Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 Představujem si obřad asi v jednu hodinu, taky mi přijde sprostý když chtěj tak nehorázné částky, aby si ještě sami řikali čas, a svatba každých 30 minut :-/ ...
Mě se ten přezdobenej pokoj docela líbí na fotkách emoticon

Já jsem taky měla co dělat s tim brečenim, protož když to přišlo tak nejdřív slovi "a mužu se tě na něco zeptat?" emoticon a mě bylo uplně jasný na co, tak jsem začla natahovat, a on se mě místo TOHO zeptá na "myslíš že je vhodná chvíle?" emoticon emoticon tak to jsem už skoro brečela a ještě jsem musela hrát jako "hloupou" že nevim o čem mluví. Tak pak ještě pár minut prodleva, chůze na druhej břeh rybníčka s labuťkama, celu dobou jsem musela zastírat emoticon . Pak to přišlo a konečně jsem se mohla rozbulet naplno emoticon Mám to ale trumberu emoticon

Renfi o tom štěklu jsem to pak taky zjistila, nechala jsem si tam posílat taky kalkulaci ale menu mi poslali jiný a vubec mi to tam přišlo dražší... Ale už nevim, budu se muset ještě kouknout... Ta Paní v tom goldu byla po emailech vyloženě mila, a všechno zjištovala co mě zajímalo a tak emoticon ale je fakt, že jestli budeš mit na oběd 15 lidí, že je to asi lepší nepřejíždět emoticon to mích 30 hostu bude muset být i ubytováno, ale v Goldu i ve Šteklu je to pěkně mastný, takže mi vyjde lépe ten Krumlov...
11. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 No tak jako jestli chcete ještě levnou variantu na hostinu a ubytko v hluboký tak vám můžu dát tip na super místo, sou tam moc milý....příští týden tam jedem zamluvit termín a vyjednat cenu atd....tak vám pak můžu poslat odkaz, nebo jestli chcete pošlete mi do ip požadavky na hostinu atd a já jim to dám ať vám rovnou udělaj kalkulaci....emoticon Hele fakt pokud budete chtít něco vyřídit tady v krumlově nebo tak, tak dejte vědět....ráda vám to zařídim či vyzjistim....mě to hrozně baví tyhle organizace...emoticon
Proto svojí svatbu taky tak řešim...prostě to bude jak ve filmu Svatby podle Mary - taky tak bezproblémový a vše půjde hladce!emoticon A když ne tak se svět stejně nezboří...emoticon
11. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Andreo neříkej dvakrát emoticon naštěstí je ještě čas, ale pak tě určitě "využiju" třeba kvuli těm květinám v Krumlově emoticon Určitě pak pošli odkaz na to místo hostiny emoticon
11. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Já to tu řikala už asi třikrát emoticon
11. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
 Kristyn: Prosím Tě pošleš mi to večer všechno na mail ze Štekla a z Goldu? princezna@renfri.cz emoticon Já jsem vycházela z jejich internetových stránek a přišlo mi to stejný. Vyjednání hostiny jsem hodila na mladýho, nevím, jestli toho nebudu litovat emoticon))))

Andrea: Podáš prst a utrhneme ruku emoticon To ubytování v Hluboké by mě zajímalo, kdyby měli internetové stránky tak, prosím, šup do pošty s nimi :o) Zatím jsem tam našla přijatelný akorát L-Klub či jak se to píše emoticon
11. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 jojo ted ti to Ajo přijde jako že nikdo nic, ale však se dočkáš emoticon

renfi tak to jsi odvážná holka emoticon já bych to trošku musla mít pod kontrolou, jinak bych asi měla nervy emoticon Ale jestli je ten tvuj tak výbornej, proč ne ? emoticon Určitě ti to pošlu emoticon

Ve čtyři mam v práci padla - už aby to bylo... emoticon
11. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Kristýn díky, pomohlo nám to v rozhodování emoticon GOLD jasně vítězí :o))
11. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 není zač, jo a mimochodem,poslala mi taky obrázky dortů, který mi mužou zařídit, a čirou náhodou jsou to dorty z toho Moka co tu už byla řeč emoticon
11. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
 ahojky tak vás zase po celém dnu zdravím emoticon koukala jsem že tady řešíte tu hostinu. tak to jde mimo mně, v krumlově jí asi mít nebudeme.
Andrej nevíš něco o té mlýnské krčmě a tak? asi ne vid,když to chceš mít v čk, což chápu když tam bydlíš...já bydlím bydlím na druhou stranu od hluboké - na tábor a ten můj zase za krumlovem tak to chci udělat někde mezi...ale to se ještě uvidí...
Kdo ste tu psal že bydlíte na Pankráci??? (přestávám mít přehled) já bydlím na Vyšehradě emoticon
hezký večer všem...jo a poradte mi tu kadeřnici???a ještě něco - kde budete kupovat prstýnky? přes net se mi do toho nechce a přes svatební salon je to poměrně mastný....díky
paaaaaaaa
11. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 emoticon Kristý no ta to je super, to hned ber, všichni si to moc chválej...Jinak dneska přítel rozhod, že jedem zítra domluvit tu hostinu a ubytko do Hluboký....emoticon Tak to jsem zvědavá s čím zítra večer přijedem...emoticon Takže zjistim podmínky a pak dám kontakt jo?!
Ahojky Lucí, sem si myslela, že už se tu dnes neobjevíš...emoticon
Ty jo prstýnky nevim kde, ale přes net bych to taky neriskovala...
11. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 twigik : Já bydlím na Pankráci emoticon Tak to jsme skoro sousedky emoticon Kadeřnici neporadim, takhle na dálku vim akorát to, co jsem někde vyčetla emoticon

Ale prstýnky budem kupovat ve zlatnictví na Nám. Bratří Synků, je tam zlatnictví(taková velká býlá cedule "zlatnictví") a tam jsme našli co jsme hledali emoticon mam fotku v albu. Mají tam nějaké prsteny jako typové, a dělají na přání různé kombinace a i podle obrázku, mají tam i katalog s fotkama co dělali někomu na zakázku pro inspiraci. Líbí se mi že to dělají z nerhodovaného bílého zlata, ale prý by to i porhodovali na přání emoticon Cena cca 8tisíc - což je víc než super. Navíc vykupujou zlato za 300kč/gram, takže když donesem vlastní zlato, budem to mít ještě levnější emoticon
Ándrei: vypadá to že to bude super typ, určitě zajedem ochutnat, poslala jsem jim email kolik tam tak ten dort stojí emoticon Taky jsem zvědavá jak ti to dopadne, tak pak napiš emoticon a i napiš kontakt emoticon

Asi musim vypadat jak blázen, když svatba až víc jak za rok, a takhle už to máme rozmyšleno, musím to vysvětlit měli jsme mít svatbu už v dubnu nebo v květnu, ale pak jsem si uvědomila, že mám v květnu zkouškové emoticon (studuji dálkově) a muselo se to přesunout na září, ale taky hezký měsíc emoticon
11. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Kristyn: jj, taky jsem na to koukala, zajímalo by mne, kolik si přirazej za to, že to objednaj a přivezou emoticon))) Takže jestli jsi do Moka psala, tak mi to pak, prosím, taky napiš, jsem jedno velké oko :o)

Co se týká prstýnků, já nakupuji téměř všechno přes web, i prstýnky už máme (také přes web - a to jak zásnubní, tak snubní). Mám trošku problém s tím, že jsem alergická na kovy, dokonce i na chirurgickou ocel :D, takže byl docela záhul sehnat něco, po čem se neosypu a neupadne mi prst emoticon)) Nakonec máme prstýnky z kaleného stříbra, stály asi 500 Kč - už ani nevím, jestli jeden nebo oba dohromady, máme je už dlouho. Tím, jak jsou kalené, tak na slunci září jak kdyby stály nejmíň 10 000.- emoticon)) Osobně bych se v ověřeném a známém shopu nákupu přes internet nebála - ovšem zlatnictví bude lepší určitě, člověk hned ví, na čem je, v e-shopu to mohou šikovně nafotit, že to vypadá kdoví jak a pak je člověk zklamanej :-I
12. srp 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 renfi tak dort co mi nabídli v gold za 3tis mi nabídli v Moka za 2 tis ale bez kytek(ozdob), a to ještě nevim jestli si připlácej za dovoz a tak... uvidíme co mi napíše s tím dovozem. Takže ve výsledku by to vyšlo říkám si o pár stovek levněji. Je to ale taky tim, že je nějaká daň sprostředkovatelská nebo co 20%, to nam řikali na veletrh zástupci hotelu Růže. Jinak Růže je taky pěkná, ale je tak o 30% dražší než gold, který přiznejme si, není nejlevnější.
Neznáte ještě někdo neco jiného v krumlově kde se dělají hostiny? Že když tam budem, tak bychom to zkoukli najednou. Taky kvuli snoubenci, aby měl možnost "výběru", aby z toho měl dobrý pocit, že si může vybrat emoticon

renfi já taky nakupuju občas přes net, ale taky jak říkáš u ověřených obchodníků, třeba prstýnky když nevím jak by vypadali ve skutečnosti nechci ryskovat, takhle v tom zlatnictví jim to tam lajcky vysvětlím jak to chci a uvidím na tom zlatníkovi jestli mě pochopil emoticon
12. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 ahojky holky, tak vás zase zdravím. zrovna jsem zjistila jednu novinku. volala mi ségra, byla už podruhé v salonu DAIRIS v českých budějovicích - a je tam dokonce i vizážistka,modelace nehtů atd. a říkala ségra že bomba! já tam půjdu asi 3.9 - jdu na svatbu tak se tam nechám asi učesat (pokud bude čas)...prej sou milý, fakt perfektně učešou a na to že fungujou asi měsíc maj dost klientely. tak uvidíme, netový stránky ale bohužel nemaj, aspon já je nenašla. a s těma mini zákuskama jak jsem psala - tak ségra říkala že je to v Břilích u Třeboně a stojí 4,50. je to firma Tlačil (je to výrobna). jestli maj i netový stránky tak to nevím...tak to jsou ode mne novinky, zda se o někomu bude hodit, nevím.

Kristýnko a maj to zlatnictví na www? že bych se koukla?
Andrejko : to víš měla jsem ještě časík večer napísat, to jsem zrovna stihla dobu kdy tam nebyl přítel, jinak jak se furt učí, nemám šanci emoticon ale dneska jsem do 7 v práci, tak se tady asi ještě objevím emoticon tak zatím...
12. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Andrejko ty máš taky Tomáše jo??? to už si děláš srandu ne???? emoticon emoticon emoticon emoticon
12. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Lucka: emoticon emoticon emoticon Tak to je něco, a představ si že jdu v tom samym termínu taky na svatbu....emoticon Neni možný...už to nechápu! emoticon
Tak za chvilku vyrážíme, tak držte palečky ať nám daj nějakou pěknou cenu na hostinu a ubytko emoticon
12. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 emoticon ty si vopice vid? emoticon no jo, osud emoticon ještě mi řekni že jdeš taky na Zlatou Korunu a já už nebudu moct emoticon tak pak dej echo co a jak...dobře pořiďte ahooooj
12. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Tak ještě chvilku a už opravdu vyrážíme...emoticon
Já a opice? Né! Jedeme pro změnu do Prahy...emoticon
Jo a mimochodem, teď mi došlo, že mám vystudovanou taky zdrávku...emoticon emoticon emoticon

Tak se tu mějte, večer se skáknu pochlubit s dojmy a pojmy. emoticon
12. srp 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 teda to jsou shody to není možný? ale sestřičku asi neděláš vid? já jsem šla do phy studovat ještě Bc už jsem tu zůstala emoticon co tu budeš dělat, jedeš se na mě podívat jo - jestli nejsme dvojčata? emoticon tak čusík pusík emoticon
12. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 emoticon No jedu tam na tu svatbu přeci...emoticon
Ne ne sestřička nejsem, jsem zubní technička, ale stejně to nedělám...emoticon
Tak se tu mějte, večer páčko...emoticon
12. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 ahaaaa jo na tu svatbu, tak to si vyměníme místa zase na chvilku emoticon
já serfuju po netu a hledám nějaký prstýnky a tak...
12. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Ahojky, tak jsem našla stárnky toho zlatnictví, to je pro mě taky novinka, myslela jsem že je nemaji emoticon
wé.wé.wé.zlatnictvihanys.cz emoticon

Holky,holky, normálně mě napadlo, jestli tady někdo nemá schizofrenii? emoticon emoticon
12. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Holky, začal mi v hlavě strašit další bubák emoticon Chystáte nějakou svatební zábavu? Jaký s tím máte zkušenosti ze svateb v okolí? Nerada bych, aby naše svatba byla jedna obrnuda - jak tomu právě povětšinou bylo na svatbách, na kterých jsem byla emoticon Třeba po obřadu se budeme tak hodinku fotit - a co budou dělat chudáci hosté? :-/
13. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 budou koukat a tiše závidětemoticon ne hele tak to fakt nevím, když se vdávala ségra tak jsme koukali, taky se fotili...nevím ani, ono to tak uteklo.... emoticon
13. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 renfri kolik si říkala že tam tak vyjdou ty snubáky??? mě se líbí ty co jsem dala do alba...tak abych věděla cca kolik se to tam pohybuje emoticon
13. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahojky emoticon
Taky sem koukala na to zlatnictví a taky bych si tam vybrala emoticon Takže šup sem s přibližnou cenou...emoticon Je to kousek od babči, takže až tam pojedu rovnou se zajdu podívat...emoticon
Jinak včera: mise splněna, nebude to sice žádnej luxus, ale ta cena!!!!emoticon Už máme zarezervováno!!!emoticon Super přístup! A tak teď musim dát dohromady ten raut, mám si napsat co chceme a oni nám vše splněj emoticon
Holky a jak to máte s ubytováním? Platíte to hostům??My jim prostě řeknem, že je tam možnost přespání a že to stojí tolik a tolik...
Jinak já budu dělat svatební noviny, takže budou hosti číst když se budem fotit a nebo se budou fotit s náma...to k tomu prostě patří, holt musej počkat....emoticon
13. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 nazdárek Andrejkoemoticon to je dost emoticon teda, to je dobrý, máš termín ještě později než já (pokud teda ještě nebude změna) a máš tolik věcí už a já???NIC emoticon no jak říkám, to pak budou fofry emoticon ale není nad to, si vše rozmyslet a pak to prostě jít zařídit emoticon jak ses ptala na to ubytko hostům, tak to budeme mít jako ségra, která měla danný dva řidiče (ne z příbuzenstva!) a ty prostě pak rozváželi. myslím že to bylo dobrý a co dem ted na svatbu tak to taky tak maj...zaplatit ubytko 50lidem? ne děkuji, ještě bych chtěla někam na svatební cestu emoticon
13. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 ještě se chci zeptat, skleničky na přípitek na obřadu prý na dávají na Hluboké (a nechávají je i na pamatáku). je to tak? a ještě se chci zeptat, zda je nutné si koupit polštářek pod prstýnky, nebo ho tam mají taky?
13. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 No u nás je právě problém, že většina přijede z Prahy, takže prostě pokud se budou chtít opít a zadarmo najíst tak si to holt budou muset zaplatit....emoticon
Jo abych nezapomněla, je to Sporthotel Barborka, maj tam dokonce i trampolínu tu velkou - to budou fotky emoticon a taky welnes....emoticon Paráda...
Jak že mám všechno????Já nic nemám, jen foto a ted už zamluvenej hotel....to neni moc...
13. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 lepší něco než nic neemoticon a ten hotel je přímo někde v čk? já bych radši něco aby byla kolem příroda, jako je štilec, bartochov a tak...uvidíme jaký názor na to bude mít můj přítel emoticon jo jinak mám dneska v práci docela pohodu, tak koukám na různá témata a koukala jsem jak některé holky vyráběli ty čokoládičky a úplně mě to nadchlo. to já vůbec nevím že se dělá emoticon jinak jsem zvědavá na svatbu na kterou ted půjdu zda mě něčím oslovíemoticon
13. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš