Svatba, rok 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky... chtela jsem zalozit diskuzi pro holky, ktere se budou vdavat az v roku 2014.. vim, ze je to brzo, my s pritelem sme si rikali, ze chceme svatbu az budeme spolu 3 roky co vychazi na tenhle rok... jinak mne je 25, jemu 28 a tak si rikame, ze dyl nez 3 roky to odkladat nechceme :) Hrozne se nam obema libi svatba v zime, takze jsem si rikala ze tady je to skvele mistecko abych si tady ukladala napady na vyzdobu :) Jestli je tedy taky nejaka budouci nevesta roku 2014 tak prijdte sem :-)
Odpovědět
1
7
8
@vojackovaverca AHoj Verčo, my máme také termín 12.4.2014 na Chodovské tvrzi. Byli jsme zařîdit termín minulý týden a co vím, tak tam bylo ještě volno v několika termínech :-) můžeš to zkusit třeba tam.
Odpovědět
Profilova fotka
@adlik84 Ahoj, moc děkuju. Už místo obřadu i hostiny mám objednané ... a mnoho dalšího. Přesto děkuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme termín svatby v roce 2014, konkrétně 13. září 2014. A ted máme zařízen kostel, místo hostiny, fotografku, kapelu, a v řešení je kamera a zákusky (což chceme zvládnout do nového roku), a po Novém roce začít zařizovat a kupovat ostatní potřebné...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zavidím všem, co už vám matriky potvrdili termín. Moje matrikářka si stojí na tom, že je vypíše až po novém roce, tak nemůžu pořádně nic. Zatím mám předjednané místo obřadu, předrezervované místo na hostinu. V hlavně už mám kapelu, fotografa, zajištění dopravy, už aby byl leden, abych mohla vše dojednat :)
Odpovědět
Ahoj holky, taky máme svatbu v roce 2014, konkrétně 6. září. Jsem docela vyděšená, když vidím kolik už máte zařízených věcí a já skoro nic :(..asi bych se měla začít snažit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff já spíš nevím co zařizovat první :-D všechno to padá na mou hlavu jelikož můj budoucí manžel je od nevidím do nevidím v práci :-/ ale aspoň mám trochu volnější ruku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nevěsty. Přidávám se k Vám. Svatbu plánujeme 2.8.2014. Zasnoubeny jsme měsíc a ja uz se stresuji,co všechno musim zaridit. Misto obradu mame vybrane. Šaty si nechávám ušít,prstynky chceme z chirurgicke oceli a barva svatby bude rudě cervena s bilou. Jak jste na tom s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
@turbina já už mám všecko důležité prakticky "doma". restauraci, matriku, fotografku, kapelu, šaty, prstýnky jsou na cestě... co nemám zatím jsou oznámení, vývazky, nemáme vyřešený tvar slavnostní tabule a zda pořádek ano či ne a seznam hostů je pořád spíš 95%, ještě tam jsou drobný nejasnosti a víme, odkud chceme dort a cukroví. Když se na to tak dívám, člověk má strach, že to všechno nestihne a nakonec bylo docela brzo to řešit od září (kromě hospody a kapely, tu sme řešili pro jistotu hned...)... ale zase kolem vánoc sou samý dovolený anebo zas výrazně víc práce a zakázek... no hlavní je, že nejdůležitější máme a tak vím, že v pohodě se vše dodělá zavčas
Odpovědět
Profilova fotka
@mawenzi úplně me desi,kdyz vidim,jak už většinu věcí máte. .Kdy mate datum svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
@turbina no právě su taky nějak zaskočená, že se to všechno zvládlo nějak rychle... 29.3. Akorát teda já se trochu bála jak ohledně vánoc (třeba dort a cukroví jsme ochutnávali na konci října, bála sem se, že v prosinci budou všichni už dělat jen vánoční zakázky a když se pak měsíc čeká na nějaký ochutnávkový dorty, tak se mi zdálo pozdě objednávat třeba v lednu, ochutnávat v únoru a v podstatě spolíhat, že to hned bude ok, aby se to stihlo zas na ten březen zajistit... ale fakt šlo všechno výrazně rychleji, než jsem čekala. takže děsit tě to vážně nemá proč, spíš by to mělo děsit mně, jak to mám předem :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mawenzi tak to máte zachvili. . Uffff ...Ja mam do Sprna času dost:D V lednu pobezim na matriku zaridit misto a datum obřadu. .:) Snad to půjde hladce:)
Odpovědět
Profilova fotka
@turbina držím palce, aby vše vyšlo, hlavně s těma matrikama tady holky píšou děsný story...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mawenzi no právě. . Zvlášť v Teplicích :( tobě taky hodně štěstí,at vse vyjde;)
Odpovědět
Profilova fotka
@mawenzi Když čtu o problémech s matrikami, tak jsem rád, že spadáme pod Český Krumlov, kde jsme za celá léta co u nás pořádáme obřady nikdy žádný problém neměli. A to zařizujeme obřady pro snoubence z různých končin a vždy v pohodě. Je to o lidech. :-)
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?