Menu Forum

Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

19. zář 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
Registrovala se 9. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel. Region Praha.
 Dobré ráno strýčku Fido emoticon Helejďte holky, udělala jsem tu list svatebních darů - nevíte, jestli se na něj můžu nějak podívat jinak než správce - tedy tak, jak ho uvidí lidé zvenku? emoticon Klikám, klikám a nic... mám dojem, že jsem to tam kdysi viděla, ale teď to za zlaté prase nemohu najít emoticon
24. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
Registrovala se 29. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Region Český Krumlov.
 Ahojky, mělo by ti to hodit adresu a nebo se zkus odhlásit a najít se podle zadání jména, to by se ti mělo zjevit jako pro lidi zvenku...
Téda, začínám zas dostávat stresy, když už mluvíš o svatebních darech...já pořád nic emoticon Snad se to stihne...taky sem dostala vynadáno emoticon, že mám přípravy odložit až po přestěhování...včera sem místo balení seděla u netu a vystřihovala tu kůru emoticon emoticon
24. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 :D My žádný dary právě nechceme, tak jsem udělala takovej kočičkovej komix o tom, jak jsme spolu, máme se rádi, vezmeme se a že nechceme hmotné dary... emoticon Tak mě to napadlo, chtěla jsem to zrealizovat, jestli to bude vypadat dobře nebo blbě emoticon

No vidíš, odhlásit... taková blbost... a mě to nenapadlo (což by mě nevadilo, kdybych se tím neživila)
24. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 emoticon No jo vlastně - čistokrevnej ajťák emoticon To je dobrý, to se občas stává emoticon
24. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Pche! Helejďte, spolunevěsty... když budete mít čas/chuť, jukněte na to, jestli to není úplně blbé, děkuju moc.

http://www.beremese.cz/svatebnilist/k43dt
24. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Tak to je hustý!!! Fakt originální, zábavný a neotřelý nápad! emoticon Opravdu, mě se to moc líbí!!! Závidim tvojí (vaší) tvořivost a nápaditost!!!
24. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
Registrovala se 4. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 1619 příspěvků. Má 13 přátel.
 ahojky tak jsem teprve před chvilkou vstalaemoticon a odpo zas do práce, holky, miluju pátkyemoticon
Renfri : mě se to taky líbíemoticon kde na ty nápady furt chodíš?emoticon
tak nakonec je to růžovoučká, mě se to líbí ta dekorace a tak, no uvidíme. dneska koupím čokoládičky a stuhy na vývazky a budu o víkendu tvořit, Tom mi odjede, tak nebude aspon nadávat že furt něco kujuemoticon))
24. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahojky Lucí, teda závidim spánek až do 10 emoticon Já chodim na sedmou do práce už skoro měsíc a sem hrozně nevyspalá emoticon Ale zase po čtvrtý už sem doma...Už abysme byli přestěhovaný, už mám roupy vyrábět doplňky a tak, doma furt slyšim, že to nemám přehánět...to mě vždycky odrovná emoticon Prostě chci aby to bylo dokonalý...Proč to ty chlapi tak neberou???emoticon No uvidíme až budem v novym a já se do toho pustim - mám tolik plánů...snad to všechno stihnu udělat...letí to jak blázen. Jé růžová, to bude hezký, já bych chtěla růžovou kytku a botky - mám to v albu. Moc se mi to líbí...emoticon (Původně sem chtěla fialovou, ale tohle je výraznější)
Lucí tak to pak koukej nafotit a hodit do alba ať můžeme chválit a závidět emoticon
24. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Uf, děkuji za konzultaci, občas si svými výtvory nejsem moc jistá emoticon
24. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Andrejko určitě dám neboj seemoticon zatím fakt nemám nicemoticon
Renfri neboj, klidně konzultujemoticon
Máš bomba nápady!!! ajták se nezapřeemoticon
holky k těm vývazkám - pořád mi nejde do hlavy jaký špendlíky koupit, aby byli ohlý...to je ohnu sama, nebo jsou nějaký spešl, či se tam nějak lepí a tak?jsem fakt antitalent, chjoemoticon))
24. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Twigíku, co se týká vývazků, zatím jsme vždycky (jako hosté) dostali vývazky s normálním špendlíkem... ani neměly perleťovou hlavičku. Hlavní je, aby ten prevít držel, což tyhle držely (nestačilo je ovšem zapíchnout, muselo se skrz, aby čouhala špička ven). Což mi připomíná, že ty špendlíky bude časem taky potřeba koupit... ani bych si na ně nevzdechla (respektive bych si na ně vzdechla, až bych k mašličkám chtěla připíchnout myrtu, což by bylo pozdě :D )
24. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 hm....to bude něcoemoticon)) já zapomenu 3/4 věcí, se známemoticonproto radši vše řeším včasemoticon
24. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Řeknu vám holky je toho dost na co bysme neměli zapomenout...taky se bojim, mám tuhletu potvoru zapomnětlivost v povaze emoticon
24. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 6 přátel. Region České Budějovice.
 Ahojky! Teda Markét - fakt výborný cos vymyslela!!

Jinak Andrej kde si narazila na ceny v tý restauraci? Já sem na netu našla jen ty polední menu a pak ceny jídla při loňským silvestru, jinak nic...??? emoticon
24. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahoj Peťul, ceny jídel nevím....myslim, že tady psala něco Lucka, že psala paní majitelce...mě dostali ty ceny za ubytko se snídaní za takovej luxus - to je bomba!emoticon
24. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Jo taaak emoticon to jo, ceny jsou docela dobrý za ten nocleh a pokoje jsou fakt moc pěkný..
24. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 paní mi psala od 110kč za předkrm, polévku, hlavní - hotovku...záleží co si vybereme samostřejmě. holky tak jsem nakoupila na vývazky, bílou stuhu šířka 6mm a chtěla jsem světle růžovou 3mm a ta samo neni!!!grrrrr. takže mám 5mm, tak jsem zvědavá jak to dopadne.a ještě jsem nakoupila na ty jmenovky nějaký papíry tak se s tim budu patlatemoticon
24. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 Tak jsem zvědavá na ty vaše výtvory, my jsme se včera dohodly na svatebním oznámení emoticon Jsem ráda že se se mnou Milan o tom bavil, aspon mám jasno a nemusim vymejšlet blbosti emoticon Až udělám prototyp tak ho sem hodim emoticon Vyjde nás cenově asi 10kč na kus emoticon
24. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 Kristý, tak pokud na to máš talent a nejsi takový tele jako já, tak na tom samo ušetříš. já jsem ale antitalent, a to jsem dělala s dětma, umím spoustu vystřihovánek a takových blbin, ale co by se mi ted hodilo, to nicemoticon
ale jinak zručná jsem když přijdu na to jak se to děláemoticon)))
24. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Svatební oznámení - nejprve jsme chtěli klasické, ale pak jsem uhnala kamaráda, co kreslí, aby nakreslil nějaké kočičí emoticon Sice taky kreslím, ale spíš portréty a lidi, zvířata mi nejdou emoticon Taky jsem zvědavá, co všechny vyplodíme :o)
24. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 to budou výtvoryemoticon zítra k tomu sednu, možná dneska tak to sem pak šoupnu at se můžete od srdce zasmátemoticon))
jinak všem přeji krásný víkend, já dnes do 8 ještě budu v práciemoticon
a pak nožičky nahoru, lehárkoemoticon
holky ještě mě tak napadá, co si budete dělat sami? budete dělat i výzdobu? jako balonky a tak?
24. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Ahojky, já už jsem domáá emoticon

Markét tak to oznámení bude určitě bezva emoticon Ty jsi taky takovej kočkofil co? emoticon

Andrei nevíš jak češou v Redretu? Na webu maj samí "uzlízlý" drdoly... A to já nesnášim... (teda na mě). Hrozně se bojim, že dopadnu tak, že budu sice mít "pěkný" účes ale vubec mi nebude slušet...
24. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 já už jsem taky doma, jupíjajouemoticon
tak tvorbu nechám na zítřek, dnes už nemám síluemoticon
24. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
fotoportrét
fotoportrét
renfri
36
 Kristýn: My jsme oba takoví kočkofilové emoticon Jen někdo překročí práh našeho bytu, tak je mu jasný, kam přišel - kočky kam se podíváš :D

Já si budu dělat výzdobu všechnu celou sama. Balónky mít nebudem... ale už to mám v hlavě vymyšleno. Jen u hostiny nevím, jestli bude stůl U nebo I nebo T nebo si budeme moct vybrat... podle toho se doladí detaily.

Dnes jsem udělala jen pár cedulek se jmény na stůl, zbytek zítra. Vždycky se hrozně těším, jak na tom budu dělat, a pak nemám sil emoticon
24. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 jj to já taky, sedím u pc, a furt přemýšlím co a jak udělat. těším se jak zítra vyžehlím, uklidím a tak, a pak ma ty vývazky a ještě chci do města, už vidím jak budu dělat vývazky a na ostatní hodím bobekemoticon))
pěkný večer všem. papa
24. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
fotoportrét
fotoportrét
petulabrez
 Teda holky, vy ste fakt akční emoticon Jinak se chci zeptat, budete do těch vývazků dávat i myrtu nebo jen tu stužku? Já přemýšlím že myrtu vypustim, ale nevím...

My balonky taky mít nebudem, stůl už mam vymyšlenej jak udělat, tak to pak řeknu tý pani v restauraci aby věděla a nechám to na ní.. A stůl sme chtěli do T, jenže nevim jestli by se tak dalo dohromady kolem 40 míst, to by bylo hodně dlouhý T, takže asi necháme udělat U, jen mě tam štvě že budou lidi sedět zády k sobě, ale zas se jedná jen o ten oběd, pak se to snad rozjede, tak snad to vadit nebude....

A ty cedulky na jměna se dají koupit nebo to děláte jen ze čtvrtek, přehnete, napíšete a hotovo??
24. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 cedulky chci udělat z čokoládek, nevím jak se mi to vyvede, koukni do alba na tipyemoticon
myrtu asi u toho mít budu,máme jí doma, takže pohodaemoticon
24. zář 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
fotoportrét
fotoportrét
a.n.d.r.e.a
96
 Ahojky emoticon Jsem tu jen na skok....pak až v neděli večer...
kristý, v redretu se budu nechávat česat, bylo mi to doporučeno, a učešou tě tak jak budeš chtít emoticon taky nechci ulízlej drdol!emoticon Tak jsem zvědavá...chci si tam udělat i manikuru i nalíčení...
Jinak já bych balonky chtěla, ale to až podle financí, chci jen napuštěný heliem - bude sranda emoticon A né moc, jen tak decentně třeba u vchodu...
A s tou samovýrobou - mám v plánu dělat vývazky(ráda bych i s myrtou), oznamka, jmenovky,dárečky - čokoládky a možná i panáčky), menu(raut), výzdobu komplet, truhlu na přání, knihu budu mít ten fotorámeček a pak ještě ten přírodní "polštářek" pod prstýnky...a pak ještě nějaký dekorace a propriety na focení...uuufff je toho nějak moc...už se těšim až začnu..emoticon
Holky těšim se na fotečky...sem už moc zvědavá...emoticon Tak se mějte, užíjte si víkend....my máme v po volno, takže máme prodlouženej až do úterka emoticon Pa pa
25. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 Ahojky, tak jsem včera celej večer dělala oznámení emoticon Nedalo mi to, tak jsem musela emoticon
Koukněte se mi do alba a směle sem s poznámkama emoticon Na "originále" bude asi lepší fotka(na tehle nám to moc nesluší..), necháme to vytžisknout a nařezat v tiskárně pallas. Pak ještě na jeden okraj vystřihnu krajku "vystřihovačem okrajů" a šup do obálky emoticon
25. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
fotoportrét
fotoportrét
twigik
9
 ahojky
Kristý: bomba!!! fakt pěkný!!!
já se pachtím s vývazkama, udělala jsem jeden, ještě udělám jeden a dám to sem at můžete taky kritizovatemoticontak za momentík...
25. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš