Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 Ahojky, no tak já taky čekal probuzení, ale nakonec dorazil až odpo...ale už sme doma...a jako dáreček mi přivez portský...mňam to si dáme do nodu emoticon Jinak mě je 25, tak to nejsme daleko od sebe emoticon Jinak dneska sem konečně zkoušela šatičky a bohužel mi nedělaj pěknou postavu takže budou na prodej emoticon Takže holt budu muset najít jiný, asi nějaký princeznovský aby mi zakryly ty moje široký boky emoticon Takže vlastně nic nemám kromě představ emoticon A den super, byla sem s kámoškou na Kajínkovi a bomba!emoticon
9. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
 ahojky beruško - a ten sídlí kde, ten fotograf? a ty se vdáváš kdy a kde?

Andrejko: ahojky, tak to jsi měla super den! portský, mnam, pošli do Phy (ale na prázdnou flašku ti kašlu emoticon ) tak s těma šatama mě to mrzí emoticon mě ale já bych určo měla ten samý problém proto si je du půjčit, jak se znám tak bych to přes internet taky neodhadla emoticon tak představy jsou základ ne emoticon dneska si už v práci?
10. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahojky,jj už pracuju...emoticon No jo co se dá dělat, za něco žít musíme...emoticon
Tak jako šaty nádherný, seděly mi krásně, ušitý suprově ale já v nich vypadala jak trouba emoticon Takže si musim vyzkoušet jakej styl mi sedí a hlavně zakryje ty mý boky a pak si je nechám ušít zas emoticon
No a navíc mi to tu blbne...celej den kontroluju jestli nepíšeš a ono mi to tu ukázalo až teď.... emoticon
10. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
 Jémináčku, tak to se nedivím, že mi paní z Hluboké ani neodpověděla na e-mail (chceme červenec 2011) :D Tak holt až v listopadu :o) Ono je to těžké, někde píšou "aspoň půl roku dopředu, o termíny duben-srpen je zájem" a na matrice se pak vztekají emoticon
10. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahoj renfri, jo jo bohužel je to tak....asi na matrice nechápou, že by sme termín měli rádi zamluvenej už teď, aby sme mohli zařizovat další věci - hlavně fotografové jsou pryč tak 10 měsíců dopředu...emoticon
Ale s úřadama holt nepohnem, přece jen žijem v čr... emoticon
10. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Fotografku jsem si zamluvila, a pak budu jen doufat, že se nám podaří ten termín na matrice získat :o/ Tak trochu nevím, v čem mají na úřadě problém - kalendáře na rok 2011 se už dají koupit v každém papírnictví emoticon
10. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 s těma termínama je to na pytel, od toho se vše odvíjí a oni s tím dělaj takové caviky emoticon však bude babka koukat, až se jí tam všichni 1.11. naservírujem emoticon s těma šatama Andrej si nelam hlavu, já budu jako trubka ve všem...jak lunt taky nejsem, teda tlustá taky ne, ale jak tele to jo emoticon koukala jsem že si přidala nové fotečky - pěkný polštářek emoticon dokolika dnes v práci???já do 7 emoticon
10. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 Ahojky, mužu se přidat? Budu se taky vdávat na Hluboký, a to 10.9.2011 emoticon Mame na to zamluveného Jirku Tvaroha, moc se mi jeho fotky líbí emoticon a kameramana chceme jeho kolegu Perta Baštaře. Hostinu nevíme zatím kde, ale pavděpodobně to bude v hotelu Gold v Českém Krumlově. Jelikož to budu muset organizovat na dálku - jsme z Prahy, tak budu vděčná za každou radu ohledně cukrárny,kadeřnice, květin, apod. emoticon Vy jste z jižních čech všechny?
10. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 ahojky vítej mezi násemoticon já konkrétně jsem taky z Prahy, ale rozená jihočeška emoticon mám tam rodiče a tak...já nemám teda vůbec nic, ani zásnuby za sebou, ale proč a tak jsem tu už psala tak se nebudu opakovat...mám se ještě na co těšit...termín předpokládám zamluven nemáš vid - jako všechny my tadyemoticon já jedině co vím, tak květiny budu určitě mít od p. Urbanové na pražské třídě - naproti zastávce budvar...dělá nádherné dekorace a docela levně...je to teda naše známá emoticon jinak cukrárnu budeme mít asi v besednicích - kde chce paní za mini zákusek 5kč, ale jaký jsou - mnam! na každé oslavě nechybí emoticon
10. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Taky jsem z Prahy, ta organizace na dálku mne docela děsí emoticon Máte už tip na nějakého vizážistu/vizážistku, kde by zvládli jak účes a líčení? Pořádně se mi nedaří nic najít emoticon
10. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahojky, tak kokám, že se nám to tu pěkně schází emoticon To je super...Lucí tak to máme asi podobnou postavu emoticon No zatim neplašim, ale jestli ani v prosinci nebudu mít šaty tak se asi zbláznim! emoticon Jinak já dnes končila už ve dvě.emoticon
Jinak holky, já jsem rodilá pražačka a odstěhovaná do Krumlova, takže pokud budete chtít něco vyřídit...sem tu pro vás! emoticon My se totiž s Twigik vystřídaly!!!emoticon
Šikovný kadeřnictví i vizáž mám doporučeno v salonu RedRet - najdete přes vyhledávač.....dorty nej dělaj ve Velešíně v Moka, mrkněte na stránky sou úžasný, a výborný...jinak ty poslední dorty co mám v albu jsou tam odtud...emoticon A květinářství zaim nevim...emoticon Asi se půjdu podívat k paní Urbanový emoticon
Ale to je snad ještě čas...
10. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Jo ještě holky s tim termínem....je to vždycky 6 měsíců před datem co chcete zamluvit....na duben přijímaj v průběhu listopadu, na červen až v lednu....Taky nechápu proč si to nepíšou do kalendáře nebo ještě líp do počítače....a oni tam maj jen nástěnku kam si přidělávaj papírky se jménem a časem....chjo...
10. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Andrejko ti dám vystřídaly emoticon měla si říct - dočasně. navíc já jsem na jihu jako doma, jezdím tam poměrně často, jak sem psala mám tam rodiče, ségru, synovce, prostě úúúúplně všechny. a můj přítel taky. no vidíš zase dobrej tip na dorty...teda, hele Andrej poslyš, co ty děláš v práci??? emoticon

Renfri - kde tady v Pze bydlíš? a kolik je ti?
10. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Noo je pravda že se moc nenadřu...emoticon emoticon emoticon No já nevím, jestli se vrátíte nebo ne, já teda každopádně NE emoticon
No tak to je fajn, to bysme pak časem mohly udělat srazík až přijedete vyřizovat a můžem vše zkonzultovat emoticon
Aspoň tu budu mít další nový známý, když se teda vrátíte emoticon
10. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 no já určitě, otom žádná, do dvou let jsem zas jihočeška (doufám že do dvou) emoticon co jinak u tebe nového, už máš toho svýho doma? ten můj pro změnu šel do hospody emoticon furt se doma učí tak jsem ho dneska musela pustit emoticon
10. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra.
10. srp 2010 ve 21:58 • renfri
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 neboj mi tady na věk rozhodně nekoukáme emoticon koukáme se hlavně na společné téma - svatba! emoticon a to je, tak to není co řešit emoticon a proč to chcete mít na jihu???
10. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 To je trochu složitější. Původně jsme se domluvili, že si uděláme svatbu "za humny" tady na Praze 10. Pořád jsme totiž nemohli najít místo, ze kterýho bychom se oba "posadili na prdel" (dámy prominou). A před čtrnácti dny jsme byli na dovče v jižních Čechách, objeli jsme Nové Hrady, Třeboň a Hlubokou... a na Hluboké jsme se oba na tu zadnici posadili, protože to je taková krása, že svatba prostě jinde být nemůže emoticon Teď vyrážíme do jižních Čech aspoň na víkend - i když tedy počasí nemá být nic moc, naprosto jsme se do toho kraje zamilovali emoticon

Svatba je úžasné téma, jen moje okolí, jen to slovo slyší, tak prchá do dáli emoticon Už je to zkrátka nebaví, tak jsem ráda, že jsem našla spřízněné duše emoticon
10. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 jo tak to já doma otom nemluvím, ještě není důvod, zásnuby mě teprva čekají, jen co přítel odstátnicuje - teda doufám, ale o svatbě příští rok diskutujeme jako o hotovce...no tak to ti to zařizování tam vůbec nezávidím, když to tam moc neznáš emoticon

ale pár kamarádek na beremku a je to dobrý, vid Andrej emoticon (nechtěla bych jim dělat svatební agenturu? emoticon )

no nic holky, já jdu chrápat, zítra ráno opět do roboty a tentokrát jen do dvou emoticon
pěkný večer a brzy zase tady...
10. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Ahoj, tak abych se teda taky přestavila, jméno je myslím taky jasné emoticon je mi 23 a bydlíme v Praze na Pankráci, nad Nuslema, přítel jezdí po Praze tramvají, takže jsem taky často sama doma emoticon
Brouzdám tady po beremku už hoodně dlouho, a měla jsem to jako twigik, zásnuby furt čekaly a čekaly, a už se to blížilo, i když jsem to čekala, jsem byla požádaná o ruku v červenci na výletě na zámku Kozel a brečela jsem u toho jako želva emoticon emoticon Takže se určitě máš na co těšit emoticon

Andrei jak já ti záávidím že mužeš bydlet v Krumlově. Je to to nejkrásnější místo kde jsem kdy byla emoticon hned bych se tam přestěhovala a udělala si třeba pension emoticon emoticon Ale bohužel, musím stát nohama na zemi, tak si tam udělám aspoň svatbu emoticon emoticon

Tak doufám že to bude stačit příští rok si to rezervovat... při nejhorším změníme místo obřadu...

Jinak s tím salonem RedRet jsem taky koukala na jeho stránky, ale nenašla jsem žádné reference na ně emoticon Ještě jsem našla salon v ČB studio Miracle, taky to nevypadá špatně. Trochu se bojím, takhle na dálku že nevím do čeho jdu...
Ty květiny když dovolíte, tak pak okoukám od vás, protože to vubec neznám nikoho a myslím, že co bude mít nějaké internetové stránky asi nebude nejlevnější emoticon
Ještě k těm dortům, Andrei děkuju moc za odkaz na tu cukrárnu Moka, vypadá to moc dobře emoticon Myslíš že i rozváží? Že by třeba dovezli do Krumlova?

V září se chystáme navštívit v Krumlově ten hotel Gold. Psala jsem si s paní odtamtud email a byly hodně milý, a ani ne tak drazí jak jsem čekala, když tam bude hostina budem mít svatební apartmá zadarmo emoticon ale kdybyste znali někdo něco lepšího, tak určitě napište emoticon

Jinak šaty mam jasno, nechám si je ušít v Madoře v Mikulově. Byli jsme tam na dovolené a šla jsem se tam podívat. A fakt úžasný. Budu je mít za 7-8tisíc, a budu si je moct vyzkoušet a i vybírat si krajky a upravovat podle sebe, sice to bude obnášet pro mě tím pádem aspoň 2 návštěvy Mikulova, ale za to mi to stojí, a Mikulov je taky pěkné město emoticon

Zkrátka to bude dost cestování ...

Renfi ohledně toho "utěku" na slovo Svatba, tak to mam úplně stejně emoticon
11. srp 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Kristyn: To jsi mě zviklala s tím hotelem, už jsem se dívala na stránky a jsou moc krásný emoticon Zkusíme tam taky napsat, byť by to znamenalo 30 km přejíždění na hostinu. Nebo kdybys mi to mohla poslat soukromou zprávou, ať chudáky neobtěžujem emoticon))

Šaty mám také vybrané, musím si je nechat ušít (naštěstí v Praze), jelikož mám 185 cm - a s tím v salónech nějak nepočítají emoticon
11. srp 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Tak víš co? Mohla bych ti poslat ty emaili od nich co mi posílali emoticon ale až večer, ted nejsem na emailu, v práci to mame blokovaný.
Kokala jsem na fotky toho sálu a přemýšlím jak je to velké, jestli se tam vlezem i na tancování a tak... Jak tam mají obrázky s tou tabulí, tak mi to přijde málo místa, ale budem mít jen maximálně 30 hostů...

Přemýšleli jste už, jestli budete "hostit" i fotografa? Já jsem se tu dočetla o tom poprvý a tak jsem si říkala, že proč ne.. Ale když jsem to řekla snoubenci, tak tomu se to nelíbilo, prý má fotograf fotit a ještě si za to říká za osum hodin deset tisíc, tak prý ještě nebude mu platit jídlo, a ještě bude mít sebou asi asistentku, tak to snoubenec řekl že už vůbec... emoticon chci se vyhnout nějakému trapasu emoticon
11. srp 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 ještě mě napadá, co říkáte na to, že tam mají svatby každou půlhodinu? To bude asi docela fofr že? emoticon
11. srp 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahoj holky, teda vy ste se rozepsaly....emoticon Já sem včera šla už spát, byla sem unavená...
Tak postupně zkusim reagovat, tak snad na nikoho nezapomenu...emoticon

Twigik: Jooo už ho mám konečně doma!emoticon Je to fajn, hned se mi usínalo mnohem líp...dřív sem sama ani neusla, celou noc sem vždycky probděla ale od tý doby co sme na jihu, tak sem tak uklidněná, že usnu hned i sama emoticon Je to tu prostě boží! Takže do dvou let jo?hmmm tak to sem zvědavá....já taky tvrdila, že tady nezůstanem a že chci na 100% zpátky do prahy!emoticon A jak to dopadlo....Jak se říká, člověk míní život mění....
A jak to že jen dneska do dvou???emoticonTo je paráda viď mít takhle krátce...a co vlastně děláš???

Renfri: Vítej!emoticon Tady opravdu na věku nezáleží emoticon Jinak já taky o svatbě moc nemluvim, abych náhodou kolem sebe lidi netrávila....a toho mýho už vůbec ne....musim pomalu...emoticon
A ten výběr místa si myslim, že by tak měl probíhat...je to krásný, prostě ste věděli že to chcete tady a držim palečky, nenechte se otrávit ostatníma!!!emoticon

Kristyn.g: Sem ráda, že ti nějaký ty odkazy pomohly....emoticon Ty recenze na redret na netu nejsou, mě to doporučila kámoška, tak to půjdu vyzkoušet a dám vědět....
Jinak s těma intervalama...já doufám, že v pátek tam tak narváno nebude a navíc to chceme až ve tři takže budem připlácet ještě za termín mimo oddávací hodiny...emoticon A většina nevěst má svatbu stejně až v sobotu...emoticon Tak já se toho snad bát nemusim....emoticon
11. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Také jsem nad "hoštěním" fotografa přemýšlela, říkala jsem si, že je blbé, aby nás paní fotila, jak se cpeme a sama sušila pusu emoticon Zas takové navýšení už tak obrovských nákladů to není - jen právě nevím, když má fotit, jak by u toho stíhala baštit. Až budeme mít s paní fotografkou v zimě schůzku, tak se na férovku zeptám a je to, vypadá, že je v pohodě emoticon

S hostinou mám opačný problém, chtěli bychom pozvat jen nejužší rodinu a svědky a oddávajícího (ráda bych, kdyby nás mohl oddat náš kamarád - to budou mít na matrice ze mě dvakrát radost), tj. celkem cca 15 lidí - a prostory v Goldu mi přišly obrovské (počítala jsem židle :o))) ), že přemýšlím, jestli nepozvat širší rodinu, abychom si tam nepřipadali jak sirotci v katedrále emoticon

Svatby každou půlhodinu jsou běžné ve všech těchle fabrikách na svatby, budeme tam stát ve frontě jak na banány - ale co :o) Aspoň člověk nebude mít pocit, že je v tom sám emoticon
11. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 emoticon To je hezky řečeno...emoticon

Jo to jsem zapomněla vlastně, já určo budu hostit všechny co tam budou, ale asi budou mít svůj stoleček kousek stranou....a my budem mít jen polívku a pak hned raut, takže až budou mít chuť tak si sami vezmou...myslim, že je to slušnost i když tam jsou pracovně...a rozpočet ti to opravdu tolik nezvýší...toť můj názor...emoticon
11. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 někde jsem četla, že se to odvíjí od první svatby, prý aby tam nebily mezery, nebo co.. Tak doufám že se mi to poštěstí emoticon

Nás bude asi třicet, tak se nebojím, že bychom to tan nezaplnili, taky jsem počítala židle, tak snad tam nějaké místo ještě bude, ještě se tam musí vejít DJ emoticon Sirotci v katedrále - to je fak moc hezký přirovnání emoticon Jinak koukaka jsem že tam je i nějakej "parčík" v areálu toho hotelu, tak to asi pak využijem na skupinové fotky emoticon no uvidíme až to uvidíme emoticon

Tak ještě s tím hoštěním si myslím taky, že je to vhodné, ale snoubenec se u toho uplně rozíčlil... emoticon
11. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 No tak snad když si to takhle zaplatim, tak si můžu snad vybrat ne???Sakra, no prostě budu trvat na svym i kdyby tam měla bejt dvouhodinová prodleva...emoticon
Kristz myslim, že když jim uděláte svůj stůl stranou tak to nemůže nikomu vadit...emoticon
Jinak ten hotýlek je krásnej, krásný okolí, jen ty pokoje sou na mě moc přezdobený, ale jinak nádhera...a ten sál vypadá že je dost velkej....my budem mít skoro poloviční a bude nás tam 5O emoticon
11. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 teda já jsem vlezu druhej den a taky se to pěkně rozjelo emoticon co se týče fotografa tak toho já na hostině mít nebudu takže to je vyřízeno z mé strany emoticon (pouze obřad). a pak kdo co nafotí emoticon o hostině vůbec nevím, pár tipů jsem četla, třeba mlýnská krčma, nebo štilec nebo bartochov...nevím...zase se mi nechce z Hluboké moc cestovat. jo s těma časama na svatbu jsem to taky slyšela a asi i četla, že prej nechtěj čekat na někoho třeba 2hodiny a časy se odvíjí od prvního kdo přijde (mimochodem oddávat asi už od 10hodin nebo nějak tak - a na to jim peču)..a ještě co mě štve je, že zacvaknem 6500kč za obřad a ještě loni to bylo jen 4tis. takže pěkně na tom vydělávaj emoticon

Andrejko: jsem zdravotní sestřička na soukromé poliklinice, takže třeba dneska mám jen do dvou, zejtra odpolední do 19hod...různě jak mi napíšou službyemoticon na jih se vrátím, otom vůbec nebudu diskutovat emoticon

co se týče lidí na hostině tak počítám tak 50??? (a budu ráda) ... ne fakt max :

máte tip na nějakou tu kadeřnici??? já vůůůbec emoticon

Kristýnko . s těma zásnubama je mi to jasný, jak jsem psala už Andrej tak budu taky řvát, nevím zda budu schopní říct jo emoticon
11. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Tak jsem zjistila, že hotel Gold je bráška od hotelu Štekl, co je hned vedle Hluboké a kde jsme hostinu chtěli mít původně, takže pokud budou vstřícní, uděláme to tam, menu mají stejné. V obou hotelích mají malé salónky akorát pro těch 15 lidí, tak by to mohlo být prima emoticon Teď o víkendu Hlubokou pořádně prošmejdíme a uvidíme emoticon Celkem trochu jedním vočičkem pošilhávám po svatebním koordinátorovi, protože mi přestává bejt jasný, jak to všechno zařídím, dám víc za benzín než by mě přišlo si někoho zaplatit :-O A taky mi trochu přestává bejt jasný, kde na to všechno vezmu emoticon))))))

Co se tejká zásnub... mno :o) Musím říct, že se mi drala slzička do vočička, když za mnou mladej přišel s prstenem, a to jsem nějakej "tvrďák" :D :o)))

Mimochodem - napsala mi paní z matriky, že "náš" termín se bude otevírat koncem ledna, kupodivu byla milá a neposlala mě k šípku, co ji furt všichni otravujeme s debilními dotazy emoticon)))
11. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš