Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja : budeme mit do 50 lidi (asi 44) a to by mel pry stacit 5 kg. bude tripatrovy, oriskovy s mandlovou polevou (ta se dava na svatebni dorty protoze je bila a tuha). a rikala kolem 1500. coz je tak klasika. mrkni do alba, mam ho jako 1. jak bude vypadat
Odpovědět
Profilova fotka
tea: fakt tak malo??? ja pocitala takovych 7000 na dort...ikdyz my teda potrebujem kolem 80 porci... :-) ty jo, jeste ze jsem sem vlezla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja : tak 7000 je prece jen trochu dost, ale my to budeme mit prece jen jeste o neco vic, protoze jeste za kytky (budeme tam mit zive). Takze ja pocitam tak okolo 2000. A kyz budes mit 8 lidi, tak pocitej tak 8-9 kg. Tak pocitej radsi tak 3500... ale mozna ne...zalezi jaky ho budes chtit...jestli treba ovocny.... ale na ten oriskovy rikala asi 300 za kg.
Odpovědět
Profilova fotka
chtela bych cupcakes, takovyty malinky dorticky a jeden tak na 10 porci k tomu, asi uplne jednoduse, nejakej piskot trosku kremu, potahnout marcipanem a dozdobit :-) nebo mam v albu takovej barevnej, ten by byl taky super... :-) :-) :-) a dala ti vybrat z nejakyho katalogu, nebo ti upece o co sis rekla?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vim co myslis...ted jsem hledala nejaky obrazek, ale zrovna nemuzu nic najit...tak to bude ale urcite podstatne drazsi nez klasicky dort. maji tam fotky, ale sama mi rikala ze je to uz starsi a ze kdyz si prinesu fotku nebo ji reknu co chci, bude to idealni. a ze se jeste nestalo, aby se s nekym nedomluvila. ale jestli delaji tohle to nevim..to by ses musela zeptat...ale asi jo. fakt je nejlepsi tam zajet a domluvit se. nebo jim zkus taky poslat mail a jako prilohy jim dej ty obrazky jakou mas predstavu a zkus s nima byt v kontaktu napred pres mail, kdyz to mas tak daleko... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my na vysocinu pojedeme za nejaky tri tydny, takze tam zkusime zajit osobne, to bude asi nejlepsi... :-) a kde ze to tam je jeste jednou prosim?
Odpovědět
Profilova fotka
je a koukala jsem do alba, kde jste sehnali vesticku pro zenicha? my uz jsme obehli kde co vsechno a jenom cerny (ma tmave sedej oblek :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
maja : http://www.lenea.cz/?p=productsList&i... - tady si muzes vybrat po cem tve srdce touzi :-) ...mam s nima dobre zkusenosti, objednavala jsem na tehhle strankach ty sklenicky :-) . Jsou prijemny, ochotny a spolehlivy. Jinak my tu vestu s kravatou mame jen pujcenou z jednoho salonu v jihlave. Oblek jsme kupovali, ale vesta je pro nas zbytecna - kamil to neunosi. A ta cukrarna je v Pribyslavi na namesti je to 15 km od brodu smerem na zdar nad sazavou (bohuzel uplne na druhou stranu nez budete vy ;-( ). Ale mam tam na to same dobre reference. p.s. v pribyslavi mam obrad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea, to jeste neni tak hrozny, dekuju za tip :-) a odkaz super :-) :-) :-)
Odpovědět
tea1909 Ahoj mohla by si mi říct kolik jste dali za půjčení té vesty pro ženicha? myslela jsem že ji koupíme, ale když píšeš že jste ji půjčovali tak by to pro nás bylo asi také lepší. Díky :-)
Odpovědět
asi trochu se zpožděním - ředitel OA je Forman, ale spíš bych se obracela na ty lidi z kontaktů, pochybuju o tom, že by to řešil ředitel :-N (navíc dějepisář, že :-D - tea, taky jste ho na gymplu měli nebo ne?)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, uvazujeme o svatbe v zamku v Jaromericich nad Rokytnou. Chtela jsem se zeptat, jestli nekdo vite jak vypada ten sal? Samozrejme jsem to videla na fotkach, ale osobne jeste ne, tak chci vedet jestli je to ve skutecnosti "pouzitelne" :o) Diky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Hani, upřímně, kdyby nebyl použitelný sál v Jaroměřicích, tak už nikde :-D :-N Takže se toho neboj ;-) zámek je nádherný x-) a navíc můžete mít svatbu venku, jestli chcete ;-) ale musíte si zařídit stoleček pro oddávajícího, židličky a hezké počasí :-) Taky tam budeme mít svatbu, v červnu a v sálu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
panda: dik tak to jsi me uklidnila... me se z tech fotek zdalo, ze je to jakesi opryskane, ale pani ze zamku mi tvrdila, ze ve skutecnosti je to hezci nez na fotkach... a co hostina, kde ji mate? My hledame neco i s ubytovanim (vsichni jsme prespolni), tak uvazujeme hotel Opera vedle zamku...neznas ho? Dik
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako musis pocitat s tim, ze zamek je starsi, ale sem tam tu prasklinu stejne vnimat nebudes ;-) a myslim, ze je to tam fajn no hostinu nemame v jaromericich, ale bliz trebice ;-) ten hotel bohuzel neznam, ale kdyz jsem zjistovala co a jak v jaromericich, tak tenhle hotel byl celkem doporucovan ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tady se to docela rozjelo. My jdeme zítra oběhnout pár fotografů a konečně je zamluvit a pak se jdeme zeptat na dortík :-) , taky chci marcipánovej. . . ňam
Odpovědět
Profilova fotka
jin9: jeee koukam, ze mate taky 19.9. :).... ale ja zdaleka jeste nejsem u dortiku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky ne a to to mam 20.6. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to nijak nehrotím, ale jedeme do Jihlavy prozkoumat fotografy, tak se chceme stavit do cukrárny zeptat se na dort, hlavně na cenu, myslím, že dokonce v téhle diskuzi jsem četla, že je to tam hrozně předražené, protože mají spoustu školení a ocenění a tak. Tak se jdeme spíš mrknout, abych věděla jestli tady, nebo jinde. hanicka01: na diskuzi jsem koukala, že některé zářiové nevěsty už mají doma šaty, jmenovky, výzdobu, noviny . . . . a snad i upečené koláče :-D . to já zdaleka, všechno teoreticky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko... tak já teda noviny, ani jmenovky, ani tak nemám :-D já to budu dělat vše na poslední chvilku, jako všechno :-D :-D ale hlavní věci mám, kromě kosmetičky, ale to mi snad poradí kamoška, má přítele návrháře a občas předváděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
halo já jsem odsud taky
Odpovědět
Profilova fotka
a kde bude svatbička?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevestinky :) co novyho? my jsme ted meli docela uspesny tyden...objednali kosili, moje boty a koupili dvoje saty pro druzicky, vymysleli rozmisteni stolu na hostinu...a pristi tyden mi asi uz prijdou saty!!jupi!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já si koupila botičky a máme objednané cukroví a dorty x-) a mám objednané figurky z marcipánu, budou to dvě pandy :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
V té cukrárně, jak jsem o ní mluvila udělají třípatrový dort s ozdobou kolem 2500kč. Přítel má teď svátek, tak jsem objednala marcipánový dort od kamarádky, abych zkusila, jestli radši zainvestovat do dobrého dortu nebo si udělat od kamarádky . . . uvidíme jaký bude. A jsem dneska objevila pěkné botky a pošlou mi do konce týdne větší velikost (snad bude stačit :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
tea: psala jsi tu, ze mate cukrovi od nejake starsi pani pobliz Brodu, to je nejaka znama, nebo pece i pro "cizi"? Mohla bys mi kdyztak prosim poslat do IP kontakt?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty. Nemate pro me nekdo tip, kde bych sehnala zkracenou velikost kosile? Nemuzem absolutne sehnat. Uz se na tu svatbu zacinam tesit, doufam, ze bude tak hezky, jak je ted. Uzivejte jara!
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou jsem zjistila, že známá v Jihlavě peče nádherné dorty, já chci 3-patrový a stát bude kolem 1500Kč. Kdyby měl někdo zájem mrknout na stránky, pošlu adresu.
Odpovědět
Profilova fotka
janca: zkracenou velikost? jako rukavu? :-) To maji myslim v Marks&Spencer, ale na 100% to nevim, zkus se mrknout na jejich stranky :-) a jakou shanis? jednobarevnou?
Odpovědět
Profilova fotka
ne tak promin, asi kecam jak jsem se divala :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?