Svatba, rok 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky... chtela jsem zalozit diskuzi pro holky, ktere se budou vdavat az v roku 2014.. vim, ze je to brzo, my s pritelem sme si rikali, ze chceme svatbu az budeme spolu 3 roky co vychazi na tenhle rok... jinak mne je 25, jemu 28 a tak si rikame, ze dyl nez 3 roky to odkladat nechceme :) Hrozne se nam obema libi svatba v zime, takze jsem si rikala ze tady je to skvele mistecko abych si tady ukladala napady na vyzdobu :) Jestli je tedy taky nejaka budouci nevesta roku 2014 tak prijdte sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my jediné co máme je termín:) 7.6 v den mých narozenin a ještě máme zamluveného fotografa...ale s místem bojujeme a nemůžeme nic sehnat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Huráá huráá, včera jsme dali dohromady termín:-) Takže náš sňatek se uskuteční 17.5.2014. To by měl Jirkův táta narozeniny... tak jako památku na něj. Jinak mám šaty a spodničku a nic víc... místo začneme řešit až tak na jaře - rok před svatbou. Zatím to vypadá na Růžový hrádek v Krupce, máme to 3 km a dá se tam uspořádat rovnou i hostina, tak by se nemuselo přejíždět z místa na místo :-D
Odpovědět
já se k vám také přidávám a s termínem v květnu :-)
Odpovědět
jo jinak holky, kdyby jste potřebovaly nějakou hudbu, pak hudbasvatba@seznam.cz a heslo dejte beremese :-D
Odpovědět
@kecka28 to není špatný nápad s tím termínem na taťkovi narozeniny ... ptala jsem se včera kdy by měl Honzův taťka narozky a on nevěděl :-| ... je teda pravda, že je 21 let po smrti. :-(
Odpovědět
@basol to jsem taky objevila, je tam toho spousta
Odpovědět
Profilova fotka
@basol Jůů další květnová - vítej! :-)
Odpovědět
@kecka28 jj, jdeme proti proudu, všem pověrám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@basol Ano! Copak už máš nachystáno? a jaký máte přesně termín? :-)
Odpovědět
31. května a druhý den už to bude den dětí.... A že jich teda budeme mít požehnaně :-D Už tu mám 2 krabičky s věcma, organzy, fotoalbum, dekorace, podvazek... většinu jsme vyhráli a teď se tak pomalu dívám, co kde v klidu koupit :-) žádný stres
Odpovědět
@kecka28
Odpovědět
Profilova fotka
@basol Tak to jsme na tom stejně, taky už se rozhlížím. Já mám už šaty a spodnici... nemohla jsem je v tom salonu nechat za tu cenu :-D a hned po vánocích chci také pomalu začít nakupovat takové ty drobnosti. Udělám si na to krabici, kam to budu schovávat, pak v květnu jako když najdu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kecka28 no jasně že jo, taky mě to nebude potom tak "bolet" :-D
Odpovědět
@basol @kecka28 my teda termín nemáme, ale už taky něco málo mám. Honzův taťka by měl narozeniny 12.6. což vychází na čtvrtek, tak jsme si říkali, že možná 13.6. - pátek 13 :-D Holky a co oznámka? Já bych si ho chtěla udělat sama, ale nevím kde sehnat ty pěkný ornamenty abych si to tam mohla nějak hezky poskládat.
Odpovědět
@aloverka jj, my to máme na narození mojí maminky :-( Ale pátek 13, paráda :-) Oznamko určitě necháme udělat, zručná sice jsem, ale ne tohle si netroufám :-) Mám vybrané, http://www.fotosvatebka.cz/index.php?..., s mým textem, jen prostě aby bylo bílé, když jdeme do té bílo/zlaté kombinace :-D
Odpovědět
@basol to je hezký :-) Nevíš kde by se daly sehnat ornamenty ... něco takovýho jako je na tomhle oznámku http://www.fotosvatebka.cz/index.php?...
Odpovědět
@aloverka tak o razítkách bych věděla, ale přímo jako ornament... nějaký program??
Odpovědět
@basol razítko ne. Mám Gimp, ten je na to skvělej. Mám spoustu obrázků, ale ne nic takovýho hezky elegantního a nebo to jsou obrýzky malé. Potřebuji aby byly "průhledné" a ne aby to bylo okolo bílý, abych to na sebe mohla vrstvit. Našla jsem co by se m líbilo, ale musela bych si to koupit a to se mi nechce :-|
Odpovědět
@aloverka no tak to chápu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak pokračují přípravy? Já už mám polštářek pod prstýnky, narazila jsem na něj tady na bazaru a nemohla jsem ho tu nechat, když je v mojí barvě a navíc za pár kaček:-) Jinak u mě změna, šaty co jsem si pořídilaposlám dál, nakonec si chci nechat šít... jsem se zas jednou unáhlila :-D
Odpovědět
Ahoj, my zatím nijak nepokročili. My pod prstýnky budeme mít mističku s barevným pískem nebo štěrkem. Mističku už teda doma máme delší dobu. Dokonce jsem ji půjčovala sestřenici na svatbu. Dávala jsem jí tam i ten písek ... je jemňoučkej a pak ho měli pod prstýnkama :-) Shodli jsme se na barvě, místě obřadu i hostiny, kde objednáme dort a kde necháme upéct koláčky. Teď se ještě dohodnout na termínu a zařídit to. Šaty byly krásný, ale co ... hlavně když je dobře prodáš a budeš mít vysněný šaty. Kde si budeš dávat šít?
Odpovědět
Profilova fotka
@aloverka No váhám jestli si je mám dát šít u jedné paní v Budyni nad Ohří (je tu také dost známá, šije výborně) a nebo jestli mám zariskovat a nechat si je ušít v Číně. Je tu na toto téma jedna hodně široká diskuze a spousta nevěst je tam velmi velmi spokojena s jedním chlapíkem co šije. Používá parádní materiály, šije kvalitně a vyjde o 3 tis kč méně než u té paní v Budyni. Co se týká doby dodání, je to stejné tam i tady - cca 40 dní od objednání. Až budete mít termín, tak se pochlub :-))))
Odpovědět
@kecka28 ty jo a není to risk nechat si šít šaty aniž by jsi šla na nějakou zkoušku? A jak to funguje s tím číňanem?
Odpovědět
Profilova fotka
@aloverka Lucí, na zkoušku nejdeš, to je pravda, ale před šitím on ti pošle pokyny co a jak si máš kde změřit a dělá ti je na míru. Navíc pokud chceš šatky na šněrování, vždy je tam nějaká vůle -t o je i v salonu. Tady je odkaz na tu diskusi - o Zimovi se píše asi na posledních 200 stránkách, ale myslím, že stačí projít zpětně tak 20 stran a víš co a jak a uvidíš i jeho nádherné šaty co šil: http://www.beremese.cz/diskuse/svateb... Funguje to tak, že mu pošleš na mail fotku šatů jakou bys chtěla a on ti napíše jestli je schopen je ušít (zatím co mám načteno tak nikdy nikoho neodmítl) a rovnou ti dá cenu která už obsahuje i dopravné do ČR. Mě třeba ty moje nacenil na 260 dolarů a paní švadlenka tady na 8 tisíc...
Odpovědět
@kecka28 Tedaaa, to je krásnej rozdíl. Juknu se na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj přidávám se k vám nevěsty 2014! Je mi 22 a s přítelem jme spolu 5 let ten je o trochu starší. Já mám svatbu spojenou s mimčem jinak bych se nevdávala když mimi tak ať jsme rodina se vším všudy jak to má být. Mimčo bych chtěla tak za 2 roy 2015 ( jsem hrozněj plánovač, ale také proto že mám staršího partnera nechci otálet se slovy až jednou :) ) Ale jsou to jen plány tak uvidíme jak to vyjde. Datum by se mii líbilo 9.8.2014. Jinak chci mini svatbu jen ve dvou takový spíš romantický víkend na zámku kde by jsme se vzali x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také bychom chtěli svatbu v roce 2014. Zatím tedy ještě nepřišla oficiální žádost, ale o svatbě už mluvíme nějaký čas ;) Plánujeme to na rok 2014, protože v tom roce bych měla dokončit bakalářské studium na vysoké. Chtěli bychom květen (co nejblíže našemu výročí) - budeme spolu v tu dobu 5 let. Sem sem se přidala, abych získala inspiraci, zaznamenávala si sem různé věci a sdílela svou radost s ostatními. Doufám, že nám to klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 Taky jsem se nejdřív pomalu rozhlížela a teď tím naprosto žiju a nakupuju pořád nějaké drobnůstky. Ale jedna krabice už mi je málo :) navíc spolu nebydlíme (oba bydlíme u rodičů), takže s tím ukládáním je to dost komplikovaný :(
Odpovědět
Zdravíčko, se snoubencem jsme se také rozhodli pro svatbu v přístím roce, protože si chceme svatební přípravy užít v klidu ;-) Vypadá to, že do stavu manželského vstoupíme v červnu 2014 :-)
Odpovědět
Holky, tak jak pokračujete??? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?