Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
není za co:-) a děkuju, však všechny budete krásné!!! neznám škaredou nevěstu!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Včera jsem se kochala těmi pár fotkami, co jsem si na Tvé svatbě udělala, krása :o)) Jinak, děvčata, ve čtvrtek jdu na šaty, tak jsem zvědavá :)
Odpovědět
jééé pošli na mail lucievaneckova@seznam.cz at z nich něco taky mám:-))) dám si je do albíčka na FB na památku!děkujuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri jé tak to držim palce :-)
Odpovědět
taky držím palečky. mě to trochu chybí ten schon, ty přípravy a tak:-( aspon ten manžel mi zůstal:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem dorazila z barborky, docela to tam prokouklo :-) Jinak vše se daří, odříkaj mi lidi, nos mám jak bambuli, počasí úžasný - furt leje - prostě no stress :-D Ještě mi zbývá pár věcí tak jsem zvědavá jak to dopadne, ale zatim sem fakt pořád v klídku :-D Až mě to děsí...no tak hezký večer holčiny, jdu se depilovat :-D
Odpovědět
i tak se to vyvede, neboj!!! já byla taky happya jak si to užila...je mi líto že je po všem:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Luci já bych Ti ty fotky poslala, ale má to 14 MB :-| V PM Ti posílám odkaz, kde si je můžeš stáhnout :) @a.n.d.r.e.a Držím palce a podej report :D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Andrej uřčitě se to povede :-) když si tak v pohodě tak to určitě nemůže dopadnout jinak! :-) držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a určitě všechno vyjde jak si přeješ, na počasí se vyprdni, to nemá cenu řešit - a když by pršelo tak vám bude pršet štěstí :-) ježiš teď koukám že to máte už zítra, já myslela v sobotu! No to je mazec.. jako v tý británii :-) už se těšim na vaše fotečky, určitě budeš krásná nevěsta!!
Odpovědět
renfri: mě to nejde otevřít vůbec...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dík, určitě to bude fajn den, už se těším :-D
Odpovědět
Článek se načítá
andrej drž se dáš to jako my:-)
Odpovědět
@twigik ahojky to je super že sis to užila, jen se chci zeptat nevím jestli jsi to nepsala, jak to dopadlo s těma písničkama? :-)
Odpovědět
holky a jak se řeší hosti, který sou na těch povolených 8 aut?
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a držím palcéééé dneska ráno jsem si na tebe vspoměla že zítra už budeš v plné proudu příprav :-) Hlavně jsem hrozně zvědavá jak ti dopadne ten účes :-) ale určitě to bude super. Jak jsme byly spolu na zkoušce tak to vypadalo super a už jsem to taky přestala řešit :-)
Odpovědět
evajzek: písničky dobrý, měli jsme celkem 4 akorát mě štvalo že to zkoušel pouštět při obřadu jaký sou atd a ne před, tak to tam furt přepínal a jednou se to seklo (ale bylo to potichu naštěstí). jinak povolení nevím, sice sme měli taky pro 8 aut, ale kamarád nám zařídil vjezd až k zámku z druhé strany (takže nám řekli, jo vy jste ta VIP svatba) a pustili nás všechny až úplně nahoru...povolení je vůbec nezajímalo. tak fakt nevím, my jeli jinam jak říkám.
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik a my tě vyhlíželi od pakroviště tak jsme se uplně lekli jestli jdeme na správnou svatbu když jsme tě neviděli přicházet. Stáli jsme přímo u toho chlapa jak pouštěl hudbu a přepínal to právě furt kvuli tomu že se to sekalo, ale naštěstí jen když to bylo potichu. Luci jak se vám zdál proslov oddávajícího? Jaký to bylo? Bylo to dojemný nebo jaký to byl pocit? To by mě zajímalo:-)
Odpovědět
@twigik nooo jooo buržousti :-D tak budu vyzvídat od někoho dalšího teda :-) co jste měli nakonec za písničky? já si teď pouštím ty co jsou na tom seznamu těch varhaníků a nějak nevím nevím
Odpovědět
Kristý: proslov nevím, ani sem to moc nevnímala:-) řekla bych normál... Evajzek: :-D my měli písničky: kiss the rain (dawsonův creek) pak kiss me- nevím od koho, pak od duran duran ordinary world a ta poslední na nástup nevím...musela bych hledat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si, děvčata, byla dnes objednat šaty. Ještě v úterý stály 10 000.-, dnes už 13 000.-. Kdybych tam šla minulej tejden, jak jsem chtěla, tak jsem ušetřila. Trochu mě to namíchlo :) Ne ty peníze, ale ta smůla :( Nakonec je mám světlejší, než jsem chtěla, ale snad budou OK. A opravdu bude ušití trvat dva měsíce, takže je dostanu těsně před svatbou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Lucí, já to nějak tu hudbu nepostřehla, že to zkoušel při příchodu, tak to tam řeknu at si to zkusí ještě než nastoupíme pěkně :) jinak ty písničky jsi měla moc hezky vybrané, přítel poznal tu od duran duran ta se mu taky moc líbí :) jinak my jsme parkovali o kousek dojejc zezadu zámku jak parkujou svatby a už jsme se s těma chlápíkama mluvili, že tam budeme mít za měsíc svatbu a všechno v pohodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a Andrej, všechno zvládneš a ten zítřejší velký den si jen a jen užívej, pak hnedka tady poreferuj, přijela bych se na Tebe juknout, ale nevěděla jsem. že to máš už zítra a to já jsem bohužel v práci :( ale i tak přeju hodně štěstíčka do toho nového života :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri ajaj tak hlavně aby dopadly dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny, tak hlásim že od půl pátý nespim, už mám skoro vše připraveno, jsem sbalená a čekám na 7 abych vyrazila pro zuzku do čb. Je mi zle, tak jako mi bejvá vždycky před nějakou akcí kde chci aby mi to slušelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a :D Já mám obavy, aby mi to na svatbě slušelo, Ty se bát nemusíš, jsi od přírody krásná žena :) Se Zuzkou se snad sejdeme příští pátek, kdy fotí v Praze :) Tak pevné nervy!
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik Byl to RAR, takže možná problém, naposílala jsem Ti to mailem, to Ti přišlo OK?
Odpovědět
Profilova fotka
@a.n.d.r.e.a tak ted už jsi určitě nalíčená a moc ti to sluší :-) :-) :-) @renfri jojo tak tak :-D
Odpovědět
renfri: děkuju moc, došly, už v práci sem to otevřela a všichni jéééé:-) jako každá nevěsta:-) prostě krásný! moc si to užijte berušky, přeju vám to a Andrej, na tebe od rána myslím a držím drápky!!!tfuj tfuj tfuj!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zahlídla na FB Andrejiny fotky, pěkné pěkné pěkné!! :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?