Svatba, rok 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky... chtela jsem zalozit diskuzi pro holky, ktere se budou vdavat az v roku 2014.. vim, ze je to brzo, my s pritelem sme si rikali, ze chceme svatbu az budeme spolu 3 roky co vychazi na tenhle rok... jinak mne je 25, jemu 28 a tak si rikame, ze dyl nez 3 roky to odkladat nechceme :) Hrozne se nam obema libi svatba v zime, takze jsem si rikala ze tady je to skvele mistecko abych si tady ukladala napady na vyzdobu :) Jestli je tedy taky nejaka budouci nevesta roku 2014 tak prijdte sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidám :-) termín by se nám líbil 14.6.2014. Zatím nemáme nic zařízeného a jen se tak rozhlížíme. Co se týče barev tak bych ráda něco v tónech světlé meruňky, pudrové, světle růžové, uvidíme jak se nám to podaří zkombinovat :-)
Odpovědět
Všechny Vás zdravím, a přidávám se. Po 5 letech jsem byla přítelem požádana o ruku, kdy to všichni rodiče a zmaní čekali, teda až na mě :-) . Zatím nemáme nic zařízené, ale s jistotou víme, že chceme mít svatbu v pátek 22.8.2014 (den našeho seznámení) a v různých odstínech fialové.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, s přítelem jsme se předběžně domluvili,že bysme se vzali v létě 2014. Ale koukám že tu možná budu jediná kdo se bude vdávat po 2 letech chození, když to tady čtu tak všechny máte přitele několik let. Myslíte si že to neni moc brzo?
Odpovědět
@disa Na tohle není odpověď...pokud to tak cítíte, tak bych do toho šla..:) Přemýšlet nad tím, jestli je to moc brzo, tím jsem si taky prošla..ale pak jsem si řekla, ať se stane, co se má stát.:)
Odpovědět
Profilova fotka
@disa Řeknu to asi tak - moji rodiče se brali po roce chození a s klidným svědomím můžu říct, že díky jejich lásce a soudržnosti pro mě manželství představuje něco, v co věřím víc než v cokoli jiného. Jsou spolu letos 25 let, stále se vodí zamilovaně za ruku a v životě jsem je neviděla se pohádat. Takže já říkám, pokud se máte rádi, jděte do toho. V tomhle asi není žádné "pozdě" nebo "brzo" (pokud to teda není svatba po měsíci chození, to asi je brzo:-D). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@disa urcite to neni moc brzo:) to zalezi i na veku dvou lidi, na zkusenostech, povinnostech, pocitu... myslim, ze 2 roky jsou tak akorat, aby jste uz vedeli, zda to spolu myslite vazne:)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky pomalu plánujeme svatbu na rok 2014 :-) Je mi 27 a s přítelem jsme spolu 3 roky a máme 15 měsíčního syna :-) Už sbíráme inspiraci a až bude jisté datum, tak začneme konečně postupně připravovat a plánovat jaké to celé vlastně bude.. Už se na to moc těším :-D Děkuji za přivítání do této diskuze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuju za vaše názory, protože od svých kamarádů slyším pravý opak,že je to brzo a tak. Tak teď se budu modlit, aby si to přítel nerozmyslel :-D a čekat na oficiální požádání o ruku :-D.Ono se totiž příteli zdá ještě brzo něco řešit se svatbou.
Odpovědět
ahojte holky, taky plánujeme s budoucím manžou svatbu na příští rok :-) termín bychom chtěli v srpnu a zatím máme vybrané jen místo obřadu a hostiny a barvu, ve které to všechno bude zařízené - tedy žluto-zelená :-)
Odpovědět
@disa my spolu v lednu budeme rok a na příští rok také plánujeme svatbu, oficialní žádost ještě neproběhla. Už se bavíme i konkrétně jestli červen nebo září. Máme vybrané místo obřahu, hostinu a nad barvou ještě stále uvažuji a nejsem schopna se rozhodnout. Brzo to určitě není, znám pár co se bral po půl roce chození.
Odpovědět
Profilova fotka
@disa my jsme spolu rok a bereme se za rok :-) Myslím, že počítat to není až tak důležité. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mariol Tak to máme stejně :-) , ale určitě už jsi byla požádaná o ruku viď? Můj přítel to zatím řešit nechce že je ještě moc brzo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@disa my mame termin a zamluvenou hostinu, matriku, domluvenou fotografku a kapelu... muz s tim prisel nekdy koncem dubna... behem kvetna jsme i aktivne resili misto, kvuli tomu, abychom meli jistotu, ze misto i kapela bude dle nasich predstav... konec cervence a muz furt nic... ale jeste mam 8mesicu cas, tak doufam, ze to do ty doby stihne? ale myslim, ze se vdam i kdyz me nepozada:D (ale bylo by to hezke, kdyby to zvladl). Moje spoluzacka se brala po roce a kousek... po dalsim pul roce se jim narodilo miminko a dneska uz ma kluk tak 2,5 roku a moc spokojena rodinka to je.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my se budeme brát 26. 4. 2014, zamluveno máme: kapelu, fotografku, klavíristu k obřadu a už dávám dohromady výzdobu a dekorace. Jinak šaty už mám doma také, protože jsem si je kupovala.
Odpovědět
Profilova fotka
disa: máme to s přítelem úplně stejně. Mě je 26 let, přítelovi 29 let. Jelikož jsme se oba shodli, že bychom cca za dva roky chtěli rodinu, není na co čekat :-). Taky jsem tedy nečekala požádání již před měsícem (po roce vztahu), ale o to víc jsem byla mile překvapená a čím dál tím více vím, že to tak prostě chci. Je to chlap mého života :-). Takže pokud to máš úplně stejně, neposlouchej ostatní, poslouchej jen své srdce :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my máme zamluvený pouze zámek - místo obřadu a zrovna dnes jedeme do hotelu, kde bychom chtěli udělat hostinu. Tak uvidíme. Potom máme vybranou barvu svatby - růžovo, bílá :-) a rýsuje se nám fotograf a kameraman. Na další věci kolem je času dost :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@2veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vám holky závidím, že to s váma ti vaši chlapi řeší. Taky bych si chtěla už zamluvit termín a místo,ale prý je to moc brzy a ani už se o tom se mnou nechce bavit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@disa Byla :) Neboj, určitě to přijde. Můj to taky dál nechce řešit, on to zatím vyřešil žádostí o ruku ;-) Ale je na něm vidět, že se těší, byť zatím nic neplánujeme, jenom jsme si řekli, že to bude podzim 2014, takže fůra času. Držím Ti palečky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@disa můj by to taky neřešil, ale ségra nás postrašila s tím, že některá místa jsou zamluvená už rok do předu a tudíž, ať si to zjistíme a zarezervujeme, tak jsem ho postavila před hotovou věc a zas se tolik necukal, ačkoli jinak by ho taky nehlo
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme spolu 7 let a brát se budeme 19.7, 2014 na zámku Zbiroh. Žádost o ruku proběhla už v květnu i s pokleknutím. :-) Svatba bude bílo- růžová, zamluveno máme místo obřadu a hostinu. Ted vybíráme fotografku a už se nám rýsuje podoba svatbeního oznámení :-)
Odpovědět
Jsme spolu 5 let (výročí jsme měli v červnu) a budeme se brát 13.5.2014 v Praze :-) Mně je 33, snoubenci 22. Pro nás oba to bude první svatba :-)
Odpovědět
Take se pridavam, datum jsme stanovili tento tyden, a bude to 16.8.2014. Fotografka nam potvrdila rezervaci, misto obradu, maji napsane datum, ale na 100% nam reknou az v lednu, ale jeste uvazuji o jednom miste. Hostina uz je asi taky jasno. Co se tyce barvy, tak jeste tapu, a veskere pripravy nechame asi na rok 2014 od ledna, se do toho pustime :-). O ruku jsem byla pozadana pred 3 roky, nez se nam narodil syn :-). Tehotna jsem se vdavat nechtela a pristi rok bude synovi 4, tak z toho bude mit uz neco i on :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 Ahoj, děkuji za radu, teď už jsem to nevydržela a poptala paní matrikářku. Napsala mi, že termíny vypisují až v lednu a doporučila si rezervovat co nejdřív, tak tam na ni hned po novém roce naběhnu :) Dokonce mi i vypsala, co vše budeme potřebovat a na kolik nás vyjde poplatek za svatbu mimo obřadní síň.
Odpovědět
Profilova fotka
@phunky Tiše závidím, máme to přesně jako vy, 7/6 budeme mít 7 let, jen bohužel svatbou to nezavršíme. Švagrovci nás předběhli a vybrali si 14., tak mi s ohledem na přítelovu rodinu utřeme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcatka rada bych sejk vam pridala.s pritelem spolu budeme v prosinci 5 let. Loni v rijnu jsem potratila v 7 tt dali si 0pauzu a pred 2 mesici opet ale tentokrat uz ve 20 tt :( tak jsme se rozhodli,ze si dame pauzu a vezmeme se.svatbu planujeme 21.6 2014 a radi bychom pod sirym nebem,tak nas napadl zamek v cestlicich v tech zahradach.nemate nektera z vas s tim zkusenosti?;)
Odpovědět
Ahoj holky, tam my budeme mít svatbu 16.8.14 a máme zamluvené místo a paní matrikářku:-)) Jinak jsme si nechali namalovat vtipné oznámení za 900,- Kč. To je asi zatím vše. Hloubám o šatech a případné o jejich ušití...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky přidávám, naše svatba bude 7.6.2014, jsme s přítelem spolu 8 let, mě 31, jemu 33. Strašně se těším...už to vypadalo, že se nedočkám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme naplánováno 26.6.2014, ještě nevím kde, tento víkend se půjdeme porozhlédnout někam do Prahy, na barvě jsme se dohodli a bude bílo-vínová. s přítelem jsme spolu přes 4 roky, v květnu budeme 5 let, mně je 25 a jemu 26 (za dva týdny o rok víc u mně a za čtyři jemu), chodili jsme spolu do třídy už na ZŠ od 1 třídy :-) Má to tu někdo podobně?? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?