Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Majky beru na vědomí, 6.10.v černém domě, ale dorazím o hoďku později :-| :-)
Odpovědět
Dobré ráno :-) . Tak brzo ráno a já tady už straším :-D . Ale nemůžu už spát, jsem nachlazená a s tou rýmou se nic moc spát nedá...při pohledu ven mi to taky nedodalo, ta mlha je fakt úžasná ]-( . Manžel je nemocnej, tak za chvíli pojedeme k doktorovi pro neschopenku. Teda až se mi podaří ho vzbudit ;-) , spát jsme šli až po půlnoci 8-) .
Odpovědět
Clari spíš se přeorientuj za námi na koníka ;-) Tady už tak často nebýváme :-D :-D :-D
Odpovědět
andrea: ahoj všem - jsem zde nová a chci se Vás zeptat na svatební salony z Třebíče. Jsem z Jihlavy, kde jsem nenašla šaty, které bych si představovala mít ve svatební den - líbí se mi barva bordó. Za typ děkuji. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andreo, vítám tě tady. Ale s šatkama moc neporadím. Zkus salon Claudia, tam by mohli něco mít. Maji: Kam že to chodíte? Na koníka? Co to je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitek : nešla jsi náhodou v pátek odpoledne na Obránců míru ? A koník, holky tím myslí zřejmě ModréhoKonika.cz, je to i vpravo nahoře na těchto stránkách, prostě vše kolem dětí a těhotenství :-)
Odpovědět
ahojky ;-) Jíťo, jasně jsme na koníkovi, vždyť se všichni chtějí mimi :-D :-D :-D Modrý Koník, miminka :-D :-D :-D Je Vajli už Ti to vysvětlila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vajli: asi šla, já tam totiž bydlím :-) Ty taky? :-) Tak ten koník už mi je teď jasnější :-) jdu tam teda taky mrknout, i když si na mimi ještě musím chvilku počkat... ;-)
Odpovědět
A Jíťo, jak se vůbec máš????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maji, mám se dobře. Chodím do práce a teď mi zase začne škola...prostě normálka. Zítra jedu k babičce pomoct vybírat brambory, takže se fakt "moc těším" :-) Zrovna se pěkně nudím. V televizi vůbec nic není...
Odpovědět
Ahoj Jíťo tak to věřím, vybírání brambor...jo kde jsou ty časy :-) , ale teď bych to snad už nevydržela, bývalo většinou 52 + navíc pytlů :-D :-D :-D , ale ty doby jsou pryč teď už to tak hrozný není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je divný, včera jsem tu posílala příspěvek a nic tu není :-( jitek: jo taky tu bydlím :-) to je ale náhodička. Zrovna jsem byla na procházce s kočárem a se psem a říkala jsem si, že ta holka, co jde po ulici je děsně podobná na tebe podle fotek z tvého alba :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Vajli byla jsi moc krásná nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko moc děkuji za pochvalu :-) měla jsem představu, že všechno dopadne děsně, ale nakonec vše bylo naštěstí v pohodě. Kytku jsem musela den před svatbou měnit, protože nesehnali bohužel barvu orchidejí kterou jsem původně chtěla, ale nakonec byla krásná i ta co mi udělali jako náhradní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vajli, gratuluji a přeji hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky Vám třem ve vašem společném životě :-) Moc ti to slušelo a manžílkovi taky, jste moc hezký pár ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky slečny a mladé paní :-) stráááášně dlouho jsem tu nebyla, měli jsme problémy domluvit se na termínu...no a nakonec jsem musela upustit od 11.11. a mame to 25.11.2006.akorat mi dochází že nemám ještě vůbec nic....ale tak hlavně že mám ženicha ;-) :-D mějte se tu....páček
Odpovědět
Vajli a v pátek 6.10. dorazíš????
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim všechny nevěsty z Vysičiny
Odpovědět
Jé, konečně nekdo ;-) . Ahojky, teď už to tady moc nežije, všechno se přesunulo na koníka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majko to ještě nevím, musela bych tam vzít malou sebou a nevím, kde zaparkovat kočár a taky v sedě moc dlouho nevydrží, nejraději se nosí a má rozhled a taky nevím, jestli se tam nekouří. Hlídání, bohužel, žádné nemám, chlap je věčně do večera v práci a vzhledem k tomu, že se srazíte už kolem 12 tak nebude doma ještě ani tchýně, že by pohlídala na chvilku Kristýnku :-|
Odpovědět
Ahoj losec taky zdravím ;-) Vajli, my tam budeme dlouho, doufám, že ještě v 17hod., tak klidně zaskočit jen na chvilku ;-) No uvidíš jak ti to vyjde ;-)
Odpovědět
Vítány jsou všechny ;-)
Odpovědět
Ahojky majkiii :-)
Odpovědět
Ahoj žirafkoooo jak se máš????
Odpovědět
celkem fajn a vy? :-)
Odpovědět
Máme se výborně, milášek dělá véču, takže za chvilku zmizím a byli jsme dneska nakupovat v Brně...takže pohoda, jen myška nás zase převezla, opět z pastičky dokonale sundala návnadu, ale už má v díře granulky, tak ať si pochutná potvora ]-(
Odpovědět
jejej, mysicka... :-D ja ted taky delam vecu :-)
Odpovědět
Myšička nemyšička brzy ji zlikviduju :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Zdravím! Vajli: To je škoda, že jsem si tě nevšimla, tak třeba se ještě někdy potkáme. Bydlíme v tom prvním dlouhém zeleném, poslední vchod 440.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?