Svatba, léto 2012, Hradec Králové

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty :) ... najde se tu někdo, kdo se bude vdávat v období červenec - září 2012 v Hradci nebo okolí a chtěl by se mnou "sdílet" přípravy a podělit se o zkušenosti ?? :) Byla bych ráda ... Zatím kromě šatů nemám vůbec nic zamluvené a skoro ani v ničem jasno :D
Odpovědět
@mtc děkuju , s tím s tebou souhlasím. Dnes jsme byli na matrice máme termín na uřadě 14.9.2012 v 13:30 h :-) Je to moje druhá svatba, poprvé jsem se vdávala skoro před 20-ti lety a jsem přesvědčená, že ted to bude naposledy.
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka přidávám se, taky by se mi nějaký tip hodil. Moje kadeřnice je dlouhodobě na mateřské a náhradnice mě neokouzlila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, koláčky máme rozdané, ještě jedna várka nás čeká teď v úterý, ale jsem znich nadšená. Super chuť za super cenu....
Odpovědět
@mtc odkud ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@radus_ka Z Plotišť n/L peče je jedna hoooodně stará paní. Ale cenu má 460 kč za 400 koláčků +6 rohových....při jednom pečení zvládně 3 dávky...tak proto jsem to měla na 2x protože jsem jich chtěla 6 :-) Dost lidí mi řeklo, že lepší ještě nejedli, ale pár lidí říkalo, že byli dobrý jen moc cukrovaný z vrchu...ale mě chutnali moc....a když si vezmu,že všude jinde chtějí 350kč za 150 koláčků...tak tohle je báááááječné
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, nemáte zkušnosti, kde na Hradecku pečou dobré vázané svatební koláčky (plus přibližnou cenu)? Děkuju moc!
Odpovědět
Profilova fotka
@dance01 Je, jen jsme sem mrkla z konika a koukam, ze mate stejne datum, avsak o 4 roky pozdeji. Brali jsme se take v Karlove Korune i jsme tam meli hostinu. Mile rada vsem poradim - mrknete do meho albicka, mela bych tam mit vse. Naprosta spokojenost na zamku, uzasna pani, pomohla se vsim a poradila.Vsem nevestam preji hodne stesti a lasky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám svatbu za pár týdnů 17.8. a začínám trochu hysterčit - budím se v noci s tím, že ženich nemá boty, že určitě se nestihne dort, kapela zabloudí... jak jste s tímhle bojovaĺy?
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Z toho si nic nedělej, dnes jsme byli na obědě u rodičů i s přítelovou maminkou a řešili jsme věci ohledně svatby a já dostala žaludeční křeče....Už 2 dny jsem pořádně nespala, v noci se vzbudím tak kolem 3 a už nespím...no nevím jak to vydržím další měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za tři týdny budu vdanou paní... :) furt mám pocit, že mi něco chybí a nemám zařízeno... :-|
Odpovědět
@mtc Ahoj, můžeš mi prosím zaslat kontakt na paní z Plotišť, co peče koláčky. Díky moc, kp
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, promiň za pozdní odpověď. Byla jsem na týden mimo ČR. Paní se jmenuje Sedláková a tel. je 495212169. A nech telefon dlouho zvonit. Paní chodí o berlích a trvá jí to než k telefonu dojde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pepina01 Ahoj, promiň za pozdní odpověď. Byla jsem na týden mimo ČR. Paní se jmenuje Sedláková a tel. je 495212169. A nech telefon dlouho zvonit. Paní chodí o berlích a trvá jí to než k telefonu dojde.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam Ahoj, jak jsi byla spokojená s líčením v salonu Rejlová? a jestli se můžu zeptat, jaké má ceny? díky
Odpovědět
Ahoj, děkuji moc za odpověď, nakonec jsme zjistili, že moje budoucí tchyně paní Sedlákovou zná a o víkendu se u ní stavovala. Paní Sedláková jde na operaci s kyčlí, takže teď bohužel koláčky nepeče. Tak se musím pozeptat někde jinde. Měj se fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene Ahojky, no upřimně řečeno, mé zkušenosti nejsou nic moc. Včera jsem byla na zkoušce přímo u majetelky a absolutně to neodhadla - chtěla jsem lehké/něžné líčení a zmalovala mě jak klauna. Jinak jsem si kupovala na voucher set zkouška líčení + líčení na svatbu za 499,-, takže skutečnou cenu nevím. Já to měla s nimi nakonec komplikované - ještě než jsem koupila voucher, tak jsem tam volala, vše mi odsouhlasili, domluvili jsme termíny a vše vypadalo úžasně (to bylo v době, kdy jsem sem psala), ale 2dny před zkouškou přišel problém - volala mi paní kosmetička, kdy že mám tu svatbu, čímž mě dostala, protože zkoušku jsme si domlouvali na základě termínu svatby. Řekla, že mě tam nemá napsanou a že tam má jen někoho jiného na 9h a že možná bude mít dovolenou, ale že to nějak vyřeší a ozve se. Druhý den přišla sms, že se zkouška ruší a že se mi ozve v pondělí (zkouška měla být v pátek). Ozvala se až téměř za týden, s tím, že mě nalíčí paní majitelka. S tou jsem se dohodla na včera (neděle 5.8.), s tím že mi ještě 3. 8. zavolá a upřeníme termín, napsala až 4.8.......a včera byla ta zkouška a......no jsem zklamaná, bylo to uspěchané a tak...... Má zkušenost nic moc, ale tím nechci říct, že je to špatný salon....jen komunikace s novým klientem jim moc nejde....jen se nechám nalíčit jinde..... Takže tak
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam Moc Ti děkuji za názor :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si koupila stejný voucher, paní mi volala, že jak jsme si domlouvali termín, tak jestli je to svatba nebo jenom zkouška... byl to termín na svatbu... řekla mi, že odjíždí v tu dobu na dovolenou..v tu chvíli se mi protočili panenky... ale že se domluví s nějakou kolegyní a ta mi zavolá do sedmi dnů. Po deseti dnech, kdy mi nikdo nevolal, jsem paní volala, aby mi na kolegyni dala číslo... No nakonec jsme se domluvily...ALE zkoušku mám 14. a svatbu 17. a mám docela děsy, aby paní byla schopná... Mimochodem znáte někdo paní Kopeckou ze salonu na pěší zóně???
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka A u koho máš tu zkoušku? Přímo u té majitelky Rejlové nebo u někoho jiného? Paní Kopeckou bohužel neznám....já nakonec usoudila, že bude nejlepší, když mě namaluje mamča se ségrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene Není zač:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam Právě u té Kopecké, tak zjišťuji kdo to vlastně je a jestli má někdo zkušenosti
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Jo, tak.....já totiž původně měla jít na Staré náměstí, ale to ty asi taky, že? Jinak nakonec jsem na té zkoušce byla ve městě u malého Tesca (asi hlavní sídlo salonu). Tak doufám, že dopadneš líp než já, hlavní je, aby paní vystihla TEBE, u mě se to paní majitelce vůbec nepovedlo - zmalovala mě jak na večerní diskotéku a ne na svatbu a vzhledem k celé situaci jsem neměla sílu, aby mě odličovala a zkoušela znovu něco jiného.....
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam začínáš mě děsit. Taky jsem měla původně jít na náměstí. Paní Kopecká má salon na pěší zóně, tak to nebude ona... No prostě uvidím, nebude snad veliký problém na poslední chvíli sehnat vizážistku :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Neboj, určitě to bude v pořádku ;-) . Chce to asi aby si jasně řekla svoji představu a aby se to kosmetičně podařilo vystihnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně, ať je v pohodě a nějak se domluvíme. Kdy máš termín? @kacsezam
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka 17.8. :-) , 12h Jiráskovy sady
Odpovědět
Profilova fotka
@kacsezam jo vlastně to jsi ty, kdo je tam přede mnou :) Tak Vodoucha nalaďte na příjemnou notu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Jj, to jsem já :-) . My Vodoucha nemáme :-|, nás oddává O. Vlasák, jelikož náš termín a hodina byla podmíněna tím, že si seženeme vlastního oddávajícího :-) . Od kolika to máte? Od 12:30 nebo od 13:00?
Odpovědět
Profilova fotka
Od 13:00 snad to tam není po půl hodinách? Jééé to se máte, já mám z Vodoucha osypky, ale nějak to zvládnem, no
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_klarka Nejsem si jistá, ale myslím, že se to střídá po půlhodinách (teda aspoň podle toho, když jsme matrikářce koukali pod ruku do záznamové knihy). Jinak se mi stala ftipná situace - mamča šla včera platit poplatek za svatbu a nesla složenky pí matrikářce Lehké a ona, že nás má zařazené na obřad do Muzea =-), docela mazec. Ale naštěstí říkala, že jestli jsme dohodnuti na Jiráskáče, tak je to v poho, jen prý nechápe, jak jsme se jí dostali do složky jinam.....mazec! A to nám tvrdila, že matrikářky jsou pořádné 8-( ...... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?