut asi 45, takže podobně, jako vy.
Odpovědět
Tak holky, už nám vyšla první předpověď pro I. sprnovou dekádu od ČHMÚ :-) Dekáda 1.8.-10.8.: Předpokládáme převážně oblačno, místy s občasným deštěm nebo přeháňkami, místy bouřkami. Přechodně polojasno. Nejnižší noční teploty 15 až 9 °C, zpočátku ještě kolem 17 °C. Nejvyšší denní teploty 20 až 26 °C, přechodně, zejména zpočátku až kolem 30 °C. A další bude až 20. 7., tak uvidíme, jak to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to se mi zatim nelibi doufam ze druha dekada bude o neco slibnejsi :((
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já četla tohle: V příštích dnech očekávají meteorologové snížení teplot a s ním i uklidnění situace. Znovu se teploty k tropickým třicítkám vyšplhají až na přelomu července a srpna
Odpovědět
@rendax Přidávám se k 18.8. Nový Jičín
Odpovědět
@llin no to uvidíme, třeba jim nevyjde ani tohle.. :-) zatím co jsem četla, tak se to má přesně takhle střídat. Ale je to ještě daleko.. @neo_nka jo to by sedělo, to ČHMÚ tam taky má tropy na přelomu... to zas budou skoky jako blázen.. :-| @alexandra18 vítej mezi námi srpnovými :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji holky :)), snad se zadari a od pulky uz to bude zase dobre, postnete link prosim kde na to koukate? dekuji moc llin
Odpovědět
Profilova fotka
celý srpen bude hezky a 25. bude nádherně, já jsem optimistka..nakonec to stejně neovlivníme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketkab urcite!!! :))
Odpovědět
@llin přímo portál ČHMÚ (www tečka chmi tečka cz) ;-) @marketkab přesně, to počasí je to jediný, co si nezvládneme zařídit :-)
Odpovědět
@rendax Připojuji se k datu 18.8.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Co je u koho nového? Momentálně řeším líčení...moc výrazně se nemaluji a tak se mi všechno líčení zdá moc...jak jste na tom vy? Nakonec plánuji ještě nachytat trochu bronzu a líčení asi do přírodní hnědé...nebude mi to pak připadat tak moc výrazné, ale prý to kvůli fotkám prostě potřeba je, trochu ty stíny více zvýraznit...tak nevím, co myslíte? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já se nelíčím vůbec a bylo mi řečeno, že dáme jak make-up a řesenku a po případě hnědé stíny,ale to spíš už ne....Podle mě by svatební líčení nemělo být přeplácané Jinak dnes jsem si zamluvila svatební dort, bude mít 4 patra a je dokonalýýýýý http://nd03.jxs.cz/198/376/98824980ae...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?