Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
Zúžit ho chci protože mi přijde 50 cm na stůl moc široký, tak ho zkrátim třeba na těch 36cm (taky až uvidim a naměřim pořádně ty stoly v restauraci)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem vzala 3x vlizelín ten je těch 50cm široký, ten máme krémový a na to máme 3x 36cm širokou neobšitou organzu. Ta obšitá je širší asi 40cm. Obšitou organzu jsme vzali na šerpy na auta 2 role bílé a 1 roli mačkané bílé úzké (asi 20cm) na mašle na kliky.
Odpovědět
Peti ty se tam chystáš přeměřovat stoly????:-) a už máte vybraný jídlo? my ještě ne, až to tam ochutnáme, máme několik tipů, táborská bašta, svíčková a ještě ta krkovička po selsku:-) jinak dneska jsem nám tam rezervovala pokoj:-) joooo holky už aby to bylo:-) já nevím, mě se zase víc líbí organza a jak to tam udělaj je mi fuk:-) kolik rolí kupuješ???
Odpovědět
Profilova fotka
já to brala podle tvaru stolu, budeme mít účko, takže na každou "lajnu" stolů jedna role. Já to vymyslela šalamounsky - budem mít kombinaci :-D peříčka bohatě stačí podle mě ty dva pitlíčky - jedeny přírodní, jedny zelené. Akorát nevím co dál na ten stůl. Budete mít na stole táci s koláčky?
Odpovědět
y ta budee ít určitě dorty (asi 3 i se svatební) minizákusky a pak ještě slané pečivo a tyčky atd...
Odpovědět
Profilova fotka
přeměřovat ne, ale jsou různý šířky stolů, tak pokud by tam byly širší než těch 80cm co bývá asi klasika, tak bych nechala ten vlizelín širší, ale jinak ho tak širokej na stůl nechci, tak to co odstřihnu použiju na něco jinýho... Jinak my tam máme zati rezervovaný pokoje 4, ale uvidim po novým roce, kolik lidí mi řekne že tam přespí... Na stůl určitě koláčky a nějaký cukroví dáme (já bych to bez sladkýho nepřežila) no a pak taky ty dorty a slaný.. A nevim jestli kupovat i kytky doprostřed stolu, mě se líbí ty plovací svíčky s pískem, tak něco takovýho tam chci..
Odpovědět
jj kytičky si tam taky chci dát, asi gerbery. uvidíme ještě:-) a Peti tysi tam tedy výzdobu budeš dělat sama??nebo jim to dáš a konec?:-) jestli tam bude svatba před náma tam mám stejně smůlu, páč ráno tamteda nepojedu a nemá kdo jiný:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn: Kolik vás bude na hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
asi 25-30 čím míň tím líp :-)
Odpovědět
to je pravda čím mín tím líp, ale u mě je to furt 40:-( a asi to tak zůstane:-)
Odpovědět
Profilova fotka
40 je furt lepší než 80 :-) tak asi máte kolem sebe hodně skvělých lidí :-) Máte někdo také dilema jestli někoho pozvat nebo ne? Nebo toto máte všechny v poho?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
no pani vypadala, že by byla radši kdyby jsme měli restauraci, ale my chcem ten sál. Je světlejší a hezčí... a větší... Tak doufám že v tom nebude problém... Ještě jí budu muset napsat email. Kdyby problém byl, tak bychom to udělali jinde no... No s těma příbuznýma je to na kočku. Já pozvala akorát tetu od mojí mamky. Protože jakoby "patří do rodiny" a stýkáme se. Jinak bych tam chtěla fakt jen blízké. Jsem z toho docela nervozní, poslední dobou bych byla radši pro svatbu opravdu při minimu lidí a po svém... Všichni z toho totiž dělaj "velkou věc" a jak to má být a tak, a neni to zrovna příjemný... Ted v neděli jsme to oznámili přítelovi mámě. Nechtěli jsme ale na otázku "a kdy se budeš Milane ženit" se muselo reagovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, mám trochu podobnej pocit... poslední dobou bych nejraději každému šupla párek v rohlíku a mazejte dom :) Všichni z toho taky dělají "událost", ale naštěstí do toho nekecaj... zatím...
Odpovědět
Profilova fotka
no mě vadí takový to jak jsou všichni z toho ve stresu mam pocit, hlavně babička s mamkou. Hned strasujou jak co bude a tak... já tohle nesnáším! Já si to představuju hrozně jednoduše :-) Taky to je dobrý nápad s tima párkama v rohlíku. Pujčíme takovej ten pojízdnej vozíček, rozdáme párky v rohlíku a čau čau :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristyn: Jinak ta Tvoje výzdoba je moc pěkná, peříčka nakoupím též. Taky jsem tu napsala na inzerát, kde slečna (paní :D) prodává košíčky pro družičky, tak jsem jí zkusila napsat, nevěděla jsem, do čeho dám vývazky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem tu pár věciček už koupila :-) vývazky budem asi rozdávat z normální malé dárkové taštičky :-) i ted je tam mam uložené :-) včera jsem dodělala organzové květy do vlasů i když se uvidí, jestli nepužiju nějaké jiné... Děkuju za pochvalu, i když ono to bylo foceno pod umělým světlem večer, takže ty barvy vypadají docela jinak... asi bude spíš rovně natažená ta organza, jen by to chtělo ještě něčím ozvláštnit možná... ale ono až na tom bude nádobí a cukroví, tak to bude taky vypadat jinak... Jinak ty peříčka tam mají fakt výběr barev, viděla jsem tam i takové ty krystalky a perličky ruzných velikostí, mají tam i krásné takové ty vydlicovité perka do vlasů s štrasovýma kytičkama x-) to jsem opravdu slintala ! a různé špendlíky...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn: Je pravda, že ta rovná organza by ještě něco snesla, ta "zamuchlaná" je zajímavější (a nepraktičtější :) ). Ale to je "vo vkusu", my ji tam nebudeme mít vůbec - musím si taky doma udělat "generálku" výzdoby :D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, ale zmuchlaný když bych to nějak nenapíchala špendlíkem tak to je nic moc :-( možná by to na velkých stolech vypadalo jinak než na takovém kousku... Možná koupím ještě ty hezké krabičky na blbůstky jak to vypadá jako nevěsta a ženich. To se mi docela líbí. Ale určitě budou ještě ubrousky v zelené a bílé :-)
Odpovědět
ahojky holky, vy jste se tak rozjeli že nestíhám číst:-) tak u mě nic nového, akorát jsem rezervovala další dva pokoje. jinak nevím, zda se u nás něco platí za pronájem, ale paní nic neříkala, a já se neptala? holky, co to máte taky vtom penzionu nevíte něco??? jinak u mě nic nového, šerpu na autíko už mám v albíku tak koukněte jen to chci trochu upravit. jinak do příprav nikdo nám nekecá, vše si děláme sami a jak chceme, asi to bude taky tím, že my jsme v Praze a oni na jihu :-))) takže nemaj šanci:-) ale ono to určitě taky začne, je mi to jasný:-))) tak se mějte holky a zase se ozvu:-) jinak máte pěkné nápady, já čekám na výplatu :-( hold ted to beru postupně, nelze vše najednou:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Na výplatu čekáme asi šickni :) Navíc teď musím zaplatit povinné ručení, takže skřípu zuby :)
Odpovědět
Profilova fotka
BTW jak si tu občas píšeme, jaké hrozné svatební sny se nám zdály - tak tomu mojemu se taky zdál - že jsem měla pořád času dost a nešla jsem na obřad, místo toho jsem balila nějaké dárky - až jsme svatbu prošvihli :-D Tak z toho byl chudák celej den přepadlej... tož - nejsme v tom samy! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to je dobrý :-) to jsme zvědavá jestli se bude někdy něco zdát i tomu mímu :-)
Odpovědět
holky já se picnu. dneska i přišel domů certifikát - vyhrála jsem 25% na snubní prstýnky:-))) dám vám ho do alba že nekecám:-))) je to dokonce listopadu takže pomažeme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týbrďo, pořád něco vyhráváte :o))
Odpovědět
jj :-) ale kytku a koordinátorku jsme pustili. s kytkou bybyl problém a cizí osobu nakonec nechceme, budeme mít sružbu:-) ale tydle prstýnky mě potěšily:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
a to jste někomu dali? Tak gratuluju k slevě na prstýnky :-)
Odpovědět
ne to bohužel nebylo přenosný na někoho jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty kytky že vám je nechtěli dát?
Odpovědět
to byla kytka pro nevěstu v ceně 1500. ale v praze v květinářství. chtěli mi ji dát. alebylo by to komplikovaný s dopravou a tak. a navíc mi kytky bude dělat známá tak na to prdím:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?