Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Ja chci takyyyyyyyy levandulovou čokoládu :))) Příští týden vyrazím na lov:)) A děkuju moc :-) Teď zrovna se piplám s krabičkama na dárky pro hosty... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Jani, určitě jí musíš vyzkoušet...já si tu chuť vůbec neuměla představit, ale bylo to tak skvělý, že jsem tu čokošku snědla skoro na posezení :D měla jsem mléčnou a nabízeli i hořkou :) prostě byla "MŇAMÓOOZNÍ" :D Ty jsi taková šikula!! Pustila ses do výroby na plný plyn. Je to asi radost, když pak vidíš, co už všechno máš a ještě svou zásluhou, co? :)
Odpovědět
přidávám se my zase 25.8.2012
Odpovědět
@dajdou tak vítej mezi námi a krásné plánování! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tak jsem nakonec podlehla a zaregistrovala se :-) Vidím, že datum 18.8.2012 se těší velké oblibě :-)
Odpovědět
@dajdou Vítej mezi námi.
Odpovědět
@shebka no jo, on celý tenhle web je velké lákadlo :-) jj, na 18. 8. je nás tu už hoooodně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Tak to my jsme měli na matrice docela štěstí.:) Málo lidí, náš datum by v pořádku.:) a dokonce jsme chytli hodně milou paní. Objednali jsme si čas, kterej jsme museli odpoledne ještě změnit a po telefonu nám to změnili, jen tam musíme znova pro nový papír kvůli tomu požádání o jiné místo obřadu, ale jinak komunikace perfektní.:) Ale jak jsi psala ty data, tak jsem si všimla, že jich tam mají sakra málo. a v prosinci mají jen jedno datum, to je takový hodně nesvobodný, dokonce žádný všední den. vždy jen dva dny na měsíc... někde tři. měli jsme štěstí.:))) Jinak se nám protáčejí panenky, rozpočty na svatbu se silně zvedají.:D Zeptám se tě, když se vyznáš, kolik je tak přiměřená cena za raut na osobu, řekla bych v takovém průměru, sestavené pochoutky mám ale já nepoznám, zda je to hodně nebo málo.:). Protože my to teď hodně řešíme, je to strašná pálka. nakonec se nám to totiž vyvíjí úplně jinak. Strašně mě teď potěšila návštěva mých rodičů.:) nejdřív mi můj táta řekne jak mi s organizováním tak velké svatby nepomůže, protože neví jak a pak to z něj začlo lítat. Známej má kapelu zahraje Vám tam za 2000, jo a přiletí známá co je aranžérka a když tu bude strašně ráda ti pomůže s výzdobou a budeš to mít levnější, jo a dort no vždyť ta známá dělá dorty a je moc šikovná tak já se jí zeptám, no a rozvoz hostů neřeště nabízím auto s plnou nádrží a řidiče seženu.:D Takže se nám teď hodně finančně uleví.:) jinak je to katastrofa a teď už to vím.:)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 @hannnahs ty webovky.... :-D jo... já mám na to šikovného mužíčka, on se tím nějakým způsobem zabývá ale já tomu nerozumím ani za mák.:) naposledy jsem dělala "webovky" ve škole ve wordu.:D a to bylo moc pěkný.:) jinak je mi jasný, že existují šablony.:) jenže, když nemusím tak se to nenaučím.:) a myslím, že ani tak bych to nepochopila a navíc kritické oko toho mého profíka.:D myslim, že by mi to ani neprošlo ale obdivuji vás opravdu:) asi bych se do toho neuměla pustit.:))))pak se ráda podívám, jestli to nebude tajné.:))))
Odpovědět
@ji2llka no tak to je super, že jste s matrikou vyšli takhle dobře! :-) holt ono to chce trošku toho štěstíčka :-) jako já ty matriky na jednu stranu chápu, že prostě neoddávají bez přestání nonstop 24 / 7, ale za to, že je vlastně platíme z našich peněz, by občas mohli být trošku vstřícnější, když to alespoň trošku jde.. :-| No hele přiměřená cena za raut, to se těžko odhaduje.. záleží, co budete na tom rautu všechno mít a taky kde vám to budou dělat a v neposlední řadě, kolik jste vůbec ochotní a schopní za ten raut dát. Být tebou, tak si nechám jen tak nezávazně udělat nabídku od několika míst, ať víš, jak se pohybují, to neni nikdy na škodu ;-) Ale zhruba tak, na našem zámku byla cena za raut / osobu 550 Kč a bylo tam jen prase, zelenina, sýr, pečivo a těstovinový salát (žádné pití), a v restauraci, kterou jsme nakonec vybrali je to 300 Kč na osobu, a je v tom krom výše jmenovaného ještě ovocný salát, miniřízečky, roastbeef, guláš... prostě nesrovnatelné.. takže nejlepší je opravdu se poptat ;-) Jej, tak to ti úplně závidim, že máš takhle možnost si to zařídit přes známé :-) to je hned velké finanční ulehčení! S tím rozpočtem to znám.. taky jsem si naivně myslela, že se nepřehoupneme přes určitou hranici.... ale člověk myslí a ono se to všechno mění :-) S těma webovkama - já jsem je fakt chtěla mít, páč mi to přijde jako obrovský ulehčení, než aby každý svatebčan volal a ptal se, kde to bude, kdy a jak a co.. takže mi to vlastně donutilo :-D a fakt je to lehoučký, já jsem je zvládla udělat a zaplnit textem za včerejší odpoledne ;-) takže s tou šablonou je to fakt hračka. Jinak teda už jsou hotový (až na pár nedodělků :-D ), juknout určitě můžeš http://krejbichovi.webnode.cz/ tajné rozhodně nejsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ji2llka tak to je super,že matrika vyšla vstříc a budete to mít na vysněném místě,určitě to tam bude moc hezké. My máme oběd i raut v Poštovním dvoře,řekli,že máme za oboje počítat tak 1000 kč bez pití na osobu,ale zatím jsme nedohodli co v tom bude,jen že večer chceme prasátko na grilu.Tak myslím,že těch 500 za raut na osobu je tak průměr.Teď o víkendu jsme měli rodinnou oslavu kulatin,bylo nás kolem 30-ti a byl takový malý trenink na svatbu a bylo to moc fajn,všichni už se těší na srpen.Vyzkoušeli jsme cukráře a muzikanty,všichni prošli,tak je použijeme i na svatbu. Jinak máš super,že spostu věcí seženeš svépomocí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky..taky se přidávám..máme zamluveno na 24.8.2012 zatím jen tohle,pak zhruba zamluvené místo,zkoukla jsem šaty a jinak nic moc hotovýho..když vidím jak někdo už má výbavu kompletní doma,tak mě mrazí..;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@ketrinka242 z toho si nic nedělej...my máme místo,hostinu,fotograf,kameraman,kapela,na šatech se taky pracuje a oznámko bude ve čtvrtek...no jak tak koukám jak jsem to teď rozepsala,tak toho není zrovna málo:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No já jsem si najivně myslela, že přijdeš řekneš datum a tečka.:) Ale já mám té naivity víc než je obvyklé.:) takže se s tím počítá.. No ale naštěstí to vyšlo, jen musíme ještě sehnat oddávajícího, musím je obvolat, ale nevím dle čeho mám vybírat, abychom si nakonec nevybrali nějakého blba s odpuštěním.:) 300 za raut bych brala vyřešilo by se tím spousty věcí. My máme 600 za raut, ale je dost bohatej bych řekla,jenže nám ta cena zahrnuje i jakoby energie a obsluhu, kterou bude muset pozvat jen kvůli nám a kuchaře, protože nakonec nemůže zavřít restauraci a tak budeme mít svoje ale o to krásnější místo s tím, že teda v hlavní turistické sezóně musí pozvat posily.. Nakonec to asi nebude tak špatné. Máme tam: tři teplá jídla uzená kýta na kosti kterou dranžíruje (nevím co to je) kuchař před hosty, dijonské kuřátko se žampiony, pečená kachna v rautové podobě, zeleninový salát, opečené brambory ve slupce, dušené červené zelí s rozinkami, špekové knedlíky, pečivo, sýrová plata (6 druhů sýra), kuřecí a vepřové miniřízečky, vepřový bok , pečená medová žebírka s jablečným křenem, pak nějaké kanapky a chuťovky,ovoce, a čokoládová fontána.. uff až teď na to koukám pořádně to je nálož.:D samozřejmě z toho můžeme něco ubrat ale myslim, že cenu už to moc nezmění vzhledem k tomu co se tím všechno poplácí. NO a víno a pivo za nákupku, což je dobré.:) nakonec to asi nebude tak špatná nabídka si myslím.:))) To můj tatínek, ještě nevím zda to vyjde, ale snad aspoň něco, přesně tak všechno je drahé.. a jak jsem četla tady někde na fóru stačí říct, že to chceš na svatbu a když to není nikdo známý nasadí si na to 200% protože to potřebuješ.:) my jsme taky měli určitou hranici a nechceme přez ní přejít… snad to zvládnem. Musíme si ale zaplatit ještě jedno úžasný překvapení to nás bude stát 2000 na to se těšim nejvíc z celé svatby.:D a je pro mě děsně těžký to nikomu neprozradit.:D:D S těma stránkama, jsem to myslela úplně stejně než aby pořád někdo volal bude to všechno tam.:) Máte je moc hezké a máte krásné fotky, všechno jsem očíhla já zvědavec.:) Jde vidět, že jste veselý pár.:)) ¨No jak říkám můj přítel se s tímhle zabívá takže tady jsou jednoznačně stránky na něm, kdybych je dělala já asi by nebyl spokojený.:D:D Ale myslím, že je udělal moc pěkné.:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej a muzikanty máte jeké? to s nima pořád ještě uplně nevíme.. protože taťka má známého a ten hraje country, což mě neva já na tom vyrostla, ale nevíme.:) Jak jsi psala, že jste mělo trénink.:) Naši slaví v květnu 100.:)) a bude tam něco kolem 50ti lidí.:) Plus grilovačka a právě ta kapelka:)) taky budem trénovat:) Další trénink mám hned dva týdny před naší svatbou, to se vdává moje kamarádka a jdu za svědka, takže si ten mumraj užiju se vsím všudy.:) vy to budete mít v Pošťáku? proč zrovna tam? Tam jsem měla vystoupení jako malá holka.:))) je to tam pěkné.:) No ona Diana není vyloženě vysněná, spíš taková jiná.:) a je tam krásně a já miluju přírodu a tam je jí kolem dost.:))) jen les a sluníčko a přitom chládek.:)vůně:) a po sedmé hodině i klid od turistů..:D paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@ji2llka Muzikanti byli spíš pro starší generaci,bylo jich pět a na dechárnu si staříci pěkně zatančili a zazpívali,jeden z nich je příbuzný,tak budou hrát i na svatbě plus asi vezmeme známého,který je zaměřený spíš na modernu,ještě jsem s ním nemluvila,tak nevím kolik bude stát,tak dám kdyžtak ještě vědět,ve Varech ještě hraje pan Škulavík,jinak nevím.Pošťák máme,protože se tam vejde dost lidí na oběd nás bude asi 90 a večer tak 130 :-) a taky je to při cestě z obřadu z Bečova a celkově se nám líbí i domluva s šefkuchařem byla z jeho strany velmi profesionální,ještě musíme sehnat ubytování.Až budeš shánět oddávajícího,tak si můžeš vyžádat jeho proslov,případně si napsat vlastní,neměl by to být problém,záleží na lidech,sama také oddávám (ale v Bečově) a jsem přístupná "všemu" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vsechny, pridavam se s 18.8.2012 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka :-N Dort zařízený,fotograf taky. Mám cukrářku z Prahy,která má dorty za poloviční cenu,kdyby někdo chtěl kontakt :-N Dnes máme s přítelem tříleté výročí, je sice nemocný,ale až přijde z práce čeká ho výborná večeře....zápečené kotletky na smetaně a servírka v podvazkách...myslím,že se hned uzdraví :-D :-D :-D
Odpovědět
@ji2llka tak tomu ovšem říkám raut s velkym "R"! =-) myslim si, že 600 je za tohle všechno hooodně dobrá cena. A jestli takhle kvůli vám najímají další obsluhu, tak se cena opravdu asi nehne.. nějaká část prostě zůstane stejná no.. To dranžírování je porcování ;-) takže vám přinese celou tu kejtu na stůl (většinou na takovym obrovskym napichováku) a přímo na talíře hostů to bude odkrajovat :-) když se to umí, tak je to parádní podívaná :-) No já jsem zas byla naivka ze začátku s tou cenou, řekla jsem, že přes ní nejdem, jenže to jsem měla hranici ještě podstatně níž a myslela jsem si, že se tam vejdem :-D teď se tomu fakt jenom směju. Takže po zjištění cen jsem si dala hranici reálnější a přes tu už opravdu ne.. ale je fakt, že než hlídání hranice si hlídám to, abych věděla, za co platím. Moc děkujeme za pochvalu stránek, bylo to taky něco vybrat tu šablonu. Přišlo nám zbytečný platit ty tzv. "svatební stránky", a udělat z bílé stránky krásnou pomocí těch různých zkratek, přepisování, hesel.. no tak to neumim ani náhodou :-D takže taková zlatá střední cesta.
Odpovědět
Profilova fotka
TAK DNESKA MĚLY DORAZIT ŠATY....NEJSOU....PŘIŠEL BALÍČEK S VÝVAZKAMA A TĚMA VŠEMA KRAVINKAMA...CHTĚLA JSEM TO DO TYRKYSOVA A JE TO BLEDĚ MODRÝ.....MĚ TREFÍ.......750 KČ FUČ A NEJHEZČÍ JE TAM SPZ NA AUTO..TO BYL ZASE KUP........ 8-( SNAD DORZÍ ASPOŇ TY ŠATY ...JINAK BUDU MÍT OBVZLÁŠŤ VYDAŘENEJ DEN.....KOUPÍM KREPÁK A BUDE TO.........ACH JOOOOOO.......
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no tak oni tam výborně vaří, takže ten raut bude určitě pochoutka až si říkám, jestli se tam tomu pánovi vyplatíme.:) Fakt jsem se nesetkala ještě s takovou ochotou. Děkuju moc, trochu jsi mě uklidnila s tím rautem.:))) No ty stránky, naštěstí za ně neplatíme, jinak bychom to asi taky řešili jinak, ale tak jak to máte vy je to opravdu pěkné.:) jednoduché a nic nuceného.:) líbí se mi to. A zeptám se ještě.:) o těch stránkách dáte lidem vědět dopředu a nebo až s oznámením?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapej oddáváš?:) to je paráda...:) No v Bečově jsem chtěla původně taky obřad, ale nebyla jsem za jedno s přítelem.:) No vidíš to proslov, tak na to jsem nemyslela, sama bych si ho asi napsat nedokázala.:) Vůbec netuším, co se říká, víš, já jsem byla naposledy na svatbě když mi bylo asi 5 let, byla jsem za družičku ale nepamatuju si skoro nic.:Djen střípky, hlavně díky fotkám.:) Ale co povídal pán vůbec nevím, navíc to bylo v kostele.:) A jinak znám svatby jen z telky.:) Ty znáš nějaké oddávající z Varů? Víš znám lidi, jsou zpruzený, otrávený a protivný, ale my bychom nikoho takového nechtěli i když jde v podstatě o pár minut.:) Ty jo to budete mít na té svatbě narváno.:) 90 lidí na obědě a 130 na oslavě, to bude veliká svatba.:) To si to určitě užijete....:)A vy jste jinak z Varů? Nebo ty jsi z Bečova? Když jsi oddávající v Bečově?:))
Odpovědět
Profilova fotka
@jitrenkaa Taky chcete svatbu do tyrkysova? No já jsem koukala a zatím jsem nikde nic tyrkysového nenašla.:) Jinak mrzí mě, že přišlo zklamání, ale ono asi vždycky se musí něco přihodit, alespoň mě.. Zas když jsou to takové drobnosti, není to ještě tak zlý.:) Ale jestli tam psali tyrkys a přišlo světle modré, půjde to vrátit ne?:)
Odpovědět
Profilova fotka
to asi půjde..ale já z toho něco vytvořím..jak říkáš neni to zas taková hrůza,nadělám pytlíky na rýži, nebo ozdobu na auto nebo něco..než se s někým dohadovat jestli vrátí a platit poštovný..jen jestli takhle dopadne každej balík tak to se to pěkně prodraží :-)
Odpovědět
@ji2llka no už jsou otevřený "veřejnosti" teď, takže když by na ně někdo narazil, tak to bude vědět :-) ale zatím o nich ví jen moje rodina, moje svědkyně a ještě jedna kámoška, která mi pomáhá s přípravama. Takže taková "organizační skvadra" :-) ani sama nevím, kdy se kdo o stránkách dozví. Asi prostě jak to vyjde.. někdo už dřív, jak se to roznese po kamarádech a známých, a taková ta vzdálenější rodina atd., tak ti třebas až s oznámkem. To budem posílat taky docela dopředu, takže to snad vyjde :-)
Odpovědět
@jitrenkaa koukám, že máš dneska super den.. já z tohohle mám taky strach, že netrefim barvu.. chtěla bych jablkově zelenou, jenže ono to tak vypadá na fotce, pod tim je popis hrášková a kdo se v tom má nakonec vyznat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ji2llka oddávající z Varů neznám,koukala jsem na stránky magistrátu,ale není to tam.Ze zákona může oddávat starosta-primátor,místostarosta a potom zastupitelé,které schválí zastupitelstvo,mělo by to být v zápise z ustanovujícího zastupitelstva (někdy předloni na podzim).Jinak já mám proslov trochu obecný,protože dopředu většinou nevím jestli snoubenci už nemají děti,zda mají rodiče apod.a také nemám ráda ty moc přeslazené a poučující řeči,napiš mi email do IP a já Ti to kdyžtak pošlu. Jinak je to s námi trochu složitější trvale hlášená jsem v Bečově,ale bydlíme u Sokolova.A ty jsi z Varů?
Odpovědět
Profilova fotka
@jitrenkaa No já jsem už zjistila, že ne všechno, co je tyrkysový, je tyrkysový... bohužel... takže jsem z klasické tyrkysové přešla na odstín "teal" a objednávat jen z ebay, protože tady ... škoda mluvit... A co ti přišlo všechno v jiné barvě? To tady můžeš třeba prodat a objednat jinde :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine no tak o tej moji negramotnosti na ebay jsem ti už psala.....strašně závidím těm kdo to umí :-) Já to nějak využiju třeba na ty auta ,přšla mi organza a perličky na silonu..takže nic hroznýho ...ale i tak...těšila jsem se na tu pěkně tyrkysovou..nenašla jsi prosímtě ty botky,jak jsme si psaly?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs A jo u nás se to taky rozsneslo a ani to nebylo ještě úplně tip top.:)))) Poslala jsem je mamce, kdyz byli poprve koukatelne.:) a hned to vedeli tety a sestrenky.:D Ale zas uplně každý to taky ještě neeviděl... oznámení taky musíme posílat víc dopředu, kvůli té naší složité organizaci.:)) Ale ještě ani nevíme, kde je necháme tisknout.:) Ale včera jsme dostali ultimatum na matrice.:) musíme hejbnout s tím oddávajícím a s poplatkem.:) nevím jaký bude postih, ale raději nechci riskovat, musím se do toho nějak pustit.:))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?