Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí gratuluju!!!!:-D A kde? Já chci taky soutěžit a vyhrát!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Lucko, taky vééélká gratulace! :-D Jak si to udělala? Soutěžit se vyplácí, minulý diplomat jsme vyhráli 3.cenu - poukaz do kadeřnického salonu za 5tis :-D a už jsme i skusily a ještě tam mame nevybráno...
Odpovědět
no nejdřív jsem tam teda zavolala zda to není nějaký for. paní mě ubezpečila že fakt ne:-) vyplnila jsem na netu 3otázky na www.svetsvateb.cz ale ta soutěž skončila už a losovali dva...já jsem tomu ani nechtěla věřit:-) konečně se na mě taky usmálo štěstí...jen takovej dotaz: je dobré mít koordinátorku na svatbě???já jsem se s tím nesetkala...máte nějaký zkušenosti???
Odpovědět
Profilova fotka
no určitě to je dobrý jí mít :-) a kort když to budeš mít zadáčo :-) může ti dát ruzný typi a domluvit kde co sehnat a za kolik a tak :-) A pak na tý svatbě ti pomuže s organizací, že se nebudeš muset o nic starat :-)) se s ní domluvíš a uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé no tak to je paráda, to máš super a nebudeš pak mít starosti jestli půjde vše podle plánu, ona se postará!:-D Tak to ti moc blahopřeju!!!:-) Jooo to má tak někdo štěstí!:-D
Odpovědět
no to jo, jsem zvědavá co na to ten můj:-) ještě to neví:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D hrozně se omlouvám za pravopis, samozřejmě že tipy :-D Twigiku, určitě bude mít radows :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D pane bože - už radši psát nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Twigik - gratulace veliká :-) Jsi asi první člověk, kterého "znám", co někdy něco vyhrál :-D Původně jsem taky uvažovala o svatební koordinátorce, ale jelikož je to pěkně drahá služba, tak jsem si řekla - holt to musíš zvládnout sama. Také jsem včera poslala po menší konverzaci rezervaci do GOLDu, jsem zvědavá, jestli mají náš termín volno, jelikož mě paní strašila, že některé letní termíny jsou již teď obsazené :-I Jinak už se mi zdálo o svatbě asi 2x, vždycky to bylo příšerné fiasko :-))))))))))))))))))))))
Odpovědět
ahojky berušky, moc všem děkuju. jak jsem ale otom tak přemýšlela tak to bude ještě mazec a to: kytku mi budou dělat v praze (i mi jí doveze koordinátorka) ale....zbytek kytek jsem chtěla u té naší známé ale asi bude problém, poněvač ženichovi na klopu a maminkám se dělá kytička dle nevěsty (a jak ta moje bude vědět jakou udělat???). můžu jí to ukázat akorát na obrázku a to může dopadnout pěkným fiaskem:-) tak jedině to udělat vše u nich a to mě zase může vyjít pěkně draho...budu se muset na vše poptat, asi to nebude jednoduché dát dohromady :-D o svatbě se mi taky zdálo, masakr :-D přítel ještě stále nic netuší, řeknu mu to až po státnicích (26.8) protože ted moc nevnímá, na vše mi kejve a není s ním moc řeč na jiné téma než učení :-D a já chci aby měl radost tak týden ještě počkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Lucí já bych se toho nebála...když budeš vědět z jakých se to dělá kytek....korsáž je jasná a kytičky pro maminky nemusí být stejný nebo jo? :-) Jinak tu koordinátorku ti závidim....po tom snu se začínám dost obávat...A co je jinak nového u ostatních? Máte něco nového na svatbičku? Já sem zjistila že musim začít dělat oznamka, protože do října musim vědět kolik se má zarezervovat ubytko...a teď smolim ten raut....nemám absolutně tucha kolik čeho aby to stačilo pro 40 lidí, takže uvidim kolik co bude stát a pak budu objednávat podle ceny....:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, Renfi, jak na tebe pusobili v tom goldu, co jsi zjistila? Můžeš mi to napsat třeba emailem ;-) Luci, ja bych se toho taky nebála :-) když budeš vědět z jakých kytek se bude skládat tak se nedá minout ;-) Obdivuju, že to vydržít to neprozradit :-) já jsem strašně ukecaná a doma moc dlouho nedokážu nic tajit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, souhlasim s Kristyn :-D Já když si vzpomenu, že sem byla dva měsíce zasnoubená a nemohla to zatim nikomu říct....horor! Samo, že sem to vykecala ségře a nej kámošce!:-D To se prostě nedá vydržet!!!!:-D Dneska jsem koukala, ře v goldu hledaj recepční, mě tak napadlo, že by to byla sranda vás tam uvádět! :-D
Odpovědět
ahojky kočky, zdravím z práce:-) dneska zase do 7:-( vy jste zlatíčka, se vším umíte poradit! moc děkuji!!! no ví otom moje mamka a moje ségra, ty z toho byli mimo :-D máma mi volala a furt se vyptávala, co a jak...sama moc nevím, musím se tam potom na vše poptat:-) Andrejko to je mazec, proč to chcou vědět tak brzo? to já bych nevěděla:-( ale koukala jsem na jejich www a nevypadá to špatně. prosím tě a dorty atd si můžeš dovézt sama? a nějaké zdobení (stolů) atd tam je, nebo si vše musíš udělat sama? no uvidíme co bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, výzdobu ti klíďo udělaj, maj to na fotkách ze svatby, dort a koláčky je samozřejmostí, že si to můžeš přivést sama skoro všude - i tady :-) No chtěj vědět to ubytko, protože my tam budem zůstávat až do neděle, tak se chci zeptat ostatních jestli by taky chtěli, aby sme jim neblokovali pokoje....tak proto...ale myslim, že spíš většina odjede...no uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
andrejko to by byl mazééc :-D Sháníš práci? To by mohlo být dobrý recepční v hotelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne chtěla sem brigádu a tohle mě praštilo do očí! :-D Hned sem si na vás holky vzpoměla...:-)
Odpovědět
tak to jo, díky za info. já myslela ale že chtěj vědět i počet na ten raut víš:-) a vaří tam dobře - nevíš?:-) vše vyzjisti a dej info:-))) s tou brigádkou by to byl mazec...holky mám takovej náááápad co se někdy někde sejít??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Jsem pro :-D
Odpovědět
ok:-) ja jsem rozhodně pro:-))) andrejko jak válčíš v práci, kdy máš volno?nebo nějakou dovo?
Odpovědět
Profilova fotka
No já dovolenou nemám zatim žádnou, ale první víkend v září bych měla bejt v praze :-D Tak kdyby ses vrátila ze svatby už v neděli....nebo neni problém se domluvit že jo :-D
Odpovědět
v neděli se určo vrátím protože v pondělí klušu do práce na ranní ale otázkou je v kolik se vrátím. na svatbu jdu v pátek ale v sobotu má narozky táta...nějak to vykoumám a domluvíme se ju?? to by bylo super. a co jinak máš nějaký novinky v zařizování??? krom rautu a tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky s přidávám, srazík by byl určitě fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristyn: V Goldu na mě působili naprosto profesionálně, asi mi visí v mailu od nich zpráva, protože reagovaly (dámy) vždy okamžitě, vstřícně, jen nějak nemám sílu si to přečíst, posledních pár dní mám tolik práce (navíc nám kikslo auto), že se mi pak už do ničeho dalšího nechce :-( Ale musím se hecnout a dokopat se k tomu - v podstatě jsme po nich chtěli 1 ubytko na dvě noci ve svatebním apartmá, raut, výzdobu a ptala jsem se i na dort, jelikož jestli si za to řeknou jen o pár stovek víc, než v cukrárně, tak se nám to v tom stotisícovém rozpočtu už ztratí... Navíc kdyby ho vezl mladej z cukrárny, tak se budu bát, že to někde vyklopí, rozmázne, upustí a ještě si od toho umaže svatební oblek :D :DDDDDDDDDD (to je spíš takový nejkatastrofičtější scénář, ovšem po těch snech, co se mi zdály.... :D) Dneska nebo zítra si skočím na poštu, už mi přišly boty... taky se domlouvám na výrobě šperků, až je paní udělá, tak je hodím do galerky. To rozbitý auto mi trochu zamíchalo s plány, jelikož oprava stála 7 000,-, které jsem samozřejmě plánovala ulejt na svatbu. Takže mám ještě navíc depresi, že na to nikdy neušetřím :o)
Odpovědět
Profilova fotka
to se mi právě taky líbilo, že reagují rychle :-) Taky si to s tim dortěm myslím taky :-D. Ono je fakt že když si tu službu objednáš rovnou od hotelu, tak pak oni za to mají zodpovědnost. A když se něco po.. tak to musí vyřešit oni. Včera jsme debatovali s mamkou, která měla furt nějaký blbý řeči, že je to čtyř hvězdičkový hotetel, a že tam budou drahé panáky a pití, a že ona si vezme minerálku v petflašce do kabelky :-o !! ]-( A pak začala že určitě budou chtít lidi panákovat(což my o to nestojíme) a že to bude drahý... A že proč si to neuděláme někde u nás a hostinu v nějaký levný hospodě u nás... :-/ Začínám přemýšlet, že si uděláme svatbu jen se svědkama a kamarádama :-| když maj rodiče takový blbý řeči, a pak uděláme grilovačku pro rodinu doma na zahradě... Takový výdaje, to pěkně skazí náladu, to znám...
Odpovědět
renfri: od srdce jsem se zasmála když sem si představila tu kuriozitu s tím dortem:-))) určitě sem pak dej ty fotečky jsem na to zvědavá!!! Kristý: no jo rodiče, to je jasný, já se taky bojím že nám do toho bude někdo kecat at je to tak nebo tak...spíš asi mamka od přítele protože je taková hodná, snaží se mi furt něco dávat, je fakt zlatá, ale do příprav si asi kecat nenechám!!! já teda nemám furt nic - stále čekám až bude ta strašná událost ve formě státnic za náma!!!:-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci s těma rodičema je to hrozný, já mam normálně rodiče v pohodě, nic jsem nečekala, tak mě to docela překvapilo takový "řeči". Hlavně že jsou nespokojený ještě dřív než někam jdou ... :-S To si mylsím, nesmime se nechat ovlivňovat :-D ;-) musíme na to jít "tvrdě" :-)
Odpovědět
máš pravdu nesmíme se nechat! a musíme si to užít, vždyt se vdáváme my, ne maminka a tatínek - ty to už maj za sebou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!:-D Nenechte si nic líbit, je to vaše svatba a vaše výdaje!:-D Jinak mi to budem mít tak, že budou mít placený víno a pivo a nealko, panáky ať si každej hradí sám....možná udělám třeba jen kuponky na dva panáky gratis ale ne žádný whisky stoletý....to se pak všichni ožíraj tim nejdražšim, hlavně když je to zadarmo a nemaj soudnost....grrr....:-( Renfri: Je mi líto že kleklo auto, taky to znám tyhle nepředvídatelný výdaje...a pak když to skáče do tisíců...:-( Tak snad už se nic takovýho nestane, tobě ani žádný z nás! Už jen pohodový přípravy na náš den :-D Jéé tady je krásně, sluníčko....že já si nevzala kraťasy....a jak je v praze???Snad nehrozej další kroupy...jak ste vlastně dopadly???Nezasáhlo to i vás...šlo to hlavně přes phu 4....:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?