Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@zuzanka654123 vítej mezi námi! a hezké plánování :-) a už máte nějakou další představu co a jak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu také mezi Vás? Svatbu budeme mít 18. 8. 2012. Zatím jsem si říkala, že je pořád času dost, ale už bysme měli asi začít zařizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,my se budeme taky brát 18.8. :-) ;-) Už mám zamluvenýho fotografa,byla to docela fuška,ten kterýho jsem chtěla,byl na tento datum už zamluven.Budeme se brát v Třeboni na zámku.Místo na hostinu jsme vybrali taky hned,v dubnu jdeme na schůzku s paní majitelkou ,aby všechno bylo tipťop:-)Barva fuchsie.Luxusní,už mám věci na výzdobu stolů(organzy,kytičky,diamantíky,ubrousky,jmenovky).Teď řeším,kdo nám udělá cukroví a dort,kdyby jste měli tip v jižních čechách okolí Budějovic,nebudu se bránit :-) Šaty už mám taky vybrané. V květnu začínám se zkouškou účesů a make-upu.moc se těším!!!!!:-) ;-)
Odpovědět
@alokin88 @jitusssinecka vítejte holky!
Odpovědět
Profilova fotka
TAky se přidávám... 25.8 :-)
Odpovědět
@jitrenkaa taky vítej! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-) Koukám,jak jsou tady všechny rozjetý :-) a já myslela,že jsem blázen,že pomalu nespím jak nad vším šrotuju a mám tak polovinu toho co tady holky...termín,fotografa a dneska se domlouvá muzika =) šaty se klubou..
Odpovědět
tež se přidávám náš termín je 25.8
Odpovědět
@jitrenkaa :-D tak jestli jsi do teď byla v klidu, tak si piš, že brzo budeš hysterická že nemůžeš nic stihnout...holky tu vymýšlí takový věci...a všechno pak zjistíš nutně budeš potřebovat taky :-D @havajka23 vítej!!! Dneska vás teda je! :-)
Odpovědět
Tak my jsme začaly prvni zařizovat obřad v prosinci..a pak už se vše postupně rozjelo..tak ted jsme na tom tak ze to nejdulezitejsi asi mame..Mám fotografa, kameramana, muzikanty, jmenovky na stul vytiskle, dorty a zakusky to mamky si domluvily..svatební kytici v kvetinarstvi zamluveny datum ale jinak az v cervnu staci upresnit co chci..jako korsaz pro zenicha kytice pro mamky pro svedky,,termin u kadernice i kosmeticky mam co se tyce i malovani i nehty mam zamluvene
Odpovědět
Profilova fotka
jojo přesně.......to je nejhorší ,když tu člověk čučí co kdo má a pak zjistí,že to je ještě lepší nápad a jak říkáš,ten by se určo hodil víc....jen kdyby člověk nemusel mít určitej rozpočet... :-|
Odpovědět
pupickova: dekuji to mas pravdu ja byla taky do ted v klidu ale uz to na me prichodi ten stres..a myslim ze to budecim dal horsi a horsi cim bude se bliit obrad..ale hlavne zadne velke stresy holky..melo by se to vychutnat v klidu a ne ve stresu..co stihnem stihnem a co ne nevadi..ja si myslim ze uz docela dost veci mame ale jeste toho je taky dost co nas ceka..hlavne tyden pred svatbou toho bude moc..nektere veci proste driv udelat pred svatbou nejdou a nachystat..
Odpovědět
Článek se načítá
@jitrenkaa jojo, rozpočet, to je asi problém nás všech :-( @havajka23 tééda...tak to se za chvíli budete nudit, ne?! :-D
Odpovědět
@havajka23 hele, já jsem teď taky v klidu, přesně jak píšeš..vychutnávám, ale umím si ten stres týden před dnem D představit...to nebudu spát jak se znám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co snubáky? já furt nemůžu na nic narazit...kde hledáte vy?
Odpovědět
@jitrenkaa já se před chvílí vrátila ze zlatnictví...shodli jsme se téměř okamžitě...až na malý detail, kdy já chtěla dvoubarevné a P jenom žluté zlato...nakonec řekl, ať rozhodnu já...tak jsem nakonec objednala tu kombinaci, protože když jsem to v tom zlatnictví pak viděla, tak jsem na tom mohla oči nechat :-)
Odpovědět
a z ceho budete mit prstynky? ja zlato nechci..ja asi chirurgickou ocel a kombinaci bileho zlata uvidim jake mi jeste padnou ve skutecnosti..na obrazku jsou vsechny prekrasne je z ceho vybirat
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky dvojí zlato..a nějakej kamínek pro mě..ať se pěkně třpytím =)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme zamluvený obřad, hotel, já koupené šaty, závoj, domluvené líčení a česání a fotografku a to je vše :-) Ale když to tu čtu, měla bych s tím trochu pohnout. Můžu se zeptat, kdy se rozesílá svatební oznámení? Aby to nebylo moc brzy ani pozdě :-)
Odpovědět
@jitrenkaa taky jsem nad kamínkem uvažovala, ale mám na zásnubním, a pak jsem se zamilovala do toho prstýnku s nápisem, a tam už by kamínky nevypadaly hezky...jako že by to už bylo asi moc...
Odpovědět
@alokin88 to taky řeším... nejradši bych co nejdřív, aby s tím všichni počítali včas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já také pokukuji po prstýnkách, už mám nějáké favority. Já bych chtěla hodně kamínků, ale přítel chce mít něco vyrytého vespod, tak musím najít nějáký, kde bude místo, většinou jsou dírkaté skrz :-) Já právě vůbec nevím, kdy ho poslat. myslela bych si tak měsíc před svatbou, ale vůbec nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova myslíš nápís..jména...nahoře...? kde se dají sehnat..pátrám a netuším...
Odpovědět
Profilova fotka
já počítám taky s oznánemním tak v červenci..jen si říkám,že když to je v srpnu,jestli by to nebylo lepší poslat dřív,kvůli dovčám..aby mi nádhodou někdo neodjel .....
Odpovědět
tak co se tyce rozeislani oznameni tak myslim si tak 2-3 mesice apson kdyz jsme sly na svatbu tak vzdy nam daly v tomhle rozmezi..ja budu tak dva mesice pred rozesilat..jinak datum uz vsichni z rodiny co jsou pozvani na svatbu i kamaradi vi.tak uz ted jsem jim rekla at si ten datum nechaji volny..
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, většina hostů, rodina a přátelé termín znají :-) Tak tedy asi rozešleme něják v polovině června. My chceme prstýnky z bílého zlata. Já ty se jménem viděla naživo ve zlatnictví, vypadaly moc hezky, ale prý se do toho rytí dostává špína, tak nevím, ale to by mě neodradilo. Já mám už asi troje favority, tak asi přítel rozhodne které.
Odpovědět
@jitrenkaa já je na živo viděla prvně až dnes ve zlatnictví, ale jen s tiskacím písmem, a my chceme psací, takže to bude tak trochu překvápko, ale paní říkala, že už takové dělali, tak jim věřím... Jinak prý je prodává Rýdl a taky Bisaku
Odpovědět
@alokin88 @jitusssinecka tak vítejte mezi námi! Jsem ráda, že se přidal zase někdo s "osmičkovým" datumem :-) @jitrenkaa a hlavně všem nově příchozím hodně inspirace! :-) Jinak prstýnky máme od Rýdla a můžu jen doporučit - taky máme dvoje zlato - bílé a červené ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty. Přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí docela jedny u Jelínka ale jsem asi slepá ale nemůžu dohledat cenu.. 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?