Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jacnal, takže už Vám to na Vlčím kopci potvrdili? Já jsem tam nikdy nebyla, viděla jsem to jenom z fotek a taky se mi to moc líbilo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pitrska Diky za info. Bohuzel to tam jisty nemame :-)
Odpovědět
Ahojky, taky se hlásím jako nevěsta z Vysočiny - Jihlavy.
Odpovědět
Ahojky holky, chtěla by jsem se vás zeptat jestli nevíte o nějakém dobrém fotografovi z vysočiny, ale který fotí za rozumnou cenu, ne 15000 :-| nějak jsem zaspala a ty na které mám kontakt jsou již plný. chtěli by jsme momentky. :-)
Odpovědět
Ahojky!Chtěla bbych Vám doporučit salon INA v Košíkově.Moc pěkné šaty za lidové ceny.A moc příjemná paní.Byla jsem nad míru spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky jsem z Vysočiny. Máte někdo nějakého dobrého fotografa v blízkosti? Možná už se tady o tom mluvilo, ale nechce se mi procházet 200 stránek :-) . Díky
Odpovědět
zuza: a neznáš ten jihlavský salón amelia, nebo jak se to jmenuje?? Já už nevím, kde mám hledat šaty :-( Nevíš, jaké tam mají ? svatva: jojo, z iny měly šaty všechny nevěsty, co znám ;-) jinak o fotografech ve vašem okolí nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,me kamaradka doporucila fotografku Kaju Melovskou-ma atelier v Trebici na spodni strane namesti. Jeste jsem jeji fotky na vlastni oci nevidela, ale pry je vyborna a kazdopadne moc prijemna. Bere si 50Kc za zaber. Ale jestli by prijela do Jihlavy, to nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, konecne jsem vtahla do svatebnich priprav i budouciho manzela a zacalo se to trochu hejbat. Dokonce uz mame i svatebni noviny, planujete je nekdo? Bude to docela sranda. Chtela jsem se zeptat na tipy na prstynky a hlavne na dort a cukrovi v Trebici a okoli. Shanela jsem info ohledne hudby-pry nejlepsi Los Valos, ale na nas termin uz meli program. Poslu tel. cislo, jestli budete chtit. Nam budou hrat Cerni Baroni-starsi panove, hrajou vsechno a je s nima sranda. Moc prijemni, levni. Taky muzu poslat kontakt. Mam dneska volno z prace, tak mam konecne cas psat, ozvete se mi nekdo!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jancal..jo jo, los Valos už mají na 6. 6. program... sám pan muzikant mladší se žení :-) Je to totiž můj nastávající manžílek :-D A co Vlčí kopec? už to máte jisté?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... ja mam fotografku Kateřinu Láskovou. Je to mladá holka a pro focení má cit. a je moc sympaticka. Je z habru a je schopna a ochotna prijet kamkoli po republice a do 80 km zadarmo. podivejte se na stranky www.fotolaska.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Pitrska:No napadlo me, ze bys to mohla byt ty..to je sranda. No jo, Trebic je mala. ;-) No, uplne jisty to budeme mit za 14 dni. Jestli nedostane soucasnej spravce do te doby vyhazov, tak uz tam urcite do nasi svatby vydrzi (3mesicni vypovedni lhuta), zatim se neozval,takze dobry. Prosimte, Pitrsko, co vsechno uz mate zarizeny? My uz toho sice mame dost, ale porad toho nejak dost chybi...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jhanka : myslis u panskych v pohledskych dvoracich?? tam budeme mit za mesic svatbu my. Byla jsem tam uz na 3 svatbach a je to podle me naprosto idalni misto na svatbu. maji tam zkusenosti, jsou mili, ochotni, da se na vsem domluvit, ceny jsou super. a jeste je hodne mista, odlehla lokalita a pritom blizko do centra. Budeme mit 50 lidi, takze taky vetsi pocet. jinak co se tyce te fotografky - my mame Katerinu Laskovou, moc mila a sikovna - koukni na jeji webovky www.fotolaska.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Jancal..jo jo,jak říkáš..Třebíč je malá :-) No a co máme zařízený..máme místo obřadu, hostinu,kameramana,fotografa,hudbu.Já mám rezervované šaty, oznámení už máme taky skoro hotové..A to je asi tak vše... ještě toho celkem dost chybí..kytka, prstýnky, oblek pro ženicha..chystáme se do Brna na svatební veletrh, tak doufám,že tam něco pořídíme.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea1909 děkuji za tip na fotografku, má moc pěkné fotky a od nás je to 51 km, takže by snad přijela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jancal: prosím tě, máš natu fotografku kontak?Její jméno ve vyhledávači mi nic nenašlo. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Pitrska:Tak to jsme na tom zhruba stejne. My nemuzem pro zenicha sehnat kosili, protoze ma trochu atypickou velikost, na oznameni pracujem a vymyslime spoustu blbinek, aby byla na svatbe sranda. Holky, kouknete na tohle:http://www.youtube.com/watch?gl=US&v=ImBaVm7K6Do, my do toho dem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NO je to hustý!!! Ale my se ještě před svatbou chystáme do tanečních, abychom vůbec mohli tancovat, tohle bychom nedali :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Muj nasatavjici prave neni zrovna zdatnej tanecnik, ale na druho stranu je docela showman, takze timhle dokonale zamaskuje svuj nedostatek. A mne je to celkem jedno, hlavne at je sranda. Holky, nemate pro me tip na dort a cukrovi na Trebicsku? Jak probihaji pripravy?My jsme se nejak zasekli. Mejte se a piste. Ja jsem ted byla na dovolene, tak mam omluvenku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, budeme mit hostinu v jedne vesnicce na Vysocine. Potrebovali bysme na ni obsluhu, nevite nahodou v okli Havl. Brodu o nejakym ucnaku nebo necem takovym, kde by se nekdo dal sehnat za rozumnou cenu? :-D a kde si budete nechavat pict cukrovi? ja se tam nikde moc nevyznam a nevim...
Odpovědět
majatob, v HB je Obchodní akademie a Hotelová škola, tady jsou webovky: http://www.oahshb.cz/phprs/ výborné svatební dorty dělají v cukrárně Jane v Perknově (obchod mají v HB na náměstí - vedle Nové radnice, tam si to můžeš objednat) - my od nich měli dorty a byly výborný x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaarleene, dekuju, ses zlata, hned se na to mrknu :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: chaarleene ti dala spravny tip - dala bych stejny...jen upresnim, ze se obracej na budovu Bratriku (to je ta z tech tri,ktera ma kucharske a barmanske obory). jinak my mame dort z cukrarny Fontana v Pribyslavi a cukrovi od soukr. cukrarky ve Veselem Zdare (starsi pani).
Odpovědět
Profilova fotka
tea: a mam tam zajit a zeptat se koho, to nevis? ach jo, su na tyhle veci strasna stydlivka..asi vyslu muze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja : ja bych se obratila primo na reditele...popr. kohokoli na koho narazis v kancelari. poradi ti. jinak mozna bych mohla zjistit neco vic - uci tam maminka me kamaradky. a kamarad tam chodil na skolu (maturoval pred 6 lety). A ted koukam na tech strankach, jak tam jsou ty kontakty - Karel Sedlak byval zastupce...jestli je to ted reditel?? - ale na ucebni obory je tam dokonce Marie Mrazova - a to je ta maminka te me kamaradky...a s tou je docela rec...ja bych ji mozna napsala mail (jak tam ma tu mailovou adresu) , ...seznamila ji s tim, ze budu mit tehdy a tehdy svatbu...tam a tam a zeptala se ji, jestli by bylo mozny nekoho takoveho poskytnout.
Odpovědět
Profilova fotka
tea: diky moc, ja su na tyhle veci fakt nepouzitelna :-D zkusim napsat te pani Mrazove a uvidime, dekuju za pomoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja : a kde mate tu hostinu? A ja ctu na tvem pase ze v okresu kutna hora...nebylo by lepsi zajistit si nekoho o tam...neni brod moc daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
tea: u KH se berem, ale hostina bude kousicek od Golcova Jenikova, od tamad uz Brod neni zas tak daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja: jj, tak to je jasny. to je asi 25 km..a hlavne jediny vetsi mesto v okoli ;-) . Ja jsem primo z brodu :-) . Tak zkus tu mrazovou a uvidis. Dej mi pak vedet do IP jak to dopadlo,ano? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea: dam :-) a muzu se jeste zeptat na ten dort? kolik porci z neho budete mit a zhruba za kolik? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?