Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Né je to na okraji hluboký....takovej areál...:-) A okolí moc hezký...nikam dál jezdit nechceme, tak proto sme se rozhodli....:-) No jsem na to zvědavá....joo a čokoládky budu dělat taky, je to moc hezký.... Hele a ty trpíš schizofrenií????:-D :-D
Odpovědět
já???ne proč??? :-D připádám ti taková jo? no ti díky:-) ahaaaaa já myslela že je to v krumlově...a jaký sou tam ceny, kolik tak asi chtějí? a jmenuje se to přesně jak, najdu to na netu??
Odpovědět
Andrejko koukni http://www.madr.net/ maj krásný ty prstýnky, i ta cena 7500 za pár jde...teda podle toho kolik do nich chcete vrazit :-) koukám po nich ted:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) koukam jste se rozjeli :-D mě napadlo jako pro zábavu hostum během focení rozdat svatební noviny :-) takže to určitě bude :-) Jinak twigiku vypadáto, že máme stejný vkus na prstýnky :-D protože ty prstýnky jsou ty naše vybrané :-D Cenu nám říkali cca 8tisíc ;-) mám fotku v albu "naživo" tak mrkni.
Odpovědět
no neke:-) no to jsem zatím dala co se mi líbí, to neznamená že se budu vopičit:-) bůhví co mi na to řekne ten můj:-) hele a co ten polštářek? budete ho kupovat?nebo ho tam maj?jak je to?
Odpovědět
Profilova fotka
S tim polštářkem jsem nad tím taky přemýšlela, ale asi si uděláme něco jednoduchého kdyby tam neměli (ale to nečekam). Napadlo mě třeba něco z perníku, třeba perníkové srdce a v něm "zapíchlé" ty prstýnky. Napadlo mě to když jsem v OC smíchov viděla ty krásné perníkové "blbůstky". Pak by se mi líbili perníkové jmenovky a taky děkovné perníkové srdíčka pro rodiče... prostě taková perníková svatba :-) Neni to moc ujetý?
Odpovědět
každá máme jiný vkus, takže ta perníky mám jiný názor - ne :-) nějak se mi to k tomu nehodí...ségra se vdávala před 6lety na hluboké a nepamatuju si že by nějaký polštářek kupovala...ještě se chci zeptat...co nehty? necháte si někdo udělat gelové? já mám malé ruce, nehty kráťoučké a nic extra, tak přemýšlím co a jak. a ještě další mé dilema jsou brýle. poněvač mám dost nápadné (černobílé) tak jsem se rozhodla pro čočky...měla jsem je už dřív asi 8let...tak uvidíme. nějak se mi to k tomu princeznovskému image nehodí...jaký máte vy názor???
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky teda víc líbí bez brýlí, ale já brýle nenosím, tak to je jen můj názor... Na druhou stranu černo bílé by se mohli i hodit k nápadné nevěstě ;-) Ty perníčky právě přemýšlím jestli se to právě hodí, ale ty jmenovky tak asi udělám, bude to určitě mylý dáreček :-) Gelové nehty jsou dneska v modě, obdivuju holky co mají nervy si to furt chodit doplňovat, já bych na to nervy neměla...
Odpovědět
děkuji za názor, také jsem se rozhodla pro image bez brýlí...s těma nehtama právě nevím no. já bych je chtěla jen kvůli svatbě, ale zase si ted o svoje pečuju olejíčkama atd, tak snad budu mít pěkné...
Odpovědět
Andrejko a prosím tě můžeš si tam přivézt nějaké své pití a jídlo? a můžeš si to tam ještě dozdobit jak chceš nebo tak?
Odpovědět
Profilova fotka
já spoléham na to, že si akorát dojdu udělat třeba nějakou francouzskou manikůru a nebo se mi na to podívá kámoška, která si nehty dělá sama a je to.. :-) myslím že když si zajdeš pár dní před do salonu, tak by ti ty nehtíčky mohli upravit i bez geleu ;-)
Odpovědět
snad jo, na to je ještě časík:-) i když já mám na všechno dost času a pak se z toho po...poblázním :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno - teda dopoledne :-D No vy ste se zas rozkecaly....:-) Lucí díky za odkaz, už sem koukala a maj tam moc pěkný prstýnky...my je zatim neřešíme, chtěla bych je pořídit až v lednu na svatebnim veletrhu...:-) A se slevou.... Jinak co se týče brýli, taky bych volila bez nich....ale zase nevim třeba ti to sluší víc s nima...:-) Nehtíky si budu nechávat svoje, ale nechám si na ně udělat francouzskou manikůru se zdobenim....možná si je ještě nechám zpevnit gelem....ale v žádnym řípadě už nikdy si nenechám klasický gelovky, moje nehtíky se z toho vzpamatovávali přes dva roky... ]-( Ták a když si zadáš Sporthotel barborka do vyhledávače,tak ti to najde hned....pití svoje můžeš jen za špuntovný, ale ceny tam maj lidový takže i když sme chtěli nakoupit svoje, tak nebudem. Výzdobu budu dělat jen já s kámoškou den před svatbou....:-D Takže to bude asi vypadat, když se budu klepat jak ratlík...:-D Jo a s tou schizofrenií začla myslim kristyn....:-P :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem zas něco řekla :-D já to myslela tak, že jako máte tolik společného... Taky jsem koukala na prstýnky z odkazu, a moc krásný, jen bych se bála, že se to brzo ošoupe ta povrchová úprava..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Kristyn vždyť já vim, že si to nemyslela nějak zle....:-D Jen si musim rejpnout do twigik, ať to nepadne na mě...:-D Já si zatim s prstýnkama hlavu nelámu....momentálně nemáme zbytečnejch 10 tisíc...takže vyčkáváme....:-) Holkyyy vždyť máme času....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem zvědavá co budeme dělat po svatbě.... :-D
Odpovědět
jen do mě no, potvůrky jedny:-)))
Odpovědět
Andrejko a kolik chtěj za pronájem a co znamená za hubičku???:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ahoj, tak vás tu zdravím po víkendu...jak ste se měly? U nás bylo nádherně, furt sluníčko a sprchlo vždycky až v noci...:-D Pro mě znamená za hubičku, že třeba ubytko vyjde na nějakejch 450 na osobu, což je super cena, rozlejvaný nealko ma za 6 kč za decku, což je taky fajn, je to skoro půlka, než dávat 30 za dvojku koly ve skle...jinak kalkulaci na raut dostanu až jim pošlu požadavky, tak to musim dát do kupy co nejdřív....:-) Tak já zase letim, dám sprchu a do pelecu, sem po víkendu vyřízená....tak pa, zejtra přes den se tu objevim...:-)
Odpovědět
nazdárek. víkend utek, jak jinak! :-| a zejtra mám odpolední, takže zase do 7:-( no tak to je dobrý, to se na to pak asi taky zasoustředím a uvidím, pár kamarádů mi ještě dalo nějaký tipy, ale nevím ani kde to je, tak pak dám vědět...nevíte někdo kdy je svatební veletrh? tak papaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, se tady toho nahromadilo, vezmu to postupně: Perníky jsou hezký nápad, ale podle mne se na svatbu nehodí, pokud nebude pojatá v jakémsi jihočeském stylu veselky a zabíjačky :-D Nehty - mám naštěstí pěkné ruce i nehty, takže mi manikérka říká, že je škoda na to něco patlat, gelové si dávat nebudu, ale nechám si je ozdobit - francouzská manikura, bílá kytička či jiná ozdoba. Vzhledem k tomu, že se nejspíš budou dělat detailní záběry fotografií rukou při navlékání prstenů je určitě potřeba o ruce dbát a když nejsou pěkné nehty vlastní, tak možná tím gelem nějak vypomoct, ale nemám s tím zkušenost :-I Co se tejká brejliček, taky jsem řešila, a jelikož mám brýle extravagatní a černo-oranžové, tak si je rozhodně k šatům vzít nemohu. Navíc fakt - brejlatá a princezna, to nejde dohromady :D Polštářek pod prstýnky - my jsme milovníci koček, takže budeme mít tácek, na tom dvě bílé elegantní sošky koček, jak mají prstýnky položené na natažených tlapkách :-)) Ubytování pro hosty neplatím, na to prostě nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
BTW jsme se byli podívat v sobotu na Hluboké, fakt to tam frčí jedna svatba za druhou, jedna nevěsta lezla ze dveří a šlapala té předchozí na paty :-I
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jsme si užili hezký víkend že? :-) Hostum ubytování taky platit nemužeme... Renfi, tos to viděla přímo v "akci"? A opravdu je to tak hrozný? Je pravda že se tam určitě potkají 3 nevěsty najednou? To se tam asi nedá moc fotit když bych chtěla být na fotce jen se "svými" svatebčany co? :-/ Ale tak je to asi všude, to samí jsem viděla na Dobříši na zámku... No když bude uplně nejhůř, tak uděláme obřad někde jinde no... :-(
Odpovědět
:-) no na Hluboké je to opravdu mazec, bohužel, opravdu je tam jedna svatba za druhou a ty nevěsty se tam prostě potkávaj... :-| a ne jen dvě :-( s těma brejlama mám jasno, půjdu do čoček, kdyžtak si je pak na hostině vyndám, nebo tak, to se pak pořeší mám tucha že na Hluboké ale nějaký polštářky mají ne???nebo je MUSÍM koupit??? s těma nehtama mám taky jasno, koupila jsem si nějakou výživu - laky atd, a musím je dát do pucu:-) gelovky se mi taky moc nechce :-| víkend utekl jako voda - achjo:-((( tak at nám pracovní týden rychle uteče...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, snad to uteče a bude zas pěknej víkend :-) Já mám taky svoje nehtíky pěkný a dlouhý, takže když je začnu vyživovat tak to snad bude stačit a pak si je nechám jen hezky naláknout...:-) A to střídání je běžný skoro všude na těhle oblíbenejch místech, já můžu jen doufat, že se nás v pátek a v dubnu moc nesejde....:-) A jinak polštářky či jinej podnos maj vždycky všude, to je jen taková vymoženost, když chceš mít vlastní podle svého gusta...:-D Jo a svatební veletrh by měl být někdy v březnu - loni byl myslim koncem března, koncem ledna bejvá v hradci a pardubicích, v únoru v praze v Diplomatu :-)
Odpovědět
já jsem slyšela že tam jsou dost slevy atd, ale na únor to nechat nechci...no uvidíme, teda zda zůstane datum: svatby stejný a nakonec mi ho miláček nezmění i když říkal že je mu to prakticky jedno. tak já za půl hodky mažu směr domov:-) co novýho jinak???
Odpovědět
Profilova fotka
V diplomatu se mi to letos docela líbilo, akorát ty prstýnka a tak mi to tam přišlo dost předražené... Viděla jsem i nevěsty že si tam kopili šaty u stanku Romatica, tak tam asi taky budou slevy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska se mi poprvé zdálo o svatbě - no děs a hrůza!!!Brrr...musim to pořádně naplánovat, protože v tom snu jsem skoro na všechno zapomněla - no prostě děs.... Jéé holky a co hudba? Zůstanete u klasiky nebo budete mít svoje oblíbené??? Koukam, že se asi na veletrhu všechny potkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy já mám od začátku týdne nějakej frmol, že ani nestíhám číst poštu :-I Co se týká hudby, tak zvažuji dvě možnosti - buď si přinést něco vlastního a jen to pustit, nebo si přinést něco vlastního a požádat kamaráda, jestli by "byltakvelicelaskav" a zazpíval :-) Každopádně nechci žádný tuctový svatební pochod :-(
Odpovědět
holky já jsem dneska vyhrála svatební kytku za 1500 a ještě koordinátorku a předsvatební poradenství:-))) na netu jsem vyplnila anketu:-))) hurááááááááááááááá!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?