Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-D kolik holky stojí fotograf ?? Už se po nějakým rozhlížím,ale nevím kolik by tak měl stát ?? Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs To jsem z toho jelen, kvůli slibům takové komplikace. A já bláhová jsem si myslela, že žijeme v zemi demokracie.:) Ale koukám, že je to trochu těžší. Takže když si budete chtít dát slib, můžete to udělat leda někde v soukromí jinak vaše svatba nebude platit. aha.. ty jo to mě docela zajímá.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jinak koukala jsem na to líčení.:) ze začátku to tak divoké není.:) ale je fakt že ke konci je to jízda.:)))))
Odpovědět
@ji2llka no s matrikama je většinou nějaký problém, to se stačí podívat tady na fóru, jak tu holky bojují :-D osobně musim zaťukat, že ta naše je zatím vcelku bezproblémová a jsou tam milé dámy :-) takové problémy, co tu měly holky, se nám naštěstí vyhly. Takže ten slib je jen taková třešnička.. uvidíme, jak to tam s nima skoulíme my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jste mně nalákaly, a dnes jsme už byli zamluvit obřad a restauraci. Termín zamluven, nakonec došlo ke změně a termín bude 11.8.2012. To by mně ani nenapadlo, že bude úplně plno, kdybych nečetla vaši diskuzi, tak by jsme to ještě vůbec neřešili :-) Juchůůůů, tak a můžeme to rozjet :-D
Odpovědět
@stoupik no ono to občas pořádně jede.. bývá plno, zvlášť u některých dodavatelů, třeba i rok dopředu... ale teď je to super, máte datum, takže máte to základní od čeho se odpíchnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, úplně jsem to nečekala, nabídli nám jeden termín v srpnu a jeden termín v září. Takže moc jsme vymýšlet nemohli. Ještě nám nabídli 29.9., ale vzhledem k tomu, že máme mít obřad venku v altánku a budeme mít i děti, tak je to asi risk s počasím :-) Kdy jste si začaly vybírat šaty, nějak teď nevím kde začít :-)
Odpovědět
@stoupik no poprvé jsem se byla podívat někdy v listopadu minulý rok, jenže to jsem ještě myslela, že si je budu nechávat šít. A definitivně jsem se rozhodla před koncem roku, páč mi v salonu nabídli 2 tis. slevu, když se rozhodnu do konce roku, tak jsem toho využila ;-) ale obecně většinou doporučují, že tak půl roku dopředu je ta hranice, pak už je to risk, zda budou mít volné šaty.. ale to záleží taky na salonu ;-) tohle platí spíš u těch vytíženějších, řekla bych :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak na mě padla nemoc :-( Měli jsme tady na víkend 8mi letýho syna z prvního manželství přítele...kašlal na všechny strany...ale prostě u nás být musel...takže jsem se snažila našeho malýho dávat do ústraní, aby to nechytl a nakonec jsem to chytla já :-( Takhle blbě mi teda od porodu ještě nebylo, díííky bohu, že tatínek se dnes o cvrčka ukázkově postaral a já prakticky celý den prospala..chjo... Tak vás tímto jen zdravím a přeju krásný zbytek večera!
Odpovědět
@estrellita86 tak to hlavně pořádně vylež a ať je ti líp!
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak ať je brzy lépe, Jani!
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs musim začít více číst.:) jsem zvědavá my bychom měli jít na matriku zítra.:) možná pokud mi do toho zas nevleze práce.:) tak jsem zvědavá... dneska večer bych si mohla sednout a prostě si to všechno přečíst.:) Jo to bych mohla...:) Já jsem se tě vlastně chtěla zeptat... to si budeš dělat webovky ty? psala si, že až budeš mít klid od školy, že se na to vrhneš..:) ty tomu rozumíš?:))))) pokud ano máš můj obdiv. U nás je machr přes tyhle věci můj drahý a já jen zírám.:))) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@ji2llka no tak to klobouk dolů, jestli se opravdu vrhneš do pročítání tohohle vlákna! :-. já jsem ho začla pročítat, když jsem přišla, to bylo napsaných už nějakých pár stránek a měla jse co dělat :-N :-D Ale s těma matrika ti to klidně ve zkratce řeknu, jednak - nepříjemné ženské na matrice, vypadají, jak když je maximálně obtěžuješ, že po nich vůbec něco chceš - matrika nevypisuje termíny hned, ale až na začátku roku, takže musíš čekat a doufat, že zrovna ten Váš termín (na který máš zamluvenýho fotografa, místo, atd. atd.) vypíše, a když ne, máš co dělat se změnou - matrika jako naschvál vypíše v letních měsících třeba jen 2 termíny, protože nemají čas oddávat, takže to, že by sis vybrala hezké datum, nebo pro vás nějak významné, neexistuje, můžeš být ráda, když tě vůbec oddají, o ostatních měsících v roce ani nemluvim.. Takže to je tak asi to, s čim tu holky bojují nejvíc. Nás potkalo jen to, že termín nám byl potvrzen taky až v půlce ledna, nicméně naše matrika se řídí tím, že vypisuje termíny podle toho, jaké mají snoubenci a plus pak nějaké další... takže ideál :-) nicméně nervy to byly pěkné.. všechno jsme měli zařízené a zas to přeobjednávat? Nikdy! ]-( No ty webovky, přítel je ajťák, takže ten taky jede :-D nicméně stránky budu dělat já, páč vidím, že on by na to neměl čas, a on by je určitě dělal v nějakém tom programovacím jazyce na "čistej list", a to já teda vážně neumim, takže bych do toho nemohla zasahovat :-D já se spokojím s hotovou šablonou, kde se dají dělat různé úpravy :-) takové stránky už jsem jednou dělala, jako tvorbou stránek nepolíbená, a je to fakt jednoduchý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs @janina_sun Děkuju holčinky! Dneska mi přišly balíčky s objednanýma svatebníma blbůstkama, tak aspoň něco mi zlepšilo náladu... A za chvíli jdu k doktorce, protože mi je pořád dost mizerně... @ji2llka Webovky nejsou nic těžkého, když ti postačí šablona :-) Na netu už je spousta možností a je to zdarma. Já jsem kdysi dělala stránky o jedné knížce na webgarden ....a svatební web jsem vytvářela na webnode :-)
Odpovědět
@estrellita86 tak aspoň něco pro lepší náladu ;-) tak to si chytla asi nějakej pořádně odolnej vir... no jo, jak se oteplilo, tak to zas bude řádit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak hlavně ať je to jen krátká viróza a jsi brzy fit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs @janina_sun Holky tak teď jsem dorazila domů a mám antibiotika :-( chjo, tak snad zaberou co nejdřív...moc vám děkuju :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 tak to mě mrzí :( ale uvidíš, za den, dva se Ti uleví a bude to jen a jen lepší ;-)
Odpovědět
@estrellita86 aj aj, tak hlavně, aby ta antibiotika byla opravdu nutná, aby sis zbytečně nehuntovala organizmus. Někdo předepisuje atb i na modřiny.. :-p každopádně, snad se ti uleví a nebude to už tak hrozný..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Zítra mi taky dorazí blbůstky na výrobu pár věciček. A dnes jsme změnili místo svatebního obřadu.Mělo to být v Tróji v kapličce,ale všichni by se tam nevešli a přítel začal trochu řešit finance, protože nám pořád nějak přibývají hosté......Nakonec bude obřad v Kostelci nad Černými lesy, naštěstí měli volný náš termín 31.8 :-D. Máme to z domova 25 minut autem to je ještě blíž než přes celou Prahu a místo 10.500 Kč i s matrikou budem platit 3.900 Kč...a to už udělá radost.A hlavně obřad bude v Kapli sv.Vojtěcha, která je veliká a okolo příroda, takže se kromě místa nezměnilo nic z našich představ o svatebním dnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Tak se brzy uzdrav ;-) , já jsem taky pořád nějaká nastydlá.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@stoupik Na matriku stačí zavolat a informovat se, oni vám nabídnou termín a vy si ho po telefonu zarezervujete a pak už tam jen skočíte až se vám to bude hodit.Kontakt se najde na google když víte pod kterou matriku spadá místo, kde by jste chtěli mít obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 tak to zní báječně a ještě výrazně ušetříte :) gratulujuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun ano máme radost, už jsme si to rezervovali, je to tam veliké a hezké jupííí, i přitel má radost a to chlapy moc neřeší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 no tak to je úspěch a vaší radost naprosto chápu :) tak to máte další bodík vyřešený a teď už to půjde jako po másle :)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se- svatbu máme taky v srpnu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka654123 Vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Určitě, už je vše vymyšlené, zamluvené a teď začít vyrábět pozvánky a dekoraci.Ještě tedy přítel nemá oblek......no on sice má 3, ale chce nový a na svatbu světlejší, akorát řeší jestli si půjčínebo spíš koupí. Já už jsem poladěná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vím kde objednat za 1360 Kč svatební boty na internetu,ale to můžu napsat asi jen na email, takže kdo by chtěl můj email je eiram2010@seznam.cz a já vám pošlu adresu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eiram2010 no tak to TI přeju....já se sekla na šatech :-| nějak ne a ne vybrat ty pravé ... ]-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?