Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@jitrenkaa jojo...ceny bývají dobře ukryté :-D Taky jsem u mnoha firem nenašla :-/
Odpovědět
:-D no tak my už budeme mít oznámení asi příští týden :-D ..nevím proč jsme hned po zamluvení termínu a místa a času zašli do salonu vybírat oznámko :-) asi proto že jsem ho viděla už u jedné známé, která to má na červen a měla ho už někdy v lednu :-) jinak dneska jsem byla na první zkoušečku šatů a příští ýden se chystám na další...to je zatím vše co mám :-D jak tak koukám - o proti ostatním tak slabota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k vám, máme svatbu 17.8.2012 v Praze. :-)
Odpovědět
@hannnahs ahoj, nějakou představu už mám, ale ještě studuju, tak na to není oc čas...dnes jsem koukala na fotografa a přijde mi to hrozně drahý :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všem krásný den, a že bude :) A vítám všechny nově příchozí :)
Odpovědět
@misulka_aa tak vítej mezi námi a krásné plánování! :-) @zuzanka654123 to mi povídej, já školu dokončuju, do toho práce, předělávání bydlení, tak jsem taky v jednom kole :-) no ono záleží na jaké koukáš.. některý si klidně řekně i kolem 20 tisíc za den.. Ale tak "normální" cena je kolem 10 tis. za den. Samozřejmě se dá sehnat sehnat i levnější, záleží, jak moc si trváš na provedení a stylu těch fotek ;-) pokud vůbec, tak si můžeš vzít někoho ze začínajících fotografů a tam ta cena samozřejmě půjde dolů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsme předchvílí byly na matrice vyplnit na čisto papíry na obřad :-) už se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A odpoledne si jedu ještě vyzkoušet vybraný šaty,a zkusit taky ještě jiný,přišla jim nová kolekce
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka654123 Strašně!!!já mám za 5500Kč,to byl nejlevnější,kterýho jsem sehnala!! :-|
Odpovědět
@jitusssinecka takže dneska extra svatební den koukám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs přesně tak jsem ještě k tomu po noční,ale jsem tím tak nabitá,že se mi ani nechce spát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem sem zase mrkla.... uz jsem trosku pokrocila.... mam zamluvenou restauraci a dokonce jsem se byla zeptat uz par svadlen, kdy asi tak mam prijit, abych neprisla pozde :-). Datum zamluveny uredne nemame.. jak to bude na vesnici, tak vsichni mistni mi trvdi, ze to je zarizeny, takze je to doufam domluveny od nich a papiry budem vyplnovat az se na Moravu dostanem. Chci se zeptat, o jake kytici uvazujete? Ja zrejme kaly, libi se mi kopretiny, ale pokud bude horko, tak by v tom pocasi asi nevydrzely. Nevite, jestli se da nekde zjistit, jake bylo pocasi na urcity datum za poslednich 10 let? Pry to nejaka znama nevesta znamyho hledala pred jeji svatbou. Ale ja jsem byla neuspesna, na internetu po pul hodine hledani nic. Preji vam pekne poledne i zbytek dne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@jitusssinecka tak to tě obdivuju! já se nevyspat, tak by se mnou nebyla žádná řeč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusssinecka Jsou drahý my máme základní balíček,fotit obřad a začátek hostiny za 5 700 a to jsem chtěla fotografa od rána tak na 5 hodin,to by stálo asi 7500 mazec !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budete mít někdo předmanželskou smlouvu??? Já ano a není to nic příjemného... :-( Přítel je jedináček a jeho rodiče chtějí,aby všechno jednou zůstalo jen jemu.....přitom já bych mu nikdy nic nevzala ani kdybych mohla....a to že jim dá člověk vnouče asi nic neznamená....... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 A co přítel? Ten ji také chce? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Ano jeho mamka je právnička tak do něj dost huči a majetek půjde jemu jako jedinému synovi.Já to chápu,ale stejně :-( .....
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 A jak to budete mít ošetřené s majetkem, který získáte při manželství společnými silami?
Odpovědět
@eiram2010 taky budeme mít, ale protože jsme se na tom shodli oba dva..P kvůli svým závazkům z dřívějška a já protože kecy o zlatokopce nehodlám nijak podporovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova :-) Přesně tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Ten bude společný,ale asi jde o to kdyby přítel podnikal z peněz co mu dají rodiče,aby to bylo jen jeho... :-|
Odpovědět
@eiram2010 ono stejně v našem zákoně, to neřeší SJM, jenom majetek, který mají ti dva před svatbou....takže buď v klidu, ona maminka právnička může do tvého nastávajícího hučet jak chce, ale jak budete manželé, budete mít společný majetek a s tím nic nenadělá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To jo ale v návrhu smlouvy bylo, že to co si každý vydělá sám bude jeho a do toho snad nikomu nic není jak my si to potom uděláme :-S tak tohle nepodepíšu ]-(
Odpovědět
@eiram2010 Hmmm...a jak dokážeš, že jsi sedačku kupovala čistě ze svých peněz? To budete po celou dobu vést účetnictví na každou prkotinu co koupíte? A co třeba barák? Rozhodnete se, že postavíte...a společně ho zafinancujete...je jedno, jestli tvůj nastávající vydělává víc nebo míň než ty, každý dáte půlku, pak nějaké to vybavení, a na každý vypínač abyste měli účty, vypsané na jméno? To přece nejde ;-) Vem si exekutory...vlítnou do bytu k lidem, u kterých kdysi dávno bydlel někdo, kdo nadělal dluhy, ani to nebyl příbuzný...a zabaví jim doma všechno...a pokud ti lidé nemají na jméno vystavené účtenky, tak jsou v pr*** protože nemají jak prokázat, že to je jejich ;-) A tak je to i se SJM....něco jinýho by bylo, kdybyste se po svatbě stěhovali do jeho bytu (domu) a ve smlouvě bylo napsáno, že nemovitost, včetně veškerýho vybavení patří jemu a ty nemáš nárok na nic...to by pak jednoho krásnýho dne mohl zabalit tvoje oblečení a postavit ti kufry za dveře a ty nezmůžeš vůbec nic...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?