Svatba, rok 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky... chtela jsem zalozit diskuzi pro holky, ktere se budou vdavat az v roku 2014.. vim, ze je to brzo, my s pritelem sme si rikali, ze chceme svatbu az budeme spolu 3 roky co vychazi na tenhle rok... jinak mne je 25, jemu 28 a tak si rikame, ze dyl nez 3 roky to odkladat nechceme :) Hrozne se nam obema libi svatba v zime, takze jsem si rikala ze tady je to skvele mistecko abych si tady ukladala napady na vyzdobu :) Jestli je tedy taky nejaka budouci nevesta roku 2014 tak prijdte sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@myskyyy Přesně moje řeč, škoda jen, že to se mnou teď nechce ani moc řešit a zamlouvá to, člověk by alespoň rád věděl, jestli to bude za rok nebo třeba za pět let, abych si nedělala zbytečné iluze, když nic neurčitého neřekne :-| trochu mě to mrzí, ale můžu být ráda, že se o tom byl schopen chvíli bavit a neřekl mi třeba, že se ženit nechce, to by bylo horší. Tak musíme vytrvat a snad se dočkáme splnění holčičího snu a chlapecké noční můry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@myskyyy a taky ať to bude kroužek z pouti, drátek nebo mašle na prst( psáno s trochou nadsázky) nebo něco dražšího, je mi to též jedno. Pro mě bude mít větší hodnotu to, když to bude myslet vážně a rozhodne se nás někam posunout dále z vlastní vůle a ukáže tím, že má náš vztah pro nás oba velkou cenu :-) asi už moc sním, ale je to tak :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mirus13 napsala jsi to moc hezky :) mám to tak nějak stejně, i když už vím, že příští rok v srpnu náš vztah posuneme dál a budu nosit jeho příjmení :) už o tom intenzivně mluvíme, takže už má na to jen 11 měsíců :-D ale těším se jak malá holka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@myskyyy alespoň jsi krůček přede mnou :) Já mám od něj nasazeného brouka v hlavě, že nevím absolutně nic :-D přitom ten samotný "akt požádání" mi z pohledu ženského nepřijde tak hrozný, jak se z pohledu pánského zdá. Asi je to tím, že když já něco chci, jdu si za tím a raději nic neoddaluji, abych měla všechno rychleji za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milé budoucí nevěsty, plánujete svatbu v roce 2014 a jistě budete chtít svatební oslavy prožít v prostředí, které bude rezervované jenom pro Vás a Vaše přátele. V tom případě je tu náš Statek Kraus u Českého Krumlova, kde zajišťujeme veškeré služby spojené se svatbou, včetně obřadu na místě. Užijte si svatební víkend v jižních Čechách. Hezký den, Milan Kraus
Odpovědět
Holky, ctu tady diskuzi a nebojte. Ono to vetsinou prijde, kdyz to nejmene cekate. My jsme spolu s pritelem devet! let a ja uz posledni rok vazne zacala mit komentare, ze uz ani necekam, ze se nekdy vdam. Pritel to nikdy nekomentoval. Zasnoubili jsme se 3.8. a posledni mesic jsem poznala, ze se neco deje a ze uz me KONECNE pozada :) Nakonec jsem ale stejne byla tak hrozne prekvapena a vysokovana :) Priteli se to podarilo ve velkem stylu, ze mi ty roky cekani bohate vynahradil :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli včera konečně rozhovor na toto téma :-D měl trochu mylnou představu o tom, že by to hodně lezlo do financí ( doděláváme nezbytnosti kolem domu, což něco stojí) ale trochu jsem ho vrátila na zem, že nikdo nepotřebuje žádnou "megasvatbu", hlavně, když nás to bude oba vystihovat, lidi se budou bavit a jde to i bez nějakého velkého utrácení. Už i ví, že mi nejde vůbec o cavyky a nějaké komedie kolem žádosti, myslím, že to dokáže ocenit. Tak prý bude přemýšlet, něco si vyzjistí a pak se uvidí :-D hold překvapení musí být :-) jsem jen ráda, že jsem ho trochu nasměrovala, že všechno není jen o honosnosti, zrovna u nás dvou spontánních, pozitivních lidí :-)
Odpovědět
@mirus13 Muj pritel taky udal duvod, ze to bude stat hodne penez. Jednou jsem si pred lety delala v hospode s kamardkama srandu, ze spravny prsten by mel byt v hodnote tri platu :) Taky jsem mu musela vysvetlit, ze to byla sranda a ze nechci megasvatbu. No nakonec je to on, kdo koupil drahy prsten a ted trva na tom, ze svatba je jednou za zivot a setrit na ni nechce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@karol2014 No vida, nakonec asi když si to ty chlapi nechají trochu projít hlavou, tak to zase pak takový problém není a jak se říká, všechno jde, když se chce :) Pro nás i malá svatba, když se vyvede bez komplikací, bude mít velký význam, chtěla bych, aby nás to nějak vystihovalo - pohoda, kupa srandy a lidi, které máme rádi, myslím, že i tak na to jednou budeme všichni snad pěkně vzpomínat. Šetřit na svatbu nějakou korunku samozřejmě budeme, tedy až se přítel odhodlá vyslovit (tak tu zatím jenom sním), ale kdo si počká ten se dočká. On by to měl skoro bez práce, jelikož mám o všem už tak nějak představu :-D
Odpovědět
@mirus13 Taky jsem si rikala, ze budu chtit mensi svatbu. No ale vzdycky jsem mela predstavu svatby nekde na statku (vsechno v jednom) a s ubytovanim. Vyjde to draz, nez jsem si puvodne predstavovala, ale co. Jinak to berem taky vic o pohode. Se zvyky a tak si hlavu nelamu. Hlavne ze bude pohoda a sranda. A ja cekala devet let, takze si s tim hlavu nelam. Ne, ze bych ti prala tak dlouhou dobu :-)
Odpovědět
Máte někdo zkušenosti se svatbou v okolí Znojma?
Odpovědět
@anitals Co konkrétně potřebujete vědět?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@anitals My budeme mít svatbu ve Znojmě v kostele a hostinu v Jevišovicích. V Dolních Kounicích je to taky super - byli jsme tam na svatbě kamarádce a hodně lidí má svatbu na Vranově nebo Bítově. Záleží jakou máš představu :)
Odpovědět
Nechtěla bych svatbu na radnici, tak zvažuji kde. Lákal mě zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou. Zarazila mě cena a neslyšela jsem ani pozitivní ohlasy. Tak přemýšlím o jiném místě. Třeba i Znojemský hrad. Ale nevím, jaké jsou s tímto místem zkušenosti. Přemýšlím i nad místem pro hostinu. Dobré jídlo bývalo v Dianě, ale nevím, jak je na tom teď. Chtěla bych hostinu spíše ve formě rautu. Děkuji za jakékoliv informace.
Odpovědět
@kleninka Mohla bych se zeptat, kde přesně v Jevišovicích. V restauraci u Suchého čerta nebo na Sýpce?
Odpovědět
@anitals Znojemský hrad vychází na 4 000 kč, s tím, že ti hodinu obřadu řeknou cca měsíc před svatbou. Pokud si chceš čas obřadu určit sama tak to celkově vychází na 14 000. Potom jsou tam nějaký omezení..auto může dovést nevěstu až k hradu, ale zase musí odjet zaparkovat jinam, rýže na novomanželé se nesmí házet apod. Jinak je oblíbený ten Vranov - zámek. Jinak jsem slyšela od kamarádky, že jsou tam velice ochotní a nic pro ně není problém.V Dianě vaří pořád velice dobře, míváme tam často rodinné oslavy.
Odpovědět
Profilova fotka
@anitals budeme to mít na Sýpce máme kolem 90 hostů a najít restauraci s velkou kapacitou je velký problém. Diana je super pokud máš do 40 hostů. A Sýpka nás cenově výjde hodně výhodně. Jinak hrad je fajn až nato, že snoubenci nejsou pořádně slyšet. Nemají tam ozvučení a jak psala holčina niže je tam víc minusů. My to máme v Mikulášském kostele, takže bez problémů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anitals ještě koukni na Dolní Kounice mají tam krásné místo na oddávání a ahned naproti se dá udělat catering a oslava venku. Je tam krásný prostředí.
Odpovědět
@kleninka Dolní kounice jsou krásný...ale musí vyjít počasí, aby se dal obřad udělat venku. Já jsem tam byla na svatbě a všechno krásný, prostředí nemá chybu, ale jediná věc, která mě zklamala je síň, kde se oddává v případě nepříznivého počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
@markiss21 No já tam právě byla taky na svatbě uživatelce salma koukni se :) Měli to v té síni a pak oběd formou rautu vevnitř. Po obědě už jsme byli až do 2 do rána venku. Naštěstí počasí vyšlo. Bylo vedro až moc
Odpovědět
@pension_kraus Tak to je nadhera a Krumlov je me oblibene mesto. tak pokud nevyjde jeden blize Praze kvuli starsi generaci, urcite se Vam ozveme. Diky moc
Odpovědět
Děkuji za informaci. Mrknu na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také bychom chtěli svatbu příští rok v květnu.Nevíte nekdo jak je to se svatbami ve státní svátek, zda se vůbec oddává?Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ilm Ahojky,moje kamarádka měla svatbu 1.5. takže to jde jen nevím jestli to bylo za nějaký příplatek nebo je to běžné...Jinak já bych chtěla svatbu buď 3.5. nebo 31.5.
Odpovědět
Profilova fotka
@makousek007 Ptali jsme se u nás v Opavě, napsali, že jsou to dny pracovního klidu, takže se neoddává. Trochu mě to mrzí. To datum se nám líbí. Uvažujeme, že si se ženeme oddávajícího na obřad venku, ale nevím jak na to a koho oslovit. díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já bych asi zašla osobně za starostou města možná za matrikářkou a popřípadě pokud by to bylo někde na zámku či hradě tak za kastalánem.Je to všechno o domluvě...Tak držím palce ať dobře pořídíte :-)
Odpovědět
Ahojky devcata, taky se pridavam k vam do klubu :-). S pritelem se budeme brat 26.9.2014 ale musim rict ze to bylo boj spojit misto kde chceme svatbu mit a datum svatby.Jinak krome zarezervovani mista jsme zatim nic neresili :-D. Nechavame to po novem roce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se k Vám také přidávám :-) 5.11 mě požádal můj přítel o ruku a svatba by byla 22.11 2014 , jen v tom trochu tápu protože ji chceme mít v kostele a to by asi byl nejvyšší čas to tam rezervovat a jelikož já nejen křtěná a partner jo měla bych prý chodit na nějaké sezení =-) Máte s tím některá zkušenost?? potřebuji poradit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princess69 budeme mít taky svatbu v kostele, já jsem křtěná a snoubenec není pokřtěný. U nás ve farnosti to u takových párů jako jsme my funguje úplně stejně, jako kdybychom byli pokřtění oba dva. Jen s tím rozdílem, že se musí biskup požádat o svolení, což vždycky uděluje. Jinak na zamluvení kostela je ještě čas. My máme termín 30.8.2014 a na faře se divili, že si jdeme kostel zamlouvat už teď, že to prý stačí po Novém roce.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky se k vám přidávám. S přítelem se budeme brát 30.8.2014 a už máme zařízené místo hostiny, kostel, fotografku, floristku a to je tak všechno. Zatím jsme to nijak nehrotili, zbytek zařídím po Novém roce... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?