Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@eiram2010 jo a s dětma je to taky trochu jinak...vaše společné děti, samozřejmě do té smlouvy můžete dát taky...pokud si myslíš, že jeho matinka by s tebou chtěla nějak vyběhnout...tak to do té smlouvy dejte...například to, že kdyby se něco přihodilo, on jim obstará bydlení a bude měsíčně přispívat částkou ve výši tolik a tolik.... Jako je to fakt divný o tomhle přemýšlet tak dopředu, ale je to prostě věc, která pak člověku usnadní spoustu věcí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova přesně tak jsem to myslela, zařízení bytu a tak... to bych se asi taky bránila. Doufám aspoň, že vám to bude psát někdo nezaujatý... ;-)
Odpovědět
@lamorgaine jo...taky jsem to chtěla napsat...aby si slečna našla právníka sama...někoho naprosto nezaujatého a v žádném případě bych nedovolila matince, aby se do toho zapojovala... A budmuž pokud má rozum, jako že asi jo, protože jinak by si ho nebrala, tak s tím bude souhlasit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Právě divný to je,ale jinak to nejde,když oni mají větší majetek. Jinak přítel je zlatej a miluje děti,on by se na ně nikdy nevykašlal a jeho rodiče taky ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ona se do toho po právní stránce motat nemůže, musí to dělat jiný notář. No kdyby on rozum neměl tak nemám důvot se vdávat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 No asi takhle zlatej určitě je, ale když pak dojde na lámání chleba, tak jsou o tom kauzy v tv :)
Odpovědět
@eiram2010 já jsem všeobecně PRO předmanželský smlouvy....fakt to hodně vyřeší, když pak přijde nějakej problém...ale nemělo by to být podepsaný pod nátlakem ;-) Všechno pořádně promysli a případně si najdi aspoň nějakýho právníka, který ti to přečte a řekne ti co by nechal, co by zrušil, případně co by tam ještě přidal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka nepřeju vám takový starosti,až to konečně pořešíme a podepíšem fakt se mi uleví. =-)
Odpovědět
@lamorgaine přesně tak...zlatej je každej, když si ho bereme...horší je to pak u rozvodu :-(
Odpovědět
@eiram2010 neboooj, mě to teprve čeká...taky se na to netěším, ale je to naše rozhodnutí. A buď v klidu...to zmákneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine tak a přesně proto tu smlouvu musíme mít.......matinka je dost pomstichtivá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eiram2010 Tak takovou tchýňu bych teda chtěla, to ti nezávidím... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine No bohužel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 já ho mám zamluvenýho na 6 hodin,má hezký fotky,tak doufám,že to bude všechno ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko.......holky nemáte někdy chuť vzít se s ženichem za ruku říct si ano a jít domů........??? :-D :-D :-D tyhle přípravy a vymejšlení...já už jsem z toho na palici.....a to je březen...co budu dělat v červenci to nevím...
Odpovědět
@jitrenkaa už mi to taky napadlo :-D ale nicméně na druhou stranu by mi to bylo zase líto... i přes všechny problémy, nedostatek času, spousty věcí okolo si pořád ty přípravy užívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka nějaká slečna mi poslala odkaz na fotografa, má dobré ceny fotky,ujdou.Fotografování na celý den za 4000 Kč,což je hodně dobrá cena :-) Kdo by chtěl pošlu do mailu
Odpovědět
Profilova fotka
@jitrenkaa Taky nás to napadlo :-) ale asi by nám to bylo líto kvůli nejbližším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitrenkaa To jsme na tom asi všechny stejně :-D, je to na budku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 já prosím kontakt. díky k
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám za srpen - 25.8.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krásnou sluníčkovou sobotu přeju :) Mě už je líp, nemoc mě pomalu opouští, i když mám ještě pořádnou rýmu a mám pocit, že jsem totálně ztratila chuť v puse... :o/ Navíc mám alergii na ty předepsaný antibiotika, taže jsme se včera celá osypala a příšerně to svědilo....bomba.....No ale už je to lepší a já se strašně těším, až půjdu ven s malým na prochajdu, doma mi už hrabe...včera jsem se teda aspoň pustila do výroby vývazků, mám je hotové tak na půl....dneska pokud seženeme ještě jednu stužku, která mi chybí, tak je dodělám...a musím počkat do příštího týdne, až mi přijdou ozdobné kytičky, které na to taky potřebuju a které mi dochází:) Doufám, že to teda bude jakž takž vypadat, když jsem nad tím strávila včera celý večer a dnešní dopoledne:) Holky budete mít některá dospělé družičky a rozlučku se svobodou? U mě to jsou teď dvě věci, které jsou aktuální....obojí bude, obojí se řeší... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@irennn Vítej, máme stejný termín :)
Odpovědět
@irennn vítej mezi námi a krásné plánování bez stresu! :-) @estrellita86 když už družičky, tak jedině dospělé - toť můj názor :-) ale já mít nebudu. Nějak nevím, koho bych vybrala, takže radši bez nich. No a rozlučku, tu jsem neplánovala, říkala jsem si, že je to zbytečný, ale kamarádka a svědkyně v jednom vypadá, že mi jí uspořádá 8-) takže asi bude ale nikoliv z mého popudu a v mé režii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs U mě rozlučka bude taky nééé v mé režiji :) Přišla s tím též moje svědkyně...........tak jsem zvědavá :))) No a za družičky mi jdou tři nejmilejší kamarádky a za svědkyni moje úplně nej nej nej kamarádka, se kterou se známe už od první třídy :-D
Odpovědět
Jo, 25.8 je krásný termín, my se taky budeme brát ten den
Odpovědět
@estrellita86 ono je to asi lepší, než když si to plánuje nevěsta sama, to mi přijde takový "umělý". Tak to já bych fakt nevěděla koho za družičky... a na jednu stranu jsem ráda, protože ještě plánovat, aby měly stejné šaty, kytky pro ně.. no už tak je toho dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám 18.8 narozeniny,tak to uděláme tak nějak pohromadě,jak rozlučku tak narozky....ale určitě to nebudu nějak hrotit.. Jinak jsem se včera rozhodla,že nebude svatba do červena ale tyrkys..všichni okolo mě, už jsou na palici :-D no a???hihi jsem zvědavá co do 25.8 ještě všechno přehodím..Tak pěknou sluníčkovou sobotu nevěstinky..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Ahoj Jani, to je dobře, že už je Ti líp :) Představ si, dnes jsem si koupila levandulovou čokoládu a byla skvělá!! Po té by se Ti chuť určitě vrátila, byla to ňamka!!! Koukala jsem, že ses pustila do výroby věcí, jsi fakt šikulka! Moc hezké ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?