Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky a co miminko, plánujete některá? My si říkali že možná do toho praštíme o svatební noci, jenže pochybuju že budem schopný, takže nejspíš po svatbě :-) A já už se tak moooc těším na mimčo :-)
Odpovědět
ahojky Peti. kde si to objednávala??? my máme vybrané oznamko, z Pamasu, je to číslo D8301 kdyby někdo chtěl se podívat:-) ale v reálu je hezčí:-) čekám teda ještě na 1 vzoreček ale tenhle vede:-) no jinak mimi Tom chce taky po svatbě, ale vzhledem k tomu, že nemáme ještě svůj byteček ani baráček, tak to musí počkat. bydlíme v nájmu páč v Praze bydlet nafurt nechceme a časem chceme na jihu koupit novostavbu (asi za rok) tak až koupíme, přestěhujeme tak pak:-) ale bránit se tomu taky nebudu:-) Peti kolik ti je vlastně? jakého DJ máte??? tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsem si vyzvedla ty boty na poště, holky to byl kauf... pohodlný, pěkný... jupí! Zlatý Aukro... Původně jsme měli oznamko taky vybrané na pamasu... ale kamoš snad tedy něco nakreslí. Co se tejká miminka... neplánujeme, nechceme... vím, že je to divné, ale my jsme divní :) Třeba za deset let změníme názor :)
Odpovědět
ukaž ukaž ukaž (botky)!:-))) které jste měli vybrané vy renfri?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my tedy mimčo neplánujeme. Možná až za dlouhou dobu :-) až se zabydlíme. Tak já dneska byla kouknout v střevíce a více a měli moc hezký botky - ale tak na koukání, pěkná drahota... dokonce jsem se nechala přemluvit a vyzkoušela jsem dvoje a zjistila jsem, že jak mam ploché nohy tak je mam asi širší než normálně, protože se mi ze strany ty botky zařezávaj ;-( já asi žádný pěkný neseženu a budu muset koupit nějaký důchodky :-S
Odpovědět
a kolik tamty botky stojí a kde to je Kristý? něco mi to říká safriš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to i na veletrhu v Diplomatu vloni, docela propagujou že maj svatební boty. Je to nově mezi lazarskou a národní třídou. boty za necelé 2tis...
Odpovědět
jo vim:-)))) no jasně ty jsem viděla za výlohou...a chtěla jsem tam zajít. ale nějak přešla chut teda:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Botky nafotím v neděli, zejtra jedem ke tchýni (a ráno do tý Caney, tam se moc těším) :o) Jsou to botky od Salamandera, kvalitní, jemňučký a stály mě 700.- :o) Oznamko jsme měli vybraný Classic C4103 :) V reálu vypadalo skvěle, měl ho můj kamarád.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem objednávala na stuhy cézet :-) Jinak CJ máme Velka, tak nad bude vše OK :-) My chceme po vánocích rozhodnout, pořád čekáme jestli nám vyjde pozemek (od dubna) a pořád nevíme nic, už mě to začíná štvát, bydlíme taky v nájmu a platíme celkem dost, takže po vánocích buď barák nebo byt.. Raději bych byla pro barák, ale uvidíme no... Konečně jsem se pustila do vývazků tak snad dopadnou dobře :-D
Odpovědět
tak Peti pak fotku jasný jo:-))) já tu furt sedím, koukám na tu inspiraci a těším se až dojdou penízky a zase se mi rozkutálí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem dodělala ty kytičky do vlasů. Chtěla jsem si to zkusit i s tou čelenkou ale přestavte si, že tu čelenku ne a ne najít... včera jsem hledala asi hodinu, dneska jsem hledala a fakt nevím kam sem jí mohla "uschovat" ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kristý vypadá to moc hezky... Jo a ty kytky jak budeš mít na stole jsou umělý?? Vypadaji fakt nádherně a hlavně jako živý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, ještě přijdou do takových květináčků :-) Přidala jsem do alba ty kytičky do vlasů co jsem vyráběla. Je to z té organzy co bude i na stole :-)
Odpovědět
moc pěkné, si teda šikulka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem, holky, byla dneska v tý Canee, bóže, tam mají věcí... Koupila jsem tam perličky, které plavou (!), takže to nějak promíchám s těmi polystyrénovými, peříčka, perličky na vlasci, stuhy, kapky rosy :o) Paráda, nechala bych tam spoustu peněz :o) Jinak není živnosťák jako živnosťák, nemám žádný s floristikou, tak jsem stejně musela zacálovat plnou cenu (která je tedy i tak dobrá). Určitě tam do svatby ještě jednou pojedem :o)
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky já asi zešílím! už ste někdy stratili čelenku a naušnice v pitlýčku v bytě 1+1?! :-o Já jo.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě se povedlo ztratit část šlauchu na vodní dýmku :-I Dodnes jsme to nenašli :-I Ale to se někde vyloupne, uvidíš :) Občas jsem našla své věci na dost šílených místech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já taky... tak mě přítel uklidnil, že si mam udělat nový... tak proč ne, udělam si nový a když se to starý najde, tak to prodám a je to... akorát to bylo docela dost práce a perly a čelenka taky nesjou zadarmo... O těch naušnicích z těch skleněných korálků nemluvě, celý mě to vyšlo na takový 4stovky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám mít podezření že mi to sežral náš tchoř :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Kočky taky občas "uklízej", šťouchaj do drobností packou tak dlouho, dokud je nezašťouchaj někam za skříň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ten náš smraďoch do ničeho nešťouchá - ten to rovnou popadne do zubů a odvleče do nějaké své skrýše :-D ted co je v přenosný bedýnce : krabice od mlíka, houbička na nádobí(největší poklad), váleček na natírání, pitlík od brambůrků a svačinové sáčky - ty jsem mimochodem taky hledala :-D ale pitlík s čelenkou nikde ]-( Ti naši miláčci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda vy ste se zas rozepsaly...:-D Peťul u nás taky vedou ty z wolframu, včera jsem objevila obchod v praze kde by je měli dělat, tak se tam zajedem podívat, popř. když si nic nevyberem, tak aspoň zjistíme velikost ;-) a objednáme taky z émeriky. Jsou úžasný a hlavně nezničitelný, což je pro nás nejdůležitější...včera přítel viděl ty černý a prohlásil že ho chce :-D Poprvé se sám od sebe k něčemu vyjádřil!Paráda... :-D A nejlepší na tom je, že mě se líbily už od začátku, ale netroufla sem si je ani navrhnout :-) ale když je to oboustraný....tak teď už jen jak vypadaj v reálu...a cena v tom obchodě je 990 za kus :-) Mimčo taky plánujem, ale až tak za 2 roky, až postavíme a zkolaudujeme...teď budeme žít na 30m2 tak to si neumim představit ještě s prckem... :-| A s tim čekáním na pozemek...znám moc dobře....chatu řešíme už od března a až teprve teď můžem říct - je to naše!:-) A přitom tam nebyl skoro žádnej problém...ale ty úřady, na všechno maj spousty času... O pavlovi velkovi taky uvažuju, snažila sem se najít nějaký reference, ale neúspěšně...ty ho znáš nebo někoho kdo ho měl?Ta cena je suprová ;-) Kristýn vy máte tchoře???Nebo mi něco uniklo???Jo a u nás se taky ztrácej věci, ale koukám, že to je všude...vždycky něco někam dám tak abych to našla a už to nikdy nenajdu :-D jo a moc pěkný kytky!!!fakt šikulka!!! Renfri a ten živnosťák musí bejt přímo na floristiku? Nestačí třeba zprostředkování obchodu nebo pořádání výstav, oslav atd...?
Odpovědět
Profilova fotka
Andrea: Fakt nevím... paní se mě ptala, jestli mám obchod s květinami :) Což nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, díky :-) Mame doma fretku, ale říkáme mu tchoř, ale hodně taky hajzlíku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mam koupenej tady z beremka býlej cilindr :-) jdu si pro něj v uterý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahá :-D Sem si řikala, že to je divnej domácí mazlíček....ale proti gustu...:-D Tak my sme dneska probrali seznam hostů, proškrtáno na 33 i s fotografkou a djem, pro kamarády bude party u nás den poté, tj. na čarodky :-D Stejně nám toho určitě z rautu spousty zbyde, tak se to aspoň dojí ;-) Pak sem si konečně srovnala návrhy na dárečky pro hosty, budou čokoládky, pytlíčky se sypaným čajem pro hezké chvilky (zabalený do srdíčkový krabičky) pro dámy něco jako nekončící láska a pro chlapi ochucenej nějakym likérem nebo prostě nějakej drsnější ;-) Zajdu do čajovny a něco vyberu podle jejich názvů. Sem ráda, že sme se do toho dneska pustili a srovnali si představy a hlavně, že sme se SHODLI! :-D Prstýnky budou z wolframu. Jo a svatební noviny ještě...
Odpovědět
Kristý já taky scháním bílej:-) za kolik ho koupíš? četla jsem žetady někdo prodává bílej aleje zespodu špinavej, tak se mi do něj nechce:-( tak mi jdeme na prstýnky někdy kolem 20.11. zejtra přijde poslední vzorek oznamka, takže to konečně rozlouskneme a objednáme. čokoládky dodělám konečně v úterý:-) a na šaty jdu 15.11. Peti a Andrej, co je v čb vše za salony? a kde se platí a a kde tě nechají fotit? vím o salonu eden, pronuptia, amélie, oliva. olena. ale kde co jak nevím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo Lucí tak s tím ti bohužel neporadim :-( Já jsem ráda že v čb sama trefim na náměstí :-D A ještě jsem tam po salonech nechodila...ale můžeš to určo vyhledat na netu, hážu odkaz http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak přesně ten jsem koupila :-) Koukala jsem na fotky a zas tak moc špinavej neni, navíc bych řekla že se to normálně setře... Přeci jen to bude na autě a vidět to nebude. Puvodně jsem ho ani mít nemusela ale 150kč utratim i za vštší "zbytečnosti" :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?