Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
já nevím jak je to s těma veletrhama, ale bohužel na ně čekat nebudu je někdy v únoru a já nechci to schánět na poslední chvíli:-( to je taky pech. jinak jdu už 18.11 na šatičky do čb, už tam maj nové kolekce a paní mi psala at přijedu co nejdříve že duben je dost silný na svatby tak at mám nějaký výběr:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, Ty v dubnu to máš za pár x-) Asi se na Tebe přijedeme podívat :-D
Odpovědět
přijedte:-))) ráda vás uvidím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi, holky, dneska povedla věc :-D Viděla jsem takové hezké dekorace - sklenička, v tom plovoucí svíčka a vedle svíčky na hladině plavou perličky. Fakt velmi pěkné. Tak jsem si nakoupila perličky, a ty svině okamžitě spadly ke dnu a plavat nechtějí :-D Kdybyste někde narazily nebo měly povědomost o perličkách, které plavou, tak mi, prosím, dejte vědět x-)
Odpovědět
tak stímhle zkušenosti nemám teda!:-( kolik tě vyšly neplovoucí??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a koupila si asi perličky na navlékání s dírkou, že jo? Obávám se že aby plavali, tak v nich nesmí být ta dírka, aby byly duté. Ale to je jen moje uvaha, zkus zalepit ty dírky třeba vteřiňákem a pak zkus jestli poplavou... asi to taky zkusím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak co si myslíte o tomhle? http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
:-))) ty jo to jsou nápady:-) myženský jsme ale kutilky, myslím že ty naši chlapi se tímhe vůbec nezaobíraj:-)))
Odpovědět
ty jsou moc hezký!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Twigík: Ale na pár korun, paní na Aukru rozprodávala své zásoby korálků - ono to nevadí, že jsou u dna, je to i tak krásné, ale kdyby ještě plavaly i nahoře, tak to bude nepřekonatelné :o) Fakt moc pěkný Kristýn: Krása!! Zalepovat dírky u těch malejch zmetků se mi tedy nechce, jsou jich stovky :-)))))) Zkusím se poohlídnout po jinejch.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to zkusila u malinkejch a nepomohlo to, možná jsou moc těžké na to jak jsou malé, plavaly by možná ty větší, ale kdo ví...
Odpovědět
já jsem ted v bazárku narazila na cylindr na auto, za 150Kč, kéžby ho slečna ještě měla (teda paní:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Našla jsem polystyrénové kuličky v barvách, které potřebuji, ty budou plavat určitě :) Aspoň doufám... Kristýn - ty větší jsou těžký jak prase, ty šly ke dnu okamžitě :) Jeden se mi tam podařilo vhodit tak, že plaval, ale po chvíli šel taky ke dnu - možná ho nadnášel vzduch v té dírce :)
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, asi je to o tom materiálu z čeho jsou vyorbené. Polystyrenové kuličky? To by mohlo vyjít, a bude to vypadat jako preličky? Nějak si to nedokážu představit.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci taky jsem o něm přemýšlela, ale nakonec mě napadlo, že máme černé auto, a ještě nevíme, jestli ten cilindr bude, nebo jak to bude. Možná bychom jeli v jednom autě už i na obřad... Nevíte jak je to na hluboké s parkováním? Prej je to dost blbý, že tam je vjezd povolen pro x aut ale prý neni jisté, jestli se tam ty auta vejdou, když je tam tak "nabyto" svatbama...
Odpovědět
dostaneš povolení pro 8 aut (my budeme mít 10) takže asi budou muset 2 auta zaparkovat na parkovišti níž na které povolení neni a vyšlápnout si to:-( zkusím to ale s p.Peprnou domluvit, uvidíme. my určitě pojedeme ve dvou autech a černé nemáme. a ještě jsem narazila na šerpy a růžovýma kytičkama a 1 velkou kytkou tak to možná taky koupím.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýn: Hodila jsem je do alba :) Vypadaj jako perličky/korálky.. aspoň na obrázku :D
Odpovědět
jsou pěkný!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to by mohlo jít :-) jsem zvědavá jak to bude ve výsledku vypadat :-) Luci to je pravda že dostaneš povolení na 8 aut ale co jsme mluvili se správcem zámku tak prý se tam nemusí stejně ty auta vejít, protože ty místa mužou být obsazeny auty od jiné svatby před. Je to dost malý prácek se mi zdálo :-( Tak uvidíme, snad nebude problém...
Odpovědět
podle mě jo, proto máš povolení pro 8 aut aby se tam vešly všichni. o to strach nemám.
Odpovědět
holky dneska jsem sehnala ty čokoládičky. a prochází až za rok, tak myslím že když je dobře uložím tak budou úplně v poho!!! mám z nich radost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký si sehnala?
Odpovědět
ty milka, jsou velikostně akorát, akorát ted přemýšlím jestli je udělám jako jmenovky, nebo jako poděkování, ale asi z jedné strany jména z druhé poděkování, aby to nebylo moc přeplácané, když chci ještě dělat menu, pak tam budou ubrousky a tak. co???
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýýýýýýý za boha nemohu sehnat plovoucí svíčky v barvě bordó, kdybyste na ně někde narazily, dejte mi, prosím vědět :) Našla jsem akorát e-shopy, kde chtějí za poslání 140 Kč (svíčky stojí 45.-) Čokoládky super - z vrchu jméno a zespodu poděkování budou akorát..
Odpovědět
děkuji za radu:-) po plovoucích jsem nekoukala. ale začnu:-) co třeba obi? nebo taky ikea? tam nemaj?
Odpovědět
Profilova fotka
V Ikee mají pouze krémové, ty už mám doma :) V OBIně jsem nekoukala, mám to trochu z ruky... vkládám naděje do Vánoc, že třeba ve Vánoční výzdobě by něco takového mohli prodávat, ale zatím prd ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, že ve vánoční výzdobě by to prodávat mohli :-)
Odpovědět
kristý ty si noční pták ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
OBIna byl výtečnej typ :) Děkuji uctivě, už jsou doma :) Mají jich tam velkej výběr, i když jsou proti jinde předražené - a to na nich ani není napsáno "svatební" :-D
Odpovědět
no vidíš:-) já vím že v obi máma svíčky kupuje:-) tak to je dobrý!:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?