Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Jo jo tak už běžím, mějte se moc hezky a zatím ahojík :-)
Odpovědět
¨Jé už je stá stránka - máš pravdu - to jsem si ani nevšimla :-)
Odpovědět
A ještě chvilku a budeme mít 3000
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem se dneska vzbudila a bolí mě v krku - tak musím bacial vyhnat
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vysočinu z jihu čech - tady prší..... ]-(
Odpovědět
No tady asi taky - lidi chodě s deštníkama - teda spíš mrholí - zase jeden krásný den ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no asi tak....
Odpovědět
Dobré ráno :-) Prší prší a prší ]-( ]-( a navrch jsem dneska vstávala ve čtvrt na šest ;-) Ale jinak si vůbec nestěžuju - a odpoledne přijede Zdenda :-)
Odpovědět
gimulko a co jinak nového?
Odpovědět
Profilova fotka
u nás nového asi nic není, přítel včera volal mamce, že už by teda mohli začít kupovat alkohol a ona cituji: "Já nebudu kupovat chlast pro celou Vladislav a Hrotovice", už mě vážně štve. Taky se jí ptal, jestli už se teda těší a ona že NE!!!!! Nevím, proč by měla všechno zařizovat jen naše rodina a oni nic....přítele to hodně mrzí, je mu to trapný....
Odpovědět
Dobré ranko... taky hlásím, že tu místo sněžení pro změnu prší a prší :-o :-o :-o
Odpovědět
Clarčo, moc děkuji, je moc pěkné, hezky originální ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Už jsem zase tu :-) Majko, díky za pochvalu, jsem ráda, že se ti oznámko líbí :-)
Odpovědět
Tak koukám, že jsem tu asi sama :-( :-( ...nikde nikdo :-o :-.
Odpovědět
Já tu su....
Odpovědět
Sice jen na chvilku, odbíhám a dělám si účko :-)
Odpovědět
Clarčo, fakt je to originální, zajímavé.....fakt pěkné. My už oznamka taky schválili a tak už se tisknou, v albu mám zatím jen černobílý návrh jak to bude, poslali nám to pro kontrolu a k souhlasu....
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem tady taky, zrovna baštím...
Odpovědět
gimulko dobrou chuť....mě obídek teprve čeká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem dojedla...dneska se jdu ostříhat - teda jen zastřihnout konečky a domluvit se na melír, to asi nechám tak na 3 týdny předem...
Odpovědět
Gimulko, tak si to užij, já právě dojedla taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a já jdu pracovat. Teď jsem hledala nějakou firmu tady v ČB na broušení skla, tak tam někdy (až bude lepší počasí) zajdu a zeptám se kolik by takové svatební skeničky stály...
Odpovědět
gimulko tak nakonec taky budete mít svatební skleničky ;-)
Odpovědět
Já už jsem taky po o, dávám si kafčo, zjistila jsem, že jsem někde zasklila rodnej list (potřebujeme ho vzít 1. dubna panu děkanovi, aby si ho mohl ofotit), takže pravděpodobně vypláznu na matrice stovku za vystavení kopie (no jo, když jsem bordelářka - ale před pár dny jsem ho měla v ruce, to vím určitě...kde je teď, to netuším ]-( ]-() a jinak se připravuju na odpolední šichtu, přijede Zdenda a potřebujeme z bytu odnést rozbitý skříně, máme půjčenej vlek (momentálně je totálně zatarasená kuchyň)...mám se prostě skvěle :-D :-D :-D a za měsíc už budu vdaná paní.........těšíííííííííím těšíííííííííím :-D :-D
Odpovědět
clarca, to je super.....mimochodem, umím si představit zátarasy v bytě :-D :-D :-D tak ať to jde pěkně od ruky....třeba ten rodný list najdeš ;-)
Odpovědět
Rodnej list nevím nevím, v pokoji už jsem prohledala skoro všechno a ta potvora prostě NIKDE NENÍ ]-( 8-(. Asi mi utekl :-D :-D :-D ty zátarasy jsou dost zajímavý - prostě z chodby se nedá do kuchyně dostat, ulička mezi sporákem a poličkama až na konec linky je absolutně neprůchozí :-D , tak snad to dáme do přijatelnýho stavu ;-)
Odpovědět
Jj to znám, lepší vyhořet než se stěhovat :-D
Odpovědět
Hurá - příští čtvrtek odpoledne jdu ke kadeřnici na zkoušku svatebního účesu. Tak jsem zvědavá, co mi z těch vlasů vykouzlí :-)
Odpovědět
a bude fotečka?
Odpovědět
pokud mi miláček půjčí foťák a nebudu v tom účesu vypadat jak debil :-D :-D , tak určitě bude :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?